گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خاطرات مدرسه

+10
مه لقا
samir
فریده
Foad
Ronia
maryam.m
Koosha_Raisi
spider
niloofar20
محمد
14 مشترك

صفحه 1 از 3 1, 2, 3  الصفحة التالية

خاطرات مدرسه Empty خاطرات مدرسه

پست من طرف محمد 12/22/2009, 09:22

دوستان لطفا خاطرات یا اتفاقات جالبی که تو مدرسه برایه شمااتفاق افتاده رو بگین مخصوصا کتک خوردن خیلی خوشحال
یه کی از اتفاقت جالب من این چند وقته ما مراسم عذا و سینه زنی داریم و بعده مرسام ناهری هم میدن.معونا و مدیر ها از صبح داشتن برایه ما ماکارونی درست میکردن که خیلی کاره گروهیشون جالب بود. در اخر مراسم بویی بد به مشاممون خورد که فهمیدیم غذذذذذااااااا سسسسوووووخخخخخخت تعجب خیلی خوشحال خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط محمد در 12/22/2009, 12:20 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خاطرات مدرسه Empty رد: خاطرات مدرسه

پست من طرف niloofar20 12/22/2009, 09:46

lol! آشپز که 2تا شد آش یا شور میشه یا بی نمک ( که در این مورد سوخته) . اگه آشپزا مرد باشن که دیگه هیچیییییی :;;>:
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/22/2009, 12:24

حداقل املت که بلدیم درست کنیم خیلی خوشحال منم بزایه حفظ جان از گشنگی بلدم کوکو سیب زمینی درست کنم خیلی خوشحال
و جالب تر این شد که غذایه بعیدو که از بیرون سفارش داده بودن هم سوخت وشفته شده بود انقدرم بد مزه بود هیچ کس نخورد ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/23/2009, 04:58

احتمالا آشپزای جایی که ازش غذا گرفتن مرد بودن و تصمیم گرفتن اون روز گروهی آشپزی کنن خیلی خوشحال ...
ولی از شوخی گذشته بعضی وقتا آشپزی آقایون خیلی خوبه
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف spider 12/23/2009, 07:59

همه میدونن آپزی مردا از زنها خیلی بهتره!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/23/2009, 08:02

بله اشپزی بعضی مردا خیلی خوبه و بعضی بد.خانوم ها هم همین طور خیلی خوشحال بازم غذا یه بعدی که امروز ماکارونی دادن کمی ته گرفت و خمیر شده بود گریه گریه فقط عدسیشون خوبه خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 12/23/2009, 08:07

مردای هییتی آشپزیشون خوبه انصافا
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/23/2009, 08:12

بله واقعدا خوبه از خانم ها هم بهتره خیلی خوشحال کسی خاطره نداشت خیلی خوشحال خودم میگم.یه بار سره کلاس تاریخ یکی از بچه ها مشقشو ننونشته بود و معلم وسط درس دادن پرسید داری مینویسی اونم بلند گفت اقا تاریخ مینویسم خیلی خوشحال خاطره؟
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/23/2009, 10:05

کی گفته آشپزی آقایون از خانوما خیلیییی بهتره؟؟؟؟ به نظر من بعضی وقتا آشپزی آقایون خیلی خوب میشه اونم به خاطر اینه که چون کم پیش میاد آشپزی کنن وقتی این کارو میکنن واسش سنگ تموم میذارن. ولی واسه خانوما دیگه تکراری میشه. مردای هیئتی هم جزو همین دسته اند. . خیلی خوشحال
من که تمام دوران مدرسم خاطره بود ولی با این حال اصلا دوست ندارم به اون زمان برگردم...
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Koosha_Raisi 12/23/2009, 10:15

تو خیلی از رستوران های مجلل و تاپ آشپزاشون مردن!!!
Koosha_Raisi
Koosha_Raisi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 12/23/2009, 13:08

بیخود نیست میگن این آقایون همش فکر شکم هستن متفکر: نمونه اش همین شما آقا محمد که سنتون خیلی کمه و خاطراتتون تحلیل غذایی است: سوختگی شفتگی و ....سنتون بره بالا و زن بگیرید چه میکنید! lol! (خوبه که کوکو بلدید ، این روند را ادامه بدید تا در آینده گرسنه نمونید خیلی خوشحال

در مورد آشپزی آقایان هم باید ارز کنم که آن ها شغلشان آشپزی است و کار دیگری ندارند بجز آشپزی و تمام فکر و حواسشان پی آشپزی است (مثل سامان گلریز)، اما خانم ها هر کاری که داشته باشند باز فکرشان درگیر کار خانه و بچه و شوهر و ...است و واقعا نمی توانند روی یک کار متمرکز شوند
نکته دیگه این که آقایان در غذا روغن زیاد استفاده میکنند و این باعث خوشمزگی غذا میشود اما خانم ها یا بهتر بگم مادر ها برای حفظ سلامتی خانواده، از روغن کمتر استفاده میکنند.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/23/2009, 14:29

من اتفاقا همش در حال تضویق به خوردن هستم اخه یکم کم غذام یکمم شکمو.مرد داریم تا مرد,زن داریم تا زن.فقط ما شکمو نیستیم من تا حالا هرچی خانم دیدم موقع دیدن شیرین جلویه خودشونو نگرفتن و همش میگن وای چقدر خوردم چقدر اضافه وزن دارم خیلی خوشحال خیلی خوشحال اشپزی مردا خیلی هم عالیست چون مردا بهتر از زنا میتونن غذا بپوخن خیلی خوشحال البته بعضی مردا بلد نیستن و غذا رو به فنا میدن اما بعضی خانما دست پختشون هم خیلی بده.مردا یی هم که به غذا خوب توجه میکنن خیلی هم خوبن و غذا هایه خوش مزه درست میکنن مثل سر اشپز.ولی خانما براشون یک نواخت میشه و غذا کیف نمیده و به مرور بی نمک هم میشه lol!
روغن خیلی هم خوبه بخاطره همینخ غذا هاتون انقدر خشکه تویه گلو گیر میکنه دیگه خیلی خوشحال خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/23/2009, 15:12

آقا محمد این حرفو به مامانتم میزنی؟ که غذای خانوما خشکه و تو گلو گیر میکنه؟ خیلی خوشحال
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Ronia 12/23/2009, 15:42

سال اول دبیرستان زنگ آخر ادبیات داشتیم من این درس رو خیلی دوست داشتم ولی از دبیرش ... بعد زنگ خورد و همه رفتن سر کلاس. من چند تا از دوستام رو اغفال کردم و نرفتیم خیلی خوشحال یه مدت گذشت ناظمه اومد ما رو پشت ساختمون دید گفت همگی بیاین دفتر D\'oh همه رفتیم اونم گفت تا آخر سال حق ندارین برین سر کلاس ادبیات و چهار نمره از امتحان آخرتون هم کم می شه! عشق در نگاه اول منم تا هفته ی بعدش سی صفحه از حافظ رو حفظ کردم ناراحت و جلسه بعد که ادبیات داشتیم براش خوندم. :\m/: انقدر خوشش اومد سر امتحان از همه چهار نمره کم کرد و بعضی ها تجدید شدن اما به من که همه سوال ها رو هم درست ننوشته بودم بیست داد! خیلی خوشحال
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 12/23/2009, 17:39

من همیشه دانش آموز خوبی بود ولی یاد میاد در مدرسه راهنمایی (خیابان یخچال ، مدرسه بینش سلمان) خیلی از بچه های شرور بودن و وقتی معلم را اذیت می کردن با همون شرارتشون تقصیر می نداختن گردن من بیچاره و معلم محترم هم من را از کلاس محترمانه پرت می کردند بیرون !
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف فریده 12/24/2009, 01:51

اگه بخواهیم متعصبانه به موضوع نگاه نکنیم میشه گفت بعضی از مردها آشپزهای خوبی هستند مخصوصاً هیئتی ها چون غذا رو به مقدار زیاد درست می کنند مزه اش هم بهتر میشه. چون خودم در این مورد تجربه زیادی دارم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/24/2009, 08:02

نیلو فر خانم من به مامانم گفتم که هم غذات بی نمکه هم خشکه هم بد مزست خیلی خوشحال اقایه محمد فر ما تویه کلاسمون یه بیچاره ایرو داریم که همه کارا گردنشه بیچاره.منم ارزو به دل موندم مثل قدیما از کلاس شوت شم بیرون خیلی خوشحال یه کی از بچهای ما تا کسی اذیتش میکنه و میزنه زیر گریه و به معاون میگه و اون بنده خدا کلی ناراحت میشه و بعدش میخنده متفکر: از این کار خیلی بدم میاد .
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/24/2009, 08:37

پس مامانتون خیلی انتقاد پذیرن. من شخصا به خاطر چنین روحیه ای بهشون تبریک میگم. اگه من جای ایشون بودم کاری میکردم که به همون ماکارونی مدرسه راضی بشید که هیچ ، روزی 10000 بار هم خدارو شکر کنید خیلی خوشحال
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/24/2009, 13:03

من که همونم خوردم خیلی خوشحال یه خبر خوب کادر مدرسه بلاخره غذا پختن یاد گرفتن و تونستن یه قورمه سبزیه عالی درست کنن همه خوششون اومد :s/:
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 12/24/2009, 13:12

آقا فرهاد کجایییییی از ماها دفاع کنی.......
اگه خیلی شیر زنین ! یه محرم غذای هییتی امام حسین که (((ممممررررردددد))) ها درست میکنن نخورید!!!!!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف spider 12/24/2009, 13:15

حالا یه خاطره که چند روز پیش سر کلاس عربی اتفاق افتاد!!!!
همه سر کلاس ساکت میشدند و یهو معلم داد زد و یکی از بچه ها هی یه تیکه آهنگ میذاشت !
معلمم نمیفهمید!
بعد یهو کلاس ساکت شد من با صدای بلند یه نوحه گذاشتم !!!!
بهد کلاس منفجر شد!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف samir 12/24/2009, 13:18

کی گفته غذاهای هیاتی را فقط مردا درست می کنند؟
نتونستم دیگه سکوت کنم.

مامانبزرگ من هر سال تاسوعا پلو و قیمه نذری می ده که دو تا دیگ خیلی بزرگ فقط برنج می ذارند، همه اش را هم تمام خاله هام با همکاری هم درست می کنند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 12/24/2009, 13:20

ایول اسپایدر اشاره تو کار خلافم که هستی یه چیزایی میبری مدرسه اهنگم که میزاری خیلی خوشحال خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 12/24/2009, 13:36

بله آقای spider منم با samir موافقم. بعدشم خیلی غذاهای هیئتی برنجش شفته میشه یا بی نمکه یا هر ایراد دیگه ولی چون مال امام حسینه همونم غنیمته و نمیشه حرفی زد. مادربزرگ منم هر سال شله زردی تنهایی میپخت که لنگه نداشت. این همه آشی که خانوما درست میکنن و نذری میدن چیه پس؟
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Ronia 12/24/2009, 14:54

آقا فرهاد بیا کمکشون کن lol!

من نمی دونم چرا اصرار دارین که آشپزی خانومها بهتره؟ متفکر:
آشپزی آقایون که خیلـــــــــــی عالیه، حرف نداره، یکه، اصلاً آشپزی فقط آقایون! اشاره
لطفاً همیشه غذا رو خودتون درست کنید خیلی خوشحال
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 1 از 3 1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة