گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فال روزانه

+42
بیتا
کیم
samir
پیام
مونا
sharareh
shinili
spider
محمد
پریسا
mahshid_laki
Innocent
apb
melika
Foad
alex_pk
کیمیا
rira
honey
maria alexio
hamed_myh
مروارید خانوم
Ronia
mahssa
amir hosein
شیوا
نازی
maryam.m
Salma
Sahra
Farshad.roger
hengameh
sara_b211
masi
siamak
Samantha
hana.mn
پریا
الهام
فرهاد
arefkarimzadeh
فریده
46 مشترك

صفحه 14 از 28 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  الصفحة التالية

فال روزانه - صفحة 14 Empty رد: فال روزانه

پست من طرف فریده 6/6/2010, 14:43

الهام جون متاسفم اما گاهی اوقات باید محیط تنش زا رو ترک کرد. یا اصلاً کار دیگه ای پیدا کرد.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف rira 6/7/2010, 01:01

در حال ایجاد تغییرات اساسی هستم. خوب بود
ممنون فریده جان رز
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/7/2010, 05:56

خواهش می کنم ریرا جان
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/7/2010, 06:38

فال روز 17 خرداد ماه 1389

فال روزانه - صفحة 14 3gemni

فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز قبل از اين كه كاري انجام دهيد، خوب فكر كنيد. امروز، روز خوبي است. بنابراين از آن استفاده كنيد تا درآينده پشيمان نشويد. مي توانيد ايده هايتان را براي ديگران بيان كنيد همه به آن توجه مي كنند. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: گاهی اوقات چنان درگیر مشکلات خودتان هستید که مشکلات دیگران را فراموش می کنید. در این هنگام دلسوزی و مهربانی تان را از دست می دهید و متاسفانه امروز باید مراقب این موضوع باشید از بودن در کنار افرادی که برایتان با ارزش هستند لذت می برید و با آن ها خوب رفتار می کنید. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز قرار هاي زيادي نگذاريد زيرا موضوعي را كه خيلي در موردش عالي فكر مي كرديد بعداً كاملاً‌ برعكس مي شود. به خاطر داشته باشيد كه ممكن است در اين زمان مردد باشيد شايد به اين خاطر كه اكنون آزاد هستيد تا تصميم خودتان را بگيريد و مردد هستيد كه به كجا مي خواهيد برويد. بدانيد كه مسير درستي را مي رويد بنابراين مطمئن باشيد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: گاهی اوقات منطقی بودن خوب است اما گاهی اوقات بهترین راهنمای شما حس ششم تان است.به غریزه تان گوش کنید پشیمان نمی شوید.دیگران به طرز فکر شما غبطه می خورند. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: دوباره ستاره ها شادتان خواهند كرد. شما به شهرت مرداد ماهي خود برگشتيد و باعث روح بخشي و سرزندگي هر ميهماني خواهيد بود. حتي اگر نتوانيد مركز توجه يك جمع بزرگ باشيد، از مصاحبت با افراد دور و برخود لذت خواهيد برد و با رفتار بسيار مناسب خود، به آنها نيرو مي بخشيد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: به آرزوها و کارتان فکر می کنید.اگر بخواهید موفق می شوید.با رئیس و همکارانتان هماهنگی خاصی دارید.هر چیزی را که به دنبالش هستید به راحتی پیدا می کنید. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز شما بسیار امیدوار شده اید و این قطعاً به نفع شما کار می کند.برای شروع این احساس شما را پر از اعتماد به نفس می کند به نحوی که می توانید با هر مشکلی که بر سر راهتان قرار می گیرد،مواجه شوید.هم چنین باعث می شود که افراد زیادی جذب شما شده و محبوبیت شما زیاد شود.اگر در فکر این هستید که اولین قدم را به سمت شخص بخصوصی بردارید.در این صورت انجام این شانس با شماست. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز در زمینه رسیدن به اهداف و افزایش اعتماد به نفستان،انرژی بیشتری به دست می آورید.اگر با مشکلی قدیمی رو به رو شوید،می توانید به روشی جدید به آن نگاه کنید.بنابراین دیدگاه قدیمی تان را فراموش کنید و به خودتان حق انتخاب بهتری بدهید. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: خوش بيني ذاتي شما روحتان را به پرواز در مي آورد و شما خيال نداريد به هيچ چيزي اجازه دهيد كه شور و شوقتان را كدر كند. اگر با مانعي روبرو شديد بهتر است فعلاً آنها را ناديده بگيريد. اگر عاقل باشيد نمي گذاريد كه هر چيزي كه نشانگر تفاوت بين موفقيت و شكست هست از ديدتان ناپديد بماند. ...

دی

فال روز متولدین دی: شما آن چنان حقيقت گرا هستيد كه از اين كه تمام مسائل مرموز برايتان آشكار مي شود، شگفت زده مي شويد. هم من و هم شما مي دانيم عنصر خاكي مانند شما ترجيح مي دهد كه در حال و اينجا سپري كند، در حالي كه مي توانيد جايي براي خيال پردازي و روياپردازي پيدا كنيد. شما هرگز اجازه نمي دهيد كه اين ها از كنترل خارج شوند اما گاهي اوقات اين كار را بكنيد و اجازه دهيد ذهنتان روياپردازي كند....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز ماه در علامت شما می باشد بنابراین فرصت دارید که بسیار رک گو و صریح باشید و اگر لازم است در رابطه با موضوعی صحبت کنید . این خبر خوبی است . اما خبر بد این است که این صراحت و رک گویی می تواند شخصی را عصبانی کند . هر اندازه که می توانید در بیان خواسته خود صراحت داشته باشید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما یک متخصص درچیدن و انتخاب و جریان نهفته در اتمسفر هستید . هم چنین درک می کنید که مردم جلو روی شما چیزی می گویند و پشت سرتان چیز دیگری . بعضی مواقع به احساستتان حق قضاوت بدهید . بنابراین تا تمام قطعات پازل را ندارید تصمیم نگیرید. ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/7/2010, 07:29

بسياررر ممنون فريده خانم عزيز

دستتون درد نكنه

رز رز رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/7/2010, 07:36

قابل شما رو نداره مهندس رز
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف rira 6/7/2010, 08:40

ممنون فریده عزیز
داره خوب پیش میره و امیدوارم :m/:
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/7/2010, 11:48

فریده جونم بازم مثل همیشه فالم عالی بود!دستت درد نکنه و خسته نباشی! :* :* :* قلب رز رز رز
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/8/2010, 09:27

خوشحالم ریرا جون رز

خواهش می کنم کیمیا جونم. خوبه که خوب پیش می ره عشق :*
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/8/2010, 09:33

فال روز 18 خرداد ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: اگر به زماني لازم داريد تا خودتان را به كارهاي خلاقانه، ورزش، هنر و كودكان سرگرم كنيد، اكنون بهترين زمان است. اگر از كسي خوشتان مي آيد اكنون مي توانيد اين احساس را بيان كنيد. ...

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: در رابطه با مسائل شغلی باید مطمئن شوید که از حقایق مهم یک پروژه به خصوص با خبر هستید. بی ارادگی یک همکار یا یک کارمند باعث ایجاد نگرانی می شود. انتظار دارید همسرتان به شما وفادار باشد و اکنون باید بدانید که زندگی تان وارد مرحله جدیدی از استقامت و امنیت می شود و فضای جدیدی در انتظار شماست. ...

خرداد

فال روز متولدین خرداد: بهتر است امروز همه توقعات بالاي شما را برآورده كنند، در غير اين صورت زبان تلخ شما حساب آنها را مي رسد. سعي كنيد زياد تند صحبت نكنيد در غير اين صورت اين شما هستيد كه بايد از آنها عذرخواهي كنيد و شما هم اين كار را دوست نداريد. ...

تیر

فال روز متولدین تیر: خودتان را به دردسر انداخته اید.باید از کسی کمک بگیرید.البته اگر نمی خواهید خودتان را بیشتر به دردسر بیاندازید.می توانید با همسر یا دوست تان در مورد حل این مشکل صحبت کنید. ...

مرداد

فال روز متولدین مرداد: ستاره ها امروز شما را به مسير غير قابل پيش بيني رهنمون مي شوند و ذهن شما را به سوي سيري غير عادي مي برند. هر چه بيشتر افراد به شما تكيه مي كنند بيشتر از مطالبي كه به ايشان مي گوييد آزرده خاطر مي شوند و مانع انجام اقدامات خاصي از سوي شما مي شوند. بايد تصميم بگيريد كه از خواسته دلتان پيروي كنيد و يا آرامش را در پيش بگيريد. ...

شهریور

فال روز متولدین شهریور: افراد زیادی امروز رفتارشان متغیر و عجیب است. باید با این افراد کنار بیایید.اگرشما رئیس آنها هستید زیاد سخت گیری نکنید زیرا بالاخره یک روز هم شما به آن ها نیاز دارید. ...

مهر

فال روز متولدین مهر: تا آنجایی که می توانید سعی کنید ولی این تقریباً غیرممکن است که از شر افکارتان خلاص شوید.افکارتان متوجه تمام زمینه ها هست و به محض این که یکی را دنبال کنید به دنبالش ناخودآگاه به سمت دیگر افکار کشیده،می شوید.سعی کنید عقاید عالی که به ذهنتان خطور می کند را یادداشت کنید در غیر این صورت به زودی آنها را فراموش خواهید کرد.افکار شما به خصوص در رابطه با سلامتی و کارتان اوج خواهد گرفت،اگر چه در ابتدا ممکن است به نظر برسد که آنها افکاری منطقی و حواس پرت هستند.به آنها نگاهی دوباره بیاندازید،آنها ممکن است بسیار عالی و بی نظیر باشد. ...

آبان

فال روز متولدین آبان: درست نیست که بگویم همیشه در ناز و نعمت بوده اید،اما امروز ستارگان هماهنگی خاصی دارند و بهترین فرصت برای روابط احساس شما ایجاد می کنند.اما بیش از این که جشن بگیرید در مورد تجربه هایی که در چند ماه اخیر به دست آورده اید خوب فکر کنید. ...

آذر

فال روز متولدین آذر: در هوا امواج عصبيت موج مي زند. عصبي بودن شما بدليل اين است كه شما مشكوك شده ايد به يكنفر كه مي خواهد زير قول خود بزند. طبعاً شما از اين نوع رفتار خيلي نااميد مي شويد، ولي امكان زياد هم دارد كه شما داريد از كاهي كوهي مي سازيد و داريد عكس العمل تندي نسبت به آن رفتار نشان مي دهيد. ...

دی

فال روز متولدین دی: اگر بپذيريد كه عالي ترين نيستيد آن زمان است كه زندگي رو به بهتر شدن مي رود. ذهنتان خيلي مشغول است اما بد صحبت كردن با همكاران و فردمورد علاقه تان همه چيز را خراب مي كند. مي توانيد به جاي آن آرامش خودتان را حفظ كنيد....

بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز هر زمانی که می خواهید پولی را تحویل دهید مراقب باشید زیرا همه به آن اندازه که چهره مظلوم دارند صادق نیستند . مراقب خرد کردن پولتان باشید و همچنین کسانی هستند که سعی دارند سرتان کلاه بگذارند . اگر به سرمایه گذاری مالی فکر می کنید حتماً نکته های زیر و کوچک را در نظر بگیرید و برگه هایی را امضاء‌ می کنید به دقت بخوانید. ...

اسفند

فال روز متولدین اسفند: ممکن است قلب شما داستانی تعریف کند اما سر شما حساب دیگری انجام دهد. یک عشق جدید ممکن است فریفتن آینده نگری شما باشد اما باید بیاموزید که اگر فقط چیزی را که می خواهید ببینید یک دستور العمل برای مصیبت است . ...
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/8/2010, 09:46

فریده خانم عزیز
دست شما درد نکنه
دقیقا درست بود فال امروز

عجب !!!!!!!!!!!!!!

خیلی زحمت کشیدین ممنونم رز رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/8/2010, 09:51

خواهش می کنم آقا فرهاد. شرمنده نفرمائید. رز
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hengameh 6/8/2010, 10:29

آخ آخ امروز من جدا دارم خفه میشم از یه عالمه فکر و خیال ناراحت

مرسی فریده جونم عشق رز رز
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/8/2010, 10:50

خواهش می کنم هنگامه جون. منم همین طورم هنگامه جون. رز عشق :*
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/8/2010, 12:30

وای!دپرس شدم!فال روزانه - صفحة 14 61377217267919523463

هر چه بيشتر افراد به شما تكيه مي كنند بيشتر از مطالبي كه به ايشان مي گوييد آزرده خاطر مي شون

واقعا!اگه اینطوره دیگه اصلا کنارشون حرف نمی زنم! گریه گریه

فریده جونم!دستت درد نکنه!مرسی خانمی!فال روزانه - صفحة 14 98901539947508033273
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 6/8/2010, 12:55

ممنون فریده جون یه عشقی می خواست در خونه دلمو بزنه ولی گفتم خونه نیستم! خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 6/8/2010, 13:44

وای باورم نمیشه فال امروز کاملا درست بود من امروز چند تا طوفان حسابی به پا کردم خدا فال آخر هفته رو به خیر بگذرونه چون بدجوری عصبانیم خیلی خوشحال

ممنون از زحمتت فریده جون رز
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 6/8/2010, 14:33

يعني ما اسفنديا درو بروي عشق ببنديم؟!!
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/9/2010, 08:30

خواهش می کنم کیمیا جونم. امیدوارم فالت بهتر بشه. چه آیکونهای بامزه ای فرستادی مرسی بابتش.من از این جور چیزها خوشم میاد

هاله جان مرموز حرف می زنی

خواهش می کنم الهام جون. شما خردادی ها توی کی وضعین نیم مونید من مطمئنم

مصی جون. قابل تامله
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/9/2010, 10:54

فال روز 19 خرداد ماه 1389

فروردین

فال روز متولدین فروردین: شاید امروز فکر بسیار درخشانی داشته باشید اما نتوانید هیچ کجا از آن استفاده کنید. متناقضاً، هر چه بیشتر طرح خود را برای دیگران تشریح کنید، آنها کمتر نسبت به مزیت آن متقاعد می‌شوند. این به این معنی نیست که آنها با موقعیت شما مخالفند بلکه آنها مطمئن نیستند که شما بتوانید استراتژی خود را به یک طرح کاملاً عملی تبدیل کنید.گرچه دائماً به این فکر می‌افتید که خواسته اتان را تحقق ببخشید اما آن را برای بعد نگه دارید. اکنون بهتر است اول با راهکارهایی آن را پیش ببرید.

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: حتی اگر فکر می‌کنید که دوست دارید فردی بسیار واقع بین باشید، امروز نباید تا این حد در مورد آن مصمم باشید. ابتدا می‌توانید دیگران را متقاعد کنید که درباره ی کاری که می‌خواهید انجام دهید همه چیز را می‌دانید اما هر چه می‌گذرد آنها را بدتر گیج می‌کنید و این باعث ایجاد تناقض در حرفهایتان می‌شود. اکنون می‌توانید یک مفهوم پیچیده را توضیح دهید اما احتمالاً می‌بینید که اگر جنبه های ساده ی آن را توضیح بدهید بدتر چالش زا می‌شود. اگر ممکن است بگذارید یک نفر دیگر برای مدتی کنترل آن را بدست بگیرد.

خرداد

فال روز متولدین خرداد: گرچه سیاره مریخ شما دوباره بعد از هفته گذشته به سرعت خود ادامه داده است اما امروز دوباره بامبول درآورده و از یک طرف سیاره پیام آور لطفش شامل حال شما شده و باعث روشنی ذهن شما می‌شود و فکرهای جدید بسیار زیادی را در سر شما می‌اندازد اما همزمان یک سری تناقضاتی پیش می‌آید، حرفهای مهم را زیر لب زمزمه کرده و هاله هایی از ابهام آنچه در سر شما است را مسدود می‌کند. اکنون نسبت به آنچه می‌دانید مطمئن نباشید، یک چند روزی دست نگه دارید بعد دوباره در مورد انتخاب خود تجدید نظر کنید.

تیر

فال روز متولدین تیر: اگر امروز می‌توانید سکوت کنید موفق خواهید شد تا از این تارپیچیده ای که دور خود تنیده اید مانند یک قهرمان بیرون بیایید. شما می‌توانید دو طرف یک مشکل را اکنون ببینید و تشخیص می‌دهید که راه حل آسانی برای آن وجود ندارد. اگر وانمود کنید که پاسخی برای آن دارید فقط باعث ناامیدی شما می‌شود. عاقلانه ترین راه این است که کمی‌ دست نگه دارید. احتمالاً مطلب مهمی ‌دارید که می‌خواهید به گفتگو اضافه کنید اما شاید به این یکی دو روز ارتباط داشته باشد.

مرداد

فال روز متولدین مرداد: وقتی اهداف شما با آنچه الان در محل کارتان انجام می‌دهید هماهنگی دارد این خیلی اطمینان بخش است اما اگر اینطور نباشد می‌تواند خیلی نگران کننده باشد. این وضعیت دشوار با دخالت یک دوست یا همکار که خیلی موجه نیست می‌تواند پیچیده تر شود. حتی اگر شما بخواهید که تصمیم نهایی را خودتان بگیرید باز هم به حمایت اطرافیان نیاز دارید و امروز این اتفاق نمی‌افتد. صبور باشید تا آخر هفته همه چیز خود به خود درست می‌شود.

شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز یکی از روزهای استثنایی برای شماست که ترجیح می‌دهید به جای اینکه خیلی جدی و منطقی باشید یک داستان بگویید یا یک شعر بنویسید. دوست دارید دیگران ببینند که چقدر باهوشید.اما امروز نمی‌توانید به آسانی به این هدف برسید. نیازی نیست که با قول تعهد به آنچه نمی‌توانید انجامش دهید خودتان را برای شکست و ناامیدی آماده کنید. به خودتان اجازه دهید که خیال پردازی کرده و در رویا فرو بروید، فردا دوباره می‌توانید به دنیای واقعی برگردید.

مهر

فال روز متولدین مهر: شما قهرمان بی چون و چرای تعادل هستید. شما به دنبال هماهنگی هستید حتی زمانیکه از شما دور باشد. امروز اگر می‌خواهید در وسط مشکلات به آرامش برسید سعی کنید کارهایتان را به اتمام برسانید. به جای اینکه بیایید مرکز ثقل خود را گویی که دارید یوگا انجام می‌دهید، پیدا کنید، تصور کنید که مانند یک اسکیت بازی هستید که در حرکت است. اقبال به شما رو آورده است و سعی نکنید آن را از دست بدهید.

آبان

فال روز متولدین آبان: شما علاقه ای به بحث با کسی را ندارید که تصمیم خود را گرفته است.اصلاً نیازی به این ندارید که چیزی را به کسی ثابت کنید. اما از بحث و گفتگو کنار نایستید زیرا به ناچاراختلاف به وجود می‌آورد. و دو نفر را به جان هم می‌اندازد. شما می‌توانید به بهترین نحو با شفاف سازی درمورد عقایدتان عاقل بودن خود را نشان دهید بدون اینکه با آنها بجنگید.

آذر

فال روز متولدین آذر: امروز روز جالبی برای شما خواهد بود پس سعی نکنید که دو مقوله‌ی متقاوت را تجربه کنید. از یک طرف، شما مانند دانشمندی می‌مانید که دو حالت تجزیه ای و منفصل را مشاهده می‌کند.و از طرف دیگر، مانند بازیگری می‌مانید که دنیای عجیبی دارد و تحت تأثیر حرکاتی قرار گرفته است. هردوی این روشها با ارزشند پس با آگاهی کامل آنها را در ذهن خود زمزمه کنید و بدون اینکه بلند آن را بخوانید در دلتان جاری سازید.

دی

فال روز متولدین دی: امروز می‌خواهید روی عقل سلیم خود حساب کنید. همانطور که ماه آن را نشان می‌دهد. اما به نظر می‌رسد که موقتاً توانایی تشخیص خود در مورد جدا کردن مهره های غیر اصلی که در ذهن شما وول می‌خورند را از دست داده اید. شما طبیعتاً می‌توانید به آسانی فاصله ی بین حقیقت و دروغ را حفظ کنید اما الان هر دوی آن در واقعیت وجود دارند. از جدا کردن آنها دست بکشید و فقط خوبی آنچه قادر به انجام آن هستید را ستایش کنید.

بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز احتمالاً به مسیری کشیده خواهید شد که حرفهایی که در طول این چند هفته شنیده اید را می‌خواهید بیان کنید اما هرچه بیشتر تلاش می‌کنید که آنها را برای دیگران توضیح دهید، آنها کمتر می‌فهمند.برخی از نظرات خیلی از ذهن دورند و به آسانی دیگران آنها را متوجه نمی‌شوند مگراینکه به روش خاصی که تجربه ی آن را دارید مطالب را بیان کنید. وجدان بیدار، هنرمند یا شاعر به هر حال می‌توانند به شما کمک کنند با دیدگاه کنونی خود را توضیح دهید.

اسفند

فال روز متولدین اسفند: مریخ منطقی به صورت مربع دور دو سیاره تصمیم شما یعنی مشتری و نپتون در حرکت است و ذهن شما را به حقایقی که خارج از قلمرو زبا ن وجود دارند باز می‌کند. این می‌تواند اگر امروز سعی کنید که در روابط خود خاص باشید کاملاً گیجتان کند چرا که حتی مفاهیم کلی هم می‌توانند دشوار بشوند. اگر به جزئیات توجه کنید باعث سرخوردگی شما می‌شود. بنابراین سعی کنید این کار را نکنید تا فردا که تمرکز شما برگردد.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف mahshid_laki 6/9/2010, 11:05

من متولد شهریورم ای کاش می شد همیشه تو رویا بود اما حیف که حتی یه لحظه ام نمی شه چه برسه به یه روووووووززز
mahshid_laki
mahshid_laki
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/9/2010, 11:24

به به مهشید جان به فال روزانه خوش اومدی. زیادی رویایی بودن هم خوب نیست
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف melika 6/9/2010, 14:13

چقدر فال امروزم پیچیده بود 3 بار خوندمش تا فهمیدم! ممنون از زحماتتون! فال روزانه - صفحة 14 877119
melika
melika
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریسا 6/9/2010, 14:16

ممنون فریده جون من ابانم مر30
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/10/2010, 06:28

خواهش می کنم ملیکا جون

قابل شما رو نداره پریسا جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

صفحه 14 از 28 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة