گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

طبیعت لاکپشت

+4
apb
mina-b
Foad
nightlight
8 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

طبیعت لاکپشت - صفحة 2 Empty رد: طبیعت لاکپشت

پست من طرف apb 9/11/2009, 04:39

اون ها هم در طبیعت رها نکردند ، در مراکز پرورش ماهی تکثیرشون می کنن ، فکر نکنید آزادند!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف طناز 9/11/2009, 15:36

کاملا با nightlight موافقم.
فکر می کنم اگر ما حقیقتا لاک پشتمونو دوست داشته باشیم و خودخواهی رو کنار بذاریم ترجیح می دیم تو یه محیط طبیعی تر به زندگیش ادامه بده یا حداقل همچین جایی رو براش شبیه سازی کنیم هرچند کوچیک. بالاخره طبیعت جایی هست که بهش تعلق داره، با وجود تمام خطراتش.
لاک پشتم اون قدرها بی دفاع نیست. لاک داره، شناگر خوبیه، بلده چطور مخفی بشه. اگه برای همچین محیطی آفریده شده پس آفرینندش خودش فکر همه چیز رو کرده. اگر این خطراتم نبودن جمعیتشون بیش از حد می شد و ادامه حیات موجودات دیگه ای رو هم مثل ماهی های کوچیک و...رو به خطر می نداختن و به هر حال لازمه.
اون لاک پشتایی هم که تو طبیعت زندگی می کنن خیلی قوی تر و سالم تر از لاک پشتای آکواریومی هستن.

من خودم بعضی وقتا که سرحال باشم موقع غذا دادن می ذارمشون تو یه تشت بزرگ، یه خورده آب می ریزم بعد چندتا لارو زنده رو می ندازم تو آب تا خودشون شکار کنن، هم اونا خیلی خوشحال تر می شن هم من. خیلی لذت بخشه!
طناز
طناز
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 9/12/2009, 04:32

بله ، ارانه شرایط طبیعی خوبه ولی تا حدی که باعث آسیب رساندت به حاندار نشه. ما اگه اون ها رو نگه می داریم باید در قبالشون مسوولیت داشته باشیم و جونشون رو از آسیب مصون داریم ، نه ارانه خواب زمستانی و .... موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة