گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم

+27
mahsa
لوما
پیام
shinili
kim-kim
maryam.m
setareh
الهام
samira
Innocent
کیمیا
پریسا
نگين
bijanreza
masi
spider
محمد
honey
apb
Nima_mtg
rira
Sahra
پریا
Ronia
فرهاد
Salma
فریده
31 مشترك

صفحه 3 از 9 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  الصفحة التالية

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 Empty عکسهای الویس در قرنطینه

پست من طرف فریده 6/23/2010, 12:10

اینم عکسهای الویس و مت در قرنطینه

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 P1080405

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 P1080386

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 P1080413

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 P1080414u

این عکسها هم امروز 2 تیر ماه 1389 گرفته شده

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 P1080502n

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 P1080509

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 P1080510

فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 Empty رد: وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم

پست من طرف Salma 6/23/2010, 15:19

آخــــــــــــــــی

چشماشو باز کرد بلاخره

دست شما درد نکنه فریده جون

خسته نباشید رز رز رز
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 Empty رد: وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم

پست من طرف فریده 6/24/2010, 08:09

ممنون سلما جون. خواهش می کنم اما یک چیزی رو یواشکی بگم. پدرمو در آورد تا بهش پماد زدم. فقط یک ساعت پماد زدنش طول می کشه. دارو رو می خوره چون می خواد گازم بگیره دارو رو قورت می ده. اما امروز ازم حسابی تشکر کرد. هم گازم گرفت هم حسابی روم دستشویی کرد اگه بالاتر گرفته بودمش توی دهنم می پاشید رز
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/28/2010, 09:33

اینم سه تفنگدار در قرنطینه. از چپ به راست چپ (الویس ) وسط (مت ) راست (دایانا )

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I114216_P1080616
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Ronia 6/28/2010, 11:26

خوش به حال این قلب مهربون و آفرین به این همه درستی و انسانیت لبخند
امیدورام خیلی زود زحماتت به نتیجه برسند فریده جون عشق

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 Adkwn9

رز
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/29/2010, 04:09

ممنون رونیا جون. شما به من لطف داری. امیدوارم روزی برسه که کسانی که صلاحیت نگه داری از لاک پشت و هر حیوونی رو ندارن برای تفریح از حیوانات استفاده نکن
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/29/2010, 04:14

اینم یه عکس دیگه از سه تفنگدار معروف از راست به چپ: دایانا (راست) الویس (وسط) و مت (چپ)

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I115663_P1080592
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 Empty مایکل (الویس) لاکی بیمار به من واگذار شد

پست من طرف فریده 6/30/2010, 04:05

مایکل یا همون الویس قدیمی، به دلایلی که دیگه مامانش نمی تونه نگهش داره به من واگذار شد. این کوچولوی 3 سانتی خیلی خیلی بیماره و دیگه دارم امیدم رو از دست می دم چون 3 هفته اس بیماره و خوب که نشده هیچ بدتر هم شده و دیروز هم غذا نخورد.

از این به بعد اسم این کوچولو مایکل هستش. چون من هر لاک پشتی که بگیرم اسمش رو دوست دارم خودم انتخاب کنم. به امید سلامتی مایکل دعا

در اینجا جا داره از همسر مهربان و عزیزم به خاطر کمک در مورد لاک پشتها تشکر کنم. همسرم واقعاً با این همه لاک پشت مشکلی که نداره و از رسیدگی من به لاک پشتهای مریض هم ناراحت نمی شه و در زمینه خرید دارو و ماهی خوراک که مجبورم هر چند روز یک بار تهیه کنم و دکتر همیشه همکاری کرده. درود می فرستم به همسر عزیزم به خاطر از خود گذشتگیش برای علاقه من به حیوانات

اینم عکسهای مایکل دوست داشتنی

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I117779_1104

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I117780_1103

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I117781_1105

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I117788_1120

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I117789_1121

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I117790_1122

اینم سه تفگندار بیمار که امیدوارم زودتر خوب بشن از راست به چپ دایانا (راست) مایکل (وسط) و مت (چپ)

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I117791_P1080592
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/30/2010, 04:30

واي چقدر خوشگله مايكل

الهي قربونش برم چه مظلوم نگاه مي كنه و چه ريزه ميزه است .

چه اتاق درمان بامزه اي دارن لاكي هاتون فريده خانم عزيز

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 Loveshowerوضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 Loveshowerوضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 Loveshower

ايشالا كه مايكل هم زودتر خوب بشه و برگرده پيش بقيه لاكي ها .خيلي چشماي قشنگ و مظلومي داره
دلم براش كباب شد.
گرچه من تجربه زيادي در نگهداري لاكي بيمار ندارم اما خيلي دوست داشتم در اينورد شما رو كمك كنم اما مطمئنم شما تجربه زيادي در نگهداري لاكي بيمار دارين و پيش شما زودتر خوب ميشن .
اگر خواستين من حاضرم دوتا از لاكي هاي كوچولوي مريض شما رو بعد از بهبودي به فرزندي قبول كنم تا كمي سر شما خلوت بشه و بتونين بيشتر به بقيه لاكي ها برسين .
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/30/2010, 04:45

ممنون آقا فرهاد. بله یک اتاق رو به این کوچولوهای سبز بیمار اختصاص دادم و کانال کولر رو هم بستم. چشماش خیلی نازه درسته. من از روز اول ازش خوشم اومد. ممنون آقا فرهاد شما لطف دارین. بعد از بهبودی می رن پیش کول، برایان، پیتر و مانیکا. مانی خانم آزاری نداره خیلی دختر خوبیه گاز نمی گیره. باید از ترازیویم بیارمش بیرون بهش ماهی بدم. خودش بعد از 1 سال قادر نیست به تنهایی ماهی بخوره. باید بگیرم جلوی دهنش. طفلک ناقص مونده. در مورد دایانا. دایانا عسل منه خودشو حسابی لوس می کنه. مثل مانیکاس. مت هم بچه بدی نیست. مایکل هم همین طور. حالا وقتی خوب شدن ببینم می تونم از خودم جداشون کنم یا نه متفکر
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف نگين 6/30/2010, 05:28

فريده جون خيلي ممنون كه مايكل رو پذيرفتين. پيش شما كه باشه هم احتمال خوب شدنش بيشتره هم تنها نيست و پيشه يه عالمه لاكيه دعا
نگين
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/1/2010, 06:55

خواهش می کنم نگین جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 7/1/2010, 07:16

فریده جون به خاطر نجات دادن یه لاک پشت دیگه به شما تبریک میگم و از صمیم قلب خوشحالم که دوست مهربانی مثل شما دارم که حاضره از یه عالمه لاکی نگهداری کنه!
امیدوارم بوسیله ی زحمات شما این لاکی نیز زودتر خوب بشه!واقعا خوش حال شدم و اگه زیاد جالب ننوشتم معذرت میخوام چون دقیقا نمی تونم به خوبی خوشحالیمو نشون بدم!بازم خسته نباشی فریده ی گلم!
بوس کردن بوس کردن رز
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/1/2010, 14:07

ممنون کیمیا جون. امیدوارم خوب بشه. منم از دوستی با تو خوشحالم عزیزم.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/1/2010, 14:29

یک خبر خیلی خیلی بد دارم در مورد مایکل. امروز این سه تفنگدار رو بردم دکتر. دکترشب قبل بهم گفته بود دارو رو قطع کنم. امروز دکتر آمپول تجویز کرد که خیلی هم درد داره ولی دکتر یک چیزی دیگه هم گفت. دکتر گفت ممکنه مایکل بمیره. خیلی به هم ریخته شدم از اون موقع اعصابم به هم ریخته شده نشستم پیشش هی نگاش می کنم و گریه می کنم. نمی دونم من خیلی دوستش دارم. فکر می کردم خوب می شه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 14:35

وای خیلی ناراحت شدم فریده جون گریه
انشاالله به لطف خدا زنده میمونه باید امیدوار باشی
البته مرگ برای همه است همه یه روز از این دنیا میرن
ولی با پرستاری های شما حتما خوب میشه 
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف نگين 7/1/2010, 14:38

فريده جون امروز من دلم نيومد آمپول خوردنش رو ببينم، غصه نخور شما خيلي تلاش كردين و براش چيزي كم نذاشتين.متآسفانه صاحب اول مايكل دانش نگهداري از لاكي رو نداشته كه جاي افسوس داره... گریه
نگين
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/1/2010, 15:11

پریسا جون امیدوارم خدا از دهنت بشنوه. خوب بشه

نگین جون آخه من یه اخلاق بدی که دارم عاطفی هستم و به قول همسرم دلت برای همه حیوونها می سوزه. توی کوچه که می ریم همش می خوام براشون غذا بریزم. شاید که گرسنه باشن. اما مایکل رو روز اولی که آوردی ازش خوشم اومد. بامزه اس و کم اذیت. طفلک اینقدر دوست داره زیر گلوشو ناز کنم.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف نگين 7/1/2010, 15:34

فريده جون اين از پاكي و محبت شماست مايكل هم شما رو دوست داره كه توي دست شما آروم مي شه
نگين
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/1/2010, 15:50

لطف داری نگین جون. من امید داشتم می ره با کول و برایان و پیتر و مانیکا و بقیه بازی می کنه و حسابی دور و برش شلوغ می شه اما ... نمی دونم امیدوارم خوب بشه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 7/1/2010, 16:36

ایشالا خوب میشه فریده خانم عزیز

توکل کنید به خدا

شما هم تلاش کردین و هم دکتر بردیینش و هر کاری لازم بوده کردین
ما هم دعا میکنیم که زودتر حالش خوب بشه

دعا دعا ناراحت
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 7/2/2010, 05:26

وای!فریده جونم واقعا ناراحت شدم!واقعا متاسفم!از صمیم قلب ارزو میکنم که مایکل خوب شه!البته من که مطمئنم که مایکل خوب میشه چون شما تا اخرین توان تلاش خودتونو میکنید!

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 11412873871198277658
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/2/2010, 06:13

دوستان عزیز آقا فرهاد و کیمیا جون ممنونم از دلداریتون اما دو روزه دیگه لب به غذا نمی زنه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/3/2010, 15:15

مایکل امروز یه نوکی به ماهی خرد شده زد. و یه مقداری هم لارو ماهی خورد. فکر کنم بهتر شده البته امیدوارم. چون دیگه دهنش رو زیاد باز نمی کنه و از روزی هم که دیگه غذا نخورد شربت کلسیم بهش دادم که امروز خدا رو شکر کمی غذا خورد

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I126479_MI1

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I126480_MI2

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I126503_MI3

اینم محل زندگی موقت مایکل

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 3 I126467_P1080621
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 7/3/2010, 16:18

اخییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!قربونش بشم!چه نازه!حیف نیست که این لاکی .............. ناراحت ناراحت گریه گریه گریه گریه

ولی من با تموم وجود امیدوارم این لاکی خوب شه!و از صمیم قلبم دعا میکنم!به نظر من شرایط قرنطینش هم خیلی عالیه!خسته نباشی!

ایشالا موفق شین!
دعا دعا دعا گریه
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 9 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة