گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری توله های سگ (دوردونه)

+12
samir
dordon
amir hosein
Saeid
mahsa
مه لقا
masi
love animals
marziye
Foad
Ronia
apb
16 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

واگذاری توله های سگ (دوردونه) - صفحة 3 Empty رد: واگذاری توله های سگ (دوردونه)

پست من طرف dordon 11/24/2009, 17:57

سلام

جناب مهندس پرهام بیهقی عزیز
اگر شما اون روز در دانشکده توله ها رو نشونم نمی دادید ، در هر صورت من برای بردنشون اومده بودم و دکتر نشونم می دادنشون
من منظور شما رو متوجه شده بودم
پوزش می خوام به خاطر این حرفم : اما من نیازی نمیبینم که در مورد تصمیم به شما و یا سایر دوستان توضیح بدم
چون حتی به صورت موقت هم که بود ، من سرپرستشون بودم و تصمیم نهایی با خودم بود
البته قدر راهنمایی های شما و سایر دوستان رو چه در پیام های خصوصیشون و چه در این بخش می دونم
با احترام : من نیازی به تشکر هیچ کس ندارم و در اصل به خاطر دل خودم سرپرستیشون رو قبول کرده بودم و تشکر شما دوستان هم با این حال که محترمه اما لازم نیست
آقای مهندس بیهقی ، همانطور که یک بار گفتم ، خودم تصمیم به بردن هر سه توله داشتم و صحبت های شما اون روز در دانشکده تاثیری بر تصمیم من نداشته
درسته ، شاید ناراحت بودن و عصبی بودنم در این اواخر و اینکه لحن صحبت افراد در نوشتارشون مشخص نمی شه ، همه باعث شدن که من پیام شمارو دستوری و سرزنش آمیز ببینم
اگر که باعث ناراحتیتون شدم ، من عذر خواهی می کنم

شما هم همیشه موفق باشین

سپاس از شما
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف Foad 11/24/2009, 18:13

خانم دوردونه عزیز
در این فروم ، همه با هم دوست هستیم و دوستی از با ارزش ترینهاست. اینو بدونین که هدف نهایی همه ما کمک به حیوانات است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 11/25/2009, 01:07

دردونه عزیز ، من فقط به خاطر کمک به اون توله ها به شما پینهاد دادم و سرزنشی انجان ندادم ، ولی شما طوری در مورد پیلم من صحبت می کنید که انگار من شما رو مجبور به انجام کاری کردم! من شما رو درک می کنم که به خاطر مسائل پیش آمده سرتون شلوغ بوده و ممکنه در درک مفهوم پیام من دچار اشتباه شده باشید ، ولی اگه من هم می خواستم مثل شما باشم که موقعی که وقت ندارم با خسته هستم ، پیام همه رو سرزنش تلقی کنم و حرف های جالبی رو بزنم که نمی شه! پس بهتر بود از ابتدا کمی بهتر در مورد این موضوع برخورد می کردید! همون طور که مخدس فروهش فر گفتن هدف این فرم کمک به حیواناته و من هم هدفی جز این ندارم! شما هم باعث ناراحتی من نشدید ، ولی از شما اون حرف ها بعید بود! برای همین کمی تعجب کردم! البته من هم از این که موقعیت شما رو درک نکردم و روی همه مثل خودم حساب باز کردم و همه رو مثل خودم دیدم و انتظار داشتم که در مورقعیت گرفتاری هم با حالت عادی رفتار کنید ، از شما معذرت می خوام و امیدورام که اون توله ها هم هر جایی باشند ، سلامت باشند!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف dordon 11/25/2009, 07:20

آقایان مهندس فروهش فر و مهندس بیهقی گرامی

apb : ولی اگه من هم می خواستم مثل شما باشم که موقعی که وقت ندارم با خسته هستم ، پیام همه رو سرزنش تلقی کنم و حرف های جالبی رو بزنم که نمی شه!

من چنین حرفی رو نزدم
من متوجه نمی شم ، چرا زمانی که لحن صحبت هامون مشخص نیست و مرتبا در مورد مفهوم نوشتار یکدیگر دچار اشکال می شیم ، این بحث رو ادامه می دیم ؟!

آقای مهندس بیهقی ، من که نگفتم تنها نظر شما رو بد متوجه شدم
از ابتدا هم زیاد منظورم پیام شما نبود
شما خودتون آمدین و پرسیدین که منظور من پیام شما هم بوده یا خیر !
اگر که پیامتون هیچ مشکلی نداشته ، من که اسم نبرده بودم ، پس چرا خودتون به پیامتون شک کردین و پرسیدین : که منظورم شما بودین یا خیر ؟!

برای من هم برخورد بعضی از دوستان در طی مدت واگذاری این سه توله بعید بود و متعجب شدم

من که نگفتم هدف این فروم چیز دیگریه
من از اهداف این فروم تا جایی که آشنایی پیدا کردم ، باخبر هستم و شاید هدف خودم هم تا جایی که توان داشته باشم ، کمک به حیوانات باشه

من که عذر خواهی کرده بودم
حالا باز ادامه این بحث ، چه معنی داره نمی دونم ؟
اگر که باز هم پاسخی دارین ، لطفا در پیام خصوصی بنویسید و این بحث رو در همین جا به پایان برسونیم

سپاس
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة