گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بلوغ و بارداری لاک پشت گوش قرمز

+7
majid alavi
Foad
Dr. Iman Memarian
Paris
mahsa
لاکی
N@zanin
11 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بلوغ و بارداری لاک پشت گوش قرمز - صفحة 2 Empty رد: بلوغ و بارداری لاک پشت گوش قرمز

پست من طرف majid alavi 8/27/2009, 13:33

نازنین خانم سلام. صبر کن بینم. این منبع که از توش اینارو در آوردی که خارجیه.؟ یعنی می خوای بگی این همه کارت درسته که ترجمه کردی؟ .
5 سال دیگه که اینها بزرگ شن تازه جفت گیری می کنن ؟ جالبه. من یه بار امدم تهران دیدیم باحالن چند تا خریدم و الان نمیدونم کجای خونم دارن میگردن .بچه ها ازاد تو خونم میگردن.
بهر حال در کل از مطالب و راهنماییت ممنونم.
majid alavi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بلوغ و بارداری لاک پشت گوش قرمز - صفحة 2 Empty رد: بلوغ و بارداری لاک پشت گوش قرمز

پست من طرف Dr. Iman Memarian 8/27/2009, 18:16

دوست عزیز شما چکار کردی لاکپشتها را توی خونه آزاد کردی! ناراحت امیدوارم زنده باشن. :[-o<:

در ضمن من 2 بار تا به امروز مورد تکثیر گوش قرمز را داشتم. مطالبی که در باره گربه ها هم ذکر کردید غیر واقعی است مطمئن باش

اين مطلب آخرين بار توسط Dr. Iman Memarian در 8/28/2009, 13:17 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 8/27/2009, 18:51

گوش قرمز ها آزادن؟ بعد پیداشون میکنین؟
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف N@zanin 8/28/2009, 03:06

آقا مجید اینجا توی فروم ما یه بخش واگذاری داریم. اگه حوصله نگهداری ندارید بدید به کسی که حوصله اش رو داره. چون مطمئن باشید لاک پشت هاتون به زودی میمیرن. کاری که شما میکنید خیلی ظلمه بزرگیه در حق این لاک پشت ها، این لاک پشت ها احتیاج به خشکی و آب به طور همزمان دارند. وقتی تو خونه ولشون میکنید یه جای تاریک مخفی میشن کرک های فرش و زمین و گرد و خاک رو چشماشون رو میگیره و کور میشن. ممکنه دیگه چشماشون رو باز نکنن. تا وقتی که توی آب نرن لاکشون نمیتونه رشد کنه و میمیرن. چرا وقتی نمی تونی نگهداری کنی 6 تا لاک پشت خریدی! تازه تو فکر جفت گیری هم هستی!
N@zanin
N@zanin
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف majid alavi 8/28/2009, 05:25

سلام به همه.
نازنین خانم خونم استخر داره و به علت این که تایم زیبادی خونه نیستم و کارم زیاده آزادن.هرزگاهی تو استخر میرن یا میان بیرون زیر گل و بوته ها .
زیاد به فکر جفت گیریشون نیستم فقط می خواستم ببینم این فروشنده راست می گفت یا نه. همین

و اما خدمت دکتر عزیز بگم که من خودم دیدم این گربه ها رو تو چین.فیلم هم گرفتم خواستی بگو برات بفرستم ببینی. حتی به انگلیسی و چینی رو تابلوی بزرگی نوشته بودن که لیدر ترجمه میکرد و می گفت.گربه با جوجه ها بازی میکرد سریه سر هم میزاشتن در عین حال گربه بیش از حد گرسنه بود .چون وقتی من سوال کردم اینا دروغه که گربه گرسنه باشه و حمله به اینا نکنه لیدر ازشون سوال منو پرسید مسئول اونجا غذا که مینداخت پیش اینا گربه چنان وحشیانه حمله می کرد به غذا و غذا رو میخورد که نگو.کاملا نشون میداد که گربه خیلی گرسنس.باور کردی که هیچ باور نکردی یه آدرس و تماس اون محل رو تو چین از لیدر می پرسم بهت میگم خودت تماس بگیر یا اگه سایتی چیزی داشت بری ببینی چون با لیدر رفیقم.
majid alavi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف mahsa 8/28/2009, 06:59

من فکر میکنم آب استخر واسه لاکپشت یه کم زیادی عمیقه
اگرم نمیخواین واگذارشون کنین مواظبشون باشین
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف majid alavi 8/28/2009, 07:03

به روی چشم.شما اگه خواستین بگین تقدیمتون کنم
majid alavi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 8/28/2009, 13:33

با سلام دوست خوبم من تعداد زیادی حیوان خونه دارم که همه با هم خوبن همدیگرم نمی خورن. گربه من نتنها با بلدرچین جوجه یاکریم و دیگر پرندها خوبه بلکه از موش و هامستر هم میترسه. گوشت دوست نداره و تغریبا گیاه خواره (می توانی عکسش با بلدرچین را ببینی). در ضمن از نظر علمی هم این صحبتها صحت ندارند.

شما لاکپشتهات را خوب نگهداری نمی کنی یا باید روشت را تغییر بدی یا زودتر فکری به حالشون بکنی
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف majid alavi 8/28/2009, 14:11

سلام دوست خوبم دکتر عزیز
حرفاتو قبول دارم اما خوب این جیزی که ما دیدیم و نوشته بود و رفتیم اونجا حکایت از این قضیه داشت و به ما همه این و گفتن .خیلی جای معروفی بود و شلوغ بود به خاطر این قضیه.
اما از نظر علمی احتمالش هست.چون من به پیشرفت علم خیلی معتقدم.
2 شب مطلبی راجب حمله ملخ ها به مزارع رو دیدم که میگفت دانشمندا سعی دارن کاری کنن که ملخ ها به صورت میلیونی حمله نکنن و تغییراتی تو اینا ایجاد کنن که منزوی و بدون انگیزه حمله بشن.حالا چجوریشو نمیدونم یا اینکه موفق شدن یا نه.تو tv نشون میداد.
majid alavi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف anahita_kherC 7/29/2010, 15:20

سلام بر همگی
اولا واقعا مرسی از همه کسایی که برای این سایت خیلی خوبتون که کلی از نگرانی های من کم کرد. بعدش یه سوال داشتم! من نزدیک دو ساله که یک لاکپشت دارم که از روی پست های شما فهمیدم که ماده است( اسمش خرسی است) چون ناخن های کوتاهی داره و دمش کوچیکه،چند روز پیش براش یه دوست خریدم که تنها نباشه این دوستش فکر کنم نره چون ناخونای خیلی بلند داره و دمشم خیلی کلفت و بزرگه!
از روز اول که اینارو پهلو هم انداختیم خرسی هی براش دستاشو دراز کردو هی گذاشت دنبالش، فرداش خال خالی (نره) گذاشت دنبالشو همون کارو کرده و دیگه جدیدا جفتشون برا هم رقص لاک پشتی می کنن اما خال خالی بیشتر!
امشب داشتم نگاشون می کردم که دیدم یه چیز سیاه از دمه خال خالی اومد بیرون و هی بزرگتر شد خود خال خالیم چشماشو بسته بودو انگار دردش می اومد! که این خیلی منو نگران کرد اما تو مطلاباتون به یه مورد اشاره کرده بودین که این اندام جنسی نره! حالا چیزی که منو نگران کرده اینه که نکنه اینا می خوان جفت گیری کنن و خرسی آمادگیشو نداشته باشه و آسیب ببینه؟؟؟ نمی دونم باید جداشون کنم یا نه؟ خیلی نگران خرسیم ناراحت
anahita_kherC
anahita_kherC
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 7/30/2010, 06:44

جفت گیری در محیط تراریوم زیاد جالب نیست! و گاهی گیر کردن تخم و ... می تونه عواقب بدی رو داشته باشه! ولی معمولا در تراریوم به طور کامل جفت گیری نمی کنند! ببینید اگه جفت گیری واقعی انجام بشه ، باید تمهیداتی برای این منظور در نظر گرفته بشه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف anahita_kherC 7/31/2010, 08:51

یعنی ممکنه با اینکه این دو تا هیچ کدوم به سن بلوغ نرسیدن (2 سالشونه) بتونن جفت گیری کنن؟؟ به نظرتون جداشون کنم یا نه؟؟
anahita_kherC
anahita_kherC
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف mahtab o lakiyash 4/3/2012, 18:50

چجوری میشه فهمید که لاکی حامله است؟ سوال
mahtab o lakiyash
mahtab o lakiyash
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة