گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم

+27
mahsa
لوما
پیام
shinili
kim-kim
maryam.m
setareh
الهام
samira
Innocent
کیمیا
پریسا
نگين
bijanreza
masi
spider
محمد
honey
apb
Nima_mtg
rira
Sahra
پریا
Ronia
فرهاد
Salma
فریده
31 مشترك

صفحه 7 از 9 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  الصفحة التالية

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 7 Empty رد: وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم

پست من طرف فریده 7/12/2010, 11:52

ممنون مهندس فرهاد تو پست مایکل نوشتم. امروز مایکل لارو دو تا ماهی رو با اشتها خورد و چند تا دونه میگو هم خورد و چشماش رو کمی باز کرده. چون دکتر مخلوط ماهی له شده با قرص کلسیم رو تجویز کرد و منم به زور تو حلقش ریختم. امروز بعد از 2 روز نتیجه اش رو دیدم

مرسی آقا نیما ممنونم. این ماه خبرهای خوبم زیاد شده. از قرنطینه در اومدن دایانا و مت. شنا کردن مانیکا بعد از یک سال. پسر شدن کول و برایان. برام خیلی مهم بود برایان پسر بشه خیلی خوشحال و امیدوارم آخرین خبر خوبم هم بهبود مایکل باشه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 7 Empty رد: وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم

پست من طرف maryam.m 7/12/2010, 13:48

خدا را شکــــر دعا
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف نگين 7/12/2010, 13:54

دعا
نگين
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Sahra 7/12/2010, 14:12

آخیییییییییی
حتما داره بهتر میشهوضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 7 Just_Cuz_13
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/13/2010, 13:21

مریم جون، نگین جون، مهتاب جون، ممنون دوستان عزیز. همچنان مخلوط رو درست می کنم و هی به زور به خوردش می دم. چون آسپیره می شه باید خیلی مواظب باشم و 2 ساعتی طول می کشه تا مخلوط رو بخوره
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 7 Empty وضعیت مایکل

پست من طرف فریده 7/14/2010, 05:07

مایکل طفلک اونقدر آمپول خورده وقتی دستم می گیرمش می خواد منو گاز بگیره فکر می کنه باز هم می خوام اذیتش کنم. منم می ذارم گاز بگیره طفلک دلش خوش باشه که منو گاز گرفته آخه فکر می کنه من از قصد اذیتش می کنم گریه

وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 7 I158431_Mi1
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/14/2010, 05:09

الهی بمیرم! تو چشماش ترسو میشه دید!
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 7/14/2010, 05:10

وای چه قد کوچولوه این....چشه فریده جوون؟ گریه گریه
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف shinili 7/14/2010, 05:12

الان حالش چه طوره
shinili
shinili
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/14/2010, 05:36

بله آقا پیام خیلی می ترسه موقع آمپول چشماشو می بنده. چون وقتی الکل می زنم می فهمه هی دست و پا می زنه

کیمیا جون عفونت شدید تنفسی داره یک ماه فکر کنم بیشتره پیش منه با دارو خوب نشد و روز به روز هم داره بدتر میشه. غذا هم تعطیله. نمی خوره

شیوا جون خوب نیست که بگم خوبه. نمی دونم چطوری بگم . آخه وقتی چشماش رو باز می کنه یا یه شنایی می کنه می گم خوبه. ولی همیشه رو خشکی ماتم زده نشسته. البته تو قرنطینه اس.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/14/2010, 06:05

فریده خانم از صمیم قلب آرزو می کنم مایکل هر چه زودتر خوب شه! رز
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/14/2010, 06:07

ممنون آقا پیام
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف لوما 7/14/2010, 06:54

الهي بگردم،چرا اين بچه اين جوري شده؟
از صميم قلب دعا مي كنم خوب بشه،اميدي هست؟
لوما
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 7/14/2010, 07:07

فریده جون امیدوارم مثل بقیه لاکی هایی که شما بهشون کمک کردید ، مایکل هم زودتر خوب بشه دعا رز
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/14/2010, 07:11

رها جون صاحب قبلیش دوست بسیار عزیزم نگین جون وقتی این لاک پشت رو از کسی گرفته عفونت تنفسی داشته و ایشون درمان رو شروع کردند ولی به نتیجه ای نرسیدن که من قبول کردم ازش مراقبت کنم و کلاً این لاک پشت به من واگذار شد. نمی دونم چرا هر چی آمپول می خوره خوب نمی شه باز دهنش رو باز می کنه. دکتر گفتن اگه با آمپول خوب نشه دیگه کاری براش نمی شه کرد اما من باز هم امیدم رو از دست نمی دم و تلاشم رو ادامه می دم تا مثل مانیکای عزیزم که دکتر ازش قطع امید کرده بود بعد از یک سال خوب بشه و شنا کنه
اینم لینک مانیکا خانم

https://lakposhtha.forumfa.net/montada-f4/topic-t3626.htm

ممنون مریم جون. منم امیدوارم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف mahsa 7/14/2010, 07:34

فريده جون نمي خوام نا اميدت كنم. ولي اين كوچولو خيلي شبيه ني ني ناز دختر قشنگ منه
البته ني ني ناز علاوه بر عفونت تنفسي نرمي استخون هم داشت و غذا هم نمي خورد. اگر مي توني ماهي رو نازك كن و دهنش رو باز كن بزور بخوره. از ته دل آرزو ميكنم خوب بشه
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 7/14/2010, 07:44

ایشالا هر چه زود تر خوب بشه من یه همچین تجربه ای رو داشتم...البته شجاع من از مایکل بزرگتر بود...(البته دور از جووون مایکل کوچولو)وضعیت درمان لاک پشتهای بیمار فریده خانم - صفحة 7 Bc2
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 7/14/2010, 08:38

ني ني ناز من از مايكل كوچيكتر بود و قبلا فقط گوشت خورده بوده
الهي بميرم واسه دخترم.
روز آخر اومد رفت شناي صبحش رو كرد داروشو خورد بعد غذا رو بزور دادم بهش بعد رفتم سر كار.
مامانم زنگ زد گفت اين تكون نميخوره اومده تو خشكي نشسته
منم از همون جا گريه زاريم شروع شد. اومدم خونه زنگ زدم رونيا پرسيدم ازش بعد بزور دارو دادم بهش ديدم ديگه با دستاي كوچولوش منو چنگ نميگيره
بعد ديگه گريه زاري بود و فرداشم موندم خونه ادامه عذاداري و. . .

خدا نكنه اين عروسك كوچولو اين جوري بشه
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 7/14/2010, 13:26

من مایکل را دیدم .خیلی مظلومه عشق

فریده جون دست شما درد نکنه که قبولش کردید رز نگین خیلی از مهربونی شما تعریف میکنه قلب
خستـــــــــــه نباشـــــــــــــــید

عاشق لاک پشت ها
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 7/14/2010, 14:21

چقدر زیبا و خواستنیه این کوچولو

امیدوارم هرچه زودتر بهبود پیدا کنه و دل مامان مهربونشو شاد کنه. عشق

ممنون از تلاشتون عشق رز
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/15/2010, 05:03

مهسا جون بابت نی نی نازت حسابی ناراحت شدم. طفلک نی نی ناز. دایانا هم نرمی شدید لاک داشت و حسابی هم لاکش کج شده اما تو این 3 ماهه که تو قرنطینه اس امروز حسابی لاک زیر سینه اش رو فشار دادم. سفت شده جوری داد کشیدم که بچه ترسید. چشماش رو از ترس بست. برای نی نی نازت متاسفم خیلی ناراحت می شم وقتی یه لاکی می میره همش فکر می کنم ممکنه این بلا سر مایکل بیاد.
دکتر گفتن ماهی رو اونقدر بکوبم تا له بشه و با کلسیم مخلوطش کنم و با سرنگ تو دهنش بریزم من این کار رو می کنم. اما دیگه چشماش اون فروغ قبلی رو نداره. مامانم دیشب که دیدش گفت تو داری این طفلک رو جون به سر می کنی. این چشماش داره میره. یعنی داره می میره. امروز هم که آمپول خورد پاشو جمع کرده بود و هی منو گاز می گرفت. دکتر هم که نیست ازش بپرسم که دیگه آمپول نزنم چون خیلی درد می کشه.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/15/2010, 05:19

مهسا جون پشت لاک مایکل هم نرم شده. به دلیل غذا نخوردن من خیلی تلاش می کنم از این مخلوط زیاد بخوره ولی آسپیره می شه.

ممنون کیمیا جون

بله مریم جون خیلی خیلی مظلومه همین خیلی دلم رو می سوزونه. مت خیلی پررو هستش و همش موقع پماد زدن گاز می گیره و حسابی هم زرنگ شده اما مایکل طفلک خیلی مظلوم و بیچاره اس گریه مریم جون فکر می کردم نجات پیدا می کنه و خوب می شه اما مثل اینکه شواهد نشون می ده بهبودی وجود نداره. نگین به من لطف داره.

ممنون الناز جون. لطف داری عزیزم. حالا دیگه من مامانش شدم و هی غصه می خورم. تحمل مرگ مایکل رو ندارم. من تجربه مرگ 2 تا لاک پشت رو داشتم. اسمال و شلمان لاکی های دخترخالم بودن. اسمال هم اندازه مایکل بود و خیلی خیلی بیمار بود و نرمی لاک داشت. می خواستم ببرمش دکتر. اون موقع هنوز با این سایت آشنا نبودم. یه دکتر پیدا کردم و برای روز بعد قرار گذاشتم. اما اون روز اسمال هی دهنش رو باز می کرد و منم فکر می کردم داره هوای گلوش رو بیرون می ده بعد از غذا خوردن. روز بعد قبل از دکتر رفتن مرده بود. شلمان بدبخت من به دلیل بی تجربگی یک رادیلوژیست (فسخودی) توی کلینیک خ قریب، نخاعش آسیب دید و هر چی 1 ماه براش تلاش کردم یه روز دیدم افتاده تو آب و نتونسته بالا بیاد و خفه شده مرده.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف نگين 7/15/2010, 06:56

اي واي... چه صحنه هايي ديدي فريده جون، نمي دونم واسه مايكل چي بگم خيلي دلم گرفت...اميدوارم معجزه بشه...
نگين
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف samira 7/15/2010, 07:24

وای فریده جونواقعا فرشته ای گلم بوس کردن عشق رز
انشالله مایکل هم خوب میشه مطمئن باش با این مواظبتهای بی دریغانت حنما گلم دعا دعا دعا
samira
samira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 7/15/2010, 07:56

فریده جون می فهمم چی میگی من بعد از مرگ لاکی بیچارم اون یکی رو دادم به یه آدم وارد تا نمیره با اینکه عاشق لاک پشتها هستم اما می ترسم باز باعث مرگ یکی دیگه بشم دیگه طاقتشو ندارم که شاهد مرگ یه حیوون مظلوم دیگه باشم امیدوارم مایکل خوب بشه چون شما خیلی زحمت کشیدی فریده خانم مهربون
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 7 از 9 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة