گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فال روزانه

+42
بیتا
کیم
samir
پیام
مونا
sharareh
shinili
spider
محمد
پریسا
mahshid_laki
Innocent
apb
melika
Foad
alex_pk
کیمیا
rira
honey
maria alexio
hamed_myh
مروارید خانوم
Ronia
mahssa
amir hosein
شیوا
نازی
maryam.m
Salma
Sahra
Farshad.roger
hengameh
sara_b211
masi
siamak
Samantha
hana.mn
پریا
الهام
فرهاد
arefkarimzadeh
فریده
46 مشترك

صفحه 4 از 28 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  الصفحة التالية

فال روزانه - صفحة 4 Empty رد: فال روزانه

پست من طرف فریده 4/27/2010, 09:28

خواهش می کنم آقا فرهاد
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف فریده 4/27/2010, 09:31

فال روز 7 اردیبهشت ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز تصميم داريد وسايل بي ارزش را دور اندازيد اما مراقب باشيد وسيله مهمي را دور نريزيد. اگر با شخصي بدرفتاري كنيد به سختي مي توانيد دل او را مجدداً به دست آوريد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: هر چه قدر دیگران سعی می کنند شما را با صداقتشان قانع کنند باید بیشتر و دقیق تر مسائل را بررسی کنید تا متوجه شوید چه چیزی را از شما پنهان می کنند. در حال حاضر کمی بیشتر از همیشه مورد اعتراض هستید که البته از وفاداری شما سوء‌استفاده شده است اگر دیگران سعی دارند مسوولیت هایشان را نادیده بگیرند معطل نکنید و آن ها را از زندگی تان حذف کنید. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: بهتر است همكارانتان را به حال خودشان بگذاريد تا خودشان مشكلاتشان را حل كنند. زيرا شما مسائل مهم تري داريد كه بايد به آنها رسيدگي كنيد. تاكيد بسيار خوبي بر خانه و خانواده تان وجود دارد، بهتر است در حال حاضر پل هايي را درست كنيد نه اين كه آنها را خراب كنيد. سعي كنيد يك شخص را بهتر درك كنيد زيرا نبايد هميشه فكر كنيد خودتان درست مي گوييد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: امروز کمی بیشتر از همیشه سرحال هستید.شاید تمایل به خرید داشته باشید،اما عجله نکنید که تمام زحمات تان را با خرید از بین ببرید.اگر واقعاً از چیزی خوشتان آمده است سعی کنید تا فردا صبر کنید پشیمان نمی شوید. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز تنش زيادي در فضا موجود است ودر مقابل مردمي كه چپ و راست دستور مي دهند، ممكن است تحريك شويد كه براساس تصميم آني كارها را انجام دهيد، خصوصاً‌ اگر از دست كسي عصباني هستيد. ولي سعي كنيد كاري نكنيد كه اوضاع را از آن چه كه هست خراب تر كنيد. زماني كه با شخصي تاثيرگذار صحبت مي كنيد بسيار مراقب باشيد و سعي كنيد كه راه اشتباه آنها را پيش نگيريد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز رو راست و صادق هستید،احساس واقعی تان را برای یک نفر بیان می کنید.اما ممکن است افراط کنید مخصوصاً اگر قرار باشد رازتان را برای کسی بیان کنید.شاید راز دیگران را بیان کنید. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز پول و عشق مشکل ساز خواهند شد،ممکن است شما چیزی را دارا باشید که شخصی دیگر خواستار آن است و آنها به شما حسودی کنند.هم چنین ممکن است بین شما و شریک تان درگیری بر سر این که هر کسی برای چه چیزی هزینه پرداخته،درگیری ایجاد شود چرا که یکی از شما عادتهای شخص مقابل را در خرید را قبول ندارید.امروز روز بداخلاقی است اما سعی کنید اوضاع را بدتر نکنید وگرنه اوضاع به یکی از همان وضعیت های سابق بر می گردد. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز دوباره به سرکار برگشته اید وانرژی زیادی دارید.قدرت دارید که به محیط اطراف بی توجه باشید و تنها به کارتان توجه کنید.آن را به اتمام برسانید.یک نفر به شما اعتماد دارد و برای عقل شما ارزش قائل است و هم چنین به راه حل های شما اهمیت می دهد. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: ذهن شما درگير امور مالي مي شود چون يك نفر از شما دعوت مي كند كه در يك پروژه كاري سهيم شويد. او هيچ شكي ندارد كه همه چيز به خوبي پيش خواهد رفت، ولي بايد مراقب باشيد كه اگر نتايج خوب نبودند شما مجبور نباشيد كه از جيب خود ضررها را پرداخت نمائيد. گرچه شما هم شور و شوق آن شخص را در مورد آن پروژه داريد ولي بهتر است بيشتر در مورد اين شراكت فكر كنيد قبل از اين كه اقدامي بفرمائيد. ...

دی

فال روز متولدین دی: شخصي را پيدا مي كنيد كه عاشقش مي شويد، بنابراين براي اين كه او را از دست ندهيد، دلش را هر چه سريع تر به دست آوريد. اما اگر شك داريد، شايد بهتر باشد كمي بيش تر روي اين موضوع كار كنيد....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: برنامه های شخصی تان ممکن است کمی از کنترل خارج شوید . بنابراین آمادگی پیدا کنید تا بتوانید در رویا رویی با پیش آمدها انعطاف پذیرتر باشید . به عنوان مثال ممکن است انجام کاری را که منتظرش بوده اید به تعویق بیافتد . همچنین احتمالاً تغییرات عاطفی را تجربه می کنید که روابط عشقی را کاملاً تحت تاثیر قرار می دهد. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: امکان خطا کردن یا خرید بزرگ امروز خیلی بالاست . قبل از این که قراردادی امضاء‌ کنید آن را با شریک زندگی تان به بحث بگذارید. زیرا او نقطه نظرات معتبری می تواند داشته باشد که شما احتمال دارد که احمقانه بی توجهی کنید. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/27/2010, 09:36

فریده جون چرا همیشه متولدین این ماه باید دیگران رو درک کنند پس چرا کسی ما رو درک نمی کنه گریه
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/27/2010, 09:44

آخی الهام جون. چون ما تحملمون زیاده و خیلی مهربونیم. و مهم تر از همه ترازو یا میزان عدالت هستیم عشق
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/27/2010, 09:46

فریده جون شما که متولد مهر هستی من خردادیم خیلی خوشحال lol! lol! lol!
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف نازی 4/27/2010, 09:49

سلام فریده جون؟
خوبی؟
عجب فال جالب و با حالی فرستادی.دستت درد نکنه.
خواستم ازت تشکر کنم و منتظر فال های بعدیت هستم.
دختر دائیت نازنین لاک پشت سبز
نازی
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/27/2010, 10:11

سلام نازنین جون. قربونت برم رز قلب خواهش می کنم خانمی عاشق لاک پشت
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hengameh 4/27/2010, 10:33

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی... فریده جونم من طرف مقابل ندارم که....

مثل همیشه مرسی رز رز
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شیوا 4/27/2010, 12:11

:>#(: کجا انرژیم زیاده!!!سه شنبه ها بدترین روزه برام....... D\'oh
ممنون فریده جون رز :m/:
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 4/27/2010, 12:23

من هم پول ندارم که خرید کنم خیلی خوشحال برای همین چشم تا فردا صبح صبر میکنم.
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Salma 4/27/2010, 15:37

کاملا درست بود عشق در نگاه اول :>#(:
مرسی فریده جون رز
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/27/2010, 16:46

بسيارر ممنون فريده خانم

تشكر
رز رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/28/2010, 04:55

خواهش می کنم هنگامه جون. بالاخره یک روزی باید داشته باشی تنها که نمی تونی زندگی کنی. خیلی خوشحال

خواهش می کنم شیوا جون. واسه چی سه شنبه ها بدترین روزه؟ بدلیل کثرت کار یا درس؟ کدومشه؟

آقا امیر حسین به فال روز ما خوش آمدید. امیدوارم به زودی پول دستتون بیاد

آقا فرهاد قابلی نداشت خواهش می کنم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/28/2010, 05:03

فال روز 8 اردیبهشت ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: همه چیز در زندگی شما به نظر عالی می‌رسد، در حال حاضر هم دارای آرامش ذهنی هستید و هم آرامش مالی، بهتر است این آرامش‌ها را با تصورات خیالی و بد بر هم نزنید. زیرا ممکن است شما این تفکر را داشته باشید که اگر به این مسیر قدم گذاشته اید و موفق نیز شده اید، به راحتی می‌توانید در مسیرهای دیگر نیز قدم گذاشته و موفق شوید. این تفکر را نداشته باشید زیرا ممکن است شما را مغرور کند و از جایگاهی که در حال حاضر هستید به پایین پرتاب شوید. شما فردی هستید که اگر در درون‌تان نیز دارای نگرانی‌های زیادی باشید نیز باز به خودتان مسلط هستید و می‌توانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید.

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما فردی هستید که به تازگی تصمیمات‌تان را در دقیقه نود می‌گیرید. اگر قرار باشد در رابطه با موضوعی تصمیم بگیرید، این تصمیم را نمی‌گیرید تا آن که از طرف دیگران بر شما اجباری واقع شود. بهتر است به این کار خود پایان دهید زیرا مواقعی پیش می‌آید که ضررهای بسیاری متحمل شوید و یا این که سود و منفعتی را که باید به دست بیاورید به خاطر تعلل از دست می‌دهید. بخصوص اگر شخصی را دوست دارید و تصمیم دارید با او ازدواج کنید توصیه می‌کنیم که این موضوع را به تعویق نیندازید زیرا ممکن است شخصی که او را دوست دارید ازدواج کند.

خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما در این روزها سر درگم شده اید زیرا بسیاری از کارهایی را که قصد انجام شان را دارید مانده اند و به نوعی شما در بین این همه کار ناتمام گیر افتاده‌اید. متاسفانه باید بگوییم سختی‌هایی که در گذشته متحمل شده اید هنوز به پایان نرسیده اند و دوباره سختی‌های جدیدی بر سر راه شما به وجود خواهند آمد. بهتر است در برابر هیجانات خود ایستادگی کنید تا شما را به راههای نادرست منحرف نکنند.

تیر

فال روز متولدین تیر: اتفاقات غیر متقربه بسیاری برای شما پیش می‌آید البته اصلا نباید نگران باشید، زیرا این اتفاقات باعث تغییرات ژرفی در روحیه شما می‌شوند. حالت‌های روحی شما را بسیار تغییر می‌دهند. بعد از این اتفاقات زندگی شما هر روز بهتر از روز قبل خواهد شد. رابطه دوستانه خود را افزایش دهید زیرا شما در آینده با کمک دوستان‌تان بیش از پیش پیشرفت خواهید کرد.

مرداد

فال روز متولدین مرداد: نیازهای شما هر روز بزرگ تر می‌شوند، سعی می‌کنید جلوی این رشد بی رویه را بگیرید و با امید به خداوند بزرگ هر روز نیازهای تان کمتر شوند نه این که هر روز رشد کنند زیرا اگر بیش از حد رشد کنند و نتوانید جلوی آنها را بگیرید باعث دلسردی و نا امیدی شما از زندگی می‌شوند. زیرا شما کمی‌ایده آلیست هستید و در رویاهای تو خالی به سر می‌برید.

شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما به تازگی در فکر این موضوع هستید که به مکان‌های گردشگری بروید، خودتان را با شناخت افراد جدید و دیدن مکان‌های تازه سرگرم کنید، زیرا از روزمرگی زندگی تان خسته شده اید. یا اگر در زندگی‌تان به شخصی علاقه‌مند هستید تمایل دارید با گفتار یا رفتار تازه‌ای ارتباط خود را با او ادامه بدهید.

مهر

فال روز متولدین مهر: شما فکر می‌کنید که تحت تسلط نیروی عظیم سرنوشت هستید و او هر طرف که بخواهد شما را می‌کشاند به همین دلیل از زندگی دلسرد شده اید، و دیگر دلتان نمی‌خواهد به زندگی ادامه دهید اما در روزهای آینده اتفاقات جدیدی برایتان پیش می‌آید تا شما متوجه شوید که این تفکر درست نمی‌باشد.

آبان

فال روز متولدین آبان: شما به انسان‌های اطراف‌تان با دیدی منفی نگاه می‌کنید شاید حق با شما باشد اما تمام انسان‌ها بد نیستند، بسیاری از افرادی که در اطراف هر یک از ما قرار دارند ما را واقعا دوست دارند و خواهان پیشرفت ما هستند. اعتماد به دیگران کار سختی است اما نباید با دیدی منفی نیز بنگرید. بخصوص در رابطه با شخصی که او را دوست دارید، هرگز نباید با دیدی منفی او را بنگرید.

آذر

فال روز متولدین آذر: شما مدام در حال تلاش هستید که مسیر زندگی‌تان را تغییر دهید، در این راه تلاش‌های بسیاری را نیز انجام داده اید اما متاسفانه تاکنون موفق نبوده اید. حکمتی در این کار نهفته بوده است زیرا شما همیشه کارهایتان را با هیجان، شوق و ذوق انجام می‌دادید اگر کارهایتان به تعویق نمی‌افتاد شما دچار یک ناامیدی شدید ‌شده اید. در حال حاضر نیز کارهایتان با سرعت قبل پیش نمی‌رود اما موفق خواهید بود.

دی

فال روز متولدین دی: امروز روزی است که شما در برابر تمامی مشکلات‌تان باید بایستید و با آنها مبارزه کنید زیرا اگر امروز به مبارزه برنخیزید سست می‌شوید و دیگر توان جنگیدن را نخواهید داشت. برای این که موقعیت خود را در ینده تغییر دهید همین امروز باید اقدام کنید.

بهمن

فال روز متولدین بهمن: شما مدام در این فکر هستید که فردا روزی بهتر از امروز است این که شما تفکری مثبت دارید و به آینده امیدوار هستید فوق العاده خوب و عالی است اما به یاد داشته باشید که بیش از حد به این موضوع اعتقاد نداشته باشید زیرا باعث می‌شود کارهایتان را بخاطر فردایی واهی به تعویق بیندازید.

اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما سعی دارید در برابر اتفاقاتی که برایتان پیش می‌آید سکوت کنید و واکنشی انجام ندهید. به همین دلیل کمی از دیگران حتی از شخصی که شما را دوست دارد نیز فاصله گرفته اید. استرس بیش از حدی را در درونتان احساس می‌کنید با استرس‌های خود مقابله کنید و اجازه دهید زندگی روال عادی خودش را طی کند.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Samantha 4/28/2010, 05:08

مرسی فریده جون رز

فال امروز کاملا درست بود و امیدبخشفال روزانه - صفحة 4 4lqqtqv
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/28/2010, 07:53

خواهش می کنم سامانتا جون.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hengameh 4/28/2010, 07:58

آخ جون فریده جون خبرهای خوب و اتفاقات خوب برامون در راهه لبخند رز
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/28/2010, 07:59

فریده خانم سلام
میشه یه کم فال های بهتر واسه من بزارین لطفا؟؟ خیلی خوشحال
همه شون درست هستن ولی تا حد زیادی داره حالم گرفته میشه، من کلا آدم دقیقه 90 هستم و کاریش هم نمیتونم بکنم، فال امروز بدجوری رفت رو اعصابم، آخه اصلا الآن آمادگی ازدواج رو ندارم!!!
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/28/2010, 08:04

ممنون فريده خانم .

ميشه گفت در زمينه كارم اين فال دقيقا درست بود.

رز رز رز رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/28/2010, 08:19

دوستان هر کسی که فال این صفحات رو می خونه ماه تولدش رو بنویسه تا با هم بیتشر آشنا بشیم.
در زیر تعدادی از دوستان رو که ماه تولدشون رو می دونم می نویسم

مهتاب جون: مهر
سلما جون: مهر
الهام جون: خرداد
هنگامه جون: مهر
آقا فرهاد: آذر
شیوا جون: اسفند
آقا امیر حسین: آبان
سارا ب 211: آذر
مسی جون: اسفند
نازی جون دخنرداوی عزیزم: تیر
آقا سیامک: اردیبهشت
آقا فرشاد: مهر

اين مطلب آخرين بار توسط فریده در 4/28/2010, 08:34 ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/28/2010, 08:31

من مهرم و البته از زندگی دلسرد و خسته نیستم... :>#(:
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Samantha 4/28/2010, 09:50

منم آذر هستم خیلی خوشحال
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 4/28/2010, 10:12

مرسی فریده جون بابت زحماتتون رز
منتظر میمونم خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط salma_007 در 4/29/2010, 05:14 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 4/28/2010, 11:03

فال روز متولدین فروردین: همه چیز در زندگی شما به نظر عالی می‌رسد، در حال حاضر هم دارای آرامش ذهنی هستید و هم آرامش مالی، بهتر است این آرامش‌ها را با تصورات خیالی و بد بر هم نزنید. زیرا ممکن است شما این تفکر را داشته باشید که اگر به این مسیر قدم گذاشته اید و موفق نیز شده اید، به راحتی می‌توانید در مسیرهای دیگر نیز قدم گذاشته و موفق شوید

عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول

بسیار جالب بود فریده جان ممنونم!!!! رز رز رز
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/28/2010, 11:13

ممنون سلما خانم
انشاالله کنار دوستای خوب، تا وقتی زنده هستیم بهمون خوش بگذره و خودمون هم دوستای خوبی باشیم
اینجا چون من زود تولدم رو زود اعلام کردم همه دارن زودتر از دوستای قدیمیم بهم تبریک میگن، باز هم تشکر
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 4 از 28 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة