گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

+28
siamak
sara_b211
Samantha
vahid.t
hana.mn
masi
Ronia
agrin
الهام
Foad
mahsa
spider
niloofar20
amir hosein
پریا
oskar
apb
فریده
سارا س
mehdix622
مرضیه
samira
محمد
شیوا
maryam.m
Sahra
ultra
فرهاد
32 مشترك

صفحه 7 از 23 الصفحة السابقة  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  الصفحة التالية

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 7 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف مرضیه 3/28/2010, 07:14

مرسی مریم جون:;;>:

نه صحرا جون.از پسر و دخترای در و همسایه جور می کنم. خیلی خوشحال
کیس هم برای خانم ها هست هم آقایون.
امیر آقا این همه کیس خوب.خب شما هم یکی رو انتخاب کنید. :m/:

اين مطلب آخرين بار توسط marye در 3/28/2010, 07:17 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 7 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف Sahra 3/28/2010, 07:15

وای که من خودم را میکشم تا شما بگین صحرا نمیشه که نمیشه D\'oh
چی دیر میشه امیر حسین عزیز؟
اگر شما از الان شروع کنید به سن آقا فرهاد برسین باید 10 همسر و 100 فرزند داشته باشید جانم
گفتم که فعلا چیکار کنید خیلی خوشحال
ولی اگر خیلی اصرار دارید دست به کار بشیم لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/28/2010, 07:28

من براي مريم خانم همون غولمراد رو توصيه ميكنم البته اين شخص بتازگي از مرض وبا بهبودي پيدا كرده حالا ديگه هر طور خودتون صلاح ميدونيد مريم خانم خیلی خوشحال رز رز

ضمنا براي اميرحسن جان هم من گلروح (تو صفحه قبل) رو پيشنهاد ميكنم واسه دست گرمي و اگر تونست با اين كيس بسازه ميتونه حتي تمساح رو هم اهلي كنه و به درجات عاليه همسرداري برسه خیلی خوشحال :;;>: :m/:

راستي كسي با برد پيت ازدواج نكنه چون احتمال داره خانواده اي كه تشكيل ميده در پيتي از آب در بياد خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/28/2010, 08:20

آقا فرهاد و صحرا خانم از مشاوره ای که دادید ممنون [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]رز رز رز
من خیلی فکر کردم دیدم فرخ علی رغم تحصیلات بالا و مال و اموال، نمیتونه برام زندگی رمانتیکی را فراهم کنه بنابراین تصمیم گرفتم غولمراد مهربون را انتخاب کنم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

صحرا جان از معرفی این مرد استثنایی،ممنون.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
غولمراد بسیار مرد خوش قلب و مهربونیه، بسیار بانمک و خوش خنده ،و بسیار صادق و ساده است.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن................... منـــــــم که دیده نیالــــــودم به بد دیدن
وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم................... که در طریقت ما کافــــریست رنجیـــدن
به پیر میکده گفتم که چیست راه نجات ...................بخواست جام می و گفت عیب پوشیـدن
مــراد دل ز تماشای باغ عالــم چیست...................... به دست مردم چشم از رخ تو گل چیدن
به می پرستی از آن نقش خود زدم بر آب ...................که تا خراب کنــــم نقش خـود پرستیدن
به رحــــمت سر زلــــــف تو واثقـــم ور نه.................... کشش چو نبود از آن سو چه سود کوشیدن
عنان به میکــده خواهیم تافت زین مجلس.................. که وعـظ بی عمـلان واجب است نشنیدن
ز خط یـــــار بیامــــــوز مهـــــــر با رخ خوب................... که گرد عارض خوبان خوش است گردیدن
مبـــوس جز لب ساقی و جام می حافظ ...................که دست زهــدفروشان خطاست بوسیدن

امروز غولمراد را ناهار دعوت کردم.(خیلی ذوق کرد و بهش خوش گذشت[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]) حالا بعدا بهش رژیم میدم
اینم عکس غولمراد که امروز اومده بود خونمون[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/28/2010, 09:31

فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/28/2010, 09:40

وای دستت درد نکنه مریم جان[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

ایشالا به پای سفره غذا .... ببخشید به پای هم پیر بشین.

به حرف اقا فرهاد هم نکن. خانواده درپیتی صد بار می ارزه به خانواده قدقدی.

اقا فرهاد شما هم مواظب باشین با قدقدسی خانم عروسی مریم و غولمراد نرین. ظاهرا علاقه خاصی به خوراک جوجه و مرغ دارند.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

پس دیگه باید بگیم
بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادااااااااااا[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/28/2010, 16:21

خب به سلامتي پس مريم خانم عروس شدن[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

ضمنا من اگه با قدقدسي بخوام برم قبلش منجمدش ميكنم و بصورت يخ زده مي برمش تا كسي هوس خوردنش رو نكنه خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

به سلامتي اين تاپيك هم ختم بخير شد و چند جوون خوب و اهل زندگي راهي خونه بخت شدن
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/29/2010, 08:05

بله امیدوارم آخر عاقبت همه به خیر بشه.
ما هم رفتیم. خدانگهدار لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 3/29/2010, 08:10

میشه یکی خلاصه این 10 صفحه رو به من بگه؟!!!!!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/29/2010, 08:29

خطرناكه محمدجان .
بهتره خلاصه شو ندوني وگرنه مجبور ميشي يكي از كيسهاي پيشنهادي رو به همسري آيندت قبول كني خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

بنفعته يواشكي و بي سرو صدا جيم شي
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 3/30/2010, 11:55

اااا بچه ها من جا موندم.

مبارکه مریم جون رز
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/30/2010, 12:51

مهسا خانم بعلت استقبال زياد آقايان و بانوان عزيز مجرد فروم كيسهاي پيشنهادي همه مصرف شدن و بايد فرم پر كنيد واسه مرحله بعدي .اتفاقا كيسهاي بعدي خيلي بهترند و اندكي به نژاد انسان نزديكترند خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/30/2010, 17:26

مرسی صحرا خانم رز آقا فرهاد رز و مهسا جان رز lol!

مهسا جان بیا تو صف من و مرضیه جون که انتخاب کردیم. سمیرا جون و پریا خانم و نیلوفر جون هم هنوز انتخابشون را نکردند [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]بعد از اونا نوبت شما میشه خیلی خوشحال

آقا فرهاد هم که فعلا انتخابشون را کردند(قدقدسی خانم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] و ماهرخ خانم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]و اقدس خانم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]) امیدوارم بتونن به صورت مسالمت آمیز با هم زندگی کنند [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] و آقا فرهاد هم تبعیض قائل نشوند [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] وگرنه
آقا فرهاد امیدوارم به آرزوهاتون سریعا برسید [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

آقا پرهام که فرار کردند[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

[color=green]آقا امیر حسین خیلی مشتاق هستند ولی از موقع ای که صحرا خانم نصیحتش کرد ، دیگه نیومد ناراحت [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

[b]آقا اسپایدر هم وقتی از اول تاپیک را خواندند یا فکر کردند ، هنوز وقتشون نشده ! یا روشون نشده چیزی بگویند[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اين مطلب آخرين بار توسط maryam.m در 3/30/2010, 17:37 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 3/30/2010, 17:30

مریم جون واسه من هنوز زوده . ولی سوژه خواستید براتون پیدا میکنم خیلی خوشحال
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/30/2010, 17:36

نه عزیزم چرا زوده تعجب تعجب تعجب
3 سال دیگه اینا را هم گیر نمیاری متفکر: از من گفتن بود[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] =(این تصویر مربوط چند سال آینده است) lol!

گوش کن به حرف من خیلی خوشحال lol!
پس تو بازم کیس های مناسب داشتی و رو نکردی!!! متفکر:

اين مطلب آخرين بار توسط maryam.m در 3/30/2010, 17:40 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 3/30/2010, 17:40

مریم جون حالا که اصرار میکنی باشه. خیلی خوشحال

آره خوشبختانه تو درو همسایه و خیابون و ... پر از این کیسهای جذابه :;;>:
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/30/2010, 17:44

eeeee راست میگی؟؟؟ متفکر:
راستی قرار بود یک روز منو ناهار دعوت کنی خونتون!!!!! پس چی شد؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 3/30/2010, 17:46

تشریف بیارید مریم جون هم من و هم همسایه ها خوشحال میشیم خیلی خوشحال . ولی دقت کنی همه جا هستنا. عشق در نگاه اول
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/30/2010, 17:56

آره از این کیس ها همه جا هستند .... ولی چه خوباشون که اینجا معرفی شدند و چه بدهاشون [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] رفتند و به زودی تا دانه ی آخرش تمام میشوند خیلی خوشحال برای همین نصیحتت کردم خیلی خوشحال

maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 3/30/2010, 18:41

مریم خانوم من هنوز میخوام خیلی خوشحال ولی سرم بنده دادگاه و اینجور اماکن خیلی خوشحال
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/30/2010, 19:15

ناراحت ایشاا... همه چیز به خوبی تموم میشه رز
اونوقت خودم یک فرشته براتون پیدا میکنم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 3/30/2010, 19:46

مرسی ایشالا.....
فرشته خطرناک اگه عصبانی بشه ممکنه سوسکم کنه خیلی خوشحال
همون انسان بهتره
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 3/31/2010, 08:39

سوژه خواستین.هنوز هم دارم ها.تازه یه چندتایی هم آقا کامبیزمون در نظر دارن خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 3/31/2010, 09:52

من چند روزی نبودم .
مریم جونم مبارک
<:-p <:-p
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 3/31/2010, 10:05

فرهاد جان اینم حرفیه!!!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

صفحه 7 از 23 الصفحة السابقة  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة