گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آخرالزمان

+13
شیوا
مرضیه
samir
spider
apb
maryam.m
nilufar
فریده
snake_eater
محمد
niloofar20
Koosha_Raisi
amirreza
17 مشترك

صفحه 1 از 5 1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية

آخرالزمان Empty آخرالزمان

پست من طرف amirreza 12/25/2009, 06:31

سلام خوبين ميدونستيد احتمالا تا 2 سال و 11 ماه و 5 روز ديگر دنيا نابود خواهد شد؟
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آخرالزمان Empty رد: آخرالزمان

پست من طرف Koosha_Raisi 12/27/2009, 03:39

بر اساس چه چیزی همچین حرفی می زنید؟

من حاضرم سر یه هات داگ نیم متری باهاتون شرط ببندم که دنیا تا نیم قرن دیگه خطر نابود شدن نداره....
Koosha_Raisi
Koosha_Raisi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amirreza 12/27/2009, 03:51

سلام كوشا جان اگر رجوع كنيد به قرآن و همچنين فيلم 2012 متوجه ميشويد....
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/27/2009, 05:48

چه جالب . من موضوع فیلم رو میدونم ولی ندیدمش . تو قرآن چی نوشته؟
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف amirreza 12/27/2009, 07:42

با سلامي دوباره

در قرآن نشانه هاي آخر الزمان نوشته شده و در احاديث هم همينطور ...

در فيلم 2012 تمامي شواهد و نشانه هايي كه در قرآن و احاديث گفته شده به تصوير درآمده فيلم 2012 رو

بر اساس حرف يك مرتاض مسيحي ساختند اگر اطلاعات بيشتري خواستيد خبر دهيد... :;;>:
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/27/2009, 07:48

ولی تو قرآن نوشته شده روز قیامت 40سال بعد از ظهور امام زمانه که.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف amirreza 12/27/2009, 08:07

سلام

اول كدام سوره؟

دوم شما نشانه ها رو ببينيد!!!!

واقعا وحشتناك است در فيلم تمامي كوه ها مانند پنبه اي خورد ميشود...(آيه قرآن)

مواد مذاب از شرق سر تا سر زمين را فرا ميگيرد (كه امروز در اخبار ساعت 10:30 صبح شبكه شش اعلام كرد كوه آتش فشاني در اندونزي شروع به فعاليت كرده)- امام محمد باقر (ع) : سفياني و حضرت قائم در يك سال قيام مي كنند . ( بحارالانوار ج 52 ص 240)-مردم يماني-بصره-در جنگ ميفتند(اگه اهل اخبار باشيد يك هفته پيش جنگ داخلي بين مردم يماني(يمن)اتفاق افتاد)-يكي ديگر از نشانه هايي كه براي ظهور در روايات ذكر گرديده است فراگير شدن انواع فساد و فحشا در جوامع انساني مي باشد كه در روايات بعنوان علائم غير حتميه وارد شده است . رواج انواع فساد جنسي(زنا، همجنسگرايي،برهنگي و …) فساد اقتصادي (ربا،رشوه،گرانفروشي و...) فساد حكومتي(وضعيت فعلي حكومت در تمام جهان) فساد اجتماعي ( فروپاشي بنيان خانواده ها ، اعتياد و ناهنجاري هاي اجتماعي و …) در اوضاع كنوني دقيقا منطبق بر فرمايشات روايات و احاديث عصر ظهور مي باشد . و....

اگر باز هم تمايل به اين گونه بحث ها داريد من درذ خدمتم :m/:
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/27/2009, 08:13

نمی دونم کدوم سوره بود ولی زیاد شنیدم اینو.
من که واسم خیلی جالبه. دوست دارم ادامه بدید. متفکر:
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف amirreza 12/27/2009, 08:29

وقوع دو حادثه طبیعی عظیم در آخرالزمان در شرق و غرب عالم اشاره شده که باعث بروز خسارات و تلفات زیادی می شود و گرفتاریها و سختیهایی را به وجود می آورد، که بسیاری اعتقاد دارند حادثه تسونامی در شرق آسیا به احتمال بسیار زیاد همان اتفاقی است که به عنوان حادثه مشرق زمین آمده و طوفان کاترینا، احتمالا همان واقعه طبیعی مغرب زمین است.

یک نکته جالب دیگری در حادثه طوفان کاترینا به وضوح مشخص شد و آن عدم کنترل و ساماندهی اوضاع توسط مقامات آمریکایی در برابر مشکلات ناشی از طوفان است.

اگر سری به سایتهای خبری بزنید و عکسهای جدیدی که از شهرهای طوفان زده منتشر شده مثل نیو اورلیانز را ببینید، متوجه می شوید که این ایالتها بیشتر شبیه کشورهای جنگ زده جهان سومی آفریقایی شده و خلق الله! در حال غارت شهر هستند و یا از ترس به صورت گروهی در گوشه و کنار و بلندی ها جمع شده اند و رییس جمهور کشور آمریکا برای آرام کردن مردم، ارتش را با تانک و نفربر به منطقه اعزام کرده.(با دیدن تصاویر، یاد گروههای نظامی آمریکا در سومالی می افتید که بین کپرهای حاشیه شهر موگادیشو [پایتخت این کشور] یا میان ساختمانهای نیمه ویران مرکز شهر، با ترس و لرز اسلحه را دو دستی چسبیده اند و...[اگر فیلم سقوط شاهین سیاه (black hawk down) را دیده باشید منظور من را دقیقاً متوجه می شوید، با این تفاوت که اینبار این وقایع در قلب آمریکا رخ می دهد!؟!؟]).

از امیرالمومنین روایت است که فرمود:پیش از آمدن قائم یک مرگ سرخ است و یک مرگ سفید دو بار ملخ می آید یک بار در وقت ویک بار د ر غیر وقت آن .رنگ ملخها مانند خون اس تواما مرگ سرخ شمشیر و مرگ سفید طاعون است!!!!! چه پیشگویی از این واضح تر را می توان یافت. تابه حال دو مرگ جهانی و جنگ جهانی اتفاق افتاده. در جنگ جهانی اول یا مرگ سفید بیماری هایی مثل طاعون و تیفوس مردم را نابود می کرد اما در جنگ جهانی دوم آتش شمشیر و بمب اتم و اسلحه مردم را نابود می کرد..

علائم ظهوری که پیامبر آن را فرمودند:

از دو کتاب بشاره الاسلام ص 134 و الزام الناصب ص 184-

رسول اسلام ص اله :

(در آینده ) مردان با مردان در امیزند – در آن زمان با چهار پایان درامیزند- و آن هنگامی که پسر مثل یک زن خود را در اختیار مشتری بگذارد و هنگامی که مردان با مردان زفاف کنند مثل عروسی که با داماد زفاف کند و هنگامی که مرد ناموس مرد شود و برای او غیرت به خرج دهد .

-هنگامی که روابط نامشروع علنی گردد ..... مسند احمد ابن حنبل ج2- ص 418 - بحارالانوار ج 52 ص 257- تحف العقول ص 44 بشارت الاسلام ص 135.

نشانه هایی که هنوز اتفاق نیفتاده:

ابولبید روایت می کند:در آخرالزمان حجر الاسود را می برند و آن را در مسجد کوفه نصب می کنند که هنوز این اتفاق نیفتاده ضمن اینکه این روایت با روایات دیگر تناقض دارد چون روایات دیگر می گوید وقتی امام زمان می آید به خانه کعبه می رود و به حجرالاسود تکیه می زند .(پس معلوم است که جای حجرالاسود تغییر نمی کند)اگر بگوییم روایت صحیح است باید این طور تفسیر شود همان طور که می دانیم وهابیون در مکه زیاد هستند که می گویند دست زدن به هر چیز و متبرک دانستن هر چیز شرک است.ممکن است آنها با استناد به این حرف حجرالاسود را به بیرون از خانه کعبه انتقال دهند اما شیعیان احترام آن را نگه داشته و آن را به سرزمین خودشان کوفه انتقال می دهند

حالا من اینو گفتم نرید حجرالاسود رو بردارید ببیرید توی کوفه که امام زمان زودتر بیادروایت دیگر از ابوبصیر است که به نقل از امام باقر می فرماید:آمدن او به هنگامی است که مردم از ظهور دولت آل محمد مایوس و ناامیدند.

يكي از نشانه های حتمی ظهور، خروج دابه الارض (جنبنده زمين) است.

در روایات اسلامی از خروج جانوری در زمان ظهور حضرت صحبت به میان آمده است، این جانور قدرت خارق العاده ای دارد و با عصای موسی و انگشتر سلیمان نبی ظهور میکند و مومن را از کافر جدا می کند، به این گونه که با عصای خود باطن هر کس را مانند مهری بر پیشانی شخص نمایان می سازد.حضرت علی(ع) فرموده اند: (( دابه الارض در مکّه ظاهر می شود و هنگام غروب وقتی که می ایستد تمام مردم جهان او را می بینند، سپس با قدرت خود مومن و کافر را جدا میکند))، حضرت علی (ع) بعد از این سخن، گفتند که: (( از من درباره اینکه بعد از آن چه اتفاقاتی می افتد نپرسید چون با رسول الله پیمان بسته ام که به غیر از فرزندان او به هیچ کس نگویم.)).در بعضی روایات دابه الارض رابه حضرت ولی عصر(عج) وبرخی دیگرازروایات حضرت علی(ع) رابه دابه الارض تشبیه کرده اند.((الله اعلم)).

:m/:
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/27/2009, 09:43

من همیشه وقتی در مورد این موضوع بحث میشه یه حس بدی میگیرم ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 12/27/2009, 13:34

با سلام
از دوستان كسي معني سفسفه رو ميداند
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Koosha_Raisi 12/27/2009, 14:24

آخه دوست من 2012 یک فیلم است
اگر دنیا تا اون زمانی که شما میگید نابود نشد هات داگ نیم متری میخرید؟؟؟
اون وقت چی؟

دوستان اینقدر ساده لوح نباشید!
Koosha_Raisi
Koosha_Raisi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/27/2009, 14:58

پس نشانه ها چی؟؟؟البته من نمیگم قبول دارم دو سال دیگه دنیا فرت ولی میگم نزدیکه حااا کی باشه خدا میدونه سوال هرچی هست اخرو الزمان نزدیک هست ولی نمیشه گفت دو سال دیگه دقیقا اخروالزمان هست
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 12/27/2009, 15:32

بله همه نشانه ها نشاندهنده ظهور هست ولی نمیشه این قدر بی اعتقادانه با این موضوع برخورد کرد. تمام حرفهایی که خداوند فرموده بدون کم و کاست اجرا شده. پس هر کسی که شک داره باید یکم به دور و برش نگاهی بیندازه و تمام عوامل رو کنار هم بذاره. ولی تو کتاب نشانه های ظهور تمام شدن دنیا به مدت 2 سال دیگه تعیین نشده. بلکه وعده داده شده که تمام بی عدالتی ها از بین می ره و بعد از اون امام زمان حکومت می کنند و تمام امامانی که به قتل رسیدند ظهور می کنند و حکومت می کنند.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 12/27/2009, 15:44

کوشا جان انسانها اونقدر نمی تونند مسائل ماوراء الطبیعه رو درک کنند وقتی هم اتفاق افتاد می بینن درسته. در سالیان گذشته هیچ کس حتی تصور نمی کرد بتونه تو آسمون پرواز کنه ولی الان برای ما یک مسئله فوق العاده پیش پا افتاده است.
باید دیدت رو نسبت به این مسئله روشن کنی! یا به امام زمان و امامان اعتقاد داری یا نه! اگر نه که نمیشه کاریش کرد و اگر داری بیشتر به اطرافت توجه کن و بیشتر مطالعه کن.
منم مثل تو اونقدر به امام حسین اعتقاد نداشتم ولی مسئله بدی برام پیش اومد سال گذشته بطور کامل فلج شدم و حتی قادر به انجام خیلی از کارها نبودم حتی کارهای ضروری مثل لباس پوشیدن. دکترها هم امیدی به بهبودی طولانی مدت داشتند یعنی در مدت 2 یا 3 سال به تدریج با مصرف داروهای مختلف. ولی همسرم که به خاطر خیلی از موضوعات و مسائل دینی واقعاً بهش مدیونم دید من رو باز کرد و برام نذز کرد که امسال بتونم راه برم و کار کنم. حالا پا به پای همسرم راه می رم. از لاک پشت مریض نگهداری می کنم و ....
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف nilufar 12/27/2009, 17:13

خدا رو شکر فریده جان ، منم با شما و دوستان دیگه موافقم ، باید با دید باز به مسائل نگاه کرد ، خیلی تحریف ها باعث شده ما دچار ترس بیخود بشیم ، با توجه به چیزایی که من شنیدم و خوندم عصر ظهور عصر شادی و راحتیه ، مطمئن باش که من و شما جزو ظالمان و کافران نیستیم ، تازه مسلمونم که هستیم پس از چی باید بترسیم ؟ مطمئن باشید هر اتفاقی که بیافته هزار بار بهتر از وضعیتیه که الان داریم :[-o<:
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 12/27/2009, 18:50

بله منم موافقم لبخند
هیچ کس نمیدونه 2 دقیقه بعد چه اتفاقی رخ میده! پس بهتره با این دید نگاه کنیم که شاید لحظه ی دیگر زنده نباشیم ، پس کاری نکنیم که از کرده مان پشیمان شویم. خوب باشیم ،صبور و مهربان باشیم ارام باشیم ، ببخشیم و... این موقعی است که نه از مرگ میترسیم نه از دگرگونی زمین و نه از سال 2012 :m/:
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amirreza 12/28/2009, 03:52

سلام فريده خانم انشاالله هميشه سالم باشيد

بله اتفاقاتي كه در اطراف ما مي افتد واقعا نشان از ظهور ميدهند ولي اينكه آيا سال 2012 تمام ميشود....

يه بنده خدايي گفت: سوره توبه براي افراد گناهكار است درسته؟ من هم گفتم درسته...

پرسيد:ميدوني تعداد حروف سوره توبه چند تاست؟

گفتم: نه!

گفت:‌‌(2012)

اول باور نكردم ولي بعد شروع به شمردن كردم...

ناراحت
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 12/28/2009, 04:36

آخه ناسلامتی مت انسان ها قرار بود هیلی بیشتر پیشرفت بکنیم و از علم و هوشمون استفاده بکنیم! هنوز علم جای پیشرفت خیلی زیادی داره! چه طور ممکنه به این زودی تموم شه! به هر صورت بازم باید از این روز تلاشون بیشتر باشه برای درک مطالب و کمک به موجودات و یادگیری و یاد دادن ، این کارها کارهای خوبیه! نمی شه این طوری فکر کرد ، حتی اگه باشه ، چیزی عوض نمی شه ، باید تلاشمون بیشتر بشه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Koosha_Raisi 12/28/2009, 07:06

فریده خانم ممنون ولی از این حرفتون که گفتید من هم مثل تو قبلا خیلی به امام حسین اعتقاد نداشتم...
خیلی ناراحت شدم.
من نمیدونم کجا گفتم که به امام حسین اعتقاد ندارم و ایا اعتقادم سسته؟ D\'oh

من به نظرم تا 0.5 قرن دیگه اگر مشکلی پیش نیاد و اتفاق جدیدی ثبت و ضبط نشه هیچ ترسی نداریم...

آقای امیررضا چه جالب واقعا 2012 تاست؟
ولی شما 2012 تا حروف کلمه رو شمردید؟
Koosha_Raisi
Koosha_Raisi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 12/28/2009, 07:25

2012 حرفه نه کلمه
آقا پرهام گفتن آخر الزمانه نه قیامت که!
تازه ظهور امام زمان (عج) یه انقلاب تمام عیار در جهان به وجود میاره!
ممکنه خیلی از اتفاق هایی که گفتن قبل ظهور پیش بینی کردن نیفته و یهو فردا امام زمان (عج) ظهور کنه!(ان شا الله)!
پس زمان آن را هیچ کس جز خدا نمیداند
ولی در آ که آخر الزمان نزدیک است هیچ شکی نیست
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف amirreza 12/28/2009, 08:25

درسته 2012 تا با مقداري بالا و پايين حرف داره لبخند

ما هم منتظر ظهور حضرت ولي عصر هستيم :[-o<:

ولي به قول دوست كونگ فو كارمون آخر الزمان نزديك است
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Koosha_Raisi 12/28/2009, 09:05

اسپایدر جان اگر کمی بیشتر دقت میکردی و در طول 2 ثانیه پست منو نمیخوندی متوجه میشدی که من نوشتم :

ولی شما 2012 تا حروف کلمه رو شمردید؟

کلمه ی حروف رو میبینید؟

من هم امیدوارم امام زمان زودتر ظهور کنند اما امیدوارم قیامت دیتر اتفاق بیفته تا من بتونم برم دانشگاه!
Koosha_Raisi
Koosha_Raisi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amirreza 12/28/2009, 11:53

در كل هم ظهور نزديك است هم قيامت دلايلش رو هم كه گفتم.

و چه وحشتناك است صحنه قيامت...
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/28/2009, 11:58

چه زنده باشیم چه مرده و چه 2 سال دیگه باشه چه 10000 سال دیگه این صحنه را همگی مشاهده میکنیم. پس بهتره ترس از این روز انگیزه ای باشه برای بهتر شدن
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

صفحه 1 از 5 1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه