گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

+19
mahssa
apb
arefkarimzadeh
Nima_mtg
کیارش
Salma
kim-kim
spider
honey
فریده
محمد
Innocent
مروارید خانوم
masi
*MAHSA*
پریسا
maryam.m
فرهاد
Sahra
23 مشترك

صفحه 14 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  الصفحة التالية

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی - صفحة 14 Empty رد: مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/15/2010, 04:33

ببخشید صحرا درست بود حواس نمیذارید از بس سریع پست میزنید خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی - صفحة 14 Empty رد: مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/15/2010, 04:35

سلما جون به شکایت من رسیدگی نکردینا.

مرضیه جون شما موضعتون رو مشخص کنید ،( اینوری یا اونوری خیلی خوشحال ) ، من به همه شکایتاتون رسیدگی میکنم ، همه حق و حقوقتونم بهتون برمیگردونم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

فقط چون شرایط بغرانی = (بحرانی + بغرنج) بود ، شما باید بگی با کدوم شرکتی بعد .

وکیل شل چی چی فکر کنم آقا اسپایدرند.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اين مطلب آخرين بار توسط salma_007 در 6/15/2010, 04:42 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/15/2010, 04:39

تعجب تعجب تعجب [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] تعجب تعجب تعجب

در ضمن این دزدی محسوب می شه

آقا دزدی چی؟؟؟؟؟؟

ما اینهمه تو اون شرکت کار کردیم ، نگفتن بیا این وعده هایی که داده بودیم

این کیسه پول رو هم برای خودم برنداشتم که ، منافع شرکتمونه
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 05:00

منافع شرکتمونه
منافع شرکت هان تیمو فرستادم تا مشکلو با شرکتتون حل کنه
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/15/2010, 06:12

من با شركت موازيم سلما جون با آقا پرهام.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 6/15/2010, 09:12

آقا کیارش پاداش و امتیاز به شما تعلق میگیرد.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
هم بیماران از شما راضی هستند. هم مدیران :m/:

وکیل شل چی چی فکر کنم آقا اسپایدرند.
سلما جان نقش آقا محمد ، کارآگاهه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] که زیر مجموعه ی بخش حقوق و وکالت است. [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

باید بدنبال یک وکیلی باشیم که بسیار معتمد و عادل باشد [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] تا بتواند وکالت تام الاختیار شرکت را داشته باشد و با وعده وعید هایی که در سر راهش قرار میگیرد سست نشود [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] متفکر:
سلما و مرضیه عزیز ، من دنبال یه بادیگارد و همکار خوب و باهوش نی گردم ، شرکت مادر وقت نمی تونه جلوی اعتراضا vرو بگیره ، کارمندان باهوش و خوبش رو اخراج می کنه! ولی من برای حساب و کتاب دار کردن کارام و مأموریت هایی که منو می فرستن ، به افراد با جرأتی چون شما نیزامند! از همین الان استخدامید!
D\'oh

(دوستانی که برای این کار اعلام آمادگی میکنند ، دست ها بالا) خیلی خوشحال
شرایط استخدام برای مدیریت بخش حقوقی :
مدرک تحصیلی حداقل لیسانس (از رشته های علوم انسانی مرتبط)
دارای 5 سال سابقه کار
آشنایی کامل به زبان عربی و انگلیسی
....

عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/15/2010, 10:13

خوب مریم جان
میبینم که همه چی فعلا امن و امانه.
همه چی آرووووووووومه من چقدر خوشحاااااااااااااااالم.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
یک پاکسازی درست و حسابی انجام شد.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
و از 3 صفحه بیشتر پست زده نشد.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
خدا را شکر در نبود ما هم نظم و انضباط پابرجاست.

و حالا دیگه
نخود نخود هر که رود خانه خود. خیلی خوشحال
اقا پرهام بیا دست این نیروهات را بگیر و برو.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
ما گفتیم شرکت موازی.
دیگه نگفتیم محل هم از ما.
اینها همه حرفهای خصوصیشونم اینجا به شما میزنن.
ظاهرا دیگه به اعتبار ما هم نیازی نیست.وکیلتون خودش سرمایه لازم را داد.
جشن راه اندازی شرکتتون ما را هم دعوت کنید.
با گل و شیرینی میاییم حتما. [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

کیارش جان یکم از بیمارات برای ما بگو.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
کم کم میخواهیم کار اصلیمون را بعد سازماندهی سازمانی که کردیم شروع کنیم.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اسپایدر جان شما هم نظارتی داشته باش که کارمندای موازی بساطشون را جمع کنند و برن.
از بقیه بخش ها هم گزارش بگیر.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اقا فرهاد
سلما خانم و مرضیه خانم دیگه تو چارت نیستند.
میشه برای این پستها نیروی جدید گرفت.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

محمد جان
من که گفتم تا عصر نیستم.
ازکدام تهدید ترسیدم
زود بیار لپ تاپ طلایی را به اسپایدر عزیز تحویل بده.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

راستی هیچ خبری از اقا پرهام نیست.
نکنه.....[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اين مطلب آخرين بار توسط sahra1970 در 6/15/2010, 10:46 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 6/15/2010, 10:28

از من وفادارتر تو اين عالم خودمم.من با شركت خودمونم.
خريدي،سفارشي،چيزي نداري مهتاب جون؟لاكي ها ماهي خوراك نميخوان؟
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 10:31

خوب بحمد الله که این جا پاک سازی شد و گروهک های منافق اخراج شدند!!

چشم صحرا خانم به زودی اعلام گزارش میکنم! :cheers:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/15/2010, 10:39

قربونت مصی جان

تنخواه را واریز کردم حسابت.
لیست سفارشی ها را از اسپایدر جان بگیر.
برو خرید کن.
فقط یادت باشه هوا گرمه
یکوقت ماهی خوراکها اب پز و پخته و لهیده نشده باشند وقتی میگیری.
در ضمن
برای خودتم خواستی خرید کن.
همون مورد رنگ فیروزه ای متالیکی را برای خودت هدیه بگیر از طرف شرکت.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اسپایدر جان
موفق باشی همکار عزیز[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/15/2010, 10:51

مژده [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] مژده
اقا پرهام و سلمای عزیز سرمایه شرکت جدیدمون هم جور شد.حالا دیگه می تونیم یه شرکت مستقل از شرکت شل و ول گستر بزنیم.

سلما جون در بین پولها

منبع ثروت هم به زودی خواهید دید.تمام پولها قانونی هستن.

توجه: هر کس دوست داشت می تونه به استخدام این شرکت دربیاد.

مزایا:
1- یک واحد آپارتمان در این مجتمع مسکونی

2- یک دستگاه مرسدس بنز

3- یک ویلای مسکونی

ما آینده شما را تضمین می کنیم.با ما اینجوری

یا اینجوری

به خونه برید نه اینطوری

یا اینطوری

**با شرکت متقاطع پویا جیب های شما شپشک نمی زنه**
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 10:58

ما ه از اول گفتیم هدفمون پول نیست!

دوستان خوش باشن !
(با این وعده های دروغی) :m/:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/15/2010, 12:20

منو یاد وعده های دروغین شرکت های هرمی میاندازین. D\'oh

ما هدفمون کمک به لاکی هاست.
هر کی دنبال منافع مادیه میتونه بره اون یکی شرکت موازی.
شل و ول هم نیستیم.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

بعدم مگه مدیرتون پیدا شده ؟
اول بگذارید ببینید رئیس کجاست.
شاید در شکم بومی ها باشه.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

بعد از اون
کی اجازه داده در شرکت ما تبلیغات خودتون را بزنید؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/15/2010, 12:47

منم موافقم

یعنی چی ؟؟اینها اومدن دولت در سایه تشکیل دادن و دارن ما رو جلوی چشم خودمون زیر سوال می برن؟

مرضیه خانم عزیززو سلما خانم رودتر بیاین کارگزینی خودتونو معرفی کنین و لباس کارها ور تحویل بدین .

شرکتی که با وعده دادن این همه پول تاسیس میشه بشدت مشکوکه :scratch: :scratch:
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/15/2010, 12:57

اخ جون چقدر پول قوق ما جور شد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/15/2010, 13:21

sahra1970 عزیز ، من که زنده هستم ، کجا خورده شدم؟ سلما خانم هم اصلا اون موقع با من نبودند! ولی از گفتتون مشخصه که خیلی دوست داشتید که ما ور بخورند! آقای spider ، تحویل بگیر ، عکس تهدید آمیز برای ما ارسال شده!

منم از دیشب تا الان آن لاین نبودم! به نظرم ، افراد sahra1970 عزیز ، من رو گرفته بودند و داشتن تهدید می کردند که چیزی نگم! محمد جان دیگه شورش رو درآوردند ، من این همه مدت داشتم تهدید می شدم! تازه همون موقعی که منم نبودم ، sahra1970 عزیز هم یه مدت نیود ، خب موضوع خیلی مشکوک می زنه! ناراحت

salma_007 عزیز ، بله ، تازه اومدن از نتایج فرم ما و زحمات ما و مهر و امضا و تصدیق ما استفاده کردند ، شرکت موازی زدن و به ما می گن شما شرکت موازی زدین! و بعدشم شما رو بیرون کردن! این بر خلاف قانون کاره! spider عزیز ، تحویل بگیر ، پس فردا که شما هم خدایی نکرده ... ، می فهمی این همه بهت چی می گفتم!

kiarash razor عزیز ، این همه دوربین فیلم گرفتن ، تو روز روشن آدم نمیاد بگه شبه که! خب چرا انکار می کنن مدیران ، توضیح بدن! باز 100 زحمت به marayam.m عزیز ، که باز اقرار کردن که عامل نفودی تو شرکتشون بود و نقشه ها رو عوض کرده! (احتمالا کار خانم صحرا بوده) ، من خواستار بررسی هستم! حتی دوربین های شرکت هم فیلمش رو گرفتند! دیگه چرا من مظلوم نمایی کنم! بزارید آفتاب بیرون بیاد! خورشید همیشه پشت ابر نمی مونه! spider عزیز ، درست و حسابی رسیدگی کردی که کردی ، نکردی من وکیلی دارم توپ! salma_007 رو استخدام کردم ، ولی هنوز وکالتم رو بهشون ندادن تا نگین یه طرف قضاوت می کنن! پس خودت یه جورایی سر در بیار کار کیه! و من از اتهاماتی هم که به من زده شده ، الان شکایت دارم!

kiarash razor عزیز هم که تیم می فرستند! عملیات تروریستی انجام دهند! اصلا اسن شل گستر داره تو زرد از آب درمیاد ، پشت سز هم کودتای نافرجام و عملیات تروریستی در کارشون هست! spider عزیز ، این دیگه تهدید علنی بود ، پس رسیدیگیتون کو؟؟؟

marye عزیز ، ممنون! ولی شرکت اصلی ماییم ، شرکت موازی اون ها هستند که از دست رنج و ... ما در فرم استفاده کردند و شل گستر رو زدند! فرم .... سال قدمت داره ، شل گستر 4-5 روز؟ - 1 هفته؟ 1 ماه؟ پس اون ها موازیند!

sahra1970 عزیز ، من رو گرفته بودید ، تهدید می کردید ، بعد من نبودم می گین امن و امان! شرکت موازی شما زدین از رو فرم و دست رنج ما! حالا دیگه ...! خودتون که گفتن تصدیق ما بوده! حالا دیگه ...!

spider عزیز ، از شما بعید ، بعد از این همه کار ، ما رو کردین گروهک منافق! بابا دست خوش!

marye عزیز ، این سرمایه ها رو رو فرم خودمون سرمایه گذاری می کنیم و دست بیگانیگان شرکت شل گستر موازی رو از فرم جدا می کنیم!

spider عزیز ، می ترسم با این کارای تروریستی که مجانی هم می کنید ، کم کم خطرناک ترین گرهک تروریستی شوید! شرکت "شل گستر موازی ترورسیتها"

farhad666 عزیز ، این ها از فرم ما و دست رنج ما موازی سازی کردند! شما دیگه چرا! شما که این همه فرهاد گشت بودید و در کارهای خیر فرم کمک کردید ، حالا رنگ عوض نکنید! ما این پول ها رو خرج حیوانات و لاک پشت ها می کنیم نه مثل بعضی ها به spider وعده ... بدهیم!

محمد عزیز ، خوش اومدی! ولی ما این جا کار می خواهیم ، شرافت مندانه! تو فرم ما همه باید فعال باشند ، نه مثل شل گستر موازی تروریست ، پولی باشیم! مردمی هستیم! خیلی خوشحال

این ها شوخی بوده! خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/15/2010, 13:44 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 13:36

صحرا خانم بیماران من مشکلات مختلفی دارند یکی دم سگ همسایه رو گاز می گیره یکی قاتل زنجیره ای بوده یکی هم D\'oh کلا روانیه
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/15/2010, 13:37

آقا پرهام
یادتون رفت اخرش بنویسن اینها شوخی بود. خیلی خوشحال

یک غلط 19. خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 13:40

آقا پرهام ترمز کن با هم بریم... :>#(:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف apb 6/15/2010, 13:43

sahra1970 عزیز ، کل این تاپیک شوخیه!

ولی شما من رو گروگان گرفتید ، بعد کجاش شوخی بوده؟ با من شوخی داشتید؟

spider عزیز ، بفرما ، حالا بعد که مشخص شده که گروگان گیر کی بوده ، می گن شوخی بوده!

این تاپیک همش شوخیه! اشاره
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 13:44

خیلی خوشحال
صحرا خانم تعداد بیماران زیاده خسته شدم
ولی آقا پرهامو حتما ببرید تو پست غلط املایی
هر چند به زور لبخند به لبم میاد بعد یه روز کاری اما می خندم
خیلی خوشحال
به امید پیروزی بر شرکت های متفرقه اشاره
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 13:46

ما که نفهمیدیم شمارو کی گروگان گرفتند!!

دوستان اگه فهمیدید به منم بگید!! :m/:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/15/2010, 13:47

مثلا آقا پرهامو گروگان گرفته بودن خیلی خوشحال
البته ساختگی حتا فیلما
دیروز آقا پرهامو وادار به اعتراف به قتل مایکل جردن کردم :>#(:
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/15/2010, 13:48

spider عزیز ، افراد صحرا خانم دیگه! و خودشون هم تازه موقعی که تو فرم نبودند ، بالا سر من بودند! خیلی خوشحال

kiarash razor عزیز ، نخیر ، من رو تهدید کردن که از رقابت با ما دست بکش! اگه دفعه بعد ببینیمت :>#(:

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/15/2010, 13:50 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/15/2010, 13:49

5 بار کلمه شوخی را نوشتین 4 بارش اضافیه و همان مفهوم را میده.

تکرار کلمات بیش از اندازه لازم نیز هر کدام یک غلط.

روی هم 5 غلط 15. خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 14 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة