گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

غذا نخوردن لاکپشت (علت، درمان و معرفی غذای مناسب)

+45
farzad
هیوا
hasti
zahra23
ساکورا
ssk_1361
qbht
masi17726
Ati
Innocent
moji bigham
کوکولی
alex_pk
farzadprogram
مونا
Wolfman
MANI_SHSH
negyyy
Hamed
alegria
فریده
ghaffaria
spider
Farshad.roger
مروارید خانوم
الهام
sharareh
niloofar20
MiladicA
samir
سارا س
lida
فائزه
محمد
لاکی
byasini
Paris
Ronia
snake_eater
jigili
apb
هورین
Dr. Iman Memarian
shafagh
Foad
49 مشترك

صفحه 7 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

غذا نخوردن لاکپشت (علت، درمان و معرفی غذای مناسب) - صفحة 7 Empty رد: غذا نخوردن لاکپشت (علت، درمان و معرفی غذای مناسب)

پست من طرف مونا 6/19/2010, 11:23

ماهی خوراک از کجا باید تهیه کنم؟
مونا
مونا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

غذا نخوردن لاکپشت (علت، درمان و معرفی غذای مناسب) - صفحة 7 Empty رد: غذا نخوردن لاکپشت (علت، درمان و معرفی غذای مناسب)

پست من طرف spider 6/19/2010, 11:28

جوابتون رو تو قسمت غذای لاکپشت دادم
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف alex_pk 6/19/2010, 12:11

البته اگه مریض باشه هیچی نمیخوره
یطوری سعی کنید پیش دکتر ببرید حتما.
لاکی من هم مریض بود براش ماهی خوراک ریز هم گرفتم لب نزد.
alex_pk
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف کوکولی 8/23/2010, 16:09

سلام.
لاکی من همش خوابه چشماش رو باز نمیکنه.غذا هم نمیخوره.
گوش قرمزه.غذاش هم تا الان فقط یه نوع غذا خورده که اونهم سبز و گوچیکه رو جلدش نوشته clever fish .
من باید چیکارش کنم ؟ زنده میمونه؟

توی یه آکواریوم خالی با ارتفاع آب هم قد لاکیم زندگی میکنه.

لطفا کمکم کنید.
کمک
کوکولی
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/23/2010, 23:05

این می تونه از دمای محیط و یا احتمال بیماری در لاک پشت شما باشد. لطفا با دکتر تماس بگیرید :

https://lakposhtha.forumfa.net/html-h9.htm
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Ronia 8/25/2010, 09:39

پلت هایی بدون داشتن کیفیت مناسب ، تغذیه بدون تنوع، استفاده نکردن از لاشه کامل ماهی به عنوان غذا، نتیجه کمبود ویتامین، کلر آب، زیستگاه نامناسب بدون داشتن خشکی و لامپ های مخصوص و .. عامل این مشکل هستند
شرایط زیستگاه رو بهبود ببخشید
خشکی، لامپ UV، لامپ هیتر و کنترل دمای آب و خشکی.
آب 26 درجه و خشکی 32
لاک پشت رو در شرایط قرنطینه قرار بدید (ارتفاع آب کم و در حدی که فقط دست و پاش توی آب باشه و دیگر امکانات لازم ..) و هر چه زودتر اون رو پیش دکتر معماریان ببرید
اگر دیر نشه خوب می شه و زنده می مونه
رز
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف moji bigham 8/26/2010, 04:03

سلام لاكي من غذا نميخوره چيكار كنم؟؟البته زياد بي حال نيست سوال
moji bigham
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Innocent 8/26/2010, 04:09

مژده جان چند وقته غذا نخورده؟

غذا چی بهش میدی؟
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف moji bigham 8/28/2010, 11:42

10 روزي ميشه كه هيچي نخورده از آب هم فراريه غذاهاش يه چيزاي كوچيك سبز رنگ استوانه اي هستش متفکر
moji bigham
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/28/2010, 13:03

لطفا اولین پست من در این صفحه را مطالعه کنید :

https://lakposhtha.forumfa.net/montada-f21/topic-t3267.htm

غذا نخوردن می تونه از دمای محیط و یا احتمال بیماری در لاک پشت شما باشد. لطفا با دکتر تماس بگیرید :

https://lakposhtha.forumfa.net/html-h9.htm
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Ati 1/25/2011, 09:56

لاکی های من خیلی بی طاقتن.اگر قرار باشه تو یه ظرف بهشون غذابدم،معمولا جلو من غذا نمی خورن.اگر هم بذارم نیم ساعت تو ظرف باشن ،بعدا باید از تو خونه پیداشون کنم. اگر ظرفشون بلند باشه احساس اسارت می کنن هی می خوان بیان بیرون.تویه آکواریوم کوچیک گذاشتمشون بازم شکایت کوچیکیشو داشتن.اگر تو تراریومشون غذا بذارم، وقت هر روز شستنشو ندارم.من با این نانازا چی کار کنم؟
Ati
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/25/2011, 11:27

شما خیلی خوب مشکلات و مسائل شون را درک کردین. شرایط مناسب را براشون مهیا کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Ati 1/28/2011, 05:19

ممنون آقای فؤاد.
Ati
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف masi17726 11/14/2011, 05:18

کمـــــــــــــــک
لاک پشتم دو سه روزه کیلکا ها رو نمیخوره , یا بو میکنه و نمیخوره یا هم که تف میکنه ؟ چرا ؟؟؟؟ چیکار کنم ؟ :(
masi17726
masi17726
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 11/14/2011, 15:46

پست غذا نخوردن لاکپشت (علت، درمان و معرفی غذای مناسب) را مطالعه کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف qbht 1/23/2012, 15:36

لاکپشتم رو دو هفته دارم هیچی نخورده همش میخوابه همه شرایطش رو هم فراهم کردم از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو هم امتحان کردم حتی مثل پدر ها که نگران بچشونن به زور دهنشو باز کردم ولی تفش کرد بچم خیلی ترسیده بود
کمک کنید من دسترسی به دامپزشک ندارم کمک بچم داره میمره لاکش نرم شده
۳ سانت هست گوش قرمز فک کنم مادس
qbht
qbht
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف ssk_1361 3/24/2012, 15:46

سلام دوستان. من یه لاکی گوش قرمز دارم که الان حدود 11 ماهه که دارمش خدارو شکر غذا خوب میخوره ولی فقط ماهی کیلکا و کف دریا و میگو . همین. اصلا از بچگیش نه غذای آماده خورد ( انواع و اقسام غذا هارو براش خریدم هیچکدومشو نخورد) و نه سبزیجات میخوره. میره بو میکنه و میره. عاشق ماهی کیلکا هستش یه مدتم بهش لارو ماهی زنده و بچه ماهی های کوچولو میدادم که میگرفت و میخوردشون. حالا خواهش میکنم کمک کنین بهم که من چه جوری به این لاک پشت باهوشم سبزیجات بخورونم؟؟؟؟؟ منو واقعا درموندهکرده؟؟؟؟؟
ssk_1361
ssk_1361
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ساکورا 3/28/2012, 06:04

من کشف کردم لاکیا وقتی سردشون میشه یا ترسیدن غذا نمیخورن

لاک پشتای من اولی که گرفتمشون همش میرفتن زیر شنا میخوابیدن و من وقتی میبردمشون زیر آفتاب به حرکت در میومدن کم کم ولی اینجوری کمرم درد میگرفت که هی بکشونمشون تو آفتاب تازه تغییر ناگهانی دما هم براشون خوب نبود

تا اینکه به پیشنهاد بچه های انجمن دو نوع لامپ فلورسنت برای فرابنفش و هالوژن برای گرما گذاشتم تا آفتاب مصنوعی درس کنم الان راحت میرن زیرش میخوابن بعدشم میرن غذا میزنن تو رگ دوباره میخوابن خیلی خوشحال
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف zahra23 6/13/2012, 08:19

سلام من یه لاک پشت برکه ای اروپایی دارم الان 8 ماهه چیزی نخورده...اصلا از خواب بیدار نمیشه...
من سه تا خشکی هم دارم که حالشون خوبه این نیمه آبزیه نمیدونم چی کارش کنم...
من مشهدم و اینجا هوا خشکه برا این بیدار نمیشه؟
تو روخداراهنمایی کنین وگرنه میمیره!
zahra23
zahra23
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف hasti 6/13/2012, 16:18

سلام باتشکر از ساکورا .لاکپشتها وقتی سردشون میشه چیزی نمیخورن و به خواب میرن واسش جای ابی درست کردین ؟غذایی که بهش میدین باید ماهی خوراک (رودخونه ای)یا غذای تجاری لاک پشت باشه اونها رو هم باید تو ابش واسش بریزی تا بخوره هر دو رو باهم بهش ندین و توی مقدارشم هم باید به اندازه سرش باشه غذای تجاری زودتر اقدام کن که بیدار بشه وگرنه امکان داره چشماش بسته بمونه
hasti
hasti
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف zahra23 6/17/2012, 02:52

غذای تجاری که اصلا.
چشماش بازه اما اینقدر لاغر شده که وزنش شده مثل پر!
برعکس لاک پشت های خشکیم که دنبال آدم راه میوفتن و از سروکولت بالا میرن این بچه ام اینقد میترسه از آدما که خدا میدونه.
در حال تهیه ی یه تراریوم هستیم به زودی...البته از بچه های مشهدی کسی اگر تراریوم فروشی فول داشته باشه با وسایلش یک جا خریداریم.
zahra23
zahra23
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف هیوا 8/17/2012, 17:34

باسلام
من هشت ماه که لاک پشت گوش قرمز دارم و فکر کنم تازه وارد یک سال شده و تا حالا هم پلت خورده هم ماهی اما چون با بعضی غذا ها مثل کف دریا و کاهو مشکل داره به صورت پودر کرده به ماهی زدم تا بخوره.
حالا کاهو و کف دریا به صورت پودر شده خاصیتی هم دارن؟
هیوا
هیوا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف farzad 8/18/2012, 08:18

بله حتما داره.
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف zahra23 8/20/2012, 12:38

سلام بچه ها من واقعا از همه تو این سایت تشکر میکنم لاک پشت من شروع به خوردن ماهی کلیکا کرده و. وزنشم روز به روز زیاد تر میشه...ممنونم از همه کسایی که کمکم کردند.
من دارم میرم به یه آپارتمان لاک پشت های خشکیمو رایگان واگذار میکنم به مشهدیا.اگه کسی طالب هست پیغام بذاره تا عکس شونم بذارم ببینه.
مرسی
zahra23
zahra23
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف هیوا 8/28/2012, 18:03

با سلام
تو صفحه اول خوندم که می شه به لاک پشت ها گربه ماهی بدون سر داد .
یعنی می شه به جای ماهی کیلکا بهشون بدم؟
راستی اگه یک زمانی لاشه یه ماهی پیدا نشد می تونم به جای لاشه کامل تکه های ماهی بهش بدم ؟
هیوا
هیوا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

صفحه 7 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة