گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آخرالزمان

+13
شیوا
مرضیه
samir
spider
apb
maryam.m
nilufar
فریده
snake_eater
محمد
niloofar20
Koosha_Raisi
amirreza
17 مشترك

صفحه 2 از 5 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية

آخرالزمان - صفحة 2 Empty رد: آخرالزمان

پست من طرف amirreza 12/28/2009, 12:05

در تاريخ بنگريد و از آن درس بگيريد...

من هم آرزو ميكنم كه اين تامل در مورد آخرت و قيامت ما را به سوي بهتر شدن و انجام ندادن گناهان بكشاند
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف apb 12/28/2009, 14:04

من هم با niloofar20 و amirreza عزیز موافقم ، تو پست قبلیم هم سعی کردم تقریبا همین رو بگم!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samir 12/28/2009, 14:13

دوست عزیز می شه بگید کدام سوره قران گفته که 40 سال بعد از ظهور امام زمان قیامت می شه؟

من هم ارزو دارم که امام زمان زودتر بیاد. خیلی دوست دارم زمان ایشان زندگی کنم. دنیایی سراسرا عدالت و خوبی. یک مدینه فاضله یا اتوپیای تمام عیار. من در مورد این مطالبی که گفتید باید تحقیق کنم. ولی امام زمان زمانی می آید که دنیا سراسر ستم و ظلم است که متاسفانه داریم به این شرایط نزدیک می شیم. امام زمان که ظهور می کنند تشریف می برند مکه از کعبه فریاد می زنند که من مهدی هستم. آنگونه که همه صدای ایشان را در جها ن خواهند شنید ولی متاسفانه خیلی ها ایشان را انکار خواهند کرد.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 12/28/2009, 14:14

مهندس پرهام در خصوص پست قبلیتون بگم که گفته شده که علم 32 قسمت است کهتنها با این همه پیشرفت فقط 2 قسمت از آن را بدست آورده اند. با ظهر امام زمان 30 قسمت دیگر در اختیار بشر قرار می گیرد.
مثلا می گویند کفشهایی می آید که با آن می توان روی آب راه رفت.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/28/2009, 15:47

samir عزیز گفتم که نمیدونم کجای قرآن نوشته ولی بارها از زبون خیلیا شنیدم درستی و غلط بودنشم نمیدونم. شاید نباید اینطوری عنوان میکردم. باید میگفتم که فقط شنیدم . ببخشید.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف amirreza 12/29/2009, 01:43

سلام نه نيلوفر خانم من هم اين چيز هايي رو كه نوشتم از ديگران شنيده بودم هيچ اشكالي نداره اينجا كشور دموكراسي :;;>:

عذر خواهي براي چي؟
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف spider 12/29/2009, 04:53

کوشا جان شرمنده از کمبود وقت بود!
وقتی امام زمان (عج) ظهور کند انسان به بعد چهارم دست پیدا میکند
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/29/2009, 07:57

خدا کنه حداقل من به ارزوم برسم بعد قیامت بشه ناراحت تازه کلی باید علم و تکنولوژی ساخت ماشینو پیشرفت بدم همه یه ماشینارو هیبریدی کنم :[-o<:
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 12/29/2009, 14:48

چرا همه فکر می کنند که بعد از قیامت دیگه خبری نیست. اونجاهم زندگی ادامه داره. قرار نیست کهاونجا آدمها بشینند و همدیگرو نگاه کنند. منتها یکسری از محدودیتهای جهان مادی دیگه از بین می ره.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/29/2009, 14:55

بجایه ماشین اونوقت تویه بهشت یا جهنم چی طراحی کنم متفکر: مثلا وسایله شکنجه جهنمو طراحی میکنم lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 12/29/2009, 14:57

کی گفته قراره بریم جهنم
خداوند اینقدر مهربان هست که همه را می بخشه. علما می گن اگر انسان می دونست که مورد بخشش قرار می گیره که همه اش گناه می کرد. من مطمئن شرایط ما در آن دنیا خیلی بهتر از اینجاست.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/29/2009, 15:06

خدا کنه :[-o<: امید وارم ماشینم تویه بهشت باشه باهم تویه بهشت به همراه لاکیامون دور بزنیمخیلی خوشحال تازه دو تا لاکی بی گناهیو که کشتم هم میبینم البته یکیشونو کشتم ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 12/29/2009, 17:49

lol! lol!
آقا محمد این پست آخری خیلی بامزه بود خیلی خوشحال کلی خندیدم عشق در نگاه اول منم مولی و جولی و موگی را میدم بهت ، ببرشون گردش. دیگه اونجا بهشت است و منم خیالم راحته که بچه هام را به یک بهشتی میسپارم لبخند
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/30/2009, 08:32

خواهش میکنم اعضایه فروم باهم میریم اونجا دیگه قرار ملاقاتمون راحته منم میتونم بیام خیلی خوشحال جالب میشه ما هممون مردیم اونوقت تویه بهشت در مورد نگهداری از لاک پشت بحث میکنیم خیلی خوشحال فکر کنم از جهنم بندازنمون بیرون
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 1/1/2010, 22:45

آخ کوشا جان معذرت می خوام من اصلاً منظورم شخص خاصی نبود منظورم خودم هستم که با دیدن این همه شواهد هنوز هم اونقدر که باید معتقد باشم نیستم. مثلاً در مورد نماز. هر کسی گناه اعمال خودش رو با خودش می کشه. امیدوارم همه به اعتقاد درست برسند
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف spider 1/8/2010, 18:24

نشانه های ظهور امام زمان (عج)
1.شکستن سد یأجوج و مأجوج
2.خروج یمانی
3.خروج سفیانی
4.خروج خراسانی
5.صیهه آسمانی
6.نمایان شدن دست در آسمان
7.اختلاف خالد بن ولید عباسی
8. کشته شدن نفس زکیه
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف فریده 1/8/2010, 23:51

برام جالبه که این قدر اطلاعات دارید و در این زمینه مطالعه می کنید. من که هر چی می دونم یا شنیدم یا توی کتاب خوندم. اما خیلی خوشحالم وقتی می بینم توی سایت افرادی هستند که بخشندگی خدا رو قبول دارند. چون من شدیداً به خدا اعتقاد دارم و همیشه حس می کنم یه دوست خیلی خوبه که هر چی می خوام بهم می ده بدون اینکه از من در ازاش کاری بخواد.هر چقدر دلم بخواد می تونم باهاش حرف بزنم درد دل کنم غر بزنم اما هیچ وقت بهم نمی گه بسه خسته شدم این قدر شکایت می کنی.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 1/8/2010, 23:53

اسپایدر در مورد مواردی که نوشتی می تونی توضیحاتی رو بنویسی یا منبعش رو بهم بگو تا خودم در موردشون بخونم. چون متوجه شماره های 1 و 4 نشدم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف amirreza 1/9/2010, 03:45

سلام ببخشيد مدتي نبودم امتحانات مجال نميده:

نشانه ها رو تقريبا شنيده بودم

فريده خانم خروج خراساني يعني شخصي از خراسان براي اسلام قيام ميكند

از اين نشانه ها گزينه 2 اتفاق افتاده

البته نشانه هاي ديگري هم هست :

قفل كل متربّص فتربّصوا بگو همه منتظرند پس منتظر باشيد.
ظهور حضرت حجت چنان واقعه عظيمي است كه نشانه عظمتي بس سترگ را مي طلبد .از طرفي اين نشان بايد راه را بر ادعاهاي دروغين مدعيان بربندد.
واقعه « صيحه آسماني»، «فرياد آسماني»، « دست اشارتي از آسمان» و... همگي مصداقهاي اين امر عظيمند. سيطرة تكنولوژيكي انسان عصر فضا نيز بيشك نشانه اي عظيم را مي طلبد تا مرهم دردهاي رنج ديدگان زمين باشد! و چنين امري در ظهور نوادة پاك رسول اكرم مهدي موعود رخ مي نمايد.به طوري كه شياطين زميني و آسماني به دست و پا افتاده و در صدد تخطيه نداي آسماني برمي آيند.ولي « حقيقت ماندني و باطل رفتني است».

اين مقاله مختصر كنكاشي در اين بزرگترين نشانة ظهور پاك مهدي (عج) است كه از سايت اينترنتي شبكه امام مهدي ارواحنا فداه برگرفته شده است. نگارنده كنكاشي را نيز در آينده نزديك تقديم خواهد كرد قفل كل متربّص فتربّصوا بگو همه منتظرند پس منتظر باشيد.

حضرت امام رضا عليه السلام: « هفوَ الَّذى يفنادى مفناد مفنَ السَّماءف بفافسْمفه، يَسْمَعفهف جَميعف اَهْلف الاَْرْضف بفالدفعاءف افلَيْهف.»(1) « او كسى است كه منادى از آسمان نام او را فرياد مى كند، و به سوى او مى خواند كه همه اهل زمين مى شنوند.»

چون راه طولانى غيبت به انتها برسد و روزگار نشستن پايان پذيرد و پرده هاى حجاب، دامن از چشم خلق برچيند و هنگام ظهور و تجلى نور فرا رسد، از فراز گنبد گردون و از ميان آسمان نيلگون صداى دلرباى امين وحى و سيّد اهل آسمان ها حضرت جبرئيل عليه السلام در مشرق و مغرب عالم طنين انداز شود و عالميان را بر سر سفره بيعت الهى صلا زند.(2) و نام بلند آن حجت الهى و خليفه حضرت رسالت پناهى را با نام نامى پدر مطهرشان بر عالميان گوشزد نمايد، انشاء الله.(3) و اين است دعوت او: اى منتظران بپا خيزيد كه آن ذخيره الهى قيام كرده، به سوى او آييد كه اينك وقت قيام است و پايان انتظار. اى دلسوختگان! زمان خونخواهى حسين عليه السلام فرا رسيده.(4) و اى اهل ايمان وعده الهى تحقق يافته.(5) و هر قومى به زبان خويش ندا را متوجه شود، تا حجت بر همه تمام گردد و هيچ كس را عذر و بهانه اى نباشد. زيرا اوست كه تمام اديان را محو و نابود مى كند، و دين خدا را بر همه عالم غالب مى كند.(6) و اين ندا را رمزى ديگر نيز مى باشد، كه علامت حتمى ظهور باشد،

امام صادق عليه السلام فرمودند: «علامت را بشناس»(7) تا به گمراهى نيفتى و در ضلالت قدم ننهى، دزدان راه و مدعيان دروغين نتوانند تو را به سوى خويش دعوت كنند، و اين نشانى روشن براى حقيقت است. و اين ندا; نداى فجرصادق است كه در صبح صادق دميده خواهد شد، و در آخر روز، شيطان آخرين تلاش خويش را براى گمراهى خلق مى نمايد، و مردم را به كفر و شرك مى خواند.(8) (افنَّ الشَّيْطانَ لفلاْفنْسانف عَدفوٌّ مفبينٌ)(9)

ــــــــــــــــــــــــــــ

1 ــ بحار الانوار ج 52 ص 322 حديث 29.
2 ــ بحار الانوار: ج 52 ص 290 حديث 32.
3 ــ بحار الانوار ج 51 ص 38.
4 ــ «ثم يخرج المنتصر و يطلب بدم الحسين و دماء أصحابه.» بحار الانوار ج 53 ص 145 حديث 2.
5 ــ(وَعَدَالله الَّذينَ آمَنفوا مفنْكفمْ وَعَمفلفواالصّالفحات لَيَسْتَخْلفَنَّهفمْ في الأرْضف....) سوره نور آيه: 55
6 ــ ( هفوَ الّذي اَرسَلَ رَسفولَهف بفالْهفدى وَدينف الحَقّف لفيفظْهفرَهف عَلَى الدّينف كفلّفهف...)سوره توبه، آيه: 33.
7 ــ «اعرف العلامة.»
8 ــ «ثمّ ينادى ابليس في آخرالنهار من الأرض: ألا إنّ الحق مع عثمان وشيعته» ارشادمفيد: باب 40 ح3.
9 ــ يعنى: بدرستى كه شيطان دشمن آشكارى براى انسان است. سوره يوسف: 5.
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amirreza 1/9/2010, 03:47

در ضمن فقط 5 نشانه ديگر باقي مانده

محققي در زمینه مهدویت به حوادث آخرالزمان اشاره کرد و گفت: در آخرالزمان حوادث مختلفی روی می‌دهد و پیامبر نیز فرموده‌اند به ناگزیر فتنه‌ای پدید خواهد آمد که هر گاه در نقطه‌ای آرامش پیدا کند، در نقطه دیگری ناآرامی شروع می‌شود و این چنین ادامه می‌یابد تا وقتی که منادی آسمان بانگ برآورد که امیر شما مهدی است.

وی اضافه کرد: یکی از مشخصات فتنه این است که فتنه کور است یعنی اجازه تشخیص نمی‌دهد تا جایی که همه در تشخیص حق و باطل دچار تردید می‌شوند و حتی خواص نیز نمی‌توانند حق و باطل را تشخیص دهند بنابراین تأکید شده است که مواظب باشید که خود را از دست نداده و نابود نشوید.

شفیعی سروستانی یادآور شد: پیامبر فرموده‌اند «شما را به هفت فتنه بیم می‌دهم که بعد از من روی می‌دهد، فتنه‌ای از مدینه، فتنه‌ای از مکه، فتنه‌ای از یمن، فتنه‌ای از شام، فتنه‌ای از شرق، فتنه‌ای از غرب و فتنه آخر فتنه سفیانی است».

وی تصریح کرد: از بیش از یک‌ هزار و 200 نشانه آخرالزمان که در روایات از آن سخن گفته شده طبق گفته همه محققان تمام نشانه‌ها رخ داده و فقط پنج نشانه باقی مانده است که اولین آن «فتنه سفیانی» است.
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amirreza 1/9/2010, 03:50

مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) گفت: دشمنان خود را برای مقابله آماده کرده‌اند ولی ما غفلت کردیم، در زمان ریاست جمهوری بوش زیر نظر رئیس جمهور، کمیسیونی برای شناسایی امام زمان شکل گرفت.

وی تأکید کرد: 20 روز قبل موساد و سیا اعلام کردند به دنبال امام زمان هستند و اعلام نیز کرده بودند شاید سید خراسانی اقاي خامنه‌ای باشد زیرا در جوانی در خراسان بوده است و سید یمانی نیز سید حسن نصرالله باشد زیرا در کودکی در یمن بوده است.

شفیعی سروستانی اضافه کرد: مطالعات آنها در خصوص آخرالزمان صدها برابر ماست ولی دانشگاه‌های ما در این زمینه تعطیل هستند و آنها از واقعه ظهور نگران هستند ولی ما غفلت می‌کنیم.

ادامه در پست هاي بعد:
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amirreza 1/9/2010, 03:52

*وجود یک میلیارد نفر گرسنه و 45 میلیون مبتلا به ایدز نشانه‌ای از آخرالزمان
وی با اشاره به نشانه‌ها و حوادث آخرالزمان بیان داشت: خشکسالی، زلزله، قحطی و گرسنگی از نشانه‌های آخرالزمان است به طوری که در سال 2009 یک میلیارد نفر در دنیا گرسنه هستند هر سال نیز یک هزار زلزله متوسط، 18 زلزله بزرگ و یک زلزله عظیم کره زمین را می‌لرزاند.

مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) ادامه داد: بی‌تقوایی و رواج فحشا و بیماری‌های مختلف نشانه دیگری است به طوری که در حال حاضر 45 میلیون نفر در دنیا مبتلا به ایدز هستند و هر سال 5 میلیون نفر به این تعداد اضافه می‌شود که 5 میلیون و 200 هزار نفر کودک هستند و نیمی را نیز از این جمعیت زنان تشکیل می‌دهند و در کشور ما نیز 60 هزار نفر مبتلا به ایدز هستند که تاکنون 2 هزار و 121 نفر جان باختند.
وی افزود: شیوع ایدز از طریق رابطه جنسی، همجنس‌بازی و افزایش فساد از مسائلی است که در آخرالزمان دیده می‌شود.
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف spider 1/9/2010, 08:14

آقا امیر حرفهایت از کتاب پیشگوییها و آخر الزمان است درسته؟
فریده خانم دوست خوبم توضیح دادند!
ولی در مورد شماره 1 یک سدی در داغستان و یا در تاجیکستان وجود دارد که ذوالقرنین آن را ساخته تا دو قوم خون خوار یأجوج و مأجوج از هم فاصله بگیرند و با هم جنگ نکنند

این نشانه ها در مکتبی که میروم یاد گرفتم و ان شا الله دارم منطالعاتم را افزایش میدهم
در ضمن منابع را در این هقته تمام و کمال قرار میدهم![/b]
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف amirreza 1/9/2010, 08:23

سلام ميدونم منم گفته ها و شنيده ها رو گفتم

در ضمن مطالعه در مورد آخر الزمان خيلي خوبه ولي بعضي وقتها باعث شك ميشه كه جايز نيست
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 1/10/2010, 04:25

به هر حال هرچی دلیل هم بیاریم مید ونیم که اخروالزمان نزدیکه ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی