گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

+19
mahssa
apb
arefkarimzadeh
Nima_mtg
کیارش
Salma
kim-kim
spider
honey
فریده
محمد
Innocent
مروارید خانوم
masi
*MAHSA*
پریسا
maryam.m
فرهاد
Sahra
23 مشترك

صفحه 15 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  الصفحة التالية

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی - صفحة 15 Empty رد: مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 13:49

آقا پرهام نکنه قاتل بروس لی رو میگی؟ سوال
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی - صفحة 15 Empty رد: مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

پست من طرف apb 6/15/2010, 13:51

sahra1970 عزیز ، چشم! نمره ما رو ببر زیر 10! آقا وقطی نمی ضارن به چند تا لاک پشت کومک کونیم ، ما ثواط می خوایم چی کار؟

spider عزیز ، تیکه هم داشتیم؟
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 13:54

ولی آقا پرهام قبول کن تو مایکل جردنو کشتی خیلی خوشحال
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 13:55

آقا پرهام تیکه چیه؟
من درست نفهمیدم چی شد !
شما صحرا خانم رو گروگان گرفتید یا من شما رو یا کیارش منو یا آقا فرهاد مریم خانم را یا بومیان شمارو
:>#(:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 13:57

بابا اسپایدر جان آقا فرهادو به گفته خودشون تهدید کردن ولی من دیدم که به قتل او خدا بیامرز(مایکل جردن)اعتراف کرد
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 13:58

در ضمن اینجا آقا
رو درست نوشتید!
پس میشید [/b]1[b]
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 13:58

آقا پرهام خودت بگو کیو کشتی ؟!!

من قاطی کردم!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 14:02

برادر محمد می فهمی من چی میگم خیلی خوشحال
میخوای شمارم بستری کنم
آقا فرهاد مایکل جردنو کشته lol!
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 14:06

مطمئنی؟!!
حالا مایکل جردن کیه؟!
من دنبال قاتل بروس لی ام!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 14:13

برادر من هم به قتل بروس لی اعتراف می کنم با یه چاقو کشتمش گریه حالا هم پشیمونم
صحرا خانم نمی خوای یکم در بحث شرکت کنی
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/15/2010, 14:29

آقا وقطی نمی ضارن به چند تا لاک پشت کومک کونیم ، ما ثواط می خوایم چی کار؟

5 غلط از قبل+ 4 یک نمره + 6 نمره ( به دلیل بی تربیتی )= مجموع 15 غلط

5 نمره بیشتر ندارید
به خاطر اسپایدر جان یک نمره بهتون میدم

نمره= -6-
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 14:35

صحرا خانم یه سوال میشه یک منشی برای من استخدام کنید من کمر درد گرفتم اینقدر تا در مطب رفتم و گفتم بیمار بعدی گریه عاشق لاک پشت
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 6/15/2010, 14:48

صبر کنید ببینم!!!![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
کیارش جان مادر خوبی شما؟ امروز خیلی زحمت کشیدید! خسته نباشید رز
مرضیه جان عزیزم شما چرا تو زندگیت انقدر ریسک میکنی؟! اگه من جات بودم نصف این پول ها را میگذاشتم تو سپرده گذاری 5 ساله بانک پ... نصف بقیه اش را هم میرفتم سفر![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
اسپایدر جان ببین از همین میترسیدم دیگه !!!! هیبنوتیزم شدی؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] مایکل جردن و بروسلی کجا بودن؟
آقا محمد (کارشناس با تجربه) ببین عزیزم، ما که این همه بهت ماشین دادیم! گول نخوری ها !! میدونی فوقش بهت چی میدن؟ """یادته رفته بودی مسافرت با چی عکس گرفته بودی؟ """ بهت از همونا میدن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

صحرا جان به نظرم چون بچه ها بازده کارشون بالاست ساعت کاری را کاهش بدیم تا وقتی شب میرن خونه هاشون ok باشن!!! ببین از خستگی چی میگن؟ تازه کلی هم غلط غلوط تایپ میکنن! [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

همش از خستگی است! شکی درش نیست.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

یک روانشناس هم برای اعضای شرکت لازم داریم (دیگه تو همه جای دنیا این مرسوم شده) [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
مصی جان روانشناسی از نوع بالینی راست کار خودتونه.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

به قول آقا پرهام که این یک شرکت تازه تاسیس 4، 5 روزه است چه جوری میتونه یکی از اعضایش را بفرسته مسافرت راه دور !!! اونم برای پیدا کردن جزیره لاکپشتی؟؟؟ این همه جا بود! چرا اینجا؟؟؟ این ها توطئه است.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
یعنی اینجا کسی شک نکرد آقا پرهام چجوری بعد از دو روز استخدام رفتن ماموریت؟ عشق در نگاه اول

شک ندارم و مطمئنم که همه این ها از طرف شرکت موازی است. (آقا پرهام هم یک عامل نفوذی از طرف شرکت موازی بودند و به بهانه ی کار خیر و مشاوره ازدواج لاکپشتی خواستار استخدام در این شرکت شدند![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
اون آقایی که مدارک را هم برداشتند هم احتمالا از همون عامل های نفوذی بوده.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

کم کم داره همه چیز روشن میشه[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

متفکر:

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
حالا شوخی و جدی اش با خودتون متفکر:

اين مطلب آخرين بار توسط maryam.m در 6/15/2010, 16:08 ، و در مجموع 4 بار ويرايش شده است.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 14:48

من رفتم تا فردا بای بیدارم کنیدا اگه خواب بمونم بخشم لنگ می مونه اینم شمارم
..................0935خر پف خر پف زنبور
یه زنبور دوتا زنبور سه تا زنبور خر پف خر پف
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 14:50

در ضمن من خوبم
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 14:52

نه مریم خانم من دارم متهمان رو هیبنوتیزم میکنم! :m/:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف masi 6/15/2010, 16:55

محمد جان زود ليست خريد رو بده.آخ جون قراره براي خودمم از اونا بخرم كه عاشقش شدم.
مريم جون در خدمتم. توهم و هذيان با هم خطرناكه بخدا...
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/16/2010, 00:37

کیارش جان

این خانم برای کمک بهت حاضره

خیلی کمک خوبیه . منشی دار هم شدی ببینم دیگه چی میخوای؟

مصی جان
برو عزیزم خوش باش خریدات را بکن. اشاره

Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/16/2010, 03:02

بدلیل پیشرفت سریع و گیج شدن و هنگ کردن بنده من از این تاپیک استفا میدم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/16/2010, 03:22

ممنونم صحرا خانم منشی خوبی هستن و با لاکی ها آشنایی دارن
امروزم کرکره رو دادم بالا تا ببینم چی می شه
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/16/2010, 03:50

خب اما بعد از شکایات من (و قبل از این مأموران روان کاوی شل گستر بیان من رو ببرن پهلوی ...) ، دادگاه تشکیل شد و در دادگاه خانم سلما وکیل من و آقا محمد اسپایدر وکیل شل گستر شد! پس از بررسی ها در جلسه دادگاه که خیلی طولانی بود ، نتیجه اوضاع به این صورت بود: فردی که به شکل خانم مریم دراومده بود و نقشه رو به من رسونده بود ، همون طور که مریم خانم گفتند ، عاملی جاسوس بود و از طرف مخالفان اتحاد لاک پشت ها و مخالفان صلح لاک پشتی بود! که کمر به ... من بسته بود! و می خواست مقصر مریم خانم شناخته بشه! کسانی هم که گروگان گیری کرده بودند و با اشکال مختلف تهدید می کردند ، از عوامل مخالف صلح لاک پشتی بودند! و با تغییر قیافه خودشان به شکل صحرا خانم ، می خواستند ایشون رو مقصر جلوه دهند! شرکت شل گستر به علت عدم هماهنگی کافی بین مدیران و مسؤولان اجرایی ، جریمه شد و شرکت موازی هم که یه جورایی اتحادیه من و چند نفر دیگه می شد ، کلا جمع شد و با تمام حقوق و مزایا به شل گستر بازگردادنه شد! و به علت عدم هماهنگی که پایه اختلافات و ایجاد شرکت موازی و ... شده بود ، شل گستر موظف شد که تمامی رو استخدام کند و توجه بیشتری به هماهنگی ها دهد! و مخالفان انحاد لاک پشت ها و مخالفان صلح لاک پشتی گرفته شدند و بازداشت شده و به توسط لاک پشت ها اشد مجازات برای آن ها تقاضا شد و همون روز هم ... شدند!
اما سرنوشت افراد شرکت:
صحرا خانم و مریم خانم به دلیل عدم هماهنگی با مسؤولان اجرایی به 1 هفته کار اجباری به نفع لاک پشت ها در شرکت و جبران خسارات جانی و مالی ناشی از عدم دقت در فرستادن افراد به مناطق دور و عدم بیمه کردن افراد شرکت براشون حکم صادر شد! (ولی چون 2 نفری نمی شد به مجازات برن و شل گستر بی مسؤول می موند ، قرار شد به نوبت به مجازات ارسال شوند!)
من به علت عجله در انجام امور خیر (البته می گن در امر خبر حاجت استخاره نیست ، ولی خب دیگه) برای لاک پشت ها و در نتیجه ایجاد نشدن هماهنگی کافی با مسؤولان بالاتر ، به 2 هفته کار اجباری در شهرک لاک پشتی (که در آینده می خواستم بنا کنمش) و رو به راه کردن کارهای اون پروژه به سرعت و جبران خسارات ناشی از زدن شرکت موازی شل گستر ، برام حکم صادر شد!
محمد اسپایدر به دلیل کم کاری و عدم رسیدیگی به موقع به امور به 1 ماه کار مجانی در شل گستر (چون گویا کار برای لاک پشت ها بی جیرخه و مواجب رو خودش ترجیح میداد) براشش حکم صادر شد! البته قضیه برعکس بود ها ، اسپایدر رو در حالی به دادگاه آوردند که در ویلای شخصی و در حالی که بادیگاردهاش به شدت ازش موظبت کی ردند ، به دادگاه آورده شد!(فکر نمی کردم که اسپایدر اصل رشوه گرفتن و ... باشه ، لااقل خودش گفته بود ، پول رو دوست نداره ، ولی اگه منم جای اون بودم و این همه چیز بهم می رسید ، دیگه از پول خوشم نمیود!)
سلما خانم ، به علت این که در دادگاه مشخص جاسوس چند جانبه بودند ، 1 هفته به اردوگاه کار اجباری به نفع لاک پشت ها در گنبک فرستاده شدند!
مرضیه خانم ، به علت اعمال خشونت در انجام کارها ، به 2 هفته درمان در درمانگاه روانشناسی لاک پشتی و سپس 1 ماه کار بذون حقوق در شل گستر در حراست از اهداف شرکت در جزیره لاک پشتی براشون حکم صادر شد!
کیارش خان ، هم به 2 ماه معالجه در درمانگاه روانشناسی لاک پشتی خودشون زیر نظر خانم مصی(دستیارشون) فرستاده شدند!
محمد عزیز ، به علت مشخص نکردن مواضع خودش ، اول بی گناه اعلام شد! اما به تقاضای شدید همه اعضا ، به علت سرکار گذاشتن همه ، به 2 ماه کار بی حقوق در شل گستر و به نفع لاک پشت ها براش حکم صادر شد!
فرهاد گشت ، در این میان پادش گرفت و درجات و مدال افتخار حراست از اغعضا در لشکر کشی به جزیره لاک پشتی بهشون اعصا شد و ازشون قول همکاری در شل گستر برای پروژه های بعدی در جریزه لاک پشتی و اعمال حراست از اونجا گرفته شد!
حالا همه چیز برشت سر جای اولش! و شل گستر و اعضا همه برگشتن سر جای خودشون و همه فعالیت ها برای ساخخت جزیرا لاک پشتی به کمک همه اعضا باید از سر گرفته بشه!

موفق باشید ، پرهام. خیلی خوشحال
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف spider 6/16/2010, 04:00

آقا پرهام 1 ماه کمه
میخوای مادام العمر برات مجانی کار کنم؟

در ضمن اینارو کی صادر کرده؟ سوال
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف apb 6/16/2010, 04:14

spider عزیز ، شما که وکیلید دیگه چرا به رأی دادگاه اعتراض می کند!

راستی پرا برای من؟ برای لاک پشت ها! و در شل گستر ، برای مرخصی گرفتن و فرار از زیر کارو حکم دادگاه ، باید با خانم صحرا و خانم مریم صحبت کنید!

دادگاه لاک پشتی اسپایدر جان! دادگاه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف spider 6/16/2010, 04:25

بله متوجه شدم!
مشکلی نیست!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/16/2010, 04:31

من حالم کاملا خوبه پس شایعه پراکنی نکنید آقا پرهام در ضمن masiخانم کی دستیار من شدن که من نفهمیدم
اشاره
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 15 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة