گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فال روزانه

+42
بیتا
کیم
samir
پیام
مونا
sharareh
shinili
spider
محمد
پریسا
mahshid_laki
Innocent
apb
melika
Foad
alex_pk
کیمیا
rira
honey
maria alexio
hamed_myh
مروارید خانوم
Ronia
mahssa
amir hosein
شیوا
نازی
maryam.m
Salma
Sahra
Farshad.roger
hengameh
sara_b211
masi
siamak
Samantha
hana.mn
پریا
الهام
فرهاد
arefkarimzadeh
فریده
46 مشترك

صفحه 9 از 28 الصفحة السابقة  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  الصفحة التالية

فال روزانه - صفحة 9 Empty رد: فال روزانه

پست من طرف فریده 5/19/2010, 09:45

سلما جون خواهش می کنم خانمی بالاخره مهری هستیم دیگه

مروارید جون کار خوبی می کنی خودت رو به دروغ گفتن عادت نمی دی. درود بر تو خانم درستکار

هنگامه جونم اومدم عزیزم اینم از فال امروز
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف Salma 5/19/2010, 10:11

شما یه مهری گلید فریده جون فال روزانه - صفحة 9 Loveshower
منتظر فال امروزتون هستیم عشق
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/19/2010, 10:32

فال روز 29 اردیبهشت ماه 1389

فروردین

فال روزانه - صفحة 9 1aries
فال روز متولدین فروردین: همه چیز در حال بهتر شدن است، اما یك نگرانی وجود دارد كه به راحتی و به طور معجزه آسا ناپدید نخواهد شد. اما حتی با شاد بودن بیش از اندازه هم می توانید بدون اینكه موضوعات مهم را نادیده بگیرید زمان كافی برای لذت بردن اختصاص بدهید. تو مهارت ذاتی داری و می توانید زمانی هم كه آشفته هستید فكرت را در لحظه حال متمركز كنید. به جای آنكه افكارت را در همه جا پراكنده كنید با آماده شدن برای رویارویی برای اتفاقاتی كه پیش می آید از تمركزت هوشیارانه استفاده كند.

اردیبهشت

فال روزانه - صفحة 9 2taurus
فال روز متولدین اردیبهشت: امروز می تواند روز شگفت انگیزی باشد. به جای اینكه به تمام چیزهایی كه شاید هم درست نباشند فكر كنید، از فرصتهای خوبی كه اكنون وجود دارند بهره بگیرید. نگران نباش، در حقیقت هیچ دلیل طالع بینانه‌ای وجود ندارد كه بخواهید از آنچه كه در آینده برایتان اتفاق می‌افتد ترس داشته باشید. نیاتتان را روی روشهای ساده متمركز كنید تا زندگی‌اتان را زیباتر بسازید. شما حق دارید كه شاد باشید و هیچ دلیل قانع كننده‌ای وجود ندارد كه خودت را از خوشبختی محروم كنید.

خرداد

فال روزانه - صفحة 9 3gemini
فال روز متولدین خرداد: یك اتفاق غیرمنتظره امروز شما را وارد یك ماجرای احساسی می‌كند و در ابتدا ممكن است كه خیلی احساس راحتی نكنید. در موارد دیگر شما شاید با بی‌خیالی از این نوع رابطه عمیق اجتناب می‌ورزیدید، اما حالا آن را می‌پذیرید. ارتباط با دیگران در ماجرایی احساسی شما را با مفهوم عمیق‌تر لذت بردن و روحیه قدردانی آشنا می‌كند.

تیر

فال روزانه - صفحة 9 4cancer
فال روز متولدین تیر: حتی اگر شما هدایت كردن موجی از احساسات بیان نشده را ادامه دهید، باز هم از تجربه خیلی شیرینی كه قرار است برایتان اتفاق بیفتد دور نمی‌شوید. شما باید در عشقی كه در اطرافتان هست باقی بمانید برای اینكه بهترین اتفاقها برایت امكان پذیر می‌شود و اگر شما بیمناك باشید، زندگی‌اتان خالی از چیزهایی می‌شود كه در واقع شما می‌خواستید داشته باشید.

مرداد

فال روزانه - صفحة 9 5leo
فال روز متولدین مرداد: تردید در دوست داشتن باعث می‌شود بیشتر در خاطرات گذشته به سر ببرید تا در زمان حال. اگرچه شما ترجیح می‌دهید كه بعضی از چیزها را به صورت خصوصی حفظ كنید، سهیم كردن دوستان نزدیك یا خانواده‌تان در ضعف‌هایتان می‌تواند مرهمی بر یك زخم كهنه باشد.

شهریور

فال روزانه - صفحة 9 6virgo
فال روز متولدین شهریور: حتی اگر نگران خواسته‌هایت هستید، به خاطر سلامتی‌اتان بهتر است كه آنها را بیان كنید تا اینكه پیش خودت حفظشان كنید. حتی اگر برخلاف میلتان است، یكبار امتحان كنید. مواظب باشید؛ موقعی كه شروع می‌كنید دیگران را در احساسهایت شریك كنید، قطع كردن این روند ممكن است سخت باشد. هر چیزی كه به نظر می‌رسد بیشتر اوقات تثبیت شده است را تشویق كنید.

مهر

فال روزانه - صفحة 9 7libra
فال روز متولدین مهر: به نظر می رسد كه همه چیز به سمت بهتر شدن پیش می‌رود. برای اینكه ستاره اصلی شما یا ونوس با ژوپیتر هماهنگی دارد و شما را تشویق می كند كه خواسته هایت را برآورده كنید.. الان وقت تنبلی كردن و صبر كردن برای اینكه هرچیزی خودش اتفاق بیفتد نیست. از راهی كه در آن قرار گرفته‌اید خارج شوید تا بتوانید زیبایی هایی را كه در فضای رویاهایتان لمس می‌كنید آشكار كنید. افراد، هم شأن شما و هم خلاقیت‌هایتان را تحسین می‌كنند، پس حالا وقت ریسك كردن است.

آبان

فال روزانه - صفحة 9 8scorpio
فال روز متولدین آبان: حتی در سخت ترین شرایط نگرش شما كلید خوشبختی‌تان می‌باشد. موفقیتهای مادی شما با وجود این می‌تواند مشكل ساز باشد، اما نگذار كه هدفهایتان وارد این راه بشوند. اكنون كارهایی را انجام بدهید كه باعث می شوند احساس خوبی نسبت به خودت داشته باشید، پول هم به دنبال آن خواهد آمد. هنوز احساسهایی وجود دارند كه نیاز است آنها را با دیگران سهیم بشوید؛ این احساسات را با عشق فراوان بیان كنید. زیاد سخت نگیرید، خودتان خواهی فهمید كه چه زمانی برای این كار مناسب است.

آذر

فال روزانه - صفحة 9 9sagitarius
فال روز متولدین آذر: ستاره فرمانروای شما یعنی ژوپیتر، امروز تماس عاشقانه‌ای را از ونوس دریافت می‌كند. حتی اگر شما اخیراً دوران سختی داشته‌اید، اكنون برای شما سخت است كه آدم منفی‌ای باشید. دیگران نیز در حضور شما بیشتر خوش بین خواهند بود و به همن دلیل، ممكن است كه بیشتر دنبال شما باشند، و شما را وارد لیست خود بكنند—نه برای تنبیه؛ بلكه بیشتر برای بازی و سرگرمی.

دی

فال روزانه - صفحة 9 10capricorn
فال روز متولدین دی: شما قادر هستید موقتاً از شرایط كاری پر از استرس رها شوید، برای اینكه همكاران و افراد مافوق به طور ناگهانی شما را نسبت به قبل زیباتر و جذاب تر می بینند. شما مشتاق هستید كه هر فرد دیگر را هم تشویق كنید و اكنون خوش بینی شما به سوی خودت برمی گردد. وقتت را تلف نكنید: عوامل تازه واردی كه گروه های دیگر را درگیر می سازند، توسط مهارتهای افراد شما حمایت می شوند.

بهمن

فال روزانه - صفحة 9 11aquarius
فال روز متولدین بهمن: شما اكنون قادر هستید كه خودتان را از چیزی رها كنید، حادثه خبر نمی كند و روزتان ممكن است یكسره متلاشی شود. به خودتان قول بدهید كه عشقی كه آرزو دارید را بگیرید بدون اینكه بخواهید حریصانه بیشتر از آن چیزی در دسترس است دریافت كنید. به جای اینكه برای چیزهای غیر قابل دسترس منتظر بمانید، به آنچه كه امروز می توانید داشته باشی راضی باشید.

اسفند

فال روزانه - صفحة 9 12pisces
فال روز متولدین اسفند: حوادث غیر مترقبه اخیراً شما را شوكه كرده است و امروز زمان از نو سازمان دهی كردن، استراحت و تجدید قوا كردن فرا رسیده است. همان طوری كه قلبتان را به سوی انرژی مثبت باز می كنید از آزادیتان لذت ببرید، دلگرمی و كمك دیگران اكنون به یاریتان می آیند. خبرهای خوب را بدون مقاومت دریافت كنید. خوشبختی شاید در خانه شما را بكوبد، اما مشاركت شما را می خواهد تا اتفاق مهمی برایتان بیفتد.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/19/2010, 10:56

فال روز متولدین مهر: به نظر می رسد كه همه چیز به سمت بهتر شدن پیش می‌رود. برای اینكه ستاره اصلی شما یا ونوس با ژوپیتر هماهنگی دارد و شما را تشویق می كند كه خواسته هایت را برآورده كنید

خب خدارو شکر :[-o<: لبخند اشاره رز

ان انگشترها خیلی زیبا بودن :;;>:
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 5/19/2010, 11:13

یك اتفاق غیرمنتظره امروز شما را وارد یك ماجرای احساسی می‌كند

وای ماجرای احساسی :;;>:

مرسی فریده جون بابت زحماتتون :*
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/19/2010, 11:14

خواهش می کنم سلما جون اما انگشتر مهر و آذر رو زیبا در نیاوردن بقیه ماهها خیلی خیلی زیباست
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/19/2010, 11:17

خواهش می کنم الهام جونم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف masi 5/19/2010, 16:00

واي يعني ميشه تو اين هفته خبر خوشي رو كه ميخوام بشنوم؟
مرسي فريده جون.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/19/2010, 16:03

درسته فریده جون
به نظرم انگشتر بهمن خیلی قشنگ شده
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/19/2010, 16:08

خیلی ممنون فریده جان

من همه این انگشترها را دوست دارم

در عوض مهر 2 تا مروارید داره

امروز مسافرتم کنسل شد ناراحت
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/20/2010, 09:39

خواهش می کنم مصی جون. به امید خدا خبر خوب خواهی شنید

سلما جون موافقم انگشتر بهمن ماه بی نظیره

درسته مهتاب جون دو تا مروارید داره اما می تونست بهتر درش بیاره. چه جالب مسافرت ما هم کنسل شد. عجیبه.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/20/2010, 09:56

فال روز 30 اردیبهشت ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز ماه نو در برج ثور مي باشد. شخصي ايده جديدي در زمينه مسائل مالي به شما مي دهد. سعي كنيد پيش از آن كه روش كنيد خوب فكر كنيد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز ماه نو در برج شماست. بهتر است کمی جشن بگیرید. هم ظاهرتان خوب است و هم احساس خوبی دارید و همه حرف های عاقلانه و منطقی شما را گوش می کنند . طرفداران زیادی پیدا می کنید و همه شما را تحسین می کنند. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز ماه نو در برج ثور، قسمت خلاق چارت شما قرار دارد. شايد به خاطر تواضع و فروتني، استعدادها و توانايي هايتان را پنهان كنيد. نقشه هايي داريد كه مي خواهيد آنها را به همكارانتان بگوييد اما مي خواهيد مطمئن شويد كه با اين كار خودتان را احمق نشان نداده ايد كه حقيقتاً اين كار عاقلانه است. ماه نو زمان خوبي براي شروع تازه است. بنابراين اين مسئله را به ذهنتان بسپاريد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: ماه نو در برج ثور می باشد.اتفاقی با شخصی ملاقات می کنید که بعدها تاثیر زیادی در زندگی تان دارد. زیاد ذهن تان را به این موضوع مشغول نکنید، هر زمانی که مناسب باشد سیارات مقصودشان را به شما نشان می دهند. ...

مرداد

فال روزانه - صفحة 9 5leo
فال روز متولدین مرداد: امروز ماه جديد است و در خانه گاو ظاهر مي شود. اين بالاترين نقطه جدول شماست. به اين معني كه شما در حال حاضر در موقعيتي عالي به سر مي بريد و قادريد كه تغييراتي را در كارتان و ديگر زمينه هاي كاري فراهم آوريد. ماه نو هميشه زمان خوبي است براي آغاز ماجرائي جديد پس از خلاقيت خود نهايت استفاده را برده و از نيروهايتان استفاده كنيد. ...

شهریور

فال روزانه - صفحة 9 6virgoq
فال روز متولدین شهریور: چارت شما به روابط قانونی و سفرهای طولانی مربوط می شود. امروز ماه نو است و ماه نو نشانگر فرصتی است برای شروع کاری جدید بنابراین برای تعطیلات بعدی خود برنامه ریزی کنید.اگر می خواهید از کسی پیشنهادی در مورد کاری قانونی بگیرید امروز زمانش است. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز ماه نو شده و وارد علامت هوایی دوقلو خواهد شد.این امر حاصل خبر خوشی برای روابط نزدیک شما می باشد چرا که بدین معنا است که آنها وارد مرحله جدیدی خواهند شد که هر چیز نادرستی در آن اصلاح خواهد شد. هم چنین این ماه جدید،فرصت خوبی برای پس انداز کردن کمی پول به صورت جدی می باشد.حتی اگر میزان آن اندک باشد در طول مدت زمانی به میزان آن افزوده می شود. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز ماه کامل است.سعی کنید روزتان را با شادی و تفریح پر کنید و با افرادی باشید که به شما احساس جوانی می دهند.در هفته های آینده کارهای خلاق و هنری برایتان بسیار عالی است. ...

آذر

فال روزانه - صفحة 9 9sagittarius
فال روز متولدین آذر: امروز ماه نو است و در خانه ارديبهشت قرار دارد، گرچه ممكن است ايده هاي بزرگي براي ايجاد تغييرات داشته باشيد، اشتياقتان ممكن است توسط نيازها و امور روزمره كاهش يابد. شايد بهتر است انتظارات خود را كم كنيد و توجه خود را روي آنچه در حال حاضر با وقتي كه داريد متمركز كنيد. ...

دی

فال روز متولدین دی: امروز ماه زيباي نو در برج ثور قرار گرفته است. اگر به دنبال عشقي مي گرديد، حتماً‌ موفق مي شويد. لطفاً‌ افرادي را كه خيلي از خود مطمئن هستند جدي نگيريد. كساني كه خجالتي و گوشه گير هستند و توجه شما را بيش تر جذب مي كنند....

بهمن

فال روزانه - صفحة 9 11aquaris
فال روز متولدین بهمن: امروز ماه نو در اردیبهشت است و شما را به برگرداندن صفحه جدیدی از زندگی خانوداگی دعوت می کند. در بعضی از راهها پیشقدم شوید. به این معنی که برای تغییر منزل اجازه گرفته اید یا تصمیم گرفته اید که مبلمان منزل را عوض کنید یا می توانید خبرهای عالی درباره اعضاء خانواده بشنوید. همچنین ممکن است با بخشی از گذشته تان سازش کنید. تا آن را فراموش کنید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: اگر هلال ماه نو در ثور را بتوانید درک کنید به یک جاه طلبی یا یک رویا می توانید پی ببرید و شانس آن را دارید که این ها را نزدیکتر کنید. شاید بخواهید این را برای خودتان نگهدارید. اما آن به شما احساس سوزشی می دهد که بدانید می توانید بعد از همه به اهدافتان برسید. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hengameh 5/20/2010, 09:58

ناراحت D\'oh پس انداز پول رو حتما باید گوش کنم!!!

فریده جونم مثل همیشه مرسی..
من کماکان منتظر خبر های خوبم که متاسفانه خیلی داره دیر میشه برای شنیدنش...

مرسی مرسی مرسی از لطف هر روزتون :*
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/20/2010, 10:39

خواهش می کنم هنگامه جون. واسه چی دیر می شه ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه اس. هنوز تا 30 سال خیلی جا داری وقتی 30 سالت شد هی باید بشینی حرص بخوری وای سنم رفت بالا پیر شدم. من که هر وقت یادم میوفته امسال 37 سالم می شه وحشت می کنم آخه چون هنوز تازه 18 سالم تموم شده خیلی خوشحال
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/21/2010, 05:35

مرسی فریده جون بابت زحماتتون عشق

من کماکان منتظر خبر های خوبم که متاسفانه خیلی داره دیر میشه برای شنیدنش...

هنگامه جون منم حس شمارو دارم عشق در نگاه اول ناراحت
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/22/2010, 08:22

خواهش می کنم سلما جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 5/22/2010, 13:29

دست شما درد نكنه فريده خانم عزيز

خيلي لطف مي كنين كه جديدا عكس هم برامون قرار ميدين
رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 5/22/2010, 14:03

كساني كه خجالتي و گوشه گير هستند و توجه شما را بيش تر جذب مي كنند....
واقعا همین طوریه
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hengameh 5/22/2010, 14:53

سلما جونم تو دعای هر شبم جا داری که هر دومون خبر خووب رو زوده زود بشنویم عزیزم عشق :*
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/22/2010, 15:14

مرسی گلم :*
امیدوارم زودتراز من خبر خوبتو بشنوی :[-o<: ناراحت

منکه حسابی منتظر فال هستم خیلی خوشحال
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/22/2010, 17:10

خواهش مهندس فرهاد لطف دارین. من عاشق عکسهای طالع بینی هستم. آخه فکر کنم خانمها از این عکسها خوششون بیاد
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/22/2010, 17:18

سلما جون روز قبل فال نداشتن نمی دونم فکر کنم آقای مالکیان یادش رفته فال روزانه رو به گروه ارسال کنه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/23/2010, 12:08

فال روز 2 خرداد ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز خورشيد به برج جوزا مي رود. اگر به كمكي احتياج داريد مي توانيد پيش دوستان خرداديتان برويد. البته مي دانم كه شما فردي مستقل هستيد و خودتان به تنهايي مي توانيد مشكلات را حل كنيد اما همه ما گاه گاهي كسل و خسته مي شويم. امروز يكي از همان روزهاست. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز خورشید به برج جوزا می رود. این قسمت از چارت شما به مادیات مربوط می شود. بنابراین به جای این که پول خرج کنید آن را پس انداز می کنید واین تغییر ناخوشایندی است. همسرتان خوشحال می شود و حتی شاید از شما پول قرض بگیرد. سعی نکنید این زمان لذت بخش را خراب کنید. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز خورشيد به برج شما مي رود و سال خورشيديتان آغاز مي شود. هم ظاهر و هم احساس خوبي داريد و حقيقتاً‌ مي توانيد كمي هم ”پررو و گستاخ“ باشيد. اگر دوست خردادي داريد احتمالاً‌ با آنها تماس مي گيريد و در چند روز آينده از زندگي تان استفاده مي كنيد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: خورشید به برج جوزا می رود.این قسمت از چارت شما مرموز و مخفیانه است.فرصت کمتری دارید تا نقشه های تان را وسعت دهید.می دانم که واقعاً ناراحت هستید اما از آن جایی که دوست دارید همه چیز عالی باشد باید کمی صبر کنید. ...

مرداد

فال روزانه - صفحة 9 5leo
فال روز متولدین مرداد: خورشيد خانه اش را عوض كرده و به خانه هوايي دوقلوها وارد خانه شد و تمركز را برروي دوستان، نزديكان و روياهايتان خواهد گذاشت در اين زمان ممكن است بيش از هر زمان ديگري خواستار روابط اجتماعي مفيد باشيد. و اين مسئله ممكن است دليل خوبي باشد كه براي خودتان لباس مهماني جديدي بخريد. به خودتان اجازه بدهيد كه كمي در روياهايتان به سر بريد، چرا كه آن چه در آغاز با روياپردازي آغاز مي شود، مي تواند بعداً به واقعيت تبديل شود. ...

شهریور

فال روزانه - صفحة 9 6virgo
فال روز متولدین شهریور: امروز خورشید به برج جوزا می رود.می توانید در اهداف دراز مدت و حرفه اتان پیشرفت کنید.در این زمان دوست دارید در مرکز همه چیز باشید حتی اگر به طور معمول این کار را نمی کنید.برافراد تاثیر خوبی می گذارید بنابراین زمان مناسبی برای شرکت در مصاحبه ها و ملاقات هاست. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: اکنون شما در چهارچوب ذهنی بسیار خلاقی قرار دارید و می توانید راه حل مشکلات قدیمی خود را به راحتی بیابید. بجای این که مشکل را از همان زاویه قدیمی نگاه کنید و به جایی نرسید، بهتر است زاویه دیدتان را عوض کنید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد. راه آنقدر باز خواهد شد که شما متعجب شوید. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: این قسمت از چارت شما به روابط صمیمانه مربوط می شود. بنابراین اگر به شخصی احساس قوی تری پیدا کردید تعجب نکنید.مادیات نیز اهمیت زیادی پیدا می کند.از خصوصیات شما خوداری می باشد.اما امروز نمی توانید این کار را انجام دهید. ...

آذر

فال روزانه - صفحة 9 9sagittarius
فال روز متولدین آذر: چون مقدار زيادي فعاليت هاي سياره اي در خانه خرداد يعني خانه روابط شما، موجود است عشق در فضا موج مي زند. شما يك روحيه خوشگذراني داريد و احتياج داريد كه با دوستاني باشيد كه اين حس شما را تقويت كنند. انرژي مرتعش شما خيلي خاصيت آهن ربائي به شما مي دهد و در نظر افرادي خيلي جذاب مي شويد و شما از مركز توجه بودن در حال حاضر بسيار لذت مي بريد ...

دی

فال روز متولدین دی: امروز خورشيد به برج جوزا وارد مي شود. اين قسمت از چارت شما به كار و زندگي روزمره مربوط مي شود. در هفته هاي آينده وقتتان بسيار پر خواهد بود بنابراين از هر فرصتي براي استراحت استفاده كنيد. هم چنين زمان بسيار مناسبي براي رفتن به لب ساحل، و اگر اضافه وزن پيدا كرده ايد زمان آن است كه با ورزش وزنتان را پايين آوريد....

بهمن

فال روزانه - صفحة 9 11aquarius
فال روز متولدین بهمن: خورشید امروز به خرداد می رود و به قسمت رفتارهای عاشقانه فرزندان خلاقیت و بیان احساسات شخصی چارت شما مربوط می شود. این تاثیر خود در صحبت با دیگران و پیدا کردن دوستان جدید اگر علایق مشترکی با آنها داشته باشید بهترین استفاده را ببرید. درک شما تمام مدت کار می کند و می توانید درباره رضایت مندی رضایتمندی شخصی و سلامتی نزدیکان تان تصمیم بگیرید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: حالا خورشید به جوزا داخل شده است و شما هیجان زده در خانه اتان هستید. اگر تولید کننده یا فروشنده لوازم خانگی هستید می توانید از مشتریان جدید لبریز شوید . ولی قبل از فرستادن جنسی از ارزیابی اعتبار آنها مطمئن شوید. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 5/24/2010, 00:10

بسيار ممنون از فريده خانم عزيز

واقعا لطف كردين

لبخند لبخند رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی