گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری چند جفت خوکچه هندی موکوتاه ( به صورت رایگان ، تربیت شده ، فقط برای نگهداری )

+14
*matin
ایلیا
v1372
maryambanoo
ZIZIEBADI
mamad 70i
eti64
MITRA_GHAEINI
amir hosein
ahura
nilufar
hadi1981
siavash_gh
guinea-pig
18 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

واگذاری چند جفت خوکچه هندی موکوتاه ( به صورت رایگان ، تربیت شده ، فقط برای نگهداری )  - صفحة 2 Empty رد: واگذاری چند جفت خوکچه هندی موکوتاه ( به صورت رایگان ، تربیت شده ، فقط برای نگهداری )

پست من طرف ایلیا 5/4/2012, 10:47

هنوز هم خوکچه ها هستن؟
ایلیا
ایلیا
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

واگذاری چند جفت خوکچه هندی موکوتاه ( به صورت رایگان ، تربیت شده ، فقط برای نگهداری )  - صفحة 2 Empty رد: واگذاری چند جفت خوکچه هندی موکوتاه ( به صورت رایگان ، تربیت شده ، فقط برای نگهداری )

پست من طرف *matin 6/25/2012, 17:28

من یک دونه از اون خوشگل هاش روقبول میکنم
09197682696
*matin
*matin
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

واگذاری چند جفت خوکچه هندی موکوتاه ( به صورت رایگان ، تربیت شده ، فقط برای نگهداری )  - صفحة 2 Empty من اگر خوشگل هست قبول میکنم

پست من طرف *matin 6/25/2012, 17:30

ZIZIEBADI نوشته است:من 3 تا خوکچه مو کوتاه برای واگذاری دارم
1 نر و1ماده که 4 هفتشون
و مادرشون که 6 ماهش
اگه آمادگیش را دارین برام پیغام بذارید
D\'oh اگه وقتشو داشتم حتما خودم نگه می داشتم ولی نمی تونم
÷
اگه واقعا تصمیم گرفتین نگهشون دارین با هام تماس بگیرین تعجب
*matin
*matin
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف sahar121 4/12/2013, 09:41

من یه دختر11ساله دارم که خیلی به حیوانات علاقه داره.انواع حیوانات روهم داشته ولی الان یه خوکچه میخواد.اگه ممکنه بگیدچطوری این حیوانات روواگذارمیکنید؟
sahar121
sahar121
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف niloo2002 7/15/2013, 11:53

ZIZIEBADI من علاقه شدیدی به حیوانات دارم اگر دوست داری یکدام را می خواهم
niloo2002
niloo2002
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف mehrab 7/26/2013, 09:06

سلام من تمام اطلاعات راجبه خوکچه هندی رو متاله کردم و جشم دارم لطفآ ی نر ش هم به من بدید خیلی ممنون
دعا :
mehrab
mehrab
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف sara-uss 8/5/2013, 21:00

سلام من هم مي تونم نگهداري كنم من دو سال پيش عضو اين سايت بودم و الان چون اكانتم بسته شده دوباره اومدم من خوكچه رو براي خواهر كوچولوم مي خام اون بعد از ازدواج من خيلي تنها شده خودم ميتومنگهداريشو كامل بهش آموزش بدم فقط خاهش مي كنم براي نجات تنهايي خواهر كوچولوي ده سالم يك يا دوتا هم به من بدهيد نر يا ماده يا هردو فرقي نداره
چطور با شما تماس بگيرم؟
sara-uss
sara-uss
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة