گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فال روزانه

+42
بیتا
کیم
samir
پیام
مونا
sharareh
shinili
spider
محمد
پریسا
mahshid_laki
Innocent
apb
melika
Foad
alex_pk
کیمیا
rira
honey
maria alexio
hamed_myh
مروارید خانوم
Ronia
mahssa
amir hosein
شیوا
نازی
maryam.m
Salma
Sahra
Farshad.roger
hengameh
sara_b211
masi
siamak
Samantha
hana.mn
پریا
الهام
فرهاد
arefkarimzadeh
فریده
46 مشترك

صفحه 21 از 28 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  الصفحة التالية

فال روزانه - صفحة 21 Empty رد: فال روزانه

پست من طرف فریده 7/6/2010, 16:02

فال روز چهارشنبه 16 تیر 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: از طرف دوستان خبر جالبي به دست مي آوريد. البته كمي غير عادي است اما باعث مي شود در موردش فكر كنيد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: بهتر است به سلامتی جسمانی تان بیشتر توجه کنید. زیرا امروز زودتر از همیشه خسته می شوید . اصلاً خودتان را خسته نکنید و به خودتان فشار نیاورید. اکنون زمان خوبی برای کمک گرفتن از دیگران است . ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: زمانيكه با شرايط غير ممكن يا افراد غير منطقي روبه رو مي شويد بهترين روش مواجه شدن با آنها توجه به كارهاي عملي است شايد به خودي خودشان به تنهايي جالب نباشند اما زماني كه به آن نياز داريد احساس خوب يبه شما دست مي دهد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: می توانید در انتظار یک سفر کوتاه باشید مخصوصاً سفری خوشحال کننده.شاید کمی دیرتر به مقصد برسید اما وقتی آن قدر در راه به شما خوش می گذرد چه عجله ای برای رسیدن دارید؟ ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز زمان زيادي طول نمي كشد كه شما مردم را برآشفته كرده و لحظاتي پر از اضطراب و ناهماهنگي مي آفرينيد، بيشتر ، موضوعاتي كه مربوط به پول و حسادت مي شوند، حائز اهميت هستند و شما ممكن است تصميم بگيريد بجاي اين كه وارد اين بحث ها شويد، راه خود را پيش بگيريد. احتمالا‌ً زندگي، كوتاه تر از آن است كه صرف اين مسائل شود. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: مراقب باشید،امروز حساس تر از همیشه هستید و اتفاقات بر شما تاثیر می گذارند.شاید دیگران شما را ناراحت کنند.بهتر است زیاد با دیگران رفت و آمد نکنید تا از این حال و هوا بیرون بیایید.اگرخانه را مرتب کنید سرحالتر می شوید.اگر وسایل دیگران را مرتب کنید این کار عصبانی تان می کند. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: مراقب باشید چرا که امروز همه چیز را جدی می گیرید و فوری به فکر فرو می روید.ممکن است راجع به موضوعی نگران و این نگرانی افکار شما را تحت تاثیر قرار داده است و یا اینکه تنها نسبت به بقیه موارد بیش از گذشته حساس شوید.سعی کنید تا می توانید فعال باشید این بهترین راهی است که می توانید نگرانی ها را از خود دور کنید. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز نقشه های شما خراب می شوند.اما در این شرایط به جای این که از خرابی آنها جلو گیری کنید،خرابتر می کنید.نتیجه آن این است که خودتان را بیشتر از هر کس دیگری ناراحت می کنید.شرایط را آرام کنید و در این صورت همه را خوشحال خواهید کرد. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: مسئوليت ها و وظايف خاصي كه شما متقبل شده ايد به توجه خاصي نياز دارند. نياز به گفتن نيست كه چيزهاي بهتري هستند كه شما ترجيح مي دهيد انجام دهيد وگرچه توسط آن نيازها وظايف احساس مي كنيد دست و پايتان بسته مي شود ولي آن همت و لطف را داريد كه اول آنچه از شما انتظار مي رود را بدون خم به ابرو آوردن انجام دهيد. ...

دی

فال روز متولدین دی: يكي از نقشه هايتان به راحتي و خوبي در حال انجام مي باشد. فعلاً نمي خواهيد كه كسي در رابطه با آن چيزي بداند اما كسي كه شما را بهتر از خودتان مي شناسد حتماً حدس مي زند....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: اگر دیروز احساس بدبینی و افسردگی و دلتنگی داشته اید اکنون شعاعی از نور در زندگی تان می بینید زیرا همیشه در سختی و ناراحتی قسمت خوشحال کننده ای هم وجود دارد . حتی اگر همچنان مانعی بر سر راه خوشبختی شما باشند . بهمنی عزیز شما راهی را پیدا می کنید و تا آن را به عنوان رقابتی در نظر بگیرید و حتماً‌ می توانید در آن پیروز شوید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: بعضی از معیارها و انتظارات شما می تواند به ناامیدی منجر شود . اگر کسی در دور شما لجوج و نامهربان بود از او فاصله بگیرید . اکنون در آستانه نایل شدن به چند هدف بلند مدت تان هستید و به هیچ کسی از اطرافیان که به اطمینان شما ضربه بزند نیازی ندارید. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف honey 7/6/2010, 16:04

ممنون فریده جون پیروزی
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 7/6/2010, 16:50

خیلی ممنون فریده خانم!!
معلومه روز سختی در پیش دارم! خیلی خوشحال
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف پریا 7/6/2010, 16:57

مرسی فریده جون رز
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/6/2010, 17:56

ممنون فریده خانم گل گلاب
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف Foad 7/6/2010, 19:17

فال روز متولدین فروردین: از طرف دوستان خبر جالبي به دست مي آوريد. البته كمي غير عادي است اما باعث مي شود در موردش فكر كنيد.

چه جالب، اتفاقا مهندس یک خبر جالب بهم داد که کمی هم غیر عادی بود!
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 7/6/2010, 22:23

من بعضی وقت ها تو فالم چیزهای جالب و عجیبی میاد :

دی

فال روز متولدین دی: يكي از نقشه هايتان به راحتي و خوبي در حال انجام مي باشد. فعلاً نمي خواهيد كه كسي در رابطه با آن چيزي بداند اما كسي كه شما را بهتر از خودتان مي شناسد حتماً حدس مي زند....
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/7/2010, 08:57

دوستان عزیز هاله جون، پریا جون، پریسا جون، آقا محمد، مهندس محمدفر و آقا حامد خوشحالم که این قال جدید داره درست در میاد
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف الهام 7/7/2010, 11:40

همش آدمای غیر منطقی و شرایط عجیب فال روزانه - صفحة 21 2mo5pow

من همیشه با شرایط عجیب مواجه میشم اما باعث میشه کلی تجربه داشته باشم

ممنون از زحمتت فریده جونم بوس کردن
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/7/2010, 14:19

فریده جون من که کلا از فالام سر در میارم خیلی خوشحال یا عشقی که به من نمی خوره ی اصلا به من ربطی نداره در مورد تجارته خیلی خوشحال ولی در هر صورت وظیفه مه که از شما تشکر کنم چون واقعا زحمت می کشین خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/8/2010, 08:54

خواهش می کنم الهام جون

هاله جون ممنون شما لطف داری عزیزم. احتیاجی به تشکر نیست. ممکنه این فال برای بعضی ها معنی داشته باشه. شرایط فال بستگی به سال تولد و ماه و روز تولد داره که خورشید تحت تاثیر اون شرایط اون روز رو تغییر می ده. دنبال چنین فالی هستم که فال هر کسی رو نسبت به روز و ماه و سال تولدش بنویسه که اگه پیدا کنم حتماً در سایت قرار می دم.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 7/8/2010, 09:00

خیلی خیلی ممنون فریده خانم عزیز

لطف کردین و زحمت کشیدین

رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 7/8/2010, 09:19

ممنون فریده جون رز رز
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/8/2010, 09:27

خواهش می کنم مهندس فرهاد

خواهش می کنم مریم جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/8/2010, 11:27

فال روز پنجشنبه 17 تیر 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: دوستان وآشنايان شما را به مهماني دعوت مي كنند. اگر نظر آن ها را درمورد موضوع خاصي مي خواهيد اكنون بهترين زمان براي نظرخواهي از آن هاست. شايد نظرشان مفيد نباشد اما خوشحالتان مي كند. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: روحیه تان مدام در حال تغییر است . لازم است در مورد یک برنامه یا ایده که بزرگ به نظر می رسد کمی محتاط رفتار کنید. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز همه پرانرژي و مشتاق هستند و آماده اند تا گام اول را در هر راهي بردارند. اگر اكنون علاقه زيادي به شخصي داشته ايد اكنون زماني است كه اقدام كنيد. بنابراين معطل نكنيد. اگر مجرد هستيد نبايد درخانه بنشينيد و براي خودتان احساس ناراحتي كنيد تلفن را برداريد و ببينيد كه ديگران چه پيشنهاداتي براي شما دارند بنابراين پيش از آن كه فرصتي براي فكر كردن داشته باشيد در اطراف ديگران و در جمع هستيد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: عذر خواهی کردن برای شما کار بسیار سختی است اما هر چه قدر زودتر این کار را بکنید بهتر است .اگر از عذرخواهی و آشتی کردن خوداری کنید آن فرد عصبانی می شود و این موضوع برای تان تجربه می شود. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز شخصي در زندگي شما بسيار حساس و احساساتي شده است و فهميدن اين كه بهترين چيزي كه در اين رابطه مي توانيم بگوئيم چيست كاري بسيار دشوار است. نصيحت من به شما اين است كه تا حد ممكن كم تر سخن بگوئيد، و تا آن جا كه مي توانيد محتاط باشيد. ممكن است متوجه شويد كه اين شخص در گذشته ها غرق شده است و به طريقي آن را با لحظه حال، در مي آميزد. بهتر است او را سرزنش نكنيد، زيرا تاثيري ندارد و فقط آرامش خود را به هم مي زنيد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز پول و عشق را با هم ترکیب نکنید.شاید نتوانید توقعات یک نفر را برآورده کنید زیرا آن ها غیرمنطقی و خودخواه هستند.شاید هم شخصی حسود و خودخواه باشد و اجازه نمی دهد یک لحظه هم از او دور شوید.در هرصورت اگر امروز بدون جروبحث به پایان یابد واقعاً یک معجزه بوده است. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز شخصی بسیار تند و تیز شده اید،به خصوص اگر احساساتش را بیرون بریزد.هر چند مسائلی هست که می خواهید از سینه بیرون بریزید،،مراقب باشید چگونه این کار را انجام می دهید و مراقب باشید نسبت به افرادی که آینده شما را در دسترس دارند،خیلی بی پروا عمل نکنید. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: اگر یک آبانی واقعی باشید به مسئله خاصی توجه می کنید.با وجودی که ستارگان دیدگاه شما را وسیع تر می کنند اما شما دیدتان را محدود می کنید بنابراین سعی کنید روشنفکرتر باشید.مراقب سلامتی تان باشید زیرا استفاده زیاد از ذهن تان شما را مریض می کند. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: امروز بخت به شما لبخند مي زند و پروژه هاي خلاق شما به خوبي پيش خواهند رفت. بخصوص اگر بتوانند حساب بانكي شما را هم كمي بهتر كنند. يك موقعيت طلائي داريد كه استعدادهاي خود را حسابي نشان دهيد و يك شخص با نفوذ و قدرتمند ممكن است به شما پيشنهادي بدهد كه برايتان رد كردنشان آسان نباشد. منظورم اين نيست كه حتي يك در ميليون هم شانس رد كردن شما وجود داشته باشد. ...

دی

فال روز متولدین دی: دليلي ندارد كه به خاطر هر عقيده مخالفتان عصباني شويد. مي دانيد كه چه قدر بدتان مي آيد كه كسي از شما نظرخواهي نكند. اين طور نيست؟ خوب اين در مورد ديگران صدق مي كند، بنابراين اگر همسرتان بخواهد در برنامه هاي شما نظر بدهد ناراحت نشويد....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: هر چه قدر فعالتر باشید بیشتر لذت می برید . بنابراین تا جاییکه ممکن است امروز فعال باشید . درحقیقت برایتان بسیار مفید است که سرتان شلوغ باشد . زیرا اگر مدت زیادی را یک جا سپری کنید یا کار کسل کننده ای انجام دهید به سرعت احساس بی تابی می کنید و عصبی و بی حوصله می شوید . امروز تمام کارهایی را که باید قبلاً انجام می دادید فهرست کنید و بعد از انجام دادن آنها در کنارشان یک تیک بزنید . ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: حقیقتاً‌ ارزش دارد که اندکی از وقت تان را صرف وارسی سرمایه هایتان کنید . حالت سیاره ای روی سردرگمی مالی است و شما کسی نیستید که خودتان را تحت بهترین شرایط زمانی سازماندهی کنید. من می دانم که شما پول را فقط برای خوشی می خواهید. اما نمی خواهید که آن بی هیج دلیلی از شما فرار کند. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/10/2010, 10:50

دوستان عزیز یکم این روزها حالم خوش نیست. مایکل داره جلوی چشمام می میره. داره هر روز کوچکتر و کوچکتر می شه و دیگه تمرکزم رو از دست دادم.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/10/2010, 10:51

فال روز شنبه 19 تیر 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: اگر مي خواهيد به سرعت به هدفي دست يابيد، راه هاي زيادي براي انتخاب داريد. البته تعداد انتخابات نيز باعث سردرگمي شما مي شود. سعي كنيد يكي را انتخاب كنيد و مي بينيد كه از همه جهات موفق هستيد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: با اطرافیان و محیط اطرافتان هماهنگی زیادی دارید. کمی هم هیجان زده هستید زیرا اکنون می توانید ایده های جدید خلق کنید . حتی مشاجره ها و اختلافات اخیر بخ خاطر مادیات هم نمی تواند شما را از خلق این ایده ها باز دارد. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز به كارهاي روزمره سرگرم هستيد اما امشب سرگرمي خوبي داريد. احتمالاً مي خواهيد آرامش داشته باشيد اما تلقن مرتباً زنگ مي زند زيرا ديگران مي خواهند در مشايعت شما باشند، ترجيح مي دهيد با افرادي كه دورتر از شما هستند در ارتباط باشيد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: اگر دیروز به ستارگان گوش کرده بودید درسی می گرفتید که امروز به دردتان می خورد.اگر به غرغرها و بدخلقی های تان ادامه دهید هیچ کس خبر خوبی به شما نمی دهد.پس بستگی به خودتان دارد. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: گرچه كه غرور خاص خود را داريد، مي دانيد چه موقع كوتاه آمده و عذرخواهي كنيد. پس اگر فكر مي كنيد ديروز زياده روي كرده ايد و يا بيش از آن چه لازم بوده سخن گفته ايد، از گفتن ببخشيد احساس رضايت خواهيد كرد. دوستانتان همراهان خوبي براي شما خواهند بود.اگر همگي براي هدفي مشترك با هم كار كنيد، بسيار لذت خواهيد برد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: شخصی حرف های خوبی برای شنیدن دارد البته اگر شما به آنها توجه کنید.البته شاید با تمام حرف های آن موافق نباشید اما در هر صورت حرف های پخته و بسیار منطقی می زنند که شما از صمیم قلب به آن علاقه دارید.شاید با تجربه تر و مسن تر از شما باشند. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز شما مانند یک ساعت کار می کنید.امروز احساس آرامش و کنترل در خود می کنید و نتایج کارهایی که می کنید بهتر از آن است که تصورش را داشته باشید.در برخی از موارد،افکاری راجع به اهداف طولانی مدت تان برای آینده خواهید داشت واین که چگونه باید از پس این موارد مالی بربیایید.سعی کنید راجع به کسانی که فکر می کنید در آینده به شما کمک خواهند کرد با عقیده ای خوب کاری عالی انجام دهید وسعی کنید طوری رفتار کنید که آنها احساس کنند در زندگی شما شریک هستند. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: هر چیزی را که می خواهید می توانید به دست آورید.اگرهم چیزی هست که نمی توانید آن را به دست آورید با تلاش بیشتر حتماً میسر می شود.سعی کنید تعطیلات تفریح و سرگرم باشید زیرا این کار دوباره شما را جوان می کند. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: گرچه از هميشه روشنفكرتر هستيد ولي زمان هايي پيش خواهد آمد كه با خود كلنجار مي رويد كه افكار كليشه اي خود را به كنار بگذاريد. امروز قبل از اين كه قضاوت عجولانه اي در مورد موقعيت خاصي بكنيد، سعي كنيد كه از يك نقطه نظر جديد به آن موقعيت نگاه كنيد. اگر موفق به اين كار شويد به درك بهتري در ارتباط، با ديگران دست مي يابيد. پس دليل خاصي نبايد باشد كه چرا اينكار را نكنيد. ...

دی

فال روز متولدین دی: هيچ وقت تملق وچاپلوسي نظر شما را به خود جلب نمي كند اما امروز يك نفر سعي دارد با دلربايي و تملق اين كار را انجام دهد. در آخر متوجه خواهيد شد كه بر خلاف تصور شما اين رابطه، عشق واقعي نيست و تنها شهوت است. از آنجايي كه اين موضوع كاملاً اتفاقي پيش مي آيد مراقب كارهايتان باشيد....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز واقعاً از زندگی اجتماعی خودتان لذت می برید. به خصوص با دوستانی که برایتان آرامش زیادی ایجاد می کنند. اگر مجرد هستید با یک نفر که تاکنون دوست بوده اید جفت می شوید . اگر امروز بیرون می روید سعی کنید امروز را به یک واقعه خاص اجتماعی تبدیل کنید چون امروز از نظر ذهنی بسیار هیجان زده هستید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: عجله خیلی زیاد می تواند فشار خون شما را بالا ببرد. می دانم هزار و یک چیز در مغزتان دارید و سلولهای خاکستری مغزتان سعی می کنند عقب نیافتند. اما از آن استفاده زیادی نخواهد شد اگر بخواهید بخاطر یک حادثه احمقانه برنامه هایتان را با هم تعطیل کنید. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/11/2010, 09:18

فال روز یکشنبه 20 تیر 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: ديگران سعي دارند با خواسته هاي زياد خودشان را به شما تحميل كنند اما شما نيز نمي پذيريد. سعي كنيد با همه مصالحه كنيد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: هیچ کس امروز شما را ناراحت نمی کند . همه به حرف های شما گوش می کنند و برای انجام همه کارها شما تصمیم می گیرند . می توانید نظراتی در مورد تغییرات منزل بدهید حتی تغییرات دکوراسیون. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: كاملاً بي حوصله و بي صبر و طاقت هستيد، خوشبختانه كار مهمي انجام نمي دهيد زيرا اگر انجام دهيد به مسائل جزئي توجه نمي كنيد و ديگران بعداً كه آن را بررسي كنند متوجه مي شوند و اين موضوع باعث خجالت شما مي شود. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: اگر اخیراً از نظر احساسی کمی بی تفاوت شده بودید امروز احساس می کنید گرم تر و رمانتیک تر هستید.اگر هنوز هم مخفی مانده است،لذت بخش تر است.برای شروع باز هم نمی توانید این حس را پنهان کنید و در ظاهرتان آشکار می شود. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز ماه در علامت گاو است و به شما مي گويد كه بر روي پروژه هاي كاري و هر كار ديگري كه شما را در معرض ديد عموم قرار مي دهد، متمركز شويد اگرچه امروز روزي نيست كه كار جديدي را آغاز كنيد، چرا كه در بهترين حالتش، خوب پيش نخواهد رفت و در بدترين حالت، به جاي سود، ضرر خواهيد كرد! امروز مراقب امضاء اوراق رسمي كاريتان باشيد و سعي كنيد يكي دو روزي اين كار را به تعويق بياندازيد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: اگر به سفری می روید شاید با مشکلاتی روبرو شوید.بیش از آن که به جایی بروید قرارها را خوب بررسی کنید.بنزین ماشین را ببینید و ا زمسیری که می روید اطمینان داشته باشید.سعی کنید قراردادهای رسمی را امضاء نکنید زیرا در آینده با مشکل روبرو می شوید. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: سعی کنید امروز هیچ کار جدید مالی را ناگهان شروع نکنید چرا که ممکن است آن طور که توقع دارید،کارها پیش نرود.اگر می خواهید فرمی رسمی را پر کنید،ممکن است دچار اشتباهی احمقانه شوید که ساعتها وقت پر کنید آنرا جبران کنید و یا ممکن است فراموش کنید که به جزئیات کوچک توجه کنید.پس محبتی به خود بکنید و برای چند روز برای انجام این نوع کارها دست نگه دارید .از این که صبر کنید بعداً خوشحال خواهید شد. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز فعالیت ذهنی و هم چنین جذابیت شما در درجه بالایی قرار دارند.ذهن شما تشنه تجربه آموزی می باشد و احساس می کنید جذب مسائل مرموز می شوید.یک نفر که به شما نزدیک است به شما کمک می کند تا قسمتی جدید از وجودتان را بشناسید. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: شما قادريد هر فكر منفي را كه تهديدي به سايه انداختن و تيره كردن زندگي است را بدور بياندازيد چون مي دانيد كه پايه و اساس حقيقي ندارند. به اضافه، شما از اين كه خودتان باشيد ترسي نداريد و فرقي نمي كند كه در چه شرايطي هستيد. اگر ياد بگيريد كه اين را به مجموعه آموخته هايتان بيافزائيد هميشه بدردتان خواهد خورد چه حالا و چه در آينده. ...

دی

فال روز متولدین دی: ستارگان اطمنیان می دهند که هم اکنون هر نوع کار مخاطره آمیزی موقعیتی فوق العاده است . چه در زمینه شخصی و چه در زمینه شغلی . همچنین شاید پیشنهادی به شما بشود که نتوانید آن را رد کنید . پیشنهادی که افق های جدیدی را در زندگی شما باز می کند و تجارب جالبی را برای تان به ارمغان می آورد . این خبر می تواند شما را بسیار خوشحال کند. ...

بهمن

فال روز متولدین بهمن: تركيب كار و تفريح با هم هميشه درست نيست اما امروز به جايي دعوت مي شويد كه نمي توانيد به آنجا نرويد. اگر در انتظار پيشرفتي در حرفه يا زندگي خصوصيتان هستيد، نااميد خواهيد شد، يا حداقل براي مدت كوتاهي اما در روزهاي آينده روابط سودمندي خواهيد داشت. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز فرصت های زیادی برای استفاده است و اگر دودل باشید متاسف خواهید شد فقط قبول کرده و در اندیشه این باشید که از عهده اش برآیید . نهایتاً می توانید همه را اداره کنید تا کاملاً تمام شود. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف الهام 7/11/2010, 11:11

فریده جون ممنون چند روزی فکر کنم فال رو نذاشته بودی دلم واسه فال های روزانه تنگ شده بود عشق
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/11/2010, 11:14

چه جالب مال من درست بود.....مرسی اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 7/11/2010, 11:18

وای تازه پستهای بالا رو خوندم ایشالا مایکل خوب بشه دعا و فریده جون گل ما هم مثل همیشه شاد و سر حال بشه
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/11/2010, 11:31

ممنونم الهام جون. بابت دیر شدن فالها عذر می خوام

خدا رو شکر زکیه جون. بالاخره رابطه ات با فال خوب شد.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/11/2010, 11:52

ممنون فریده جون این قسمتش شدیدا درست بود
یک نفر که به شما نزدیک است به شما کمک می کند تا قسمتی جدید از وجودتان را بشناسید. ...
داداشیم ( اقا فرهاد) بوس کردن عشق
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/11/2010, 12:01

خواهش می کنم پریسا جون. مهندس فرهاد خودمون رو می گی یا فرد دیگه ایه؟؟
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/11/2010, 12:04

مگه مسابقه جمله سازی ندیدید
خواب بودید دیشب اقا فرهاد خودمون شدن داداشی گل من بوس کردن عشق
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

صفحه 21 از 28 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة