گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

+19
mahssa
apb
arefkarimzadeh
Nima_mtg
کیارش
Salma
kim-kim
spider
honey
فریده
محمد
Innocent
مروارید خانوم
masi
*MAHSA*
پریسا
maryam.m
فرهاد
Sahra
23 مشترك

صفحه 9 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  الصفحة التالية

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی - صفحة 9 Empty رد: مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/14/2010, 05:37

بچه ها من حراستم بر عهده می گیرم در ضمن آقا فرهاد مرسی
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی - صفحة 9 Empty رد: مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/14/2010, 05:42

بخش زایمانم با افراد من یدونه میزنن تو سر لاکی سه تا بچه هم اضافه به دنیا بیاره
در ضمن نیرو های اضافی برای لاک پشت آقا محمد ارسال شدند
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 05:54

این یه نومنه در عرض ۱۱ روز شد این lol!
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/14/2010, 06:06

بچه ها می گن لاکی ها نیرو هاشونو جمع کردن و دارن میان سمت مرکز شما من با تمام 600 نفر نیروم میام اونجا
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 06:09

میخوای چند تا لاکی از این هیکل تر بفرستم برات ؟اشاره
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 6/14/2010, 06:11

آقا فرهاد دست شما درد نکنه خیلی زیبا و شکیل و مرتب شده رز رز رز رز رز
واقعا خسته نباشید (پاداش و امتیاز شما تعلق میگیرد بابت این چارت)[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

آقا محمد مثل همیشه عالی و خلاقانه بود [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
حرف نداشت رز (به شما هم پاداش و امتیاز تعلق میگیره )[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

--------------------------------------------------

آقا پرهام شما یک موسسه دولتی هستید و ما یک موسسه خصوصی هستیم که با مجوز رسمی از شما و چند مرکز دولت که آقا فرهاد زحمتش را کشیدند به ثبت رسیدیم!
کجا بیایید اون بالا؟؟؟ عشق در نگاه اول موقعی که من و صحرا شب و روز دست تنها برای تشکیل و حفظ این مرکز زحمت میکشیدیم کجا بودید؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
وقتی با نداری نیرو استخدام کردیم و دست جوونا را گرفتیم و از جیب خودمون براشون گذاشتیم![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
همه ی تصمیم گیری ها را با همفکری هم انجام دادیم.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
آقا فرهاد هم که تمام کارهای ثبت انجمن را توی این گرما و با مشقت بسیار انجام داد![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
.

lol!
.
.

اگر قرار باشه شما را اون بالا بنویسیم که باید تا مرکز دولتی و سران مملکت پیش بریم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
کدوم سازمانی چنین چارتی داره عشق در نگاه اول lol!
متفکر: متفکر: متفکر:

lol!

هــــــــــــی !!! اونوقت میگن کار آفرینان :>#(:
همینه که جوونا افسرده میشن دیگه گریه

اين مطلب آخرين بار توسط maryam.m در 6/14/2010, 07:25 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/14/2010, 06:15

بچه ها نیرو های مخالف شما دارن میرسن که بیشتراونها هم از باشگاه آقا محمد اومدن
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 06:17

بد بخت شدم گریه بهشون بگید برن پیش مریم خانم مشکلشونو حل کنن! گریه
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 06:24

maryam.m عزیز با مجوز رسمی از ما دیگه؟؟؟ خب پس تا مجوزه نرفته دیگه کارا خوبه رو براه بشه دیگه!!! خیلی خوشحال راستی ما هم خصوصی هستیم ، کجا دولتی هستیم؟؟؟ عشق در نگاه اول

بعید می دونم که هیچ سازمانی خصوصی مثل ما وقت و انرژیش رو روی لاک پشت ها بزاره ، پس فکر کنم این مجوزه خیلی مهم باشه! پس کاراش رو ردیف کنید دیگه! اشاره

من و مهندس که بستر تهیه این سازمان رو فراهم کردیم ، اون موقع شما کجا بودید؟؟؟ ما پله های تغییر نحوی نگاه مردم به عنوان اسباب بازی به لاک پشت رو تغییر دادیم و تبدیل کریدم به نگاه با یه موجود جون دار! زنده! که ما ممکنه با نکهداری غلطمون سلامتیش رو از بین بریم! اون موقع شما کجا بودید؟ حالا که همه چیز مناسب شده ، نکاه ها عوض شده ، خوشبختانه بینش مردم نسبت به موجودات بسیار اصلاح شده ، همه چیز رو از خودتون دوستید؟ شما هم زحمت کشدید ، ولی وقتی این بستر رو ما تهیه می کردیم ريال کجا بودید! حالا که به نتیجه رسیده ، پس ما چی ؟ ما کجاییم؟؟؟ پرا از قلم افتادیم؟ ما گذاشتیم پا بگیره ، بخش درست کنه ، بزرگ بشه و توسعه پیدا کنه ، کمکش کردیم و حالا دیگه ما هیچی شدیم و هیلی ساده در چارت مدیریتی ...! :>#(:

خب همه این کارایی که ما کردیم کار مدیران عامل دیگه ، اون بالا هم نوشتید مدیران عامل ، پس منظور چی بود؟

به به پس با مجوز و بستر تهیه شده ما ثبت هم کردید و جای ما رو خالی گذاشتید اون بالا دیگه! به اصطلاحی کا رو پیچوندین دیگه! بابا ایول شما دیگه چرا؟؟؟

ولی خب راه زیاده ، امیدوارم که زودتر درست بشه ، وگرنه ما هم پیچوندن رو در پیش می گیریم ، وقتی بستر و مجوز بره و به نفر بیاد بگه اینجا چه خبره ، مدرک و مجوز بخواد ، اون وقت ... ! خی نه بعید می دونم کار به اینجا هم بکشه! ما منتظریم که ببنیم! درک متقابل خیلی خوبه! نه! اشاره

(همش شوخی بود ها (مربوط به همین تاپیک) ، کسی جدی نگیریه) خیلی خوشحال

موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/14/2010, 06:41

آقا فرهاد
خسته نباشید
بسیار چارت سازمانی خوبی دراومده
هر کسی یم سازمان را راه میاندازه باید سفاررش چارتش را بده به شما.
مخصوصا اینکه با زبان عامیانه نوشتین و کاملا مفهوم هم دراومده
مثلا بجای سر پا گرفتن لاکی های نوزاد همان ج..... کردن را گذاشتین و کلی کلاس کار را مردمی کردین.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

البته اینم میشه استفاده بشه.
هم تمیز تره هم راحت تر.

محمد جان
یادم نبود شما هنرمند هم هستین
باید گمانم یک کلاس آموزش نقاشی هم بگذاریم
کی از داشتن لاکی هنرمند بدش میاد
باید درآمدش خوب باشه. متفکر:

آقا پرهام
معمولا چارت ها یک نیمه بالایی دارند
که فقط مدیر عاملها ازش استفاده میکنند که فراموش نکنند دمشون به کجا وصله.
اون نیمه بالای از سران مملکتی و وزرا و مجلس و اینها شروع میشه تا به شما میرسه.
بعد نیمه کاربردی چارت تکمیل و به رویت بقیه کارکنان میرسه.
پس اصلا نگران نباشید
دیدنش چشم بصیرت میخواد.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اینم یک نمونه چارت نا متعادل
که با سازمان ما خیلی فرق داره
اینجا مدیریت مشارکتی است و هر یک از کارکنان برای خودشون مدیری هستند.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
نه مثل اینها خیلی خوشحال

آقا پرهام؟
وسطش آگهی بازرگانی پخش میکنید؟

اين مطلب آخرين بار توسط sahra1970 در 6/14/2010, 06:55 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/14/2010, 06:43

بچه ها لاکی ها اعتراض کننده خواستار لغو مجوز شازمان ما شدند
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 06:45

به به به
!!!

یه روز مدیر اجرایی نبود تاپیکو منفجر کردین!!!

آقا پرهام چیز دیگه ای میل ندارین؟؟ :>#(:

آقا پرهام منظورت اینه شما و آقای محمد فر دو نفری تنهایی فروم رو ساختین و اداره کردین و دید همه رو عوض کردین؟!! سوال

خوب اگه بچه ها تو فروم نمیومدن نظر کیا رو میخواستین عوض کنید؟؟!!

پس معلومه کاربران تاثیر بیشتر از مدیران دارند!

راستی مدیران اجرایی تاپیک های مختلف این همه بحث به فروم اضافه کردن!
اونهارو نمیگی؟!!! lol!

البته اینها شوخیه!!

شما رو سر ما جا داری!! lol!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 06:53

sahra1970 عزیز ، بله لطف دارید شما! چه خوب پس نیمه بالایی سازمان رو هم ما با چشم بصیرت دیدیم! ممنون! [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] آها الان دیدم! خیلی خوشحال

kiarash razor عزیز ، من که گفتم وقتی اسم ها اون بالا نیان ، کم کم مجوز و ... لغو می ششه و اون وقته که ...! :>#(:

spider عزیز ف نه من کجا اینارو گفتم! من فرم رو نگفتم که! من این سازمان شل گستر رو گفتم! تو فرم که 100% همین طوره و مدیران بیشتر از این که ریاست کنند ، باید به کاربران تا حد امکان خدمت کنند! پایین صحبتم گفتم که بحثم رد رایطه با همین تاپیک هست! آخه شل گستر در داخل ما ایجاد شد و از نتایج کار ما استفاده کرد ، آخرش سر ما بی کلا موند! این رسمشه؟؟؟ خیلی خوشحال

منم با مدیرت مشارکتی موافقم ، کاملا قبولش دارم ، ولی مدیران عاملش مشخصه که کیان دیگه! من کجا گفتم ، مدیریت مثل اون برای شل گستر؟ بحث داره جالب می شه و فکر می کنم که در انتها به جاهای خوبی برسه! ابته در مقاییه با عالم واقعی در رابطه با مدیریت در جامعه خودمون! :\m/:

بازم می گم ، صحبت من مریوط به همین تاپیک هست ، نه فرم ، اشتباه نشه! خیلی خوشحال موفق باشید ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/14/2010, 07:10 ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 6/14/2010, 06:55

کجا دولتی هستیم؟؟؟
آقا پرهام اینجا همه چیز طنزه و بر اساس قوه ی تخیل است.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
جدی نگیرید خیلی خوشحال

من و مهندس که بستر تهیه این سازمان رو فراهم کردیم ، اون موقع شما کجا بودید؟؟؟
آقا پرهام خیلی ساده و کوتاه پاسخ است. ما نبودیم.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مگه هر کی یک سازمان میزنه باید درباره سازمان بالا تر از خودش هم بنویسه؟ سوال lol! [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

خب همه این کارایی که ما کردیم کار مدیران عامل دیگه ، اون بالا هم نوشتید مدیران عامل ، پس منظور چی بود؟
مگه شما موسس شل گستر بودید؟ عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

اين مطلب آخرين بار توسط maryam.m در 6/14/2010, 07:23 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 06:58

چرا هموتون سر مدیریت دعوا میکنید خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 07:00

maryam.m عزیز ، آها از اون لحاظ گفتید! آها!

خب ما بسترش رو ایجاد کریدم ، مجوزش رو داردم ، شما ساختینش و ما اون پشت با هم توافقاتی کردیم و بعد شما سر ما رو بی کلاه گذاشتید؟ این رسمشه؟

محمد عزیز ، آخه بعد از توافقات ما و وعده های داده شده به ما ، دیدیم ، وعده ها تو زرد بودن و ما ... خیلی خوشحال پس اونا چی می شه؟ محمد جان اول مدیریت مشهص بشه ، بعد همکاری ها و دشمنی ها و زیرآب زنی ها مشخض می شن! خیلی خوشحال

فعلا که لاکی ها هم با ما موافقتند! خیلی خوشحال گروه اصلی مشتریان به وقت نپرند!

بازم می گم ، صحبت من مریوط به همین تاپیک هست ، نه فرم ، اشتباه نشه! و این ها شوخی هستند ها! خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/14/2010, 07:09 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 07:01

وظایفه من چی شد؟یاد دادن نقاشی به لاکی ها-رژیم غذایی و کنترل تغذیه- بدن سازی

این کار تخصصی خیلیم مهمه من حقوقمو خیلی زیاد میخوام میدونید یاد دادن نقاشی به لاکی که فقط غذا میخواد چقدر سخته تعجب کلی روشون کار کنم میتونن عکسه ماهی خوراک بکشن lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 07:03

محمد جان ، بزار اول مدیریتمون رو پس بگیریم، بعد خودم معاونت می کنم! این نامه شخصی من رو به کسی لو ندی ها! از من حمایت کن ، هواتو خودم دارم! (دست هاش پشت پرده)

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/14/2010, 07:05 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/14/2010, 07:04

خوب میرسیم به کیارش عزییییییییز

ایشون جزو مدیران گرامی عزیز مهربون و ناز نازی و مامانی شرکت هستند. عشق

نمیدونین که!
صلح و آرامش و مهر و محبت همینجوره از اون تاپیک تا این تاپیک از طرف ایشون به بنده و خانمهای محترم قلمبه میزنه بیرون.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

منتها فقط یک عیب دارن و اونم اینکه زیر بار شستشو نمیرن.
گفتم اینجا وسایل و امکانات را بگذارم شاید مشاهده کنند
خوششون بیاد و ما کار شستشوی ( از نوع مغزی ) ایشون را خیلی زود و با کیفیت براشون انجام بدیم

پس منتظر باشید اشاره
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 07:07

دوستان برای حقوق چیز دیگه نمیخواهید؟!!
مثلا pent house برج میلاد؟

یا چاه های نفت خوزستان؟

هتل داریوش؟

کاخ سفید؟

جزایر قناری؟

تعارف نکنیدها!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/14/2010, 07:13

محمد جان

شما نگران دستمزد نباش
ماشین انتخاب کن
ماهی یه دونه ماشین و یه دونه موبایل تقدیم میشه. اشاره
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/14/2010, 07:15

خوب این از شامپو و لیف حمام مرکزمون
جهت شستشو در موارد خاص برای مدیران داخلی

Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 07:17

spider عزیز ، برای برگشتن به پستم ، وعده بدم؟ خب :

اگه من برگردم ، به همه تون ویلا تو جزایر قناری می دم! جزابر لاک پشتی رو بنا می کنم و خانه های اونحا رو به نام شما می زنم! کاخ سفثدم تو جازیر لاک پشتی با هتل داریوش می زنم ، هلت کورش که قراره تمام برقش رو باطری های خورشیدی سزحش ایجاد کنند می زنم! و سفرهای مجازی و اقمت دادم و مجانی ،حقوق بدون کار و ... برای همه مردم جزایر لاک پشتی ایحاد می کنه! حالا چه طوره؟ لاک پشت ها رو هم اونجا اسکان می دم و کار اصلیم ور در اونجا (ازدواج لاک پشتی) با شکوه هر چه تمام تر در تام شب های سال انبجان خواهیم داد! مدیر تریتب دادن این جشن ها رو هم خودت می کنم spider جان! این تیکه آخر رو هم به کسی نگی ها!

فکر کنم با این بودجه همه موافق باشن!

این ها شوخی هستندها! خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/14/2010, 07:19 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 07:17

صحرا خانم من میترسم آخر برج کم بیاریماااااا!!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 07:20

spider عزیز ، با این بودجه ای که قراره رو جزایر لاک پشتی پیاده کنم ، برج که سهله! هیچی کم آورده نمی شه!

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/14/2010, 07:22 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

صفحه 9 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة