گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مشکلات تراریوم منو میشه بگین

+5
pikajoo
farzad
golparjoon
abtin3
ساکورا
9 مشترك

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Empty رد: مشکلات تراریوم منو میشه بگین

پست من طرف pikajoo 3/26/2012, 10:15

سلام اقا مهدی مرسی ممنون خیلی خوشحال
متاسفانه عکس ندارم ازش چون تو جزیره غذای لاکپشت گیر نمیومد نتونستم نگهشون دارم دادم پارک دلفینا D\'oh دلم براشون خیلی تنگ شده خوابم میاد اگر عکسی پیدا کردم باشه حتما براتون می ذارم امید وارم لاکی هاتون با منزل جدید کلی حال کنن خیلی خوشحال
pikajoo
pikajoo
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف ساکورا 3/26/2012, 15:52

سلام به همه من اومدم مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Grouphug

بچا امروز ساختش تموم شد رفتم نصبش کردم تو اب بدبختا گگیچ شده بودن میرفتن زیرش نمیتونستن بیان بالا خلاصه ما گذاشتیم تو همون بمونن بعد از یه ساعت چسبای چوبش ول داد یکی از شاهکارای مهندسی جهان ریخت پایین مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 198
ولی چوب خیلی خوشگل میشه زیادم به آب واکنش نمیده فقط عیب از چسب چوبا بود فک کنم چینی بودنمشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Monkey

اینم عکسش بعد از تخریبه :

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I262534_img-0346

اینم بعد از تخریبه ولی من بازسازیش کردم دوستان ببیننش:
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I262536_img-0348

این خوونه موقتی این جانوران مصیبت دیده هست که سنگای ریزشم جمع کردم:
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I262535_img-0347

golparjoon نوشته است:
ساکورا نوشته است:مخالفم چون پایهاشو عایق کردم خفن مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 _slowdance__by_serge

بزارین ساخته شه میبینین ها ها منو دستم کم گرفتین من یکی از نوابغ کشورم فقط کفش نشدممشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 2296
خودمون تو همین سایت با دوستان لاک پشتی کشفت میکنیم غم مخور . مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 4 بشی تیتر روزنامه ها . نخبه 2012 ایرانی کشف شد مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 9مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Smilies-azardl%20(181)

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 154fs232528 فعلا که شاهکارم ریخته پایین استعدادام کور شده

farzad نوشته است:
ساکورا نوشته است: مرسی فرزاد جون خیلی اطلاعات داری مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 18 خیلی انجمن باحالیه همه اعضاش باحالن

راستی فرزاد جون من یه لامپ هالوژن گرفتم هی زرت زرت میسوزه چیکار کنم؟ ازین پایه خرتومیا داره لامپشم حالت دو شاخست
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 208654

خواهش میکنم مهدی جون! اطلاعات؟ نه بابا دارم درس پس میدم پیش مدیران سایت(اگه لایق باشم)
در مورد هالوژن هم شاید سیم اتصالی داره یا جریان برق مناسب نیست یا... در هر صورت من زیاد سر در نمیارم از مسایل برقی! مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 953859
از یه لوازم الکتریکی سوال کن(اینم کمک من! مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 232728 )

اختیار داری فرزاد جون خجالتی هستم

اقا من فهمیدم هالوژنایی لامپاشون میسوزه که لامپ هالوژن 12 ولت میخورن و اگه ترانسشو برداری و تبدیلشون کنی به 220 مشکل سوختن لامپ حل میشه (لطفا کسایی که زیاد تو کار فنی نیستن این کارو نکنن خدایی نکرده برن اون دنیا)
منم گرفتم ترانسشو برداشتم و هالوژن 220 روش گذاشتمو یه سره وصلش کردم به برق شهر درس شد ) حالا گذاشتمش این جانور سبز تنبل رفته زیرش پاهاشو دراز کرده داره برنزه میکنه مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Dancing1

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I262533_img-0344

pikajoo نوشته است:سلام اقا مهدی مرسی ممنون خیلی خوشحال
متاسفانه عکس ندارم ازش چون تو جزیره غذای لاکپشت گیر نمیومد نتونستم نگهشون دارم دادم پارک دلفینا D\'oh دلم براشون خیلی تنگ شده خوابم میاد اگر عکسی پیدا کردم باشه حتما براتون می ذارم امید وارم لاکی هاتون با منزل جدید کلی حال کنن خیلی خوشحال

جناب آقای مهندس مهدی! مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 1-20070210065344

ا ا ا دادیشون پارک دلفینا ! خوب بابا اصلا غذای تجاری خیب نیس که ماهی کاهو میگو ریحون یه چی دیه میدادی بخوره خوب. ولی اکشال نداره برو یکی ازین خرچنگ دریاییا بیگیر بزار تو اکواریوم حالشو ببر مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Shrk صبا اگه بری دیریا آب پایین راحت میتونی جانور شکار کنی مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Chase مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 122fs329172

خیلی ممنون کیمیا جون فعلا که خونه به دوش شدن مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Hiker

راستی من 14م دارم میام کیش مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Dancing1 ساحل مرجانی تو کیش جایی رو سراغ دارین میخوام برم چنتا دیگه مرجان پیدا کنم خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط ساکورا در 3/27/2012, 02:22 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف golparjoon 3/26/2012, 16:44

[quote="ساکورا"

اینم بعد از تخریبه ولی من بازسازیش کردم دوستان ببیننش:
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I262536_img-0348

میشه در مورد شاهکار مهندسیتون یکم توضیح بدین مهندس جان .
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Interview
اصلا چی هست این؟ تخت خواب براشون درست کردی ؟
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 89
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Connie_38
نقش اون سیب اون وسط چیه؟
golparjoon
golparjoon
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف golparjoon 3/26/2012, 16:57

بهمین زودی شکوفا میشی ایشالا
golparjoon
golparjoon
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 3/27/2012, 02:38

میشه در مورد شاهکار مهندسیتون یکم توضیح بدین مهندس جان .
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Interview
اصلا چی هست این؟ تخت خواب براشون درست کردی ؟
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 89
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Connie_38
نقش اون سیب اون وسط چیه؟

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Interview بله ببینید این شاهکار تا پایه داخل آب قرار میگرفت و استاتیک و دینامیک خیلی مقاومی داشت
و لاک پوشت میتوانست با بالا رفتن از اون نرده سطح شیب دار بیاد روش و افتابی بگیرد حال کند

اون سیبم نقشش خیلی پیشرفتست توضیح بدم میترسم در ذهن شما نگنجهمشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 297
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 3/27/2012, 03:10

میگم این لاک پوشتام وقتی میرن زیر این چراغه چشماشونو میبندن عادیه؟ مال شمائم همطوره؟
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف golparjoon 3/27/2012, 05:11

[quote="ساکورا"]

اون سیبم نقشش خیلی پیشرفتست توضیح بدم میترسم در ذهن شما نگنجهمشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 297

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 2020 واه واه چه حرفااااااا , ما خودمون مهندسیم برادر مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 7165.
مشکلی نیست . دوست دارن با چشم بسته تو آفتاب پهن بشن و آفتاب بگیرن . چش تورو میخوان در بیارن که دارن حال میکنن تو آفتاب مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 25r30wi
این چوبا یه ماهه کارش ساختس و خراب میشه .چوباشو چطوری عایق کردی که پوسیده نشه برادر مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 7165؟

اين مطلب آخرين بار توسط golparjoon در 3/27/2012, 05:21 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
golparjoon
golparjoon
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف abtin3 3/27/2012, 05:13

ساکورا نوشته است:میگم این لاک پوشتام وقتی میرن زیر این چراغه چشماشونو میبندن عادیه؟ مال شمائم همطوره؟

لاکپشت ها وقتی می خوابن چشماشون رو می بندن . احتمالا می خوابه.
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 3/27/2012, 08:07

[quote="golparjoon"]
ساکورا نوشته است:

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 2020 واه واه چه حرفااااااا , ما خودمون مهندسیم برادر مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 7165.
مشکلی نیست . دوست دارن با چشم بسته تو آفتاب پهن بشن و آفتاب بگیرن . چش تورو میخوان در بیارن که دارن حال میکنن تو آفتاب مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 25r30wi
این چوبا یه ماهه کارش ساختس و خراب میشه .چوباشو چطوری عایق کردی که پوسیده نشه برادر مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 7165؟

بله میدونم مهندس باکتری شناسی لاکپشتی مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 S151

نه بی باجی (خواهر بمی ) چوب تو آب بیشتر عمر میکنه فوقش یکم شکلش بهم میخوره بدون عایق فک کنم 1 سالی بره ولی اگه میخوای یه روغن جلا از رنگ فروشی بیگیر بزن روش

ولی تو همون یه ساعتیم که تو تراریوم بود خوششون نیومد و ترسیدن یکم کلا میدونی این طرح برای تراریوم به نظر من خیب نیس :
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I263414_untitled

بهترینش اینه که تراریوم چند طبقه نشه و مثل طبیعت باشه منم میخوام برم سنگ پیدا کنم از تو جو براشون بسازم حال صب کنین عسکشو میزارم خیلی خوشحال

ولی به لطف بربچزززمشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 S187 لاکیام دیگه زیر شنا دیگه نمیرن البته به جز شبا و همش میرن زیر این لامپ میخسبن حال میکنن
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف farzad 3/27/2012, 09:06

مهدی جان پس لامپ فلورسنت چی شد؟ لاکپشتایی که داخل خونه نگهداری میشن از خورشید و اشعه یو وی محروم هستند پس باید زیر لامپ فلورسنت این اشعه رو دریافت کنن(گرمای هالوژن فقط بهانه ای بود که لاکپشتا بیان و زیر لامپ فلورسنت قرار بگیرن(فقدان اشعه یو وی باعث بیماری لاک نرم میشه که درمانش طولانی و حتی باعث مرگ میشه(من سال 2009 لاکپشت سابقم رو به همین علت از دست دادم)
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 3/27/2012, 10:20

farzad نوشته است:مهدی جان پس لامپ فلورسنت چی شد؟ لاکپشتایی که داخل خونه نگهداری میشن از خورشید و اشعه یو وی محروم هستند پس باید زیر لامپ فلورسنت این اشعه رو دریافت کنن(گرمای هالوژن فقط بهانه ای بود که لاکپشتا بیان و زیر لامپ فلورسنت قرار بگیرن(فقدان اشعه یو وی باعث بیماری لاک نرم میشه که درمانش طولانی و حتی باعث مرگ میشه(من سال 2009 لاکپشت سابقم رو به همین علت از دست دادم)

برششون گرفتم فرزاد جون اعتماد به نفس

یه لامپ مهتابی زیر کابینتی گرفتم بعد براش یه گیره با چوب درس کردم که بخوره گوشه تراریوم روکش پلاستیکیشم برداشتم همچین فرابنفش تا مغز استخونشون بره مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Banana_smiley_49 مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Banana_smiley_28مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Banana_smiley_30مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Banana_smiley_40مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Banana_smiley_48
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف farzad 3/27/2012, 18:08

عالیه. لاکپشتات خیلی خوش شانس بودن که صاحبی دلسوز مثل تو پیدا کردن! مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 80653

واسه زیبا شدن تراریومت بت پیشنهاد میدم که از اکواریوم فروشی نوار برای لبه های شیشه و یه پوستر برای منظره پشت تراریوم بگیر(خرجش کلا 2000 تومن در میاد) اینجوری دیگه تراریومت تک میشه! مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 542628
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف abtin3 3/28/2012, 06:43

[quote="ساکورا"]
golparjoon نوشته است:
ساکورا نوشته است:

بله میدونم مهندس باکتری شناسی لاکپشتی مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 S151

نه بی باجی (خواهر بمی ) چوب تو آب بیشتر عمر میکنه فوقش یکم شکلش بهم میخوره بدون عایق فک کنم 1 سالی بره ولی اگه میخوای یه روغن جلا از رنگ فروشی بیگیر بزن روش

ولی تو همون یه ساعتیم که تو تراریوم بود خوششون نیومد و ترسیدن یکم کلا میدونی این طرح برای تراریوم به نظر من خیب نیس :
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I263414_untitled

بهترینش اینه که تراریوم چند طبقه نشه و مثل طبیعت باشه منم میخوام برم سنگ پیدا کنم از تو جو براشون بسازم حال صب کنین عسکشو میزارم خیلی خوشحال

ولی به لطف بربچزززمشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 S187 لاکیام دیگه زیر شنا دیگه نمیرن البته به جز شبا و همش میرن زیر این لامپ میخسبن حال میکنن

براش سطح شیب دار درست کردی چون بدون اون نمی تونه بره خشکی
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 3/28/2012, 12:56

من گفتم این طرح خوبی نیست ابتین جون خجالتی هستم ولی درست کرده بودم
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 4/5/2012, 08:12

دوستان من چجوری باید آبشونو تمیز کنم ؟ سوال
یه فیلتر سی استار گرفتم ولی ارتفاع آب خیلی کمه نمیشه تازه فضولاتشونم جم نمیکنه تازه وقتیم غذا میریزم تو آبشون خیلی آبشونو کثیف میکنه تو فکر بودم یه جایی مخصوص غذا خوردنشون درس کنم خوابم میاد

ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 4/7/2012, 06:46

الو مرکز سوال در وکردم خیلی خوشحال
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Empty مشکل کثیف شدن تراریوم

پست من طرف Behnam 4/7/2012, 16:53

من این مشکل رو با یه سیفون حل کردم, یه سیفون قوی! میتونید باهاش فضولات و... رو خارج کنین. به این صورت که(البته برای ویکی که بزرگتره, آب اون کوچولو رو که هر روز عوض می کنم), با سیفون 20-30% آب رو به همراه کثیفی ها سیفون میکنم و با آب بدون کلر که قبلا 24 ساعت گذاشتم جایگزین میکنم. اینطوری هم فضولات و ... رو خارج میکنم, هم آب تعویض و تمیز میشه.
یه چیز دیگه! هروقت می تونم با تور فوضولات و باقی مونده غذاها رو از توی آب خارج میکنم. از وقتی این کار رو میکنم خیلی دیرتر مجبورم آب رو عوض کنم!
Behnam
Behnam
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 4/8/2012, 02:30

خیلی ممنون بهنام جون خجالتی هستم میدونی سیفونو باید از کجا خرید؟ پلاسکو فروشیا دارن؟

من میخووام یه نوع فیلتر خودم بسازم که فضولاتو خودش جمع کنه با استفاده از واتر پمپ ولی بازم نیاز به سیفون هست مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Electricf

ولی نگهداریش سخته همش ابش بو میگیرهههههههمشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 4076
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف mahtab 4/8/2012, 06:12

منم سیفون لاکیامو از پلاسکو خریدم. خیلی ام راضی ام . پیروزی
mahtab
mahtab
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 Empty سیفون (انواع)

پست من طرف Behnam 4/8/2012, 18:11

خواهش میکنم! آکواریومی ها معمولا 3-4 نوع مختلف ازش دارن. چندین نوع هست که عکس بعضیاشو براتون میذارم:

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 84812018899305418278

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 66378811897245864992

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 24305383125103012226

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 24695711775774591200

من خودم از این مدل آخری استفاده میکنم که خیلی کار باهاش مشکله البته! اون نوع که خودش پمپ دستی داره باید از همش راحت تر باشه. (یه مدل سبز رنگه که راستش عکسش رو پیدا نکردم, ولی شبیه همین آبی رنگاس) زبون درازی
طرز کار این مدل منم اینطوریه که لوله بزرگش رو داخل آب میکنم و چند بار سریع بالا و پایینش میکنم که باعث جریان آب داخلش میشه و از طریق اون لوله باریک بالاش آب رو توی دستشویی تخلیه میکنه. ولی به خاطر اون لوله بزرگ اصلیش به راحتی همه کثافات و ... کف آکواریوم رو میکشه بیرون که خیلی برای لاک پشت بزرگ من مناسبه.
Behnam
Behnam
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 4/9/2012, 04:35

اقه یه روشم قدیما بود اونم جواب میداد یه شلنگ مینداختی تو آب یکم مک میزدی همچین که اب رسید سر شلنگ ولش میکردی ولی ممکن بود کمی از آب بخوریمشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 2i8d4ao
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Behnam 4/9/2012, 06:10

آب لاک پشت رو هرگز امتحان نکن! ناراحت ناراحت ناراحت
Behnam
Behnam
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 4/11/2012, 05:15

بچا من یه فیلتر داخلی برا آکواریومم ساختم که با پمپ کار میکنه کسی میتونه بگه چیکار کنم بهتر شه و سیستم کارشم کاملتر توضیح بده سوال

طرز ساخت:

یه ظرف سفالی رو مانند شکل زیر کفشو سوراخ کردم
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I288414_img-0391مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I288415_img-0394

بعدی یه لوله یی که مال فیلتر زیر شنی بود گذاشتم کف بعد یه طوری گذاشتم بعد روش سنگریزه و ذغال اکتو ریختم بعدم یه اسفنج گذاشتم سیگار

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I288416_img-0396

کار میکنه و آشغالای ریزی که اطرافشن میکشه تو ولی میخوام یه کاری کنم بهتر شه کسی میدونه چجوری؟
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 4/13/2012, 04:09

چقد منو تحویل میگیرن تو این انجمن اصلا ترکوندن بچا خیلی خوشحال چاکریم گل واسه شما

به علت اینکه خیلی منو تحویل میگیرین اینم چنتا عکس از تراریوم و آکواریومم که اندازه همن و گذاشتمشون رو یه پایه چرخ خیاطیه عتیقه سیگار

ببشخید یکم دور برش شلوغه روم سیا سرخ پوستی

دوستان اگه مشکلی چیزی داره بگین خوشحال میشم spin

مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I291897_img-0403
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I291910_img-0404
مشکلات تراریوم منو میشه بگین - صفحة 2 I291899_img-0405
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Behnam 4/14/2012, 11:34

آهرین, آهرین! به این ابتکارات فنی!

فقط یه سئوال! این فیلتر ابداعیتون داخل آبه یا نه؟
Behnam
Behnam
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة