گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

+18
abtin3
Innocent
*MAHSA*
Farshad.roger
overdose
سارا س
niloofar20
samir
محمد
apb
im_213
فریده
mahsa
yukabed
Paris
طناز
Foad
Ata
22 مشترك

صفحه 1 از 3 1, 2, 3  الصفحة التالية

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر Empty حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

پست من طرف Ata 8/31/2009, 14:51

سلام به همه دوستان ! من عضو جدید این سایتم ! یه سوال داشتم که توی موضوعها ندیدم !
من دو تا لاک پشت دارم که میشه گفت از لحاظ جثه یه خورده با هم فرق می کنن ! از اول هم خیلی با هم رفیق بودن! ولی تازه گی ها میان وایمستن روبه روی هم تو چشمهای هم زل میزنن و دستاشونو میارن جولو و با یه ریتم خواص و سرعت زیاد واسه هم تکون می دن ولی هر دوشون سر جاشون ثابتند ( انگار دارن بندری می رقصن ) می خواستم ببینم این علامت چیه ؟
Ata
Ata
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر Empty رد: حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

پست من طرف Foad 8/31/2009, 15:03

این رقص قبل از جفت گیری است که لاک پشتهای گوش قرمز نر برای ماده ها انجام می دهند. البته در اینجا هم در مورد رقص قبل از جفت گیری لاک پشت گوش قرمز توضیح دادم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر Empty رد: حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

پست من طرف Ata 9/1/2009, 13:59

مرسی ! ولی آخه لاک پشتهای من خیلی کوچولو اند هنوز ! مخصوصا یکیش هنوز 1 سالش هم نیست !!
یه مساله ی دیگه ای هم که هست اینه که این حرکتو هر دو واسه همدیگه انجام می دن !!!
Ata
Ata
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف طناز 9/4/2009, 19:36

احتمالا پروتئین زیاد بهشون دادی زود بالغ شدن!!!
شایدم دارن مهارتای زندگی رو یاد می گیرن!

گوششون چه رنگیه؟ خیلی قرمزه؟
طناز
طناز
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف طناز 10/12/2009, 15:57

شامی امروز این حرکتو در مقابل مونجوق کرد! مونجوقم با تعجب نگاش می کرد
طناز
طناز
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Paris 10/12/2009, 17:49

لاك پشت منم با دست من اين كارو ميكنه خیلی خوشحال
Paris
Paris
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 10/13/2009, 10:59

این یک چیز طبیعی است و در خیلی از حیوانات خانگی دیده شده است که با دست صاحب خود این احساس را داشته باشند. علت این که حیوانات خانگی گاه با دست صاحب خود جفت گیری می کنند و آن را با هم گونه خود اشتباه می گیرند را می توانید شما بگوید ؟
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Paris 10/14/2009, 10:49

نه من كه چيزي نميدونم خودتون لطف كنيد بگيد

جالبه يه بار لاك پشتم زير تخت بود من با دستام باهاش بازي ميكردم اونم دستم رو دنبال ميكرد خيلي حركات جالبي انجام ميداد فكر نميكردم تو خشكي چنين كاري انجام بده
Paris
Paris
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف yukabed 10/17/2009, 14:26

من چند وقت پیش داشتم برنامه حیات وحش رو نیگا می کردم که مجری برنامه گفت بر خلاف تصور خیلیا خزنده ها هم به هم ابراز علاقه و محبت می کنن و در حین گفتن این حرفا داشتن 2 تا لاک پشت بزرگ آبی رو نشون می دادن که داخل آب رو به روی هم داشتن دستاشون رو به هم می زدن و می لرزوندن. خیلی صحنه قشنگی بود! :;;>:
yukabed
yukabed
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Paris 10/17/2009, 15:58

آره خيلي قشنگه !

لاكي من اينطوري ميكنه ميخوام خفش كنم ! :>:d<:
Paris
Paris
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 11/16/2009, 11:37

کوپول منم دیروز عاشق گیگیل شد ولی گیگیل دلشو شکوند پشتشو کرد رفت
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 11/16/2009, 12:30

این اتفاق برای من هم افتاده با اینکه کلوئی رو اواخر تیرماه خریدم. یک هفته پیش این حرکات رو آغاز کرد. 3 روز پیش جلوی میشل وایستاده بود و هی دستاشو می لرزوند. میشل هم یه دونه زد تو سرش و یکی هم زد تو چشمش رفت بالای آب خیلی حال کردم. آخه کلوئی خیلی شیطون و شره
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف mahsa 11/17/2009, 10:36

آخی طفلی کلوئی.گناه داشت.کوپول هم خیلی شیطون و بامزس حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر 597848

پیش خودمون بمونه ولی کوپول سوگلیه
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 11/20/2009, 20:10

برای منم برایان سوگولیه حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر 72350
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف im_213 12/27/2009, 12:57

منم این حرکتها رو زمانی که لاکی برادرزادم پیشم بود از شلمان دیدم
اما شلمان من تنهاست:(
من هنوز نسبت به نر یا مادگیشم شک دارملبخند)

اما شلمان من موسیقی رو خیلی دوست داره و همین طور بازی با دست من/ مثل نردبون از دستام بلا پایین میره
و من می شناسه!!! زمانیکه مسافرت بودم و پدرم بهش غذا می داد می گفت قهر کده و مثل وقتی که خودت هستی عکس العمل نشون نمی ده
im_213
im_213
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فریده 12/27/2009, 16:07

حالا تعجب من از اینه که میشل و مندی و کلوئی که هر سه تاشون ماده هستند امروز سه تائیشون روبروی هم وایستاده بودند و هی دستاشونو می لرزوندند مگه ماده ها هم این کار رو در مقابل هم انجام می دن
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف apb 12/27/2009, 16:19

فریده عزیز ، نه معمولا این رفتار فقط در نرها دیده می شه ، ولی گاهی پیش میاد با نبود نر ، یه ماده بزرگتر جای اون رو بگیره و نه دقیقا بلکه فقط در ظاهر نقش 1 نر رو بازی کنه! ولی این که 3 تا ماده با هم دستاشون رو بلرزونن؟؟؟ جای تعجب داره!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف im_213 12/28/2009, 14:05

لبخند) این دیگه معرکس!!!

پس با این حساب لاکی من نره :[-o<:
im_213
im_213
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فریده 1/1/2010, 23:24

مرسی مهندس پرهام
ولی موضوع اینه که 3 تائیشون اصلاً به ریچارد محل نمی ذارند انگار که وجود نداره. یا می زنن توی سرش یا مندی با لگد می زنه تو صورتش یا اصلاً به هیچ وجه نگاش نمی کنند. ریچارد خودشو می کشه تا یکیشون تو چشماش نگاه کنه اما اصلاً بهش نگاه نمی کنن. فکر کنم داره افسرده می شه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف apb 1/2/2010, 03:08

فریده هانم عزیز ، والا چی بگم ، کاراشون عجیه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف محمد 1/2/2010, 06:58

عجیبه اکی منم این رفتارو تا زگیا خیلی انجام میده عشق در نگاه اول خیلی جالبه یه فیلمه طولانی از این تکون دادن دستاش گرفتم خیلی جالبه فقط موندم چراب ا ماهیه پلاستیکی ؟تعجب
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/2/2010, 07:38

محمد جان ، چون چیز دیگری جلوش نیست!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samir 1/2/2010, 13:36

محمدجان جلوی تراریوم من یک لیوان پر از مداد هست. قبلا برای یک کاری نی بستنی آیسپک هم توش گذاشته بودم که از بقیه بلند تر بود. می دیدم که لاکی همین کاری که همه می گن راانجام می داد و دستاش را کنار سرش می آورد و تکان می داد برای این نی. بعدا حتی با نشون دادن ماژیک شبرنگ هم اینکار را می کرد. ولی الان از سرش افتاده.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 1/3/2010, 05:11

نکنه لاکیا به رنگ ها حساسند که اینکارا رو با چیزایه رنگی بیشتر انجام میدن؟
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/3/2010, 05:57

رنگ نیست محمد جان، چون لاک پشت ها در خانه بزرگ شدند و هنوز جنس مخالفش را ندیدن هر چیزی را با اون اشتباه می گیرند. مثلا لاک پشتم من این کار را در مقابل یک لاک پشت پلاستیکی هم انچام می دهد :

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر Lakivibre

البته در مقابل آینه مقابل تانکش هم این کار را انجام می دهد !
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

صفحه 1 از 3 1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة