گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

+28
siamak
sara_b211
Samantha
vahid.t
hana.mn
masi
Ronia
agrin
الهام
Foad
mahsa
spider
niloofar20
amir hosein
پریا
oskar
apb
فریده
سارا س
mehdix622
مرضیه
samira
محمد
شیوا
maryam.m
Sahra
ultra
فرهاد
32 مشترك

صفحه 12 از 23 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  الصفحة التالية

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 12 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف hana.mn 4/5/2010, 18:49

با سلام به همه دوستای خوب ( سال نوتونم مبارک)
به نظرم باید در مورد اسم این تاپیک تجدید نظر کنید!!!!
این جا درخت امید کلا از ریشه در میاد :>#(:
من با کلی امید و آرزو 19 صفحه جلو اومدم ولی الان از اونی که بودم بدترم!!!!
به قول بچه ها قحط الرجال و این که تعداد پسرا تو یه سنی ( که قرار بوده قسمت ما بشه :[-o<: ) ریزش کرده رو شنیده بودم ولی عمق فاجعه رو درک نکرده بودم!!!!!!! D\'oh
hana.mn
hana.mn
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 12 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف فرهاد 4/6/2010, 01:42

معصومه خانم عزيز از بنگاه گذشته

الان ما ديگه شديم يه كارتل اقتصادي بزرگ و بي رقيب خیلی خوشحال خیلی خوشحال

هانيه خانم عزيز
كيس ها معرفي شده اينجا از بهترين مزارع موجود دستچين شده و همه آفت زدائي شدن و خيلي از دوستان عزيز از اونها استقبال كردن

شما هم كمي توقعتون رو پائين بياريد تا عشق زندگي تونو در همين تاپيك پيدا كرده و خوشبخت بشيد. :;;>: خیلی خوشحال خیلی خوشحال lol!
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/6/2010, 02:02

بچه ها از وقتی این کیس ها رو دیدم دیگه نمی تونم سرکار حواسمو جمع کنم هی میام تو فروم عشق
می ترسم آخرش اخراج بشم گریه
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/6/2010, 04:51

به قول هانيه جون اينا كه هيچكدوم با اسب سفيد نيستن.همه واسه آقايون سايت مناسبن.
ما فقط ميتونيم عاقلت سختگيري هامونو در امر ازدواج ببينيم. خیلی خوشحال
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 4/6/2010, 05:37

ما آخر نفهمیدیم یار آقا فرهاد کیه ! پس اون خانوم قبلی چی شد ؟؟!
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 4/6/2010, 05:52

هانیه جون و معصومه خانم راست میگن : بذاریم سواری بر اسب سیاه واقع در کابوس های شبانه :>#(: کمک

خیانت پریا جون ، خیانت!!! D\'oh گلرخ که 2 هفته پیش به آقا فرهاد خیانت کرد، 3،4 روز پیش هم دست قدقدسی و اقدس خانوم رو شد D\'oh

طفلکی آقا فرهاد! ناراحت
البته طفلکی نداره خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال آقا فرهاد همان طور که زود عاشق میشن، زود هم فارغ میشن lol! ببین چه سریع اونا را فراموش کرد و به لی لی فشن بیوتی دل بست!!! عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول lol! lol! lol!

اين مطلب آخرين بار توسط maryam.m در 4/6/2010, 05:59 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/6/2010, 05:53

پريا خانم يار قبلي قدقدسي خانم بود كه بر اثر تجسس هاي صحرا خانم و مريم خانم عزيز معلوم شد كه زير سرش بلنده و دلش با من نيست

در حال حاضر هم به لي لي بيوتي دل دادم تا ببينم خدا چي ميخواد خیلی خوشحال :[-o<:
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/6/2010, 05:56

والا مريم خانم با اين كيسهائي كه من عاشقشون ميشم فكر كنم بايد هر هفته فارغ بشم تا مشكلي برام پيش نياد خیلی خوشحال خیلی خوشحال lol!
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف agrin 4/6/2010, 06:08

:>#(:
agrin
agrin
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 4/6/2010, 06:13

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] (بدون شرح!!!)
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 4/6/2010, 06:19

آقا فرهاد شما دیگه واقعا باید امسال حواستان را جمع کنید! خیلی خوشحال

سالی که نکوست از بهارش پیداست[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/6/2010, 07:16

مريم خانم بجاي خنديدن ، معصومه خانم رو دريابيد .ايشون اوضاع احوالشون بنظر خوب نمياد.

متفکر: خیلی خوشحال عشق در نگاه اول

معصومه خانم در چه حاليد؟؟؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]بفرمائيد ما كمك كنيم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 4/6/2010, 07:58

اگه بخواهیم میانگین بگیریم توی کل سال ، آقا فرهاد هر 4 روز یکبار یک مرتبه عاشق میشن !! خیلی خوشحال
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/6/2010, 08:11

ولی خوشبختانه به همان سرعت هم فارغ میشن. خیلی خوشحال

محمد جان
داستان قوز قندون که خیلی وقته تمام شده.
مگر اینکه آقا فرهاد خبر نازه ای داشته باشه.
از همینجا شروع کنی هر 4 روز یک داستان مشابه داریم. خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/6/2010, 08:49

ااااااااا.معصومه 2تا شد.من پيش كسوتم به من بگين معصومه خانوم.به اون يكي معصومه خانوم هم يه چيز ديگه بگين.
الان آقا فرهاد منظورش كدون معصومه خانوم بود؟
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 4/6/2010, 09:02

معصومه جان منظور آقا فرهاد agrin عزیز بود خیلی خوشحال
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 4/6/2010, 15:45

اوه مای گاد
من اصلا دلم نمیخواد اسکلت شم و توهم بزنم.
دوستای خوبم لطفا کیس های خوشگلتونو بیارین وسط قول میدم این دفعه دیگه قضیه ختم به خیر بشه

آقا فرهاد میتونین کادوهایی که برای قدقدسی خانوم خریدینو بدین به لیلی فشن بیوتی
صحرا جون میخوای یکی از پسرلمو بدم به مارکی؟ من 8 تا بچه دارم که فقط 3تاشون خانومن.
شلمان پسر خوبیه بامزس به موقع آفتاب میگیره قبلا بچه سر راهی بوده وقتی اومد دست من کور بود مریض بود الان حالش خوبه.فقط وقتی مارکی جلوش غذا بخوره ممکنه بیاد سر مارکی رو بخوره که به غذا برسه.
کوپول نفسه مامانشه.مهربون- گل- آقا- رمانتیک- اول میذاره مارکی غذا بخوره بعد خودش میخوره- تا حالا هم مریض نشده-خیلی تو دل برو
موچول شیطون- ترسو- با شخصیت- فهمیده- تنها مشکلش اینه که فقط از دست مامان من غذا میخوره
میشو و لاکی رو هم تو عید از تو جوب پیدا کردم هنوز خیلی خیلی کوچولو هستن
هر کدوم رو که مارکی پسندید عکس میذارم
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف agrin 4/6/2010, 18:03

خوبه اینجا همه به فکر خودشونن!
هی...ممل کجایی که آگرینتو ...اخ...زندگی سگی یعنی همین!یه انارشیستم که دل میبندی بهش!صاحاب نداری که دستتو بذاره تو دستش!چاپارخان...فدای ریش نصفت...تو دست کدوم از خدا بیخبری اسیری که صدات در نمیاد!ببین تو دنیای به این بزرگی بعد این همه انقلاب سوسیالیستی...چه معامله ها با آدم میکنن!
یادت زنده ممل!مینشستی واسم کلیدر میخوندی!منم با پیرن درازت بازی میکردم...یادته میگفتی یکی عین پیرن تورو ستارم داشت!(ستار کلیدر منظوره)....کیه دل به دل ما بده الان!
فرهاد خان این اش تو گذاشتی تو دومن ما!من که سرم به کار خودم بود...حیرون تهنایی ای بعد ممل!سیاه قشنگم!انارشیستترین ممل دنیا!حالا به جای اینکه از دیگرون کمک بگیری ...یکم حواستو بده به اجیت!خدارو خوش نمیاد...

معصومه خانوم...بعد ممل من دیگه اسم میخوام چیکار..باشه مال تو...با خانوم یا بی خانوم...من دربه در تر از این حرفام...
agrin
agrin
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف agrin 4/6/2010, 18:10

:>#(:
agrin
agrin
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/7/2010, 01:37

مهسا خانم عزيز

شما اول به سلامتي خودتون عروس بشيد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] بعد دنبال عروس براي لاكي هاي خوشگلتون بگرديد.
شما كه مامان لاكي ها هستيد بايد اول به سروسامون برسيد تا وقتي ميخواين خواستگاري برين دامادها پدر داشته باشن كه بتونه سر مهريه و شيربها خوب چونه بزنه[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] چون تا اونجا كه من ميدونم صحرا خانم خيلي سختگيرن و يه گوسفند خيلي خوب به ايشون براي ماركي شون معرفي كردم كه در جا جواب كردن و گوسفنده هم افسره شد و بلافاصله رفت خودشو به كشتارگاه معرفي كرد.

ضمنا هديه هارو به لي لي فشن بيوتي هم دادم اما محترمانه جلوي من انداختشون تو سطل آشغال و گفت من يه پام لب گوره عزيزم و لازم نيست از اين هديه ها برام بگيري و اصولا بهترين هديه رو گرفتن يه بسته سيگار لايت بدون عكس ميدونه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

محمدجان

چه عجب يه سري اينجا زدي پسرم .البته حيف كه نميتوني زياد تو اين تاپيك فعاليت كني و فعلا بايد از دوران نوجوونيت لذت ببري پس بشين از دور ببين من اينجا تنها افتادم و هيچ مردي هم تو اين فروم نيست[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

پريا خانم
آخه از بس كيسهاي معرفي شده توسط مرضيه خانم و مريم خانم زياده كه چاره اي ندارم جز اينكه از طريق ايجاد اين سيكل چرخشي نوبت به همه برسه و بخاطر اين ترافيك رمانتيكي بالا مجبور شدم برم با يكي از بيمارستانهاي معروف قراداد ببندم تا مشكلي در اين زمينه نداشته باشم

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/7/2010, 01:56 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/7/2010, 01:48

masi

معصومه خانم عزيز.من منظورم معصومه خانم كه تبريزي هستن بود منتها اگر شما مي خواين اينجا زياد پست بزنين من جهت جلوگيري از اشتباه يه تفكيكي تو اسم بذارم تا اشتباه نشه .
مثلا به شما بگيم معصومه خانم جنگجو [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]و به معصومه خانم تبريزي بگيم معصومه خانم عاشق

اگر مورد تائيد بود بفرمائيد تا اعلام عمومي كنيم

agrin

معصومه خانم عزيز.چاپار خان اينجاست .اگر واقعا اينقدر عاشقش شديد بفرمائيد تا مقدمات آشنائي رو فراهم كنم تا ايشالا از اين حال و روز ناجور خلاص شيد.
پستها شما بيشتر يادآور عشق و عاشقي هاي دوران قرون وسطاست كه ظلم و ستم كليسا مانع از وصال عشاق ميشد و عشاق شكست خورده همين مدلي حرف ميزدن[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] اما مطمئن باشيد اينجا ما نمي گذاريم شما تنها بمونيد.
خودم شخصا براتون آستين بالا ميزنم
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/7/2010, 02:39

مهسا جان
منظورت اینه که مارکی را به کنیزی قبول میکنید یا ما باید داماد سرخونه بیاریم؟
چون فعلا مشکل نگهداری مارکی است برای من. خیلی خوشحال
خودش جا نداره براش همدم هم بیاریم؟ اونوقت منم از خونه بیرون میکنند.

آقا فرهاد
چرا خودشو داد کشتارگاه. ما راضی به از بین رفتن جوونهای مردم نیستیم. گریه

حالا برای چه بیماری رفتید بیمارستان قرار داد بستید؟
راستی آخرین کیسی که در جریانه کدامه؟ قاطی کردم.ناراحت

این معصومه خانم عاشق چه زبونی حرف میزنه؟ من 4 بار باید بخونم تا بفهمم. D\'oh
تو را خدا یک خواستگار کلاس بالا براشون پیدا کنید که حرف همو بفهمند.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 4/7/2010, 04:46

من که فعلا با جنسیت لاکی هام مشکل پیدا کردم !! وگرنه می گفتم براشون همسر خوب پیدا کنید !! خیلی خوشحال
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف agrin 4/7/2010, 09:17

شما هم اگه 5 سال پر بار پا صحبت یه انارشیست پیرن بلند نشسته بودی ...مثل من حرف میزدی...
نقل حرف نیست!قصه درد دله!هم زبون میخواد....درد کشیده باس باشی...
آقا فرهاد ممل میگفت قرون وسطی برا ما هنوز نگذشته!ما وسط قرون وسطی خودمونیم...پس چطور من غیر این میتونم حرف بزنم...قربون اون مگس سبز برم که چاپارخان و این ریختیش کرده!ولی کاش مگسش سبز نبود....سرخ بهتره!

حالا بزرگی کن اقا فرهاد....بگو چاپارخان بیاد دو کلوم اختلاط کنیم...ببینم تا کجا پابه پای ممل من میاد!شرایطش چیه؟الان با کیه...چی میخونه!
agrin
agrin
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف mahsa 4/7/2010, 14:07

ای بابا صحرا جون من میخوام پسرامو بفرستم خونه بخت.آخه منم دیگه میندازن بیرون از خونه. امروزم رفتم پیش آقای دکتر گفتن اگر نرها با هم باشن برام دردسر ساز میشه[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
آقا فرهاد من مامان خوبی هستم نمیخوام سر بچه هام نا پدری بیارم. اول بچه ها رو میفرستم برن بعد خودم. شایدم برای جلوگیری از اسکلت شدن با بچه ها واسه خودم هم آستین بالا بزنم.
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
لاکیا که شیر بها ندارن مهریه رو هم کی داده کی گرفته؟ اصل تفاهم و عشقه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 12 از 23 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة