گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

+19
mahssa
apb
arefkarimzadeh
Nima_mtg
کیارش
Salma
kim-kim
spider
honey
فریده
محمد
Innocent
مروارید خانوم
masi
*MAHSA*
پریسا
maryam.m
فرهاد
Sahra
23 مشترك

صفحه 11 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  الصفحة التالية

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی - صفحة 11 Empty رد: مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 08:38

شما باید از مدیران فعلی دفاع کنید!

نه مدیران خیالی! :>#(:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی - صفحة 11 Empty رد: مرکز تربیت و مشاوره و رام کردن لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/14/2010, 08:49

آقا محمد (محمد کارشناس باتجربه لاک پشتی) خب باید از شما هم دفاع کنم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
صبر کن ببینم متفکر:

خب اینا هم حق شماست[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] ولی چون شرکت نو پاست همش زیاده ، یکیش رو انتخاب کن ، شرکت وظیفه داره فراهم کنه ، من پیگیری میکنم

خب آقا محمد (spider) ، آقا پرهام هم عضو شرکتند دیگه ، کلی هم ابراز آمادگی کردند ، نمیشه که ، وجدان کاریم اجازه نمیده [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

تازه این بنده خدا تنهایی دارند از حقوق خودشون و آقای محمد فر هم دفاع میکنند
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 09:16

اقایه محمد فربیا از مهندس پرهام حمایت کن خیلی خوشحال حالا اون هواپیمارو تخفیف میدم چون فعلا سفار دور دنیا رو نمیرم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/14/2010, 09:22

به نتیجه جلسه هیئت مدیره توجه فرماید:
--------------------------------------------------
--------------------[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
------------------------------------------------------------------------------------------------[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]----------------------------------------[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
-------------------------------------
-----------------------------------------------------------------
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] (آشتی)
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] (وعده حقوق و مزایای بی شمار)

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

(خب خصوصی بود دیگهخیلی خوشحال )

موضع من کاملا تغییر کرد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اين مطلب آخرين بار توسط salma_007 در 6/14/2010, 12:10 ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 09:24

مدیر عامل؟اقا پرهام یا مدیران سازمان خودمون؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/14/2010, 09:31

نه دیگه محمد آقا
مدیران عامل شرکت چی چی گستر چی چی پویان D\'oh
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/14/2010, 10:54

کیارش جان
یکهو چت شد مادر؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
بیخیال بابا.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
ما اینجا فقط یک نوع عاشقی داریم اونم از نوع لاک پشتیه.قلب لاک پشت سبز
فعلا این تی شرت را بپوش و یک چرخی بزن تو خیابون
شاید عشقت فروکش کن.

اگرم خواستی یک سر میفرستمت پبش مدیر همسریابی مون
نصیحتت کنه خطرات عاشقی زودرس را برات یک توضیح کاااااااااامل بده.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

محمد جان
من برات پیشنهاد بهتری دارم
این روزها یک وسیله که میخری باید کار 5 تا وسیله رو انجام بده.
هم جا کمتر میگیرن
هم برای ما به صرفه ترند
ببین اینو میپسندی؟
تازه یک قیف هم توشه که به جای موبایل میتونی باهاش داد بزنی پیامت به طرف با صدایی کاملا رسا میرسه.
سفر ور دنیا هم فاکتور نگیر
با همین میتونی بری تا سولقون و برگردی.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

سلما جان
چرا شلوغش میکنی؟
شما اول باید حافظ حقوق شرکت باشی
بعد به من گزارش بدی
اگر صلاح دیدم
به مشکل به روش خودم رسیدگی میکنم
این یک چشمه از 6 سیگما.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

خوب این از این
دیگه چه خبر؟
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 11:24

ای بابا این ماشینه که چرخش کجه تازه حتما باید با رکاب زدن پرواز کنه خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 11:33

به به ، salma_007 عزیز ، بالأخره یکی به نفع ما حرف زد! چه عجب! بعد بت هم حسای می کنیم؟ ولی چی رو؟ ؟؟؟ فقط حق وکالت برای بازپس گیری عنواین از دست رفته؟؟؟؟ عشق در نگاه اول

spider عزیز ، باید وکیلت رو عوض می کردی!!! خیلی خوشحال

محمد عزیز ، شما هم بیا طرف ما ، من معاون که هیچی ، پست بالاتر می دم!

خب در این مدت مثل این که sahra1970 عزیز هم کم کم دارن با موضوع کنار میان!

جالبه ، کارمون من رو یاد فرم های حمایت حیاط وحش ایرانی انداخته که همه 1 هدف دارند ، ولی سر اون با هم می جنگند و به همین خاطر ، به هیچ جا نمی رسند! ولی برای یک پارچگی من حاضر کوتاه بیام و چون پای حیوانات و حفاظت اون ها در پیش هست ، برای بهبود اوضاع در حال حاضر با شرایط فوق همکاریم رو اعلام می کنم! پس اوضاع حله!

خب من هم به تمامی سرویش های اکتشافیم در سراسر دنیا پیام دادم که جزیره ای رو پیدا کنند که مناسب لاک پشت ها و برنامه ما باشه! و نتایج تقشه های ماهواره ای:

یه جزیره ای در جایی درو افتاده در جایی عجیب پیدا شد

و خانم maryam.m عزیز ، هم لطف کردند و نقشه رو به دست من تحوبل دادند! و بعد از اون صحبت کردم و مدیران عزیز ، هم با بودجه ای کم مار رو راهی کردند! من و برخی از هم پیمانانم عازم شدیم! ولی به دلابل اختلافات فوق ، قسمت مالی بودجه کافی به ما نداد و با این امکانات عازم شدیم (آخه نامردا انصاف بود؟؟؟)

اونجا که رسیدیم ، کم کم بومیان رو دیدم

با پیام صلح لاک پشتی جلو رفتیم ولی این ها لاک پشت که سهله ، آدم هم ندیده بودند و نتیجه:

ما هم فقط تونسیتم با ابزاری که در اختیار داشتیم ، جونمون رو نجات بدیم و بقیه تجهیزات هم از دست رفت و با عنوان غنائم جنگی در اختیار بومیان قرار گرفت! ما برگشتیم ، ولی حالا می دونم که مدیر عزیز بخش مالی نم پس نمی ده و تصمیم گرفتیم که از جیب خودمون خرج کنیم و لااقل جون خودمون رو سالم نگه داریم!

البته بعد فهمیدیم که این بومیان و این نقشه ها کودتایی در جهت ترور ما بود و این نقشه با دستکاری و عوض شده در اختیار ما قرار گرفته شده بود! مسوول حراست عزیز ، آقای فرهاد گشت ، کمک! ولی خب نفهمیدیم که این کودتای نافرجام کار کی بوده!

پس دوباره تحقیقات شروع شد و این بار با گستردگی بیشتری و با هزینه و امکانات بیشتر! و در سطحی وسیع تر:

و نتایج خوبی پیدا کردیم! و این دفعه خودم در کارها حضور مستقیم داشتم ، بار دیگر جایی رو پیدا کریدم و عازم شدیم:

تنها اطلاعاتی که از اونجا داشتیم ، سقوط 1 هواپیما در سال های دور در آنجا بود ، پس شروع به انتقال تجهیزات اکتشافی به کمک فرهاد گشت شدیم:

از هوا و زمین همه جا رو بررسی کردیم! تا این که بومیان رو دیدم! بزن و بکوب بود!

ما هم بار دیگر با تجهیزات امنیتی و با پیام صلح لاک پشتی رفتیم اونجا! این بار اول بومیان ترسیدند و بساطشون رو جمع کردن و فرار کردند و رفتند!

و بعد که ما از پست تجهیزاتمون اومیدم بیرون ، اون ها هم اومدن ، خیلی مردان خوبین! بهشون راجع به طرحمون گفتیم و اون ها هم به نظرم از خداشون بود و کارها درست شد! و رئیسشاسون احساس رضایت مندی خودش رو اعلام کردند!

اینم نمایی نزدیک از جزیره!

در حال حاضر باید دوباره با مسؤول مالی صحبت کنم ، در خصوص این که حاضر به اختصاص بودجه بیشتر برای این طرح هست ، یا اونم تو زرد از آب درمیاد! باید ار فرهاد گشت تشکرات لازم رو بکنم و البته از بودجه ای که شخصی خرج کردم ، که دوبراه به مشکل نخوردیم! و باید با وکیلم هم در مورد کودتای نافرجام و نقشه ای که عوض شد و به دست من رسید ، صحبت کنم و شفاف سازی بشه! و به زودی با تجهیزات به اونجا نقل مکان می کنیم تا کارها رو به سرعت راه بندازیم! فعلا گرو هایی رو پیشاپیش برای بررسی امور راهی کریدم! تا ببنیم بعد چی می شه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 11:56

پرهام جان اتفاقاً از کانون وکلا گرفته بودمش و چندین ساله کارام رو به اون سپردم و از پس همش بر اومده!
:m/:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 12:11

spider عزیز ، پس برای اون کودتای نافرجام هم بی زحمت به من معرفیشون کنید! شاید به جایی رسیدم! خیلی خوشحال موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/14/2010, 12:14

یکی دو روزی نبودیم.چه خبر بوده اینجا؟؟؟!!!!!!!!!!![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

تا الان مشکلی نبوده که.(حال ندارم برگردم عقب)مشکلی باشه من و افرادم همین اطراف هستیم.

آقا فرهاد!
بابا شرخر چیههههه.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
من امور دفاعی و تهاجمیم.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]اگه همین الان این عنوان تغییر پیدا نکنه به وکیل شرکت شل گستر سلما جون شکایت کتبی کرده [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]و ادعای خسارت روحی[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] و مالی [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] می کنم.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 12:16

چشم آقا پرهام پرونده در حال باز بینیه!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/14/2010, 12:21

سلما جان
چرا شلوغش میکنی؟
شما اول باید حافظ حقوق شرکت باشی
بعد به من گزارش بدی
اگر صلاح دیدم
به مشکل به روش خودم رسیدگی میکنم
این یک چشمه از 6 سیگما.

نشد دیگه صحرا جون[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

من رفتن تمام وظایف و اختیاراتم رو بررسی کردم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

بعد دیدم میتونم از مظلوم ها دفاع کنم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] حالا مهم نیست مدیر عامل باشه یا نه خیلی خوشحال

آقا پرهام این سفر نامه تون خییییییییییلی جالب بود[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

چه شرایط سختی داشتیدا ناراحت [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] خیلی خوشحال

بعد بت هم حسای می کنیم؟ ولی چی رو؟ ؟؟؟ فقط حق وکالت برای بازپس گیری عنواین از دست رفته؟؟؟

نه خیر!!!! تعجب [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] اگر مدیر عامل میشدید باید درامدتون و مزایای مربوطه 50 - 50 تقسیم میشد

لبخند

اين مطلب آخرين بار توسط salma_007 در 6/14/2010, 12:29 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/14/2010, 12:24

مرضیه جون ! چی شده عزیزم؟! [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

بگو ببینم کی حقوقت رو نادیده گرفته

اين مطلب آخرين بار توسط salma_007 در 6/14/2010, 12:25 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 12:24

اقا پرهام عجب داستانی شده ها خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 12:32

salma_007 عزیز ، باشه ، حالا چیزی نشده ، شما مدیرم کنید ، اونم حله! خیلی خوشحال

marye عزیز ، شما کجا بودید تا الان! اون همه لشکر کشی کردید ، بعد این ها داشتند تو کودتا منو می کشتن! مدیران من رو با 4 نفر بدون هیچ چیز فرستاده بودند! نقشه هم که maryam.m عزیز به من داد ، دستکاری شده بود و عوضش کرده بودند! باید مشخص بشه کار کی بوده؟ salma_007 عزیز ، شما رسیدگی می کنید یا رفیقای spider عزیز؟ راستی من از امورمالی هم شکایت دارم ، چرا هکاری نمی کنن! مار رو با شتر فریتادن! الان شترا کباب شدن و تو شیکم اون بومیا هستند! اگه ما الان تو شکمشون بودیم چی؟

محمد عزیز ، داستان کدومه! کجاش رو دیدی؟ تازه اولشه! خیلی خوشحال رفتن ما و تجهیزات و برنامه ها مونده! ولی از چیش خوشحال شدین؟ از سوء قصد به جون ما؟ خانم salma_007 ، محمد جزو مضنون های اصلی باید باشن! می گن که از شنیدن دداشتان سود قصد به جون من خوشحالن! خیلی خوشحال
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 12:35

ای بابا من داستانو نخونده بودم فقط دیدم اوضاع بیریخته. خیلی خوشحال راستی اقا پرهام یادته میگفتی بحثه تاپیکو منحرف نکن.الانم داری بحثو از کار شرکت ما خارج میکنی متفکر:
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 12:42

محمد عزیز ، نه فرق داره ، این بحث مربوط به شرکت و کارها اونه! شما دوست دارید در شغلتون امنیت شغلی که هیچی ، امنیت جانی داشته باشید ، منم همین طور دیگه! خیلی خوشحال

نه خب محمد جان رو از لیست مضنون ها خارج کنید ، در جریان نبودند اصلا! salma_007 عزیز ، ولی من عاملان قضیه رو از شما می خوام که معرفی کنید! خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/14/2010, 12:45 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 12:44

خوب پرهام جان من با کمک بقیه دوستان این پرونده رو به دست میگیرم!

خوب دوستان یاری ام کنید!

من به اولین کسی که مشکوکم محمده!

محمد باید تحت بازجویی قرار بگیره!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 12:45

پرهام جان گولشو نخور اینها برای رد گم کنیه!

شما کارو به من و بچه ها بسپار!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف apb 6/14/2010, 12:47

spider عزیز ، جدی می گین؟ شما می شناسیدش ، در جریان کارهاش هستید؟ می دونید کار کی بوده؟ می تونید ثایت کنید کار محمد بوده؟ خیلی خوشحال

تا وقتی مشخص نشه من به همه مضنونم! ولی فکر نکنم کار محمد جان باشه! موفق باشید ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 6/14/2010, 12:54 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/14/2010, 12:52

salma_007 عزیز ، شما رسیدگی می کنید یا رفیقای spider عزیز؟

تعجب تعجب من اصلا همکار قبول نمیکنما آقا پرهام ، [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]، ، همینجوریش حقوقمون معلوم نیست ، یه همکارم بیارن حتما نصف میشه دیگه

خانم salma_007 ، محمد جزو مضنون های اصلی باید باشن!

آقا پرهام من ایشون رو به صورت نا محسوس [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] زیر نظر دارم ، شما اصلا نگران نباشید ، تمام حرکاتشون ( پست هاشون ) ثبت و بررسی میشه

راستی من از امورمالی هم شکایت دارم ، چرا هکاری نمی کنن!

با این مورد من کااااااااااااااااااملا موافقم ، کی بریم شکایت کنیم؟ ، متن شکایت رو تنظیم کنم؟ [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
.
.
.
.
.
ای داد بیداد! امور مالی کی بود؟
صحرا جون؟؟!!

نه بابا شکایته چی؟! همه چی آرومهههههههههههههه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
من چقدر خوشحالللللللللللم
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/14/2010, 12:54

سلما خانم من شدم همکار؟!!! D\'oh

مثل اینکه مدیر اجرایی منم!! lol!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/14/2010, 12:55

دکی حالا بقالی بیار خر بار کن lol! اگه من برم زندان لاکیا اونقدر چاغ میشن که :>#(:
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 11 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة