گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

+28
siamak
sara_b211
Samantha
vahid.t
hana.mn
masi
Ronia
agrin
الهام
Foad
mahsa
spider
niloofar20
amir hosein
پریا
oskar
apb
فریده
سارا س
mehdix622
مرضیه
samira
محمد
شیوا
maryam.m
Sahra
ultra
فرهاد
32 مشترك

صفحه 13 از 23 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  الصفحة التالية

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 13 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف محمد 4/7/2010, 14:10

اقا فرهاد من دوست درام داخل این تاپیک بحث کنم ولی وقتی یه مدت تویه فرم نباشی ویهویی بیای و یه تاپیکیرو ببینی که توش کلی بحث شده و ندونی چه خبره نمیشه بث کرد.
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 13 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف Sahra 4/9/2010, 02:25

ولی آقا محمد از وقتی شما پاتون را اینجا گذاشتین تاپیک قرق شد. خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/9/2010, 03:09

آقا فرهاد اگه اينجا كيس مناسب براي منم پيدا ميشه من بشم معصومه عاشق!!!
معصومه جون تبريزي ام معصومه خسته دل.فعلا كه شكست عشقي خوردن. خیلی خوشحال
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 04:04

صحرا خانم عزيز

با اون وضعي كه شما به كنت گوسيانو حمله كرديد اگه منم بودم همين كارو مي كردم .طرف كلي بزك دوزك كرده كه دلبري كنه اونوقت شما بهش گفتيد قرتي [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
ضمنا قرارداد با بيمارستان بخاطر فارغ شدن بود ديگه كه بنده بتونم با سرعت بيشتري عاشق بشم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

پريا خانم عزيز
من هر دو مدل كيس رو براتون پيدا ميكنم و براتون فريز مي كنم كه هروقت جنس لاكي تون معلوم شد
از فريز خارج كرده و براتون ميفرستم .خيالتون راحت باشه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

agrin
معصومه خانم خسته دل عزيز

چاپار خان بعد از خوندن چند تا از پستهاي شما مخش گيرپاچ كرد و رفت تو حالت كما .يعين جملات شما بيش از حد براش سنگين بود و نتونست مغزش اونارو تجزيه تحليل كنه
حالا اگر مرد جواب پدر مادرشو چي بدم ؟؟؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

شما كيس ديگه اي چشمتون رو نگرفته ؟؟؟
چاپار خان با اين وضعش بهتره ازش دل بكنيد.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مهسا خانم عزيز

اتفاقا لاكپشتها ناپدريهاي خوبي ميشن .نگران نباشيد.من پيشنهاد ميكنم همزمان هم براي خودتون هم براي لاكي هاتون آستين بالا بزنيد كه خرج يه كاسه بشه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

راستي كسي رو پسند نكرديد؟؟؟؟تكليف چيه .بگردم براتون يا نه ؟؟؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/9/2010, 06:52 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 04:33

محمد جان احتياجي به دونستن سابقه بحث نيست
كافيه دوتاكيس خوب اينجا معرفي كني .اونوقا اتومات جوگير خواهي شد خیلی خوشحال خیلی خوشحال [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

masi

معصومه خانم عاشق

بهترين كيس كه ميتنوم به شما پيشنهاد بدم اينه :

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
..
...
.
..
.
..
.
..
.
.
.
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

نام : كپر كاكلي

شغل : نمكي ( خريدار نون خشك + پلاستيك پاره و آهن الات و ...)

درآمد: 12،500،000 ريال در ماه

تحصيلات : بي سواد

بيماري : فقط هرچندوقت يكبار دچار خارش شديد بدن ميشود و بعد از تركيدن تاولهاو جوشها دوباره خوب ميشود

دارائي ها: داراي يكباب منزل در گلستان 19 خ پاسداران + اتوموبيل تويوتا كمري 2010 + 15 عدد چرخ حمل نون خشك + يكعدد وانت پيكان جهت امورات كاري

توقعات :

همسر بايد حتما امروزي باشد.
رانندگي بلد باشد
عاشق نون خشك و كار نمكي باشد و از شغل شوهرش ايراد نگيرد
دلربا باشد
خشن نباشد و صبحها روي سرش آب جوش نريزد كه از خواب بيدار شود
تخم مرغ تازه و درشت بخرد
صبحها نون تازه بربري بخرد و بچه هارو بيدار كند و خانه را نظافت كند

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/9/2010, 04:48 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 04:37

معصومه خانم عاشق فقط عجله كنيد چون اگه اين كيس رو مهسا خانم عزيز ببينن بلافاصله انتخاب خواهند كرد.حالا از من گفتن بود خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/9/2010, 05:42

ااااااااا.آقا فرهاد شما كه اصلا ويژگي هاي همسر ايده آل منو نپرسيدين.
من فقط با تحصيلات اين آقا مشكل دارم.قول ميده بره دانشگاه؟
تازه بايد شاخاشم كوتاه كنه.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 05:50

خب بفرمائيد چه مدل كيسي مد نظرتون هست تا پيدا كنم خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/9/2010, 06:09

بايد با تحصيلات باشه.خيلي مهمه.اهل سيگار و مشروب و اين زهرماري ها هم نباشه.بقيه اش مهم نيست ديگه.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 4/9/2010, 06:23

مرررررسی آقا فرهاد ! خیلی خوشحال
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/9/2010, 06:34

چرا کیس های پیشنهادی اینجا اینقد چندش آورن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
یعنی همیشه خارش داره و تاول میزنه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] شما که دستتون تو کار خیره یه آدم درست حسابی معرفی کنید [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 4/9/2010, 06:38

الهام جان آخه دیدی از قدیم میگن : زن خوشگل مال شوهرش نیست و شوهر خوشگل هم مال زنش !!!
خیلی خوشحال به من چه خوب ! مامان بزرگ ها میگن !!
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 06:44

معصومه خانم عاشق

تنها كيسي كه در حال حاضر شرايط مورد نظر شما را داراست اينه :
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

نام : ناصر چشم قشنگ

شغل :برق كار

تحصيلات : ليسانس مهندسي برق از دانشگاه صنعتي قندهار

درآمد: ماهانه 4،000،000 ريال + بيمه تامين اجتماعي

بيماري : مشكل خاصي ندارد منتها در يك حادثه برقي دچار برق گرفتگي شده و كمي دچار اختلال شخصيت شده و گاهي دچار حالت حيواني ميشود

ساير مزايا:

پايبند به خانواده - رمانتيك - احساساتي شديد در روزهائي كه قرص ماه كامل است - خوش پوش
عرق نخور - عاشق فيلم تايتانيك -
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 06:47

الهام خانم عزيز

اين كيسها بنظر من كه مشكلي ندارن ..

شما كم و كسري اي مي بينيد تو اينها؟؟؟؟

اينا فقط 3 روز كامل تو دماي 260 درجه فارنهايت نگهداري ميشن تا كاملا ميكرب زدائي بشن و قابل استفاده اونوقت شما ميفرمائيد درب و داغون .!!!!
به گوششون برسه ناراحت ميشن هااا
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 06:50

پريا خانم عزيز
خواهش مي كنم
فقط هر وقت جنسيت لاكي ها معلوم شد خبر بديدها .اينا نمونن تو فريزر از بين برن .
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/9/2010, 07:03

پریا جون فدات شم من که نمیگم خوشگل باشه اما چندش آور نباشه اینا هر روز باید میکروب زدایی بشن اونوقت دایم باید مثل کزت خونه رو تمیز کنی واسشون اصلا خوبه یکی از این خوشگلارو به خود پیشنهاد دهنده معرفی کنیم ببینیم نظرش چیه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/9/2010, 07:13

آقا فرهاد
من نمیدونستم خواستگار مورد نظر کنت بوده . چرا زودتر نگفتین؟حالا که خودشو کشته میگین؟ گریه
تو را خدا یک کنت دیگه براش پیدا کنید. دیدنش که چقدر افسرده است. پاک شده پوست و استخوان از غصه.

معصومه خانم عاشق
یکوقت گول نخورین. این ناصر نیست. نصرته. اونم از جنس ماده.

ولی عجب دندونهای باحالی داره من که خیلی خوشم اومد. جون میده برای گاز گرفتن.
آقا فرهاد اگر شد ازش بپرسین دندوناش را کجا خریده میخوام بگیرم و بگذارم برای جهاز مارکی . به دردش میخوره. خیلی خوشحال

الهام جان
کیس هایی که شما مورد نظرتونه اینجا پیدا نمیشه. یعنی همه جا پیدا میشه جز اینجا.
گرچه نه ....... کیسهای بیرون هم دست کمی از اینها ندارند. زنبور
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/9/2010, 07:19

راست میگی صحرا جون کیسهای اینجا با بیرون زیادم فرق ندارن خیلی خوشحال
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 07:40

صحرا خانم عزيز

من كه گفتم اسمش " كنت گوسيانو" هستش منهتا شما بهش گفتيد قرتي D\'oh
ضمنا اين ناصر پسره منها بخاطر شدت برق گرفتگي موهاش پريشون شده و دندوناش از لثه اش زده بيرون
دندوناشم مال خودشه و عاريه اي نيست ولي اگه برا ماركي ميخواين دندوناي كنت گوسيانو هست و كاملا هم سالمه ( تو كشتارگاه بهم دادن و گفتن وصيت خودش بوده كه بدن بمن واسه يادگاري )

الهام خانم عزيز.
اينجا ما كيسهاي در پيتي معرفي نمي كنيم و چون بچه ها هم خودي هستن و مغازه كاملا محليه سعي مي كنم بهترين ها رو معرفي كنم و در عين حال دست چين شده ها رو

بنظر من دست بكار شيد و همين كيس معصومه خام عاشق رو رو هوا بزنيد

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/9/2010, 07:43 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 4/9/2010, 07:41

اقا فرهاد اینایی که شما میگید مونث هستن یا مذکر؟
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/9/2010, 07:45

همه مدل داريم محمد جان .من خودم چند تاكيس درجه يك بهم پيشنهاد شد كه با آخريش كه اسمش لي لي بيوتي هستش دارم مذاكره مي كنم و مريم خانم عزيز خواهري كردن و برام پيداش كردن .واسه بانوان هم ساير كيسها موجوده

چطور مگه ؟؟واسه كسي ميخواي ؟؟؟ خیلی خوشحال خیلی خوشحال

راستي آواتورت مال بازي call of dutty-4 هستش ؟؟خيلي صحنه اش آشناست برام متفکر: خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/9/2010, 07:47 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/9/2010, 07:46

راست میگین ها واسه تنوع بد نیستن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] تازه آدم با اینا باشه پیر نمیشه خیلی بامزه ان [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 4/9/2010, 08:01

نه برایه بتل فید بد کمپانی دو هست.اخه الان این سبک بازی ها شبیه همن .اقا فرهاد برا منم یه دونه ازین اجق وجقا پیدا کن.هم سن خودم باشه ها! lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 4/9/2010, 08:04

محمد اختلاف سنی دیگه مهم نیست مهم اینه که تفاهم داشته باشید.
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 4/9/2010, 08:06

اگه هی گیر نده من مشکلی ندارم با سنش خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 13 از 23 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة