گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ترس از ناقل بیماری بودن و حالت تهاجمی لاک پشت

4 مشترك

ترس از ناقل بیماری بودن و حالت تهاجمی لاک پشت Empty ترس از ناقل بیماری بودن و حالت تهاجمی لاک پشت

پست من طرف Assiyeh 5/21/2009, 10:36

سلام. من يه لاکيه سبزه خيلی ناز دارم به اسمه ادوی. ديروز تو روزنامه يه مطلب راجبه لاکييه گوش قرمز خوندم که خيلی نگرانم کرده، نوشته بود که بد از مدتی حالته تهاجمی پيدا ميکنن و ناقله بيمارين. نگرانشم. خيلئيئيئيئی

اين مطلب آخرين بار توسط Assiyeh در 5/21/2009, 17:50 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Assiyeh
Assiyeh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ترس از ناقل بیماری بودن و حالت تهاجمی لاک پشت Empty رد: ترس از ناقل بیماری بودن و حالت تهاجمی لاک پشت

پست من طرف Mr.Mizuyama 5/21/2009, 11:43

نگران نباشید , کلا چه در رسانه و چه در روزنامه کشور ما دوست دارد بر ضد حیوانات خانگی اطلاعات دروغین انتشار دهد که میل مردم را به این کار کم کند , مدتی بعد هم می گویند ای عزیزان اگر می خواهید ثواب هم بکنید یک جوان فلسطینی را به عنوان حیوان خانگی در تراریوم نگه دارید ثوابش از نگهداری لاکپشت بیشتر است
Mr.Mizuyama
Mr.Mizuyama
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

ترس از ناقل بیماری بودن و حالت تهاجمی لاک پشت Empty رد: ترس از ناقل بیماری بودن و حالت تهاجمی لاک پشت

پست من طرف Foad 5/21/2009, 18:00

قبل در این مورد در مطلب You have posted in this topic. مواظب باشيد؛ اين لاكپشت‌ها مرگ آفرينند بحث شده است. این مطالب را افراد بی اطلاع به نگارش در می آورند و متخصصین نظیر دکتر معماریان و دیگر افراد مخالف این نظرات هستند و حتی از این مقالات شکایت کرده اند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/21/2009, 23:49

بله درسته همه اینها دروغه و واقعا چنین اتفرادی لیاقت نوشتن این سخنان را ندارند تازه بی اطلاعیشون منجر به نابودی لاک پشت ها در اکواریوم فروشی به دلیل شرایط نگهداری بد میشه
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة