گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خوابلو ؟ یا افسردگی ؟

2 مشترك

خوابلو ؟ یا افسردگی ؟  Empty خوابلو ؟ یا افسردگی ؟

پست من طرف ????????????tina 5/6/2018, 12:12

سلام من یه لاک پشت خاکی خوشکل دارم
ولی نمیدونم چرا جدیدا تا بیدارش نکنم بیدار نمیشه فقط برای غذا بیدارش بعدشم دوباره میخوابه ????????☹️ چرا ؟
????????????tina
????????????tina
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خوابلو ؟ یا افسردگی ؟  Empty رد: خوابلو ؟ یا افسردگی ؟

پست من طرف samir 5/18/2018, 00:28

دوست عزیز این افسردگی نیست. لاک پشتت مریض هست. شرایط نگهداری و تغذیه اش چی بوده؟ من حتما سعی می کنم فایلی که چند سال پیش تهیه کرده بودم برای نگهداری لاک پشتها را پیدا کنم اینجا بزارم.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ????????????tina 5/18/2018, 03:23

من توی روز ها توی خونه میزار هر جا بخواد بره ظهر ها میبرمش بیرون که وقتی میریم بیرون خیلی خوشحال میشه شب ها هم میزارم توی ظرفش غذاش هم نخود ابپز شده بیشتر از همه میدم چون خیلی دوست داره و سبزی جات مثل شاهی و ریحون بعضی اوقات که چیزی نخوره هویچ میدم چون دوست داره برای یه بار سعی کردم کلم بروکلی بخوره اما نخورد کلا هر چیز سبزی بهش میدم قبلا بهش گوشت مرغ میدادم تا وقتی فهمیدم ضرر داره برای تنوع غذایی هم بهش قارچ و فلفل دلمه ای رنگی میدم بهش باقالی اب پز هم میدم راستی از اول که پیش منه برعکس همه لاک پشت ها زبونش توسی یا سیاه
چیکار کنم ☹️
????????????tina
????????????tina
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف ????????????tina 5/18/2018, 03:23

من توی روز ها توی خونه میزار هر جا بخواد بره ظهر ها میبرمش بیرون که وقتی میریم بیرون خیلی خوشحال میشه شب ها هم میزارم توی ظرفش غذاش هم نخود ابپز شده بیشتر از همه میدم چون خیلی دوست داره و سبزی جات مثل شاهی و ریحون بعضی اوقات که چیزی نخوره هویچ میدم چون دوست داره برای یه بار سعی کردم کلم بروکلی بخوره اما نخورد کلا هر چیز سبزی بهش میدم قبلا بهش گوشت مرغ میدادم تا وقتی فهمیدم ضرر داره برای تنوع غذایی هم بهش قارچ و فلفل دلمه ای رنگی میدم بهش باقالی اب پز هم میدم راستی از اول که پیش منه برعکس همه لاک پشت ها زبونش توسی یا سیاه
چیکار کنم ☹️
????????????tina
????????????tina
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة