گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

+28
siamak
sara_b211
Samantha
vahid.t
hana.mn
masi
Ronia
agrin
الهام
Foad
mahsa
spider
niloofar20
amir hosein
پریا
oskar
apb
فریده
سارا س
mehdix622
مرضیه
samira
محمد
شیوا
maryam.m
Sahra
ultra
فرهاد
32 مشترك

صفحه 17 از 23 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  الصفحة التالية

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 17 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف siamak 4/13/2010, 10:33

سلام، به من گفتن آقا فرهاد رو اینجا پیدا کنم، هستین؟؟ الوووووو!!!!
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 17 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف فرهاد 4/13/2010, 14:23

الهام خانم عزيز

خيلي خوشحالم كه شما با مونا رضا طعم واقعي عشق رو تجربه ميكنيد و اميدوارم عروسيتون منو حتما دعوت كنيد چون يه هديه ويژه خواهم آورد.
خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

سارا خانم عزيز

كماكان روي كيس مورد نظر شما دارم كار ميكنم و بزودي نتيجه رو اعلام خواهم كرد :m/: خیلی خوشحال خیلی خوشحال

مريم خانم عزيز

تسليت مرا هم پذيرا باشيد [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]و بدانيد كه روح غولمراد شاد است و شما را فراموش نخواهد كرد .وسيله اياب ذهاب هم اگر خواستيد من سراغ دارم .
سه تا يابو و يه دونه خر كه مال خواهر ناتني جديد محمد جان هستش آماده حمل و نقل مدعوين محترم خواهند بود.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

hana.mn

هانيه خانم عزيز

خب اگه واقعا عاشقش شديد بخاطر اين عشق پاك فداكاري كنيد و باهاش به جنگل بريد و طعم خوشبختي رو بچشيد.
حالا كسب و كارتون هم مهم نيست زياد مهم تفاهم و عشق و درك متقابله .
وقتي با عشق شپش هاي تن ممل كاموا رو بگيريد و به شكمشان دارو بزنيد متوجه ميشيد كه چه كار لذت بخشي هستش [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]و بي نهايت ايجاد محبت ميكنه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
ضمنا سارا خانم هم لطف كردن يه demo از گاوهاي عزيز گذاشتن تا به دوشيدن شير و ديدن گاو عادت كنيد.

siamak

به به سيامك عزيز[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مشتري جديد از راه رسيد .در خدمتيم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة].چه مدل كيسي واسه ازدواج لازم داريد؟؟؟
معرفتون كيه و هدفتون از ازدواج چيه ؟؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/13/2010, 14:36

آقا فرهاد سيامك خان رو من معرفي كردم.
واسه خودشون نميخوان البته اگه با يه تير 2تا نشون بزنن هم بد نيست.
واسه مارمارين،مار پيتونشون،دنبال يه كيسن.قراره نوه اشون رو هم به من بدن.
واسه اذيت همسر آينده مناسبه.نه؟
پس تورو خدا واسه خاطر منم شده سنگ تموم بزارين.ديگه برادري رو در حقم تموم كنين.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/13/2010, 15:03

يعني يه خزنده ماده معرفي كنم ؟؟؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

معصومه خانم شما احتياجي به نگهداري پيتون واسه اذيت كردن همسر آينده ندارين خودتون كافي هستين [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/13/2010, 15:05

خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
داشتيم آقا فرهاد؟
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/13/2010, 15:19

خب مگه بد گفتم .اينقدر قدرت داريد كه بدون پيتون حساب همسر عزيزتون رو در صورت اذيت كردن برسيد

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/13/2010, 15:52

آقا فرهاد قرار نشد چون کار خیر می کنید به خانما اینجوری بگیدها
آقایون پیتون نمی خوان خودشون از پیتون بدترن خیلی خوشحال
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 4/13/2010, 16:43

پریا جان ، سارا خانم و آقا فرهاد ناراحت ممنون از حس همدردیتون رز رز رز

دوستان عزیز یک دنیا ممنون که تشریف آوردید.حضور پر شور و گرم شما مایه ی آرامش من بود رز رز رز رز رز رز رز رز رز رز رز رز
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
فاتحه مع الصلوات ....

.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.
.
.

لطفا اعتراض نکنید (همتون اومده بودید فقط توی این عکس نیستید رز )
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

داستان من و غولمراد به پایان رسید گریه میپردازیم به داستان های عاشقانه ی شما عشق در نگاه اول

قلب خیلی خوشحال
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/13/2010, 17:14

مگه معتاديم اين شكليمون كردي مريم جون؟
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 4/14/2010, 00:53

مريم جون خواهش مي كنم اين كمتر كاري بود كه از دستمون بر مي آمد.كه با حضور گرممون تسلي خاطر شما بشيم. از آقا فرهاد هم ممنونيم كه با شاد نگه داشتن مجلس كاري مي كرد كه هر 5 دقيقه يكبار همه بزنن زير خنده و مجلس رو از غم و غصه در مي آورد راستي چه كار خوبي كردي گفتي كسي لباس مشكي نپوشه دستت درد نكنه خانم

مسي جون خوب مگه يادت نيست چون روسرس هامون مشكي بود مريم جون گفت كسي با لباس مشكي نياد ما هم روسري هامونو در آورديم واسه همين لطف كرده و صورتامونو پوشونده كه مشخص نشيم
دستت درد نكنه مريم عزيز
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 01:19

مريم خانم اين عكس مال مراسم ختم ماست ؟؟ عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول

خوب ذوق طنز داريد و رو نمي كنيد هااا
فقط اسم منو اشتباهي رو اون عكس زديد.يعني من اينقدر خپلم ؟؟

خدا بيامرزد و اميدوارم اون دنيا به وصال هم برسيد عشق

الهام خانم عزيز

من به معصومه خانم اعتماد بنفس دادم و گفتم كه هميشه به زور و بازوي خودشون تكيه كنن[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] نه به مار پيتون كه هم تنبله و هم نيش نداره

پس اينم خودش يه كار خير بودخیلی خوشحال خیلی خوشحال

سارا خانم عزيز

از اظهار لطفتون ممنون .من فقط هدفم شادكردن مدعوين بود اما جو گير شدم و برنامه طنز جوك اجرا كردم و آخر سرهم فيلم تايتانيك رو با ويدئو پروژكتور نشون داديم و يكي از دوستان هم زحمت كشيد و مراسم رقص باباكرم اجرا كرد و در آخر هم همه درحالي بوق ممتد مدل عروسي ميزديم مراسم رو ترك كرديم

مريم خانم نارحت كه نشديد ما اين كارا رو كرديم؟؟؟؟ متفکر:

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/14/2010, 07:07 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/14/2010, 04:20

من شوخی کردم آقا فرهاد لبخند
در ضمن مریم جون ببخش که من نیومدم مراسم وداع با نازگلم بود نتونستم بیام عاشق لاک پشت
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hana.mn 4/14/2010, 06:09

خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
سارا جون
خیلی خوب گفتی حیف که عزادار غول مراد بودم وگرنه یکی دو ساعتی می خندیدم
پیشنهادات عالی بود با گاوها هم مشغول تمرینم
شاید بیارمش روش نقاشی بکشی
باید هزینه آموزش اینترنت رو برآورد کنم تو فکر یک تعهد نامه برای حیوانات وحشی ام که اهلی ها رو نخورن
ولی راستش یه کم استرس دارم می ترسم بابت شهریه یا سخت گیری سر کلاس عصبانی بشن منو بخورن
باید همه جوانب رو بسنجم می خوام برم کلاس زبان
آخه استعدادی هم تو زبان ندارم باید کلی زبان یاد بگیرم : غرش شیر ،غرش ببر، زبان میمون، زبان آهو، زبان پرنده ها ....

با همه این تفاسیر با کمک تو و بقیه دوستان شاید بشه این زندگی رو حفظ کرد
ناراحت ولی بین خودمون باشه من شوهر وصله پینه دوست ندارم این سر تا پاش ایراده باید به زور درستش کنم

آقا فرهاد عزیز
از شما بعیده عشق کدومه خودتون الان رو نبینید که فعلا با لی لی بیوتی شکر خدا خوب و عشقولانه اید یادتون رفته قبلش چقدر نارو خوردید چقدر به احساسات پاکتون خیانت شد ؟
بگذریم که شما ماشالا خوب سر پا می شید و فراموش می کنید .
دیگه تو این زمونه عشق کافی نیست باید پای منطق و دو دو تا وسط باشه
منم سعی می کنم منطقی باشم و راجع به شپش های ممل کاموا رویا پردازی نکنم خیلی خوشحال خیلی خوشحال
hana.mn
hana.mn
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/14/2010, 07:03

مریم جون
اونقدر غصه داشتی که متوجه نشدی من نیامدم مراسم و منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی خواهر
من که الان شیراز هستم خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 07:09

الهام خانم مگه تو اين تاپيك حرف جدي هم وجود داره ؟؟؟
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/14/2010, 07:11

خیلی خوشحال نمی دونم اما قضیه مونا رضا جدیه عشق
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 07:39

عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 4/14/2010, 07:57

هانيه جونم
پس اگه اين آقاي ممل كاموا به دلت نشسته تا رابطه ات باهاش قديمي نشده و تا دل نبستي بهش بگو تا اونم بهت دل نبنده يهو مياد مي دزدت مي برتت تو خونه درختي زندانيت مي كنه ها...

ولي از من به تو نصيحت رابطه ات رو الكي خراب نكن يه مدت باهاش برو بيا ببين شايد بهش علاقه مند شدي
درونشو ببين به ظاهرش نگاه نكن

آقا فرهاد
من تا كي تو صف انتظار باشم ؟ اگه با شرايط من كاري از دستتون بر نميادو نا اميدين بگين كه برم يه همسرياب ديگه پيدا كنم :m/:
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/14/2010, 09:07

آقا فرهاد سلام، این بچه از وقتی شنیده می خوام واسش زن بگیرم انقدر آروم شده که من باورم نمیشه همون مارمارین سابقه!! لیسانس هم داره، قدش هم بلنده، انشاالله بلندتر هم میشه و اینکه اهل کاره و تنبل نیست و عاشق همسر آینده اش هم هست، حالا یه پیتون نجیبو خونه دارو مودب ( و البته خانواده دار و اصیل) اگه میشه واسش پیدا کنید چون این واقعا مرد خونه اس و هوای خونواده رو دارهو شما رو هم عروسی دعوت می کنیم، راستی از خانم های اینجا کسی یه پیتون ماده تو آشنایان نمی شناسه؟؟؟؟
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/14/2010, 09:23

اي بابا چه كارها كرديم و خودمون يادمون نيست.جالبه.
آقا فرهاد به نظرتون به اعتماد به نفس اضافه هم احتياج دارم من؟ لبخند خیلی خوشحال
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 10:30

معصومه خانم عزيز

شما نه تنها به اعتماد بنفس احتياجي نداريد بلكه ميتونيد اضافه اعتماد بنفستون رو هم به ديگر هم نوعانتون صادر كنيد.من فقط جهت يادآوري گفتم كه پول اضافه بابت خريد پيتون نديد
خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

سارا خانم عزيز

آخه اين مدلي كه شما خواستيد خيلي پيچيدست و دارم تلاش ميكنم كه بهترين گزينه رو پيدا كنم
امرزو حتما خبرشو ميدم

hana.mn

هانيه خانم عزيز
من درسته رو دست زياد خوردم اما سعي ميكنم تا بهر طريق ممكن عشق زندگيم رو پيدا كنم و نااميد نشم .شما اگه با اين شرايط عاشق ممل كاموا بشيد هنر كرديد وگرنه عاشق يه مرد بدون شپش و يبوست شدن كه كاري نداره .عاشق شدن در شرايط سخت مهمه .
شما سعي كنيد در درجه اول دوره كامل دفاع شخصي رو فرا بگيريد تا بتونيد در صورت حمله حيوانات وحشي در سر كلاس از خودتون دفاع كنيد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة].بقيشم خدا بزرگه .

بهر حال اگه شرايط ممل كاموا سخته بفرمائيد خودم دوباره يه كيس ديگه پيدا مي كنم

siamak

سيامك عزيز

چنان همسري براي پيتون عزيزتون پيدا كنم كه در اذهان جاودانه بشه
الان اقدام ميكنم
خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/14/2010, 10:39

ممنون فرهاد جان، فقط خواهشا در دادگاه خانواده جاودانه نشه عزیز، ما کی منتظر باشیم؟؟؟
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 10:48

سيامك خان

اين كيس مورد نظرتون
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

نام : ايزابلا

مزايا: خوش صورت - خوش اندام - عاشق پيتون و افعي - كاملا بروز شده - خوش خلق - اهل دل

خوش خط و خال - واكسن خورده - هر روز حمام ميكند - عاشق غذاهاي صحرائي و بركه اي
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/14/2010, 10:54

آقا فرهاد من یه سوال داشتم؟! جون من اگه این آدم بود تو خودت بهش شماره می دادی؟؟!! یا اگه شمارتم گیر آورد باهاش قرار می ذاشتی؟؟؟ آخه من دلمو به چی این خوش کنم؟؟! مارمارین تا حالا ازدواج نکرده و از نظر مالی هم مشکلی نداره، من یه دختر تو مایه های عکس AVATAR خودم می خوام که به هم بیان، درضمن راجع به قضیه حمام رفتن ایشون هم فکر کنم به شما اطلاعات غلط دادن!! اینطور که پیداس حدود 2000 سال ایشون مومیایی تشریف داشتن و به نظر میاد که قبلا هم ازدواج کرده باشن. شرمنده، اگه میشه بریم سراغ کاندیدای بعدی، ولی زحمتتون قابل تقدیره
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 11:30

عجب كيس توپي پيدا كردم سارا خانم عزيز

بفرمائيد.شيريني ما هم يادتون نره ها
.
.
.
.
.
..
.
.

.
..
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
.

.

.

.

نام : غلام عبدالعزيز جمعه

مدرك : جراح پروستات شتر و اسب

مزايا و خصوصيات :
سيب زميني مرام - عاشق مهماني و پارتي - اهل موزيك – بخاطر زيبائي فرم دهانش در بين دوستان به لب عسلي معروف است – پيرو مكتب ايكبيرونيزم از نوع سورو رئال – ريزش مو ندارد – پوست نقرآبي رنگ – اهل بگو بخند -

دارائي ها: داراي 50 هكتار زمين د ر صحراي عربستان - داراي 1500 سهم از سهام يك شركت توليد حشره كش معروف--داراي خودروي سيتروئن اصل فرانسه مدل 1979 - داراي وسيله حمل و نقل تشريفاتي كه در عكس آنرا ملاحظه مي فرمائيد:

بيماريها و مشكلات اخلاقي :

1- عدم تنظيم پروستات و كليه (هرجا كه احساس قضاي حاجت داشته باشد مجبور است بلافاصله نسبت به رفع آن اقدام كند )
2- ريزش دائمي آب بيني دارد ضمن اينكه همزمان مشكل بالا كشيدن آب بيني هم دارد و مجبور است در صورت ريزش زياد آنرا با زبانش هورت بكشد تا روي لبش نريزد.

3- كور رنگ است و فقط رنگهاي سياه و سفيد را مي بيند ( آنهم فقط در روز )

4- كمي برآمدگي شبيه دم در پشتش دارد

5- نسبت به بوي چرم حساسيت دارد و اگر به مشامش برسد با كلنگ به اطرافيان حمله ميكند.

6- وقتي تشنه بشود 1230 ليتر آب احتياج دارد.

7- عاشق خوردن دنبه و چربي خوك كه بهمين خاطر دچار عدم كنترل ريزش آب دهان ميباشد

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/14/2010, 16:06 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 17 از 23 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة