گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فال روزانه

+42
بیتا
کیم
samir
پیام
مونا
sharareh
shinili
spider
محمد
پریسا
mahshid_laki
Innocent
apb
melika
Foad
alex_pk
کیمیا
rira
honey
maria alexio
hamed_myh
مروارید خانوم
Ronia
mahssa
amir hosein
شیوا
نازی
maryam.m
Salma
Sahra
Farshad.roger
hengameh
sara_b211
masi
siamak
Samantha
hana.mn
پریا
الهام
فرهاد
arefkarimzadeh
فریده
46 مشترك

صفحه 2 از 28 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 15 ... 28  الصفحة التالية

فال روزانه - صفحة 2 Empty رد: فال روزانه

پست من طرف فریده 4/19/2010, 13:24

قربونت برم الهام جون. من که چیزی از خودم نمی نویسم طالع بینی دیگه. رز
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف فرهاد 4/19/2010, 13:37

خيلي ممنون خانم مهندس

لطف مي كنين هر روز زحمت مي كشين

رز رز رز لبخند
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/19/2010, 13:41

اختیار دارین آقا فرهاد. شرمنده می فرمائید لبخند
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/20/2010, 03:48

فال روز 31 فروردین ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز خورشيد در برج خودتان مي باشد. احتمال خطا كردن شما امروز بسيار كم است. بنابراين نگران نباشيد و از فرصت ها بهره ببريد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز خورشید به برج ثور می رود. این قسمت از چارت شما به تخیلات و خلاقیت و حس ششم شما مربوط می شود . بنابراین از آن ها استفاده کنید . نمی خواهید هیچ کس از شما پیشی بگیرد. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز، روز پرمشغله اي است. ابتدا خورشيد به برج ثور مي رود و سپس مانوري زيباي در برج حمل مي باشد. در نهايت حقايق تازه اي به زندگي تان وارد مي شوند. اگر كمي احساس تنهايي كرديد به دوستانتان زنگ بزنيد، يا مهماني بيگريد مطمئنم كه از اين كار شاد مي شويد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: خورشیده به برج ثور می رود.با وجود مشکلات در محل کار همه با هم در کنار هم کار می کنند.رابطه ای جدی می شود.اما مرموز نگه داشتن آن خیلی مشکل است! ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز به نظر مي رسد كه ستارگان بسيار به ذهن شما كمك خواهند كرد. آنها شما را قادر خواهند ساخت كه در كارتان پيشرفت كنيد و هم چنين زماني كه با افرادي كه تا حد زيادي آنها را مي شناسيد كار يا معامله كنيد، كمكتان خواهند كرد. ممكن است اخبار خوبي راجع به پول به شما برسد. مثلاً افزايش حقوق و يا مزايايي كه در راهتان پديدارمي شود. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز زیاد متفکر هستید.درمورد نقشه های آینده و روابط دوستی تان فکر می کنید.در حال حاضر ایده های خوبی دارید،بنابراین آنها را یادداشت کنید تا فراموش نکنید.دوست دارید با افراد هم فکرتان صحبت کنید اما اگر فکر می کنید بعضی از افراد دوست دارند که مایوس تان کنند،ایده هایتان را به آنها نگویید. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز به نظر می رسد که به هیچ وجه پول در دست شما باقی نمانده و سر می خورد.به خصوص اگر با فرد مورد علاقه تان بیرون رفته باشید.او شما را قانع می کند که هزینه زیادی را تقبل کنید چه از عهده آن بر بیایید چه بر نیایید.هم چنین ممکن است مشکل و یا سردرگمی بین شما دو نفر پیش آید و آن قدر موضوع را پیچیده کند که معلوم نشود موضوع چیست و خیلی سریع مبدل به جر و بحث شود.سعی کنید تا جایی که می توانید منطقی عمل کنید. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: خورشید وارد برج ثور می شود.روابط دوستانه در حال حاضر از اهمیت زیادی برخوردار است.شاید اخیراًشرایط آرام و خوب نبوده است اما اکنون به دنبال فرد جدیدی می گردید که تعهد جدیدی داشته باشید.می توانید مطمئن باشید که لحظات خوبی را پیش رو دارید. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: چيزي را كه مدتها به دنبالش بوده ايد خيلي به شما نزديك است. فقط كافي است كه به جزئيات توجه كنيد و مطمئن شويد كه همه چيز سر جاي خودش است. همه خيلي تحت تاثير قدرت شما در كنترل شرايط مي شوند و حتي منتقدان شما نيز قبول خواهند كرد كه وقتي كه هدف خود را روي مسئله اي متمركز مي كنيد چيزي نمي تواند شما را از رسيدن به آن باز دارد. ...

دی

فال روز متولدین دی: خورشيد به برج ثور رفته است و باعث مي شود كه در حرفه هاي هنري پيشرفت كنيد. اگر اهل ورزش هستيد حتماً تمايل پيدا مي كنيد كه بدنتان را به حركت در آوريد و اگر فردي تنبل هستيد، حداقل تمايل به هواي تازه پيدا مي كنيد. در هر صورت، اكنون فصل بهار است و عشق در فضا پراكنده است....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: مراقب باشید که زبانتان شما را مغلوب نکند. امروز در مورد عقاید خودتان متعصب هستید و اعتقاد دارید که بیشتر از دیگران می دوانید و نزدیکان تان تنها کسانی هستند که از این موضوع رنج می برند . بنابراین اگر کسی تلافی کرد شما نمی توانید اعتراض کنید چون درست همان کاری را کرده است که شما انجام می دهید !‌ ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: خورشید به ثور خاکی نقل مکان می کند و حس می کنید سلولهای خاکستری مغزتان به مقداری تحریک نیاز دارند یک همسایه یک نفر از خانواده تان یا از فامیل شما ممکن است قادر باشد دقیقاً به نوع رشته و مسیری که می خواهید بروید اشاره کند . گوش کردن به راهنمایی سیارات بسیار راحت است این طور نیست ؟ ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/20/2010, 03:59

ممنون از زحمت شما واسه به روز کردن این قسمت رز
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/20/2010, 04:28

فریده خانم نمی دونم چرا واسه من همیشه مبهم و گنگ هستش ولی امروز نقطه عطفی تو زندگیم بود و اتفاق عجیبی برام افتاد
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/21/2010, 08:01

خواهش می کنم الهام جون خانمی قابل شما رو نداره عشق رز
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/21/2010, 08:04

آقا سیامک چه جالب. چه نکاتی گنگ و مبهمه. ممکنه به اتفاقاتی که می افته دقت نمی کنید و گاهی اوقات می بینید با طالع بینی درست در اومده.

در مورد من دیروز کاملاً درست بود. نوشته پول زیادی دستتون نمی مونه درست بود چون دیروز برای لاک پشتهام سنگ رنگی و ماهی و مرجان و غذا و وسایل دیگه برای گیاهخوارها خریدم 60 هزار تومن پول رفت. خیلی تعجب کردم وقتی دیدم با طالع بینی یکی شده
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/21/2010, 08:13

راستش من زیاد به زودیاک اعتقاد ندارم ولی انقدر گنگه که میشه بگی همه اش درسته
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/21/2010, 08:14

فال روز 1 اردیبهشت ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: سیاره شما مارس می‌باشد، این سیاره در این روزها به شما پاداش‌های زیادی را خواهد داد. قسمتی از خصوصیت‌های شخصیت تان نسبت به قبل قوی تر و محکم تر می‌شود. احساس آسیب پذیری را که در سابق داشته اید و با کوچکترین مسئله ای کنترل خود را از دست می‌دادید از بین می‌رود. هدیه‌های زیادی به خاطر افکار مثبت و کارهای مثبتی که در این روزها انجام داده اید از طرف یک نیروی مافوق طبیعی به شما ارزانی می‌شود. هیچ کشمکش و تفکر منفی راجع به روزهای آینده نداشته باشید زیرا تخیلات شما به نحو زیبا و عالی در زندگی تان به واقعیت می‌پیوندد.

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما در این روزها تا حدودی گیج و سر در گم شده اید ، زیرا صحبت‌هایی که از قلب و ذهن خود می‌شنوید با هم تفاوت دارند برای همین شما را تا حدودی گمراه کرده است و نمی‌دانید که باید به صحبت‌های دل خود گوش دهید یا ذهن تان، کدام راه درست است و باید آن مسیر را بپیماید. به صحبت‌های قلب خود گوش دهید اما با تفکر و منطق تصمیم بگیرید و این دو عامل را با یکدیگر هماهنگ پیش ببرید تا به راه اشتباه نروید. فعالیت‌های اجتماعی تان شما را از زندگی شخصی تان غافل ساخته است اما این دوره مرحله کوتاهی دارد و به زودی به اتمام می‌رسد.

خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما در این ایام دچار هیجانات درونی بسیاری شده اید، از این پیش آمد دچار اضطراب و تشویش شده اید، زیرا در سابق چنین احساساتی را نداشتید، وقوع این احساسات برایتان عجیب است، اما اصلا نگران نباشید زیرا با این هیجانات روح شما تازه می‌شود و انرژی‌های مثبت زیادی را برای شما در بر خواهد داشت. در ابتدا تحمل این همه هیجان برای شما دشوار خواهد بود اما با کمی صبر و حوصله، این هیجانات برای شما لذت بخش خواهند شد.

تیر

فال روز متولدین تیر: شما در این روزها از محیطی که در آن به سر می‌برید خسته شده اید و تمایل دارید که به مکان جدیدی رفته و کارهای تازه ای را که تنوع بیشتری دارند را آغاز نمایید. اما بهتر است محیط خانه تان را ترک نکنید فقط به یک مسافرت کوتاه بروید. نگران هزینه های مالی این سفر نیز نباشید شما می‌توانید با خرید یک بلیط اتوبوس با کمترین هزینه این سفر را آغاز نمایید، تا روح و جسم تان را از خستگی که به آن دچار شده است بیرون آورید.

مرداد

فال روز متولدین مرداد: در این روزها خورشید با گرمای هر چه بیشتر به زندگی شما می‌تابد و زندگی شما را بیش از پیش گرم می‌کند. از رویاهای تو خالی که به آنها دل بسته بودید، دست می‌کشید و به عمق واقعه می‌اندیشید تا این که در رویاهای تان باشید و با آنها زندگی کنید. با این که در گذشته زندگی فشارهای بسیاری را به شما تحمیل کرده بود اما دیگر زمان آن به سر رسیده است.

شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما اگر عاشق و شیفته شخصی بوده اید در این روزها به این نتیجه می‌رسید که شما با او دارای تفاوت‌های بسیاری هستید و دیگر نمی‌توانید با یکدیگر باشید. شما باید رفتارهای معمولی در برابر مشکلات از خود نشان دهید تا دچار اضطراب‌های شدید نشوید زیرا اگر دچار اضطراب شوید دیگر قدرت تصمیم گیری نخواهید داشت. با عجله تصمیم نگیرید زیرا در روزهای آینده راه‌های جدید و تازه ای برای شما فاش خواهد شد.

مهر

فال روز متولدین مهر: شما مانند یک جنگاور با تمامی مشکلاتی که بر سر راه تان بوده است جنگیده اید، با اصرار و مقاومت تان توانسته اید همه آنها را کنار بزنید، اکنون به یک آرامش نسبی رسیده اید، اما اگر دوباره مشکلی برای تان پیش آمد بهتر است با احتیاط بیشتری به سمت جلو حرکت کنید زیرا احتمال دارد استراتژی‌هایی که در سابق به کار می‌بردید دیگر جواب گوی نباشد.

آبان

فال روز متولدین آبان: در این روزها کمی زود کنترل خود را از دست می‌دهید، مانند سابق بر اعصاب تان مسلط نیستید و با کوچکترین موضوعی عصبانی می‌شوید. اما نسبت به آینده تان امیدوار باشید و خود را از نگرانی‌های و نا امیدی‌هایی که در شما تجمع کرده اند برهانید. زیرا شما توانایی و لیاقت‌های بیش از این را دارید پس آینده تان را با نگرانی‌های سطحی از بین نبرید.

آذر

فال روز متولدین آذر: تمایلات و انگیزه‌های شما برای زندگی در این روزها بیشتر حالت یاس و نا امیدی به خود گرفته است زیرا فکر می‌کنید در جایگاهی که باید باشید نیستید و به همین علت خود را در خلا مشاهده می‌کنید اما باید گفت با گذراندن این دوره، شما به حد و مقامی می‌رسید که حتی در رویاهای خود نیز آن را تصور نمی‌کنید. راه شما به سادگی عوض خواهد شد و از مسیری که در حال حاضر در آن به سر می‌برید دور خواهید شد.

دی

فال روز متولدین دی: شما رویاهای بزرگی را در سر می‌پرورانید، این موضوع که شما رویای کاری را داشته باشید و برای آن برنامه ریزی کنید بسیار خوب و مفید است به شرط این که فقط در رویا قرار نگیرید، خود و آینده تان را محدود به رویاها و تصورات تان نکنید باید برای آنها اقدام کنید و به پیش بروید. شما قدرت و استعداد لازم برای پیش برد اهداف تان را دارید پس بهتر است رویاهای تان را دنبال کنید.

بهمن

فال روز متولدین بهمن: شما در ایام اخیر با مشکلات مالی عدیده ای مواجه شده اید، اما تنها با مبارزه و استقامت می‌توانید بر این مشکلات پیروز شوید بهتر است از دیگران یا از بانک‌ها وامی بگیرید تا شما را در حل مشکلات تان یاری دهند. دچار تشویش و نگرانی نشوید زیرا شما را از ادامه کار باز می‌دارند بهتر است با آرامش بیشتری برای حل این مشکلات قدم بردارید. زیرا برای حل مشکلات به زمان زیادی احتیاج دارید.

اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما در این روزها اعتماد به نفس خود را از دست داده اید، فکر می‌کنید که زیبایی سابق در صورت یا رفتار شما وجود ندارد به همین علت کارهایتان را با کندی انجام می‌دهید، دچار سردرگمی و نا‌امیدی شده اید. این افکار فوق العاده برای شما خطرناک هستند زیرا اگر این افکار را به دور بریزید به راحتی می‌توانید بر زندگی خود مسلط شوید. مراقب این افکار مخرب باشید تا شما را از مسیر مثبت و خوبی که در آن قرار گرفته اید دور نسازند.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/21/2010, 23:51

خيلي فال امروزم خوب بود فريده خانم عزيز
دست شما درد نكنه
رز رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/22/2010, 00:09

مرسي.كاملا درست بود.گرچه خوب نيست ولي حقيقته.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 4/22/2010, 02:20

چه اميدي داره به آينده فال من من آذر ي هستم و تمام ديروز رو داشتم گريه مي كردم اينقدر افسرده شده بودم شب قبلش هم تا ساعت يك شب زير سرم بودم خلاصه حيلي حال بدي بود ولي با خوندن اين فال امروز خيلي به زندگيم اميدوار شدم و روزاي روشني كه تو آينده مي سازم دست گلت درد نكنه خانمي رز رز رز
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/22/2010, 08:15

فال های گروه مارشال، هر روز از منابع معتبر ستاره شناسی دریافت می شود

آقا فرهاد قابلی نداشت خوشحالم که روز خوبی براتون بود. رز

خواهش می کنم مسی جون. امیدوارم روزی برات خوب باشه رز

سارا س گلم. متاسفم برات امیدوارم زودتر ناراحتی که برات ایجاد شده از بین بره و خبر خوشش رو برام بنویسی. امیدوارم همون مقامی رو که وعده داده بهش برسی. بیشتر طالع بینی از روی ستاره ها و تاثیر ماه و دیگر کرات بر روی زمین نوشته می شه و در اغلب اوقات اتفاق هم میفته. برای من که 31 فروردین کاملاً درست بود رز

اين مطلب آخرين بار توسط فریده در 4/22/2010, 08:32 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/22/2010, 08:17

فال روز 2 اردیبهشت ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز سوالات سختي از خودتان مي پرسيد اما پاسخ هاي آن ها بيشتر از آن چيزي كه فكر مي كنيد در دسترس هستند. مسائل را از ديدگاه جديدي مي بينيد. شايد تصميم بگيريد شروعي دوباره در كارها داشته باشيد ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: اطرافیان کمتر تمایل دارند مثل همیشه به شما کمک کنند و برایتان مفید باشند و سعی نکنید برای آنها چیزی را تعریف کنید. آن ها حوصله ندارند به حرف هایتان گوش کنند. تنها سعی کنید از شرایطی که ناراحتتان می کند چشم پوشی کنید. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: قدرت هاي شخصي زيادي داريد و مي توانيد با تمام تغييرات زندگي كنار بياييد، مخصوصاً تغييراتي كه در رابطه با مسائل كاري هستند. جهت آرزوها و اهدافتان به طور غير منتظره اي تغيير يافته است اما اين توانايي را داريد كه خودتان را با آن وفق دهيد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: دیگران فکر می کنند شانس به شما روی آورده است،اما شما می دانید که این شانس را به خاطر خلاقیت و درک خودتان به شما روی آورده است.لازم است که در کارهایتان صبور باشید. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروزي كمي ولخرج هستيد. اگر تصميم گرفته ايد كه پول خود را پس انداز كنيد و يا آن را تا آر اين ماه نگه داريد، اين امر نمي تواند خبر خوشي برايتان داشته باشد. اگر اوضاع مالي خوبي نداريد، كمي بر خودتان سخت گرفته و از رفتن به خريد خودداري كنيد، چرا كه زمان هايي در امروز وجود دارند كه قدرت آرزو و تصميم گيري شما به كلي از كار مي افتد . ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: اگر زندگی خیلی عادی شود،خسته و بی حوصله می شوید.بنابراین سعی کنید چیزهای متنوعی را انتخاب کنید.اگر لازم است کاری را انجام دهید که به دقت زیادی نیاز دارد سعی کنید در حین انجام آن به خودتان استراحت های کوتاه بدهید و اگرنه آن قدر خسته می شوید که هر پنج دقیقه یک بار به ساعت نگاه می کنید. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز شما آماده اید که قمار کوچکی بکنید و خوشبختانه برنده اید.گر چه شما نباید ریسکی بکنید که قادر به پرداخت آن نیستید،پس مراقب باشید.به عبارت دیگر امروز شما از فلسفه یا عقیده ای که برای شما بسیار ارزشمند است و همواره راه صحیح به جلو را به شما نشان می دهد سود جسته و بنابراین احساس آرامش می کنید. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: در چند روز آینده بیشتر از قبل به زندگی تان فکر می کنید.شما اجاز می دهید کارها پیش بروند و در حرکت به طرف جلو جرات زیادی دارید.حتی شاید افراد ترسوتر را هم مجبور کنید مانند شما رفتار کنند. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: اگر بدنبال يك خانه جديد هستيد حتماً همه موانع را از سر راه بر مي داريد تا بهترين جا را پيدا كنيد. و اگر به فكر نوسازي يا دكوراسيون جديد هستيد، يك طرح كاملاً جديد به شما الهام خواهد شد. اگر هيچ كدام از اين دو مورد در مورد شما حقيقت ندارد يك كتاب خوب كه شما را به يك زمان يا مكان ديگر منتقل مي كند برداريد و بخوانيد. ...

دی

فال روز متولدین دی: يك متولد برج دي(دي ماه) اگر عاقل باشد كارهاي روزمره را كنار مي گذارد و كمي به خودش مي پردازد. شما درست در وسط دوره اي هستيد كه مي توانيد تغييرات عميقي را در خود ايجاد كنيد و نبايد به فرصت ها اجازه دهيد كه از دستتان بروند....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز ستارگان فرصتی فوق العاده به شما می دهند تا به هدفهایتان دست پیدا کنید . زیرا شخص با نفوذی به محض این که شما را ببیند از شما خوشش می آید . این جور شانسها همیشه پیش نمی آید . بنابراین عاقلانه است که از پیشنهادی که اکنون به شما می شود حداکثر استفاده را ببرید . اگر با دوستان معاشرت می کنید سعی کنید خیلی هیجان زده نشوید و احساسات تان را کنترل کنید چون هنوز آنقدر ثروتمند نشده اید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: بعضی مواقع ناامیدی ها کاری می کنند که در صدر علائقتان باشید. اگر شما اخیراً‌ دلخور بوده اید و اگر در جستجوی یک خانه جدید هستید اجازه ندهید اطمینان شما را از پایه بکند . این یک دعا در لباس نصیحت می تواند باشد. و ممکن است خانه جدیدتا درست سر نبش همینجا بدون نقص باشد.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hengameh 4/22/2010, 08:19

فریده جون...
اما من امروز اصلا احساس آرامش نمیکنم...

مرسی بابت زحمت هر روزتون رز رز رز
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/22/2010, 08:21

خیلی خوبه که قدرت پذیرفتن تغییرات رو دارم چون برام لازمه کلی تغییر قرار اتفاق بیافته که قطعا واکنش من میتونه در مثبت یا منفی بودنش تاثیر بذاره
بازم ممنون فریده عزیزم رز
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/22/2010, 08:23

من دیروز قمار کوچک تو پینگ پنگ کردم تازه اونم باختم...! شاید اون طرف هم مهری بوده... ناراحت خیلی خوشحال
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/22/2010, 08:36

خواهش می کنم عزیزم. هنگامه جون نوشته بعداً احساس آرامش خواهی کرد.

قابلی نداشت الهام جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/24/2010, 05:48

فال روز 4 اردیبهشت ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: اگر مي خواهيد تغييري ايجاد كنيد تنها يك تغيير فيزيكي چيز مهمي نيست مي توانيد روش زندگي را عوض كنيد. ايده ها و افكار جالبي داريد، سعي نكنيد آن ها را پنهان كنيد. تنهايي براي مدتي كم هم مي تواند مفيد واقع شود. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: افراد نزدیک به شما سعی دارند تغییراتی ایجاد کنند. شروعی جدید و پایانی جدید ایجاد کنند که از نظر شما اشتباه است. اما در حال حاضر برای گفتن این مطلب به آنها کار اشتباهی است . سعی کنید صحبت را برای فردا بگذارید و دوباره تلاش کنید به آنها نزدیک شوید. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: طبيعت مفيد شما اخيراً مورد آزمايش قرار گرفته است اما از آنجايي كه مي دانيد همسرتان و همكاران همه تحت فشار بوده اند، بنابراين انتقادي نكرده ايد. اكنون زماني است كه بايد عليه بي عدالتي در زندگي احساسي و بزرگتر از آن در دنيا، صحبت كنيد. اكنون زماني است كه بايد از تمام باورها و اعتقاداتتان حمايت كنيد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: آیا هنوز مخفیانه با کسی در ارتباط هستید؟مخفی نگه داشتن آن کاملاً سخت است. لازم است که مدت بیشتری آن را مخفی نگه دارید. اما امشب می توانید لحظات خوبی را در کنار هم باشید. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: زندگي اجتماعي شما مورد توجه است و از بودن با دوستتان و ديگر روابط اجتماعي لذت خواهيد برد. بسياري از شما شيرهاي مجرد برخوردي جالب، با كسي خواهيد داشت كه باعث مي شود تپيدن قلب شما سريع تر شود. بايد منتظر بمانيد و ببينيد كه آيا اين رابطه به رابطه اي جديد تبديل مي شود يا اين كه اين امر تنها يك احساس زودگذر مي باشد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: یک نفر بی طاقت است و مرتباً از شما درخواست انجام کاری را می کند.حتی اگر سعی هم بکنید نمی توانید همه آن را انجام دهید و سعی کنید کارهای مهم و نکات ریز را فراموش نکنید مخصوصاً در کارهای اداری و رسمی.اگر فراموش کنید دچار مشکل می شوید و باعث خجالت تان می شود. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز دوست دارید که این طرف و آن طرف بروید و اگر بتوانید از جایی برای اولین بار دیدار کنید ،بسیار لذت خواهید برد.سعی کنید کسی را برای همراهی انتخاب کنید که در این صورت از وجود هم واقعاً کیف خواهید کرد.هم چنین شما از صحبت با شخصی که گذشته و یا فرهنگی کاملاً متضاد با شما دارد،بسیار لذت می برید و آن ها مطالبی را می گویند که شما را به فکر فرو خواهد برد.شما امروز بسیار روشنفکر شده اید و این کاملاً نمایان است. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز مورد تحسین زیادی قرار می گیرید و البته لیاقتش را هم دارید.از اینکه احساستان را بیان کنید سود می برید زیرا افراد زیادی هستند که منتظرند احساسات شما را بدانند. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: به نظر مي رسد مسايل مالي شما در حال بهبود است. اين امكان دارد پولي باشد كه شما برايش كار كرده ايد و يا باد آورده باشد. هر چه باشد، شما از ستاره هاي اقبال خود براي بهتر كردن اوضاعتان متشكر خواهيد بود. آماده يك جر و بحث با يك شريك كه بيشتر ميل دارد پول خرج كند تا به فكر اندوختن باشد باشيد. ...

دی

فال روز متولدین دی: دي ماهي هاي تنها و مجرد مي توانند عشق خود را پيدا كنند. مي توانيد كمي محافظه كار باشيد، اما اكنون شخصي با فرهنگي كاملاً متفاوت توجه شما را به خود جلب مي كند. دوست داريد افكارتان را وسعت دهيد و چه كاري بهتر از اين كه به كسي نزديك شويد كه از آن طرف درياها آمده است؟...

بهمن

فال روز متولدین بهمن: اگر پنهانی نقشه ای برای دارایی خود کشیده اید به هوش خودتان اعتماد کنید. به هر حال اگر در این موضوع دوستان نیز دخالت داشته اند فراموشش کنید زیرا عواقب بدی را در پی خواهد داشت . با این همه این حادثه بد موجب نمی شود که شما با دوست به خصوصی که می دانید صد در صد می توانید به او اعتماد کنید قطع رابطه کنید. تنها این کار را با تفریح قاطی نکنید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: مزاج ها تقریباً در محل کار و کار خانه ترسان شده اند این علایق خودتان است که تا جائیکه می توانید آرام باشید شما کاملاً در شلختگی مهارت دارید. زمانی که هر چیزی را با پا پرتاب می کنید و این حالا بهترین کارهای شماست. وقتی که همه چیز به هم ریخته شد می توانید نمایان شوید که همه حسن شما را ببینند. ...

اين مطلب آخرين بار توسط فریده در 4/24/2010, 05:57 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/24/2010, 05:52

فال روز متولدین آذر: به نظر مي رسد مسايل مالي شما در حال بهبود است. اين امكان دارد پولي باشد كه شما برايش كار كرده ايد و يا بادورده باشد. هر چه باشد، شما از ستاره هاي اقبال خود براي بهتر كردن اوضاع تان متشكر خواهيد بود. آماده يك جر و بحث با يك شريك كه بيشتر ميل دارد پول خرج كند تا به فكر اندوختن باشد باشيد. ...

خيلي جالب بود

ممنون خانم مهندس
رز رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/24/2010, 05:57

خواهش می کنم آقا فرهاد. امیدوارم اون مشاجره ای که نوشته براتون پیش نیاد
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/24/2010, 06:01

فال روز متولدین مهر: امروز دوست دارید که این طرف و آن طرف بروید و اگر بتوانید از جایی برای اولین بار دیدار کنید ،بسیار لذت خواهید برد.سعی کنید کسی را برای همراهی انتخاب کنید که در این صورت از وجود هم واقعاً کیف خواهید کرد.هم چنین شما از صحبت با شخصی که گذشته و یا فرهنگی کاملاً متضاد با شما دارد،بسیار لذت می برید و آن ها مطالبی را می گویند که شما را به فکر فرو خواهد برد.شما امروز بسیار روشنفکر شده اید و این کاملاً نمایان است. ...

نه تو را بخدا تازه از مسافرت اومدم. حال اینور اونور رفتن

واقعا نمایانه؟ خیلی خوشحال

مرسی فریده جان لبخند رز
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/24/2010, 06:05

این دفعه هم درسته، نمی خوام باهاش بحث کنم ولی واقعا داره عصبیم می کنه، من هم بعضی وقتا آستانه ی تحملم میاد پایین (مثل امروز)
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/24/2010, 06:09

خيالتون راحت باشه فريده خانم .فعلا كه شريك زندگي اي وجود نداره lol! lol! lol!
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 28 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 15 ... 28  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة