گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فال روزانه

+42
بیتا
کیم
samir
پیام
مونا
sharareh
shinili
spider
محمد
پریسا
mahshid_laki
Innocent
apb
melika
Foad
alex_pk
کیمیا
rira
honey
maria alexio
hamed_myh
مروارید خانوم
Ronia
mahssa
amir hosein
شیوا
نازی
maryam.m
Salma
Sahra
Farshad.roger
hengameh
sara_b211
masi
siamak
Samantha
hana.mn
پریا
الهام
فرهاد
arefkarimzadeh
فریده
46 مشترك

صفحه 15 از 28 الصفحة السابقة  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  الصفحة التالية

فال روزانه - صفحة 15 Empty رد: فال روزانه

پست من طرف Salma 6/10/2010, 06:54

مرسی فریده جون عشق
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف فریده 6/10/2010, 07:45

ماه تولد دوستانی که از فال روزانه بازدید می کنن

ملیکا جون، مهشید جون و پریسا جون به لیست بازدید کنندگان اضافه شدند

(فروردین)

فال روزانه - صفحة 15 1aries

مریم جون
مهندس محمد فر

(اردیبهشت)

فال روزانه - صفحة 15 2taurus

هانیه جون
ملیکا جون

(خرداد)

فال روزانه - صفحة 15 3gemini

الهام جون
پریا جون

(تیر)

فال روزانه - صفحة 15 4cancer

آقای امیر حسین

(مرداد)

فال روزانه - صفحة 15 5leo

مهسا جون
کیمیا جون

(شهریور)

فال روزانه - صفحة 15 6virgoq

نجمه جون
مهشید جون

(مهر)

فال روزانه - صفحة 15 7libra

هنگامه جون
مهتاب جون
سلما جون
رونیا جون
آقا فرشاد

(آبان)

فال روزانه - صفحة 15 8scorpio

ریرا جون
پریسا جون

(آذر)

فال روزانه - صفحة 15 9sagittarius

آقا فرهاد
سامانتا جون
آقا میثم
سارا ب 211 عزیز

(دی)

فال روزانه - صفحة 15 10capricorn

آقا حامد

(بهمن)

فال روزانه - صفحة 15 11aquaris

آقا عارف

(اسفند)

فال روزانه - صفحة 15 12pisces

شیوا جون
معصومه جون
مروارید جون
هاله جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/10/2010, 07:47

خواهش می کنم سلما جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریسا 6/10/2010, 07:52

ممنون فریده جون عشق
من عقربم گریه
یکاش ماهی یا بز کوهی بودم گریه گریه گریه
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/10/2010, 08:08

خواهش می کنم عزیزم. چه فرقی می کنه پریسا جون چه ماهی یا چه سالی باشی هر سال مزایا و معایب خودش رو داره
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/10/2010, 08:17

فال روز 20 خرداد ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: در مورد مسائل مالي نبايد سخت گيري كنيد. همه چيز لحظه به لحظه تغيير مي كند بنابراين تصميم جدي نگيريد سعي كنيد همه چيز عادي و طبيعي شود، سپس تصميم بگيريد كه چه كاري انجام دهيد. در مسائل خصوصي ديگران و مشكلاتشان دخالت نكنيد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز عاقلانه است که به نظرات و نقشه های دیگران اهمیت دهید. تنها برنظرات خودتان پافشاری نکنید و به خاطر داشته باشید که هر چه قدر به نظرات سایرین اهمیت دهید در مقابل همین رفتار را از آنها خواهند داشت . افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند که برای مدتی در زندگی تان مهم هستند . امروز فعالیت زیادی هم دارید. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز يكي از آن روزهاي نادر است كه كاري را انجام مي دهيد و بعداً نگران آن مي شويد. يك موضوع را بايد بدانيد كه كارها و رفتارهاي شما نتايجي دارد كه بعداً آن را مي بينيد. در حال حاضر روياهاي زيادي داريد كه اكنون بسيار لازم است. مخصوصاً در مواردي كه مبالغ زيادي از پول وجود دارد. سعي كنيد به خاطر بسپاريد كه همه افكار شما را باور ندارند اما چيزي كه براي شما مانع باشد براي ديگران يك مصيبت مي باشد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: فضای خانه شاداب تر از فضای محل کار است و برای این که ساعت کاری تان تمام شود لحظه شماری می کنید.شاید از یکی از همکاران تان تقاضای کمک کنید و او تقاضای تان را قبول نکند.نباید ناراحت شوید زیرا در حال حاضر همه تحت فشار عصبی هستند بنابراین می توانید او را درک کنید. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز ستاره ها شما را تشويق مي كنند كه به زندگي تان بچسبيد و دقيقاً برروي آن چه هستيد كار كنيد. شما مشتاق عقايدد واهي و پوچ و يا خيالي نيستيد و در عوض مي خواهيد برروي حقايق سرد و سخت زندگي متمركز شويد. بسياري از تصميماتي كه ناشي از اين انديشه و تفكر شماست، ممكن است مخالفت افراد بسياري را برانگيزد و اين تنها شما را مصمم تر مي كند كه راه خود را برويد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: شخصی سعی دارد از قدرت خودش برای دستور دادن به شما و رسیدن به خواسته هایش استفاده کند.با وجودی که از طرز برخورد خوش تان نمی آید اما به دلایلی نمی توانید اعتراض کنید. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: شما روحیه ای دارید که می خواهید تغییراتی را در زندگی تان موجب شوید،پس ببینید که برای تغییر شکل دادن چه کاری لازم است.اگر چه قبل از آن بهتر است این را بدانید که در میان گذاشتن افکارتان با افرادی که آنها را قبول دارید بسیار مهم است.اگر می خواهید از حمایت یا حضور آنها استفاده کنید،مجبور خواهید بود با تضادهای زیادی روبرو شوید که برای تان چندان دوست داشتنی نیست. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز به نظرخستگی ناپذیر می باشید.سعی کنید بیش از توان تان کار نکنید.شاید همسرتان کمی حساس باشد بهترین راه برای جلوگیری از مشاجره این است که به هم دیگر فرصت بدهید.زمانی که این حساسیت ها برطرف شد دوباره از هم بودن لذت می برید. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: هر چند وقت يكبار حس ماجراجوئي بر شما غلبه مي كند. متاسفانه هميشه قادر نيستيد كه اين چنين عمل كنيد. اگر به فكر برنامه امروزتان دلبسته ايد نااميد نشويد چون امكان دارد كارها كنترلشان از دست شما خارج شود و مسايل خودشان مسير خود را طي كنند. ...

دی

فال روز متولدین دی: امروز بايد كمي از سرعتتان بكاهيد، البته كمي خسته كننده است. اما اگر كارها را به سرعت انجام دهيد بايد بگويم حتماً يك چيز مهم را يادتان مي رود يا گم مي كنيد .اگر اخيراً به ديگران كم توجهي و بي اعتنايي كرده ايد، و آن ها به شما كمكي نمي كنند، نبايد آن ها را مقصر بدانيد. اين طور نيست؟...

بهمن

فال روز متولدین بهمن: به خاطر سپردن مسائل مهم امروز کاملاً ممکن خواهد بود بنابراین این مطلب را برای جستجوی حقیقت در نظر داشته باشید . ممکن است پیغام ناقصی به دست تان برسد که تمام معنی آنرا نمی فهمید شاید دوستی حرف شما را کاملاً اشتباه متوجه شود یا چیزی را از دست دهید که خیلی برایتان مهم باشد و همچنین در مورد برنامه های آینده سردرگم خواهید بود. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز از احساس خلاقیت تان استفاده کنید و از ابتکاراتتان بسیار خوشحال خواهید شد. بعضی از مناطق زندگی شما ممکن است کمی آشفته باشد اما موقعی که نوبت به ساختن بهترین لحظات برسد شما یک نور درخشان در تاریکی می توانید باشید. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/11/2010, 10:41

ماه تولد دوستانی که از فال روزانه بازدید می کنن

مهندس پرهام به لیست بازدید کنندگان اضافه شد

(فروردین)

فال روزانه - صفحة 15 1aries

مریم جون
مهندس محمد فر

(اردیبهشت)

فال روزانه - صفحة 15 2taurus

هانیه جون
ملیکا جون

(خرداد)

فال روزانه - صفحة 15 3gemini

الهام جون
پریا جون

(تیر)

فال روزانه - صفحة 15 4cancer

آقای امیر حسین

(مرداد)

فال روزانه - صفحة 15 5leo

مهسا جون
کیمیا جون

(شهریور)

فال روزانه - صفحة 15 6virgoq

نجمه جون
مهشید جون

(مهر)

فال روزانه - صفحة 15 7libra

هنگامه جون
مهتاب جون
سلما جون
رونیا جون
آقا فرشاد

(آبان)

فال روزانه - صفحة 15 8scorpio

ریرا جون
پریسا جون

(آذر)

فال روزانه - صفحة 15 9sagittarius

آقا فرهاد
سامانتا جون
آقا میثم
سارا ب 211 عزیز

(دی)

فال روزانه - صفحة 15 10capricorn

آقا حامد

(بهمن)

فال روزانه - صفحة 15 11aquaris

آقا عارف

(اسفند)

فال روزانه - صفحة 15 12pisces

شیوا جون
معصومه جون
مروارید جون
مهندس پرهام
هاله جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/12/2010, 07:47

فال روز 22 خرداد ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: در مورد پول با يك نفر اختلاف داريد و مي خواهيد بدانيد چرا پولي را كه به زحمت به دست آورده ايد به هدر مي دهد اما از طرف ديگر آن ها پول خودشان را هم به هدر مي دهند. در هر صورت حل كردن اين مشكل به خودتان بستگي دارد. مراقب لوازم شخصي تان باشيد مخصوصاً اگر به جاي شلوغي مي رويد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: سعی کنید آرامش داشته باشید و در منزل عصبانی نشوید به زمان نیاز دارید تا در مورد مسائل خصوصی خودتان فکر کنید. در هر صورت هنوز سوءتفاهم ها و کارهای نیمه تمامی دارید که باید در تنهایی آنها را حل کنید و از بین ببرید. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: شايد خبر خوبي در رابطه با يك موضوع دفتري به دست آوريد كه اخيراً شما را فوق العاده نگران كرده است. افرادي كه در مخارجشان در خانه شريك هستند درآمد بيشتري به دست مي آورند و اين موضوع سبب خوشحالي آنها مي شود. فرصت هايي داريد تا تغييرات بزرگي ايجاد كنيد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: می توانید با دوستان نزدیک تان معاشرت کنید،مخصوصاً زمانی که کارتان تمام شده است و به خانه برمی گردید.این موضوع مطمئناً برای تان مهم است اما دیگران برنامه های دیگری دارند.شما می توانید به خانه بروید و استراحت کنید. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز قدرت شما بدون حد و مرز است و شما پذيرنده سلسله افكار متفاوتي خواهيد بود. هم چنين امروز داراي مهارت خاص براي ايجاد ارتباط با مردم اطراف خود مي باشيد، پس در حال حاضر مي دانيد كه آنها به چه فكر مي كنند، حتي اگر به شما راجع به آن چيزي نگويند. ارتباطات بدون كلام از اين قبيل، ميزان روابط و تفاهم بين شما را افزايش خواهند داد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز بیش از اندازه فداکاری می کنید و به دیگران کمک می کنید.حتی لازم نیست کسی از شما بخواهد،خودتان هر کاری از دست تان برمی آید انجام دهید.البته ترجیح می دهید از نظر روحی بیشتر به آنها کمک کنید. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز روز شگفت انگیزی برای قدرت تصور شماست.چرا که تخیل شما، شما را به مسیرهای جذاب و جالب هدایت کرده و سفری جذاب برای شما به ارمغان خواهد آورد.اگر چه شما مجبورید امروز به حقایق بپردازید و یا کارهای روزمره تان را انجام دهید، این کار اگر نمی توانید خبر خوشی باشد چرا که ممکن است با زد و خوردی در درون برای دست کشیدن از این تصورات جالب روبرو شوید. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز می توانید موفقیت بیشتری به دست آورید.البته باز هم رقابت هایی پیشرو دارید و زندگی پر از حوادث است اما می توانید استراحت کنید و کمی از وقت آزادتان لذت ببرید. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: از قبل به مسايل فكر كردن يكي از مهارتهاي شما آذريهاست و امروز افكارتان به جاهاي دوردست رفته . شايد به يك تعطيلات كه بزودي فرا مي رسد فكر مي كنيد يا به دور هم جمع شدن با كسي كه از يك مليت ديگر است فكر مي كنيد. اگر امشب با كسي بيرون مي رويد سعي كنيد خيلي شب جالب و رويايي بوجود آوريد. ...

دی

فال روز متولدین دی: اگر از خودتان بچه نداريد، امروز مي توانيد فرزند كسي را از او قرض كنيد. اگر مانند بچه ها رفتار كنيد بيش تر لذت خواهيد برد تا اين كه مانند بزرگ تر ها باشيد. اگر عصبي و ناراحت هستيد به جاي اين كه يك گوشه بنشينيد، كمي ورزش كنيد....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: اگر در رابطه با مسائل مالی به شخصی مشکوک هستید و آنقدر ها هم صادق نیست . بهترین کار این است که از حقیقت سر در آوردید . با دقت فکر کنید و نقش خودتان را در تمام این موضوع بررسی کنید شاید بهتر باشد به روی خودتان نیاورید . این کار برای این نیست که کسی را مقصر کنید اما بیشتر به این خاطر است که جلوی ضررها را بگیرید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: یک جمع مهمانی خودمانی خانوادگی ممکن است اولین انتخاب امروز شما نباشد . اما بطور تعجب آوری لذت بخش خواهد شد. شما در بالاترین فرم موجود هستید و احساس درام شما همه را مجذوب می کند . قهرمانی های اخیر را به شما نسبت می دهند باید مقداری بیشتری تمرین کنید.زیرا به نظر می رسد باید سلولهای خاکستری تان به تحرک وادارید. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/12/2010, 08:14

دست شما درد نكنه فريده خانم عزيز

لطف كردين

خيلي زحمت كشيدين

رز رز رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/12/2010, 08:30

خواهش می کنم آقا فرهاد.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/12/2010, 08:41

مرسی فریده جونم!روحیه گرفتم اخه یکم فال قبلی دردناک بود!

خسته نباشی خانمی!دستت درد نکنه!

اینم تقدیم شما که ایکونهامو پسندیدید!فال روزانه - صفحة 15 70441763381910501924

فال روزانه - صفحة 15 62623315521323012204
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/12/2010, 08:51

خواهش می کنم کیمیا جون. خوشحالم که این یکی بهتر بود. مرسی عزیزم آیکونهات خیلی خیلی قشنگن
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف honey 6/12/2010, 09:13

ایول بابا اشاره
ممنون فریره جون
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریسا 6/12/2010, 09:23

ممنون فریده جون 23 و24 هم بذار می خواهم بدوم تو این روزا چیزی که می خواهم و خوشحالم میکنه رو بدست میارم امروز این اتفاق نمیفته :>#(:
دست درد نکنه خانومی مر30 و ممنون :* عشق رز قلب
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف mahssa 6/12/2010, 15:23

هورا.من شیرم خیلی خوشحال
mahssa
mahssa
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/13/2010, 13:18

معلومه فالت خیلی خوب بوده هاله جون. درسته؟

خواهش می کنم پریسا جون. هر روز فال روزانه آپلود می شه زودتر نمی فرستن
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/13/2010, 13:27

فال روز 23 خرداد ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: امكان دارد كه شما امروز حرفهایی را بزنید كه واقعاً قصد نداشتید آنها را به زبان بیاورید، اما هنگامی كه شما این سخنان ناگفته را آشكار می كنید، می خواهید كه نسبت به همیشه ریسك پذیر تر باشید. متأسفانه احتمال دارد كه شما به آنچه می خواهید نرسید، مگر اینكه شما دوباره برای این كار وقتی را اختصاص داده و به آرامی به این مورد بپردازید. به یاد داشته باشید كه این تنها راهبرد برای شماست، بنابراین در حالی كه كه به نیازهای خودتان می پردازید باید از نیازهای دیگران هم آگاهی داشته باشید.

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: سیاره اورانوس با اختلاف سطح بالا در حالی كه شما را به مسیری بی هدف و بی نظم می كشاند با ونوس ستاره بخت شما درگیر می شود. هنگامی كه آرزوهای شما بی اساسی اطلاعاتتان را شنان می دهند، راهبردهای عاقلانه شما نسبت به زندگی به راحتی فراموش می شوند. به خاطر داشته باشید كه به واقعیت تبدیل كردن خیالاتتان اكنون برای شما از مسائل دیگر مهم تر نیست. همچنین این موضوع در مورد آزاد گذاشتن بیش از حد تخیلتان نیز صدق می كند.

خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما امروزر در حالی كه برای بیان كردن نظریات خود از شیوه هایی استفاده می كنید كه افراد دیگر فقط می توانند این شیوه ها را در ذهنشان تصور كنند، در همه جا مطرح خواهید بود. خوشبختانه شما اكنون از پیروی كردن از قوانین معاف شده اید، درحالیكه شما پیشرفت می كنید دست به كار شده اید كه خودتان قوانینی را وضع كنید. سریع واكنش نشان دادن به خصوص وقتی كه همه چیز طبق برنامه شما پیش می رود، می تواند نشاط آور باشد. تا جایی كه می توانید از این موضوع لذت ببرید.

تیر

فال روز متولدین تیر: اكنون شما باید از انزوا بیرون بیایید، برای اینكه نسبت به همیشه بیشتر می توانید از ابراز وجود كردن قصر در بروید. امكان دارد كه شما هنوز هم به خاطر دودلی تان استرس داشته باشید، به خصوص اگر دیگران برای بازبینی واقعیت به شما تكیه كرده اند. ضمناً شما علاقه ندارید كه فعالیتهای سنگینی داشته باشید، با وجود اینكه این فعلایتها باعث می شوند كه شما به جای اینكه با دلتنگی در مورد گذشته صحبت كنید، خود جوش تر شوید.

مرداد

فال روز متولدین مرداد: اگر شما اكنون زمان زیادی را برای دستیابی به هدفهایتان اختصاص ندهید، نارضایتی شما می تواند حتی بهترین شرایطتان را باطل كند. گذشت زمان به سود شما تمام می شود و این امكان را به شما می دهد كه منتظر بمانید تا بهترین زمان برای شروع فعالیت فرا برسد. درضمن چشمها و قلبتان را به روی هدفهایتان باز نگه دارید.

شهریور

فال روز متولدین شهریور: این روزها روزهای خوب برای شما نیست، تمایل شما برای درست انجام دادن كارها می تواند روزتان را تغییر دهد. به این فكر نكنید كه چگونه می توانید به دیگران برای وارد شدن به گروهتان كمك كنید. در عوض توجهتان را به سمت با انگیزه كردن خودتان معطوف كرده تا در حرفه تان بهتر عمل كنید. در نهایت با توجه به گفته های دیگران در مورد شما قضاوت نخواهد شد، اما كارآیی شما به تنهایی مورد قضاوت واقع خواهد شد.

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز خود انگیخته بودن برای شما كار سختی است، برای اینكه شما حتی در میان آشفتگی های غیر منتظره احساس آرامش نامتعارفی دارید. اكنون به تعویق انداختن برنامه هایتان برای شما آسان ترین راه است، اما این روش جلوی پیشرفت كردن شما را می گیرد. این احساس آرامش مدت زیادی دوام نخواهد داشت، پس هدفهایتان را نشانه گرفته و وارد جهان پیرامونتان بشوید.

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز وقتی كه می خواهید در جایی سرمایه گذاری كنید باید حواستان جمع باشد، برای اینكه مكن است خیلی بیشتر از تواناییتان پول خرج كنید. البته اگر شما پول زیادی هم نداشته باشید، معامله اخیر چند روز به تعویق نخواهد افتاد. ممكن است كه شما ترغیب شده باشید كه با عملی از پیش تعیین شده كه هوشمندی را از بی فكری متمایز می كند، در مقابل محدودیهای رایج عكس العمل نشان دهید. با وجود اینكه شكیبایی داشتن عملی منطقی است؛ اگر این موضوع برایتان واقعاً مهم است، صبر كردن می تواند بدترین كار باشد.

آذر

فال روز متولدین آذر: سطح اشتیاق شما امروز بسیار بالا است، اما فهمیدن اینكه با آروزهای خلاف عرفتان چه كار باید بكنید، كار سختی است. انكار كردن نیازهایتان باعث نمی شود كه از دستشان خلاص بشوید. اما اگر رك و بی پرده صحبت كنید می توانید یك رابطه خویشاوندی مستحكم را خراب كنید. اكنون برای شما زمان مناسبی است كه بدون تعلق خاطر داشتن به اتفاقاتی كه در آینده اتفاق خواهد افتاد، از ستعدادهایتان استفاده كنید.

دی

فال روز متولدین دی: امروز تبدیل شدن به فردی محافظه كار و مسئولیت پذیر در گروهی كه عضو آن هستید برایتان كار آسانی است. شما اخیراً می خواسته اید كه خصوصیات جدید خودتان را كشف كنید، اما اكنون شما ترغیب شده اید كه به پیشرفتی بزرگ نائل بشوید. شروع كنید افكارتان را با دیگران در میان بگذارید، اگر فكر می كنید كه هرچقدر بیشتر این كار را انجام دهید از هدفهایتان دور می شوید، پس برنامه هایتان را به مسیری مستقیم هدایت كنید.

بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز شما روابط اجتماعی زیاد خوبی ندارید، بخصوص اگر نتوانید تصمیم گیری كنید. شما به جای اینكه یك تصمیم قطعی بگیرید بیشتر دوست دارید كه هر دو گزینه را انتخاب كنید. این موضوع می تواند شبیه به یك استراتژی افراطی به نظر برسد، در این هنگام در مورد چیزهایی كه دوست دارید جدی تر خواهید شد. به خاطر جانبداری كردن از هر دو گزینه نیت خود را پنهان نكنید. ممكن است كه شما این توانایی را پیدا كنید كه خودتان را زا آن خلاص كنید.

اسفند

فال روز متولدین اسفند: یك عصبانیت غیر عادی كه فراتر از نگرانی های رایج است، امروز به سختی می تواند آرامش را بر هم بزد. امروز شما احساس رهایی می كنید و برای بر انگیختن كوچكترین محركها آمادگی دارید. اما اگر از كوره در بروید، احساس بدتری یپدا خواهید كرد. اكنون عاقلانه صحبت كردن در مورد احساسهایتان نسبت به اینكه آنها را نادیده گرفته و آرزو كنید كه روزی تحقق پیدا كنند، در شما احساس بهتری ایجاد می كند.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف masi 6/13/2010, 14:14

مرسي.عالي بود.منم به همين نتيجه رسيدم.عاقلانه صحبت كردن.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/13/2010, 15:02

خواهش می کنم مصی جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/13/2010, 15:18

دستتون درد نکنه فریده خانم عزیز

زحمت کشیدین

رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/13/2010, 15:24

ممنونم فریده جون رز رز
راست میگه ، امروز هیچ کاری انجام ندادم D\'oh
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/13/2010, 15:37

خواهش می کنم آقا فرهاد

خواهش می کنم سلما جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریا 6/13/2010, 15:40

فال روز متولدین خرداد: شما امروزر در حالی كه برای بیان كردن نظریات خود از شیوه هایی استفاده می كنید كه افراد دیگر فقط می توانند این شیوه ها را در ذهنشان تصور كنند، در همه جا مطرح خواهید بود. خوشبختانه شما اكنون از پیروی كردن از قوانین معاف شده اید، درحالیكه شما پیشرفت می كنید دست به كار شده اید كه خودتان قوانینی را وضع كنید. سریع واكنش نشان دادن به خصوص وقتی كه همه چیز طبق برنامه شما پیش می رود، می تواند نشاط آور باشد. تا جایی كه می توانید از این موضوع لذت ببرید.

واقعا درست بود !
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف rira 6/14/2010, 01:05

همه چیز در نهایت سادگی پیچیده است D\'oh
ممنون فریده عزیز
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/14/2010, 01:34

خواهش می کنم ریرا جون و پریای عزیز
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

صفحه 15 از 28 الصفحة السابقة  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة