گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

+18
abtin3
Innocent
*MAHSA*
Farshad.roger
overdose
سارا س
niloofar20
samir
محمد
apb
im_213
فریده
mahsa
yukabed
Paris
طناز
Foad
Ata
22 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر - صفحة 3 Empty رد: حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

پست من طرف apb 6/20/2010, 01:27

samir عزیز ، بیشتر نرها! متفکر:
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر - صفحة 3 Empty رد: حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

پست من طرف samir 6/20/2010, 03:37

خودم هم از ناخنها و دمش حدس می زنم که نر باشه. البته باید دکتر از نزدیک ببینند و نظر بدهند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/20/2010, 08:40

سمیر جان تکان دادن دست در ماده ها برای نرها به نشانه این هستش که اونم آمادگیش رو اعلام می کنه. اما اگه ماده برای ماده دیگه دستهاشو تکون بده یعنی ابراز علاقه اس. کلوئی و مندی من همش این کار رو می کنن اما با هارلی که پسره وقتی دستهاشو تکون می ده یا می زنن توی سرش یا دستشو گاز می گیرن خیلی خوشحال یک عکس از لاک پشتت و از دمش بذار بگم نره یا ماده. من یه پسر داشتم که اسمش هارلی هستش. کول هم پسر شد و فکر می کنم برایان هم داره پسر می شه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/20/2010, 08:47

ولی لاکپشت من ماده ست و این کارو با هرچی خوشش بیاد میکنه مداد موبایل و .......
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/20/2010, 09:07

آقا آبتین لاک پشتهایی که تنها هستن بعد از مدتی که به بلوغ می رسن چون جفتی رو نمی بینن با هر وسیله ای که می بینن این کار رو می کنن و این در طبیعتشونه و دست من و شما نیست
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/20/2010, 09:20

آخی دلم سوخت ناراحت
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 6/20/2010, 13:46

ممنون فریده جان از راهنماییت. راستش من لاکی اولم نر بود. وقتی دقت می کنم می بینم که دمش دقیقا عینه اون هست و ناخنهاشم از ناخنهای لاک پشتهای ماده بلند تره. من لاک پشتهای بزرگ ما ده توی تراریوم باغ وحش دارآباد را دیدم، خیلی کوتاه تر از این بودند.
چشم اگر بتونم حتما عکس می ذارم که از تجربتون استفاده کنم.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/21/2010, 07:09

در خدمتم سمیر جان. سمیر جان دلیل نمی شه گفت نره. چون کلوئی ناخنهاش اونقدر بلند شده که هی دمش رو نگاه می کنم می گم نکنه نر شده. اما ماده اس. دکتر هم تایید کرد که ماده اس اما ناخنهاش خیلی بلند شده 14 سانت شده خانمی. خیلی خوشحال
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف teresa 9/10/2010, 16:14

دکی من تو خشکی این کارو خیلی انجام میده البته وقتی منو میبینه.به نظرتون مشکلی داره؟ متفکر
teresa
teresa
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر - صفحة 3 Empty لرزش دست لاكي

پست من طرف نگين 9/23/2010, 02:43

سلام دوستان
نميدونم چرا امروز وقتي خواستم به لاكي (گوش قرمز) غدا بدم وقتي پشت شيشه ثابت واايستاده بود و دستش رو باز و بسته مي كرد دستش ميلرزيد
(كف دستش) ناراحت

خواهش مي كنم راهنمايي كنيد دعا
نگين
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Foad 9/23/2010, 15:40

جوابتون در همین تاپیک هست. لاک پشت نر وقتی تصویر خود را در شیشه آکواریوم هم می بیند این کار را انجام می دهد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف نگين 9/23/2010, 15:54

خيلي ممنون از راهنماييتون
من اين تايپيك رو نديده بودم، فكر كردم ضعف كرده بهش ريحون اضافه دادم خیلی خوشحال
نگين
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف نگين 9/23/2010, 15:57

البته لاكيه من تنها زندگي مي كنه و اين كار رو در حالي كه پلت رو از پشت شيشه مي ديد انجام داد!!!
هنوزم شامل مطالب اين تايپيك ميشه؟؟؟ يعني به پلت علاقه نشون داده؟؟؟ متفکر
نگين
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف sm08maali 2/15/2011, 11:19

سلام
من دوتا لاكپشت به ظاهر ماده دارم كه يكيشون يك سالشه و ديگري حدود 6ماهشه!
با اينكه هردو ماده هستن اما هردو اين رفتار رو در مقابل هم انجام ميدن!(قرار گرفتن روبروي هم و لرزاندن دست ها)
امروز هم لاكپشت كوچك روي لاك لاكپشت بزرگ سوار شده بود و رفتاري شبيه به جفت گيري انجام ميداد!
آيا اين رفتار بين لاكپشت هاي هم جنس طبيعيه؟
sm08maali
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 2/15/2011, 13:17

لطفا سوالتون را فقط یکبار و در یک تاپیک مطرح کنید.
با شرایط ظاهری نمی توان جنسیت لاک پشت 1 ساله و 6 ماهه را تشخیص داد. مطالب تعیین جنسیت لاک پشتها و تشخیص جنسیت لاک پشت گوش قرمز را مطالعه کنید. با این حال به نظر من شما دو لاک پشت نر دارید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف sm08maali 2/15/2011, 15:12

ممنون.
ولي با اين حال شما فكر ميكنيد چنين رفتاري از يه لاكپشت 6ماهه طبيعيه؟
چه نر باشه چه ماده! موندم چی بگم
sm08maali
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 2/15/2011, 16:55

غیر طبیعی نیست ولی اگر تصویری ازشون قرار بدین و شرایط نگهداریشون و تغذیه اشون را توضیح بدین، بهتر می توان نظر داد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف sm08maali 2/16/2011, 01:16

يك آكواريوم 30*40 كه يك قسمتش سنگي بعنوان خشكي قرار داده شده. داراي منبع گرمايي مورد نياز. هر روز در صورتي كه هوا ابري نباشه حدود 3 ساعت آفتاب ميگيرند.
هر دو در حال پوست اندازي هستند. لاكپشت بزرگ فقط در قسمت پوست بدن و لاكپشت كوچك هم در قسمت پوست و هم در صفحات carapace.
سنشون رو تقريبي گفتم. چون هر دو به من واگذار شدند و از زمان تولدشون اطلاع دقيقي ندارم!
غذا: پلت مخصوص خزندگان- كرم خوني- ريحان- گاهي گوشت مرغ يا ماهي پخته
كف دريا هم در اختيارشون هست. بزرگه راحت استفاده ميكنه ولي كوچيكه با كلك! (پلت آغشته به پودر كف دريا)
بازم ممنون. چشمک می زنم
sm08maali
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف sm08maali 2/16/2011, 16:46

مطمئنيد كه اين كارو از روي علاقه انجام ميدن؟
يعني چطور ميشه علاقه اونا رو نسبت به هم تشخيص داد؟
لاكپشتاي من امروز بعد از اينكه با اين كار به هم نزديك شدن همديگه رو گاز گرفتن! متفکر
توي بعضي از حيوونا تشخيص بين ابراز علاقه و ابراز ناراحتي يكمي مشكله! موندم چی بگم
sm08maali
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة