گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نياز به کمک براي خرس ماده پارک پرديسان

5 مشترك

نياز به کمک براي خرس ماده پارک پرديسان Empty نياز به کمک براي خرس ماده پارک پرديسان

پست من طرف Dr. Iman Memarian 1/18/2011, 11:25

دوستان خوبم

خرس ماده پارک پردیسان متاسفانه یا خوشبختانه به احتمال زیادحامله است. با وجود اینکه دامپزشک پارک بارها نسبت به تغییر جیره خرس ها اخطار داده و نیاز به جیره پر انرژی از اواسط تابستان و کل پاییز را گوشزد نموده، تا به حال اقدامی در این راستا صورت نگرفته است و از کاهو و هویج به عنوان جیره این حیوانات بهره گرفته شده. خرسهای قهوه ای نیاز به جیره غذایی پر انرژی تری در اواخر تابسان و طول پائیز دارند، تا بتوانند چربی و انرژی لازم برای خواب زمستانی و در مورد خرسهای ماده بتوانند انژی لازم در طول حاملگی و شیرواری را تامیین کنند. خرس ماده پارک در حال حاضر ذخیره چربی کافی برای زمان آبستنی را ندارد و مواد غذایی که برای حیوان استفاده می شوند انرژی کافی را تامین نمی کنند. این موارد احتمال ایجاد مشکلات متعددی در طول بارداری و زایمان را برای حیوان رقم می زند.

نياز به کمک براي خرس ماده پارک پرديسان 57654986316181673521

از تمام دوستان حیوان دوست خواهشمند است در این دوره در حد توان خود از هر کدام از اقلام زیر که می توانند به هر میزان تهیه کرده و با شماره تلفن: 09123411534 تماس حاصل فرمائید.

شماره کارت: ملت کارت به نام ايمان معماريان 6104337199301449
شماره حساب: 1506797092 ايمان معماريان بانک ملت

لطفا حتما در صورت واريز پول با شماره هاي 09122956918 و 09123411534 تماس گرفته و مبلغ واريز شده را اعلام کنيد.

با درود فراوان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نياز به کمک براي خرس ماده پارک پرديسان Empty رد: نياز به کمک براي خرس ماده پارک پرديسان

پست من طرف Foad 1/18/2011, 17:24

آقای دکتر معماریان عزیز
آیا وضعیت این خرس ماده ای که توضیح دادید مانند خرس ماده ای بود که در تاپیک بر اثر تعلل مدیران پردیسان: یک قلاده خرس قهوه اي باردار در پارک پردیسان تلف شد در مورد آن توضیح داد؟
Dr. Iman Memarian نوشته است:این بار در مورد این خرس بیچاره در حالی که ما با تمام امکانات (دستگاه سونوگرافی پرتابل، داروهای بیهوشی SAFE، بالوپایپ و ...) و طبق در خواست مقامات پارک برای کمک به حیوانی که مدت طولانی بود مشکل داشت در محل حاضر شدیم یکسری افراد ... اجازه معاینه وکمک را ندادند و. با کمال تاسف حیوان ...
آیا این بار اجازه معاینه و کمک داده شده است؟ این بار مسئولین پارک پردیسان چه امکانات و اختیاراتی را برای شما قرار دادند؟ امیدوارم بتوان این بار از موردی که قبلا اتفاق افتاده، جلوگیری کرد. آقای دکتر خیلی دوست دارم اگر شد و وقت داشتید یک روز با حضور شما به پارک پردیسان برم و برای کمک به این خرس ماده کوشش کنم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

نياز به کمک براي خرس ماده پارک پرديسان Empty رد: نياز به کمک براي خرس ماده پارک پرديسان

پست من طرف msafdel 1/18/2011, 17:37

در مورد قرار عمومی در پارک پردیسان با حضور دکتر برای کمک به خرس مادر، منم استقبال می کنم. پیشنهاد خوبیه. ممنون فواد جان و ممنون آقای دکتر
msafdel
msafdel
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

کاربر منتخب مدیرکل انجمن

پست من طرف Foad 1/19/2011, 14:22

آقا دکتر، کاش توضیح می دادید به کدام یک از موارد این لیست نیاز اساسی است و الویت کدام بیشتر است.
از آقای رسولی هم تشکر می کنم هدر انجمن را مناسب با این مطلب آقای دکتر طراحی کردند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف elnaz f 3/2/2011, 08:44

آخه یکی نیست به اینا بگه شما ها که نمی تونید ازش نگه داری کنید و خوراکش تامین کنید برای چی این حیوون زبون بسته رو میارین که اینطوری اینجا اذیت بشه...
آخه خدا رو خوش میاد.... furious
elnaz f
elnaz f
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف guinea-pig 3/9/2011, 21:05

مسئولین ... ببخشید ... دشمنان حیوانات که در واقع مسئولان پارک پردیسان هستند این پارک رو به جهنم حیوانات بدل کردن ...
پارک نهج البلاغه مجاور این پارک و فاز جنوبی اون در حال تکمیل ...
کدومتون میدونه که هزینه احداث این پارک چه قدره ؟؟؟؟
فاز شمال اتوبان همت نیمه کاره بود و خدا میدونه که ظرف 4 ماه بعد از خاک برداری به یکباره یک پارکی عظیم در دره سبز شد که حتی خود اهالی هم شکه شدند.
صحبت از 18 میلیارد بود که خرج شده برای فاز 1 شمالی پارک ....
شهرداری که پول های هنگفتی خرج میکنه و در این میان خدا میدونه که چقدر ریخت و پاش میشه نمیتونه 10 تا 15 میلیون پول کمک پارک پردیسان بکنه !!!!
چرا فقط اگه 1 ماه چراغ های پارک نهج البلاغه رو 4 تا یکی روشن کنن که خدا میدونه شب ها حتی 10 تا آدم هم توی پارک پیدا نمیکنی و لی پارک مثل روز روشن ... شب که جای خودش رو داره روز ها هم کلا 1000 نفر آدم توی این پارک نمیاد بره ... 6 ماه از سال دقیقا همین جوری که گفتم ... و پاتوق یک مشت آدم بی کار و علافه ... که حیف اکسیژن که اینا میدن تو ریه هاشون ... حالا این شهرداری که تعداد کار کنان پارکش از مزدمی که توی پارک میان بیشتره ... نمیتونه به حیوانات پارک با کمی صرفه جویی کمتر از 1% کمک کنه ...
اینجا مسئله نخواستن ... توی مملکتی که به هر چیزی به غیر از انسان میگن جونور نمیشه بیشتر از این توقع داشت.
این رو کسی میگه که خونش درست روبروی پارک پردیسان و کنار پارک نهج البلاغه است.
به شخصه چند بار دکتر رو توی پارک زیارت کردم.
ما از بدو تاسیس پارک ساکن اینجا بودیم ولی هر روز بدتر و افتضاح تر از دیروز اداره میشده .
محل کشته شدن انواع گونه ها از حیوانات ...
اینها حتی بلد نیستن دوتا مرغ و خروس نگه دارن چه برسه به خرس و گرگ و بز کوهی و پرندگان شکاری ...
تو ایران فقط بلدن حیوانات کاملا سالم را به انواع بیماری ها مبتلا و بعد از بیماری حیوان رو به سمت مرگ راهنمایی کنن ...
اون از پارک ارم اینم پارک پردیسان ...
آخرش به جای نگهداری و معرفی حیات وحش که وظیفه اصلی این پارک هست ... توشون نمایشگاه بهاره و پاییزه برگذار میشه ... البته موزه که توی این پارک ها است بد نیست .. چون تمام گذشته درخشان مسئولین رو به نمایش میگذاره و شاهکارشون رو به صورت تاکسی درمی شده میتونید اونجا مشاهده کنید ... ماشاالله هیچ گونه ای از حیواناتم از زیر دستشون جون سالم به در نبرده ...
به حال این بیچاره ها حتی نمیشه تاسف خورد ...
روزی میرسه که پدر طبیعت انتقام سختی از اینان می گیرد .....
guinea-pig
guinea-pig
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة