گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری توله های سگ (دوردونه)

+12
samir
dordon
amir hosein
Saeid
mahsa
مه لقا
masi
love animals
marziye
Foad
Ronia
apb
16 مشترك

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

واگذاری توله های سگ (دوردونه) - صفحة 2 Empty رد: واگذاری توله های سگ (دوردونه)

پست من طرف bita.b.m 11/20/2009, 18:28

سلام .من موقیت نگهداری موقت از 1 توله را دارم توی خونه هم یه سگ نر 14 ماهه دارم...یا اگه کاسکو یا بچه گربه یا حیوان دیگه ای که به کمک احتیاج داره .میتونم نگه دارم.البته توله سگ و بچه گربه ها رو موقت اما اگه کاسکو یا فنچ و از این دست باشن میتونم نگه دارم.....اگه بود برام پیغام خصوصی بزارید
bita.b.m
bita.b.m
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف amir hosein 11/21/2009, 05:21

من به صورت همیشگی میتونم از ستاشون نگه داری کنم
امیر حسین اخلاقی
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Ronia 11/21/2009, 06:09

دردونه عزیزم روی کمک من هم حساب کن
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 11/21/2009, 08:56

در دونه جان همين قدر كه تمام سعي خودت رو كردي فكر مي كنم براي همه كافي باشه .
و اينكه الان كم آوردي و براي اينكه اون توله ها جاي بهتري باشند داري اينو عنوان مي كني خودش كلي بزرگواريه.
تمام بچه هاي فروم چه واگذارشون كني چه نه قدر دان زحمات شما هستند.
خسته نباشي گلم رز
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mahsa 11/21/2009, 13:23

خسته نباشی دردونه جان.واقعا سخته از اون همه کوچولو مراقبت کردن.مرسی که انقدر مهربونی و نذاشتی اون سه تا کوچولو اون روز اونجا بمونن.رونیا همون روز از کرج اومده بود تا یکی از اون کوچولوهارو با خودش ببره.فکر کنم چشمش اون پسر کوچولو رو گرفته بود که تو بغل من....
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف dordon 11/21/2009, 18:14

سلام

باز هم تشکر دوستان از بابت دلگرمی هاتون
من که فقط چهار روز از این سه توله نگه داری کردم تا حالا و این آقای دکتر معماریان بودن که نجاتشون دادن
هر فرد دیگه ای هم که دلسوز بود و جای و وقت نگه داری از این توله هارو داشت ، همین کار رو انجام می داد

پس من نکاتی رو درباره نگه داریشون که آقای دکتر تاکید به انجامشون داشتن رو بازگو می کنم
برای این توله ها تا سن 45 روزگی ، فقط و فقط باید از شیر خشک بدون گلوکز استفاده کرد
با اندازه 4گرم در بیست سی سی آّب ولرم
این اندازه برای نشان دادن تایین غلظت شیره ، و باید به اندازه شیشه شیر و هر چقدر که خود حیوان خورد ، شیر خورانده بشن
بعد شیر دهی ، برای انجام راحت عمل دفع حیوان ، با حوله ای که بر روی بخاری و یا شوفاژ گرم شده ، باید تا زمانی که به اصطلاح باد گلو انجام بده ، دو سمت شکم رواز بالابه سمت پایین ماساژ داد
جعبه ، کارتون و یا هر فضایی که برای توله ها در نظر گرفتین ، باید حد اقل 2،3 متر باشه ، چون این سه توله هر کدوم برای انجام دستشوییشون ، راه می رن و یا می خزن چند دور در فضای تعیین شده تا بتونن عمل دفعشون رو انجام بدن
در دو زمان توله ها از خواب بیدار می شن ، حرکت می کنن و جیغ می کشن :
اول زمانی که شیر می خوان
دوم زمانی که دستشویی دارن و باید در فضای تعیین شده قرار بگیرن تا راه برن و انجام بدن
امکان داره در بعضی مواقع هم دل درد و ناراحتیشون باعث جیغ بشه
محل خواب و کلا نگه داری توله ها ، حتما باید در کنار بخاری و یا شوفاژ و جای گرمی باشه

من در این چهار روز درست نصف یک قوطی شیر خشک 6000 هزار تومانی رو براشون مصرف کردم
و اصلا هم امکان نداره که قصد کنید در کنار ، شیر خشک ، از شیر معمولی و یا هرچی براشون استفاده کنید ، چون باعث ایجاد اسهال شدیدشون می شه و مریضیشون

پس دوستانی که قصد قبول سرپرستی دارن ، باید موارد ذکر شده رو کاملا قبول کنن و اجرا کنن
من امروز هم که با دکتر تماس گرفتم
تاکید داشتن که کسی که توله هارو می خواد ، اصلا نباید این فکر رو داشته باشه که با راه کارهای خودش این توله هارو بزرگ کنه ، چون بهشون صدمه می زنه

قرار نبود که بهشون وابسته بشیم
من و پاپی و پدر ، هر سه دل بسته این سه توله شدیم و جدایی ازشون برامون سخت شده
با خانوم رونیا که اون روز در دانشکده دامپزشکی آشنا شدم و اگر که مطمئن باشن و شرایط رو قبول کنن
من بهشون توله ماده ، قهوه ای رنگ رو پیشنهاد می کنم
هر سه توله مثل هم هستن و هیچ فرقی با همدیگه ندارن
فقط توله نر ، یکم ضعیف تر و حساس تر از دختراست
دلم می خواست کسی که می خوادشون ، دو توله برادر و خواهر رو یک نفر با هم بگیره
و توله قهوه ای هم یکنفر دیگه
چون توله قهوه ای با اون دو توله دیگه یکم ناسازگاره و من هم می شه گفت که تا حدی جدا از هم نگهشون می دارم
در مورد خانوم رونیا که ساکن کرج هستن ، اشکالی نداره
اما کسی که اون دو توله دیگرو می خواد ، حتما باید ساکن تهران باشه و موقعیت به شکلی باشه که برای من سر زدن به توله ها آسون باشه

و اگر هم که توله هارو گرفتین و بعد مدتی مثل من ، فهمیدین که نگه داریشون براتون سخته ، توله هارو به خودم بر می گردونید

سپاس
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 11/21/2009, 18:29

دردونه جون . اول بخاطر همه زحمتهایی که برا این کوموچوها کشیدی ممنونم. ولی بنظر من ای کاش شما اصراری نداشته باشین که نگهداری از دو تا توله رو یک نفر قبول کنه . چون هم خسته کننده میشه و هم چون نسبتا همه مون دانشجوییم یه مقدار تامین مخارج دو تا توله سخته. فقط واکسن سه گانه پپسی 18 هزار شده یه دونه توپ اسباب بازی با یه آمپول دگزا ب کمپلکس 1500 (کلی تخفیف بخاطر آشناییمون) و شیرخشک بدون لاکتوز 9000 تومان . تازه اگه میخواستم شیر خشک مخصوص گربه بخرم باید 14000 میدادم و اگه شیشه شیره مخصوص گربه میخریدم باید 8000 هم به اون میدادم. ولی شیشه شیر انسانی گرفتم 1000 تومان اگه اشتباه نکرده باشم. حساب کن کسی که دوتا توله رو یجا بخواد نگه داره مجبوره از بعضی از این چیزها فاکتور بگیره. که نهایتا توله ها آسیب میبینن.
ضمنا فکر کنم راجع به شیرخشک منظور شما شیرخشک بدون لاکتوز بوده. نه شیرخشک بدون گلوکز. (البته من راجع به سگها مطمئن نیستم ولی برای گربه بدون لاکتوز تجویز میشه)
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 11/22/2009, 00:54

من هر سه تاشون رو میخوام
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 11/22/2009, 16:03

اگه هنوز واگزار نشدن من فکر می کنم و تحقیق کردم که می تونم ازشون نگه داری کنم. اما با این حال در حال حاضر اختیار این کوچولو ها با dordoone است. اگه صلاح دیدید تماس بگیرید. من دانشجو هستم اما هم خودم بیکارم هم وقتی نباشم مامانم خونست و می تونه شیر خشکشون رو بده و هم می تونم جای گرم براشون فراهم کنم هر درجه ای که لازم باشه و هم جعبه بزرگ دارم نه 2 3 متر اما 1.5 متر هست.
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Ronia 11/22/2009, 16:33

به دردونه پیام بدین که بتونین هماهنگ کنین. من هنوز برای نگه داری از یکیشون ترجیحاً اون پسر کوچولوی بامزه (البته هیچ فرقی ندارند و همشون دوست داشتنین) راغب هستم خیلی هم مامان و پرستار خوبیما! خیلی خوشحال (الآن که دارم نگاشون می کنم مهر اون دختر کوچولوی قهوه ای هم به دلم نشسته اشاره ) اما اگر شما می تونید هر سه رو در محیط خوب و با رسیدگی عالی نگه داری کنین و در این زمینه تجربه کافی دارید و تهران هم هستید فکر می کنم بهتر باشه که همشون رو با هم بگیرید چون به نظرم تنها نباشن خیلی بهتره.
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 11/22/2009, 17:11

من از طریق وبلاگ خانم کیانا با اینجا آشنا شدم و فقط به خاطر این توله ها عضو شدم و از اون موقع تا الان بیش از 3 پیغام به (دردونه) دادم اما از طرف ایشون هچ پیغامی دریافت نشد. من زیاد برام مهم نیست که کودوم توله رو نگهدارم اما به گفته ایشون ترجیحا قهوی ای جدا از بقیه نگهداری بشه. تجربه کافی رو که فکر نمیکنم چون پزشک که نیستم و از این کار یکم می ترسم اما واقعا علاقه زیادی دارم. اما من هم وقت نگهداری ازشون رو دارم هم جای نگهداری قبل از 45 روزگیشون رو دارم هم بعد 45 روزگی.چون اگه اشتباه نکنم این توله ها شبیح به سگ گله(سراب) هستن و فکر کنم جای زیادی بخان. اما با این حال ایشون باید پاسخ بدن فعلا ایشون سرپرست این توله ها هستن. لاک پشت سبز اشاره
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Ronia 11/22/2009, 18:07

بدون تجربه، نگه داری از سه تا توله سگ به این کوچیکی واقعاً محاله!
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف dordon 11/22/2009, 18:21

سلام

بله خانوم مه لقای عزیز
خرج سه توله بالا می شه و من راضی هستم که هر فرد یک توله نگه داره
شیر خشک ایزومیل بدون لاکتوز 6000هزار تومان ( دیشب خسته بودم ، لاکتوز رو نوشتم : گلوکز خیلی خوشحال )
اگر که برام امکان داشت ، خودم از این شیر خشک تهیه می کنم و به هر نفر یک قوطی می دم
( اما هنوز قول نمی دم )
تاکید می کنم هر سه توله به کوچکترین سرمایی حساس هستن و خیلی زود سرما می خورن

تشکر از توجه همه دوستان و همکاری و کمکشون

( اگر که باز هم در نوشته هام اشکالاتی دیدین ، هم ببخشید و هم اینکه خوشحال می شم تصحیحش کنید برام )

سپاس
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 11/23/2009, 05:38

خواهش میکنم من که جسارت نمیکنم اشکالات شما رو بگیرم. بخاطر حساس بودن این موضوع اینکارو کردم.
رونیا جونم درسته که داشتن تجربه خیلی مهمه اما اگه یکی علاقه داشته باشه میتونه حداقل از یکی از اونا مراقبت کنه. یه جورایی از آقای امیر حسین خوشم اومد چون حداقل بیخودی ادعا نکردن و راستشو گفتن. اگه احیانا دردونه جون خواستن یکیشو به امیر حسین بدن منم میتونم به امیرحسین کمک کنم چون منم پپسی رو با اون شرایط نگهداری کردم.
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف dordon 11/23/2009, 09:49

سلام

یک موضوعی برای من سوال شده
اینکه اون روز در دانشکده دام پزشکی ، زمانی که من گفتم هر سه توله سگ رو به همراه می برم
هیچ کدوم از شما دوستانی که در اونجا حضور داشتین حرفی نزدین و شکایتی نکردین ؟!

اما حالا در پیام های خصوصی مختلف ، مرتبا باید بشنوم که خانوم رونیای عزیز و یا افراد دیگه در اون روز فقط به قصد بردن یکی از سه توله آمده بودن و من نگذاشتم

خود شما دوستان و آقای پرهام شاهد بودن که دکتر معماریان گفتن هر سه توله رو من ببرم و خانوم رونیا هم خودشون گفتن یکی از توله هارو می خوان ، من هم حرفی نزده بودم که ، خوب هر کسی که می خواست می گرفتشون ، مگه من اسراری کردم و یا مانع شدم ؟

هیچ کدوم از شما دوستان در اون روز همراه من نبودین که ببینین از سر همین سه توله چه اتفاقاتی برای من در خانه افتاد و ... ( گفتنش هم درست نیست )

من خودم پاپی رو دارم و جای نگه داری از سگ دیگه ای ندارم

عذر خواهی می کنم از بابت این حرفم
اما با این برخورد های شما در پیام های خصوصیتون احساس کردم که به نحوی گناه کار و مقصرم
پس دیگه برام سرنوشت این توله ها مهم نیست
و هر کس که بخوادشون راحت واگذار می کنم

سپاس
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف samir 11/23/2009, 11:03

دردونه جان

این حرفا رو نزن. من نمی دونم چه پیامهایی برات اومده یا از طرف چه کسانی. من خودم یک کم وسواسی هستم تا اونجائیکه حتی توله ها دست و پا می زدن و موهاشون تو هوا پخش شد تا رفتم خونه تمام لباسهام را گذاشتم واسه شستن.

اما در مورد توله ها من خودم خیلی خوشحال شدم که شما قبول کردی شما به حیوانات علی الخصوص سگ خیلی علاقه داری و من احساس کردم بهترین فردی که می تونست بهشون برسه شما هستی.

احتمالا بقیه بچه های اونجام همین حس را داشتند که تا شما قبول کردید دیگه خواستشون را مطرح نکردند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 11/23/2009, 12:36

اما حالا در پیام های خصوصی مختلف ، مرتبا باید بشنوم که خانوم رونیای عزیز و یا افراد دیگه در اون روز فقط به قصد بردن یکی از سه توله آمده بودن و من نگذاشتم
دردونه عزیزم چه کسی مرتباً به شما پیام می ده که من اومده بودم توله ها رو ببرم؟؟!!
فکر کنم باید رسماً اعلام کنم که من روز چهار شنبه ی گذشته فقط برای خداحافظی از آقای دکتر به کلینیک اومدم!
دردونه اونجا بود و من شاهد بودم که مشکلی برای بردن توله ها توسط شخص دیگری نداشت، هر کس می خواست می تونست اونها رو با خودش ببره و دردونه در حق توله ها لطف کرد که سختی نگهداریشون رو به جون خرید.
من خواستم تا جایی که ممکنه به یکی از اونها کمک کنم و یکیشون رو ببرم اما خیالم از این بابت راحت شد چون میدونم توله ها پیش بهترین شخص خواهند بود.
نگهداری از یک توله به اندازه ی کافی سخته چه برسه به سه توله که ..
قرار شد من یکی از اونها رو از دردونه بگیرم اما چون ممکنه تا هفته ی آینده طول بکشه که من بتونم دوست خوبم رو ملاقات کنم، پس صحبت کردیم و قرار بر این شد که هر کس زودتر از من در این رابطه اقدام کرد و شرایط مناسبی هم داشت از توله ها نگه داری کنه.
به نظرم کوچکترین خرده گیری در این رابطه به خانم دردونه چه در پیام خصوصی چه هر کجای دیگه، اجحاف در حقش هست. واقعاً اگر دردونه این کار رو نمی کرد و به فرض من هم نهایتاً یکی از توله ها رو می بردم بقیه تکلیفشون چی بود؟
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 11/23/2009, 12:55

دردونه جون تو کار خودت رو کردی و به حرف دیگران اهمیت نده. منم خیلی دلم می خواد تمام لاک پشت هایی که واگذار می شن یا تو ساختمون پلاسکو هستن رو به سرپرستی قبول کنم ولی دردسر و جای زیادی می خواد خودتو ناراحت نکن. کسانی که تو رو سرزنش می کنن 1 ساعت هم نمی تونن خودشونو جای تو بذارند
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف mahsa 11/23/2009, 14:45

من نمیدونم چه کسانی تو پیام خصوصی شمارو سرزنش کردن.ولی هر کسی بوده باید اول از خودش این سوال رو بپرسه که چرا خود من این توله ها رو قبول نکردم.
همه ما میدونیم که شما به سگها علاقه داری و این کار رو به خاطر علاقه خودت کردی.رونیا برای کمک به دکتر میخواست سگهارو قبول کنه ولی وقتی دید شما داری میبریشون خیالش راحت شد که سگها پیش شما جاشون خوبه
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف dordon 11/23/2009, 18:03

سلام

تشکر از شما دوستان که پشتم رو خالی نمی کنید و با حرف های دلگرم کننده تون باعث امیدواری می شین

ممنون از شما خانوم رونیا
سمیرای عزیز و خانوم مهسا و فریده جان

تنها به خاطر علاقه خودم به سگ ها نبوده و نیست که این سه توله رو قبول کردم
تمام احساساتم رو به سگ ها مدیون اولین و عزیز ترین و تنها ترین عشقم ، رنبی عزیزم هستم
تنها فکر و یاد و خاطره رنبی
که یک سگ گله ست
و اینکه در طول یک سال چه مشکلاتی رو من و رنبی فقط به این خاطر که بی نژاد و سگ گله ست تحمل کردیم
باعث می شن که سرنوشت تمام سگ ها برام اهمیت داشته باشه و اگر هم که برام امکان داشت بهشون کمک کنم
چون اعتقادم اینه که
اگر من به سایر سگ ها کمک کنم
افرادی هم هستن که به تنها رنبی من محبت کنن و جای رنبی راحت و امن باشه
و این کار رو وظیفه خودم می دونم
و اصلا انتظار تشکر از هیچ کدوم از دوستان رو ندارم

ممنون که من رو لایق می دونید
من فردا صبح به احتمال 95% توله ها رو برای چکاب دوباره توسط دامپزشک به دانشکده می برم ، چون احساس می کنم که سرما خوردگی اولیه توله ها اذیتشون می کنه

یکی از دوستان در فروم حمایت از حیوانات که از ابتدا در جریان کامل ماجرای این سه توله و مادرشون بودن ، گفتن که احتمالا فردا با فردی که موقعیت و دلسوزی لازمه رو داره تماس می گیرن
تا مشخص بشه که اون فرد هر سه توله رو قبول می کنن یا خیر

این خبر رو هم گفتم تا همه دوستان در جریان باشین

سپاس
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 11/24/2009, 01:10

دردونه جان ، باز هم ممنون از این که شما نگهداری از این 3 توله رو حتی برای مدتی کوتاه م دادم ، قبول کردید! من به شما پبام دادم ، ولی سرزنش؟؟؟!!! نه من اصلا این کار رو نکردم! من چند بار از شما تشکر کردم و وقتی دیدم که شما گفتید نگهداری از اون ها برای شما مشکل ساز شده و می خواید واگذارشون کتید ، در مورد یکی دو نفر پیشنهاد دادم این کاررو نکیند ، چون ممکنه عاقبتشون بد بشه و من گفتم که خانم رونیا هم که روز چهارشنبه برای خداحافطی از دکتر آمده بودند ، می خواستند یکی از این 3 توله را با خودشون برای نگهداری ببرند و به همین خاطر پیشنهاد دادم که چون ایشون برای نگهداری از حیوانات کاملا انسان مناسبی هستند(به خاطر پست های مفیدشون در فرم برای لاک پست ها) ، می توانید یکیشون رو به ایشون واگذار کنید! حالا نمی دونم منظورتون از سرزنش پیام من بوده و با ...؟

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 11/24/2009, 12:34 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف dordon 11/24/2009, 06:34

سلام

آقای پرهام تنها پیام شما نبوده و یکی دو پیام دیگر هم از سایر دوستان بوده
اشکال نداره ، دیگه بهتره این ماجرا رو ادامه ندیم

درست 20 دقیقه پیش ، دوستمون ، آقای امیر حسین ، از طرف خانوم کیانا و سایت حمایت از حیوانات تشریف آوردن و هر سه توله رو با خودشون بردن و گفتن که قصد دارن برای همیشه ازشون نگه داری کنن
با این حال من بهشون گفتم که توله ها امانت دکتر معماریان هستن و بهتره که برای سرپرستی همیشگی با خود آقای دکتر صحبت کنن دوباره
توضیحات لازه مرو به ایشون گفتم
امروز هم که توله نر رو به دانشکده دام پزشکی بردم ، بعد از ویزیت دکتر گفتن که مشکلی ندارن و سالم هستن و من زیادی حساسیت به خرج دادم و نگران شدم
دلم براشون تنگ می شه
به آقای امیر حسین گفتم که هفته بعد برای سر زدن به توله ها برم
دوستان چون من مجبورم که تنها برم ، اگر هر کدام از شما که وقت دارین و می تونین اون روز من رو همراهی کنید ، ممنون می شم !

خلاصه که امیدوارم هر جا که این سه توله می رن و صاحبشون هر فردی که هست
قدرشونو بدونه و توله ها همیشه در شادی و سلامتی زندگی کنن

تشکر از اینکه در این مدت واگذاری با پست هاتون حمایتم کردین

سپاس
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 11/24/2009, 09:12

آقاي امير حسين ايشون بنده خدا خيلي پيام مي گذاشتند و گويا به شما پيام خصوصي هم داده بودند
خوب خداروشكر كه اين توله ها هم به سر و سامان رسيدن كاش به آقاي امير حسين مي گفتين اگه امكان داره ازشون عكس بزارن چون خيلي ها دلشون براشون تنگ ميشه كاش مي شد

در دونه جان شما هم اين مدت در فشا رو ناراحتي بودين بچه ها هم اگه حرفي زدند مطمئنا بي منظور بوده به دل نگير و خدارو شكر كه به خير خوشي انجام شد
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 11/24/2009, 12:27

خانم دردونه خیلی ممنون و واقعا دستتون درد نکنه!!! یعنی پیام من رو جزو پیام های ... تلفی کردید! باز هم ممنون ، اصلا اشتباه از من بود که اون رو تو دانشکده! شما که آخر هم به هر کسی هودتون دوست داشتید واگذارشون کردید و اصلا منظور من رو نفهمیدید! من منظورم چیز دیگری بود ، هر 3 تا به کسی واگدار نشوند تا مبادا مشکل شما برای اون ها باز پیش بیاد و دوباره این بیچاره ها واگذار شوند ، من منظورم این بود که هر کدام به 1 نفر داده شود تا توجه بیشتری از طرف 1 نفر به هر کدوم بشه تا این که 1 نفر بخواد توجهش رو معطوف 3 تاشون بکنه!

جا داره باز هم از شما تشکر کنم هم به خاطر این که اون روز حرف من رو قبول کردید و نگهداری از اون توله ها رو قبول کردید و جونشون رو نجات دادید ، و تشکر ویژه از این که پیان من رو که بسیار دوستانه و محترمانه بود جزو پبام های نمی دونم ... تلقی کردید و این طور در مورد پیام من صحبت کردید! باز نظر و قضاوت با خودتونه که چه پیام من رو می خواهید چه طور تصور کنید! موفق باشید!

گاهی آدم یه صحبت هایی از طرف بعضی ها به گوشش می رسه که از تعجب ...! ناراحت
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Fereshteh_N 11/24/2009, 16:33

سلام دوستان
از شروع جریان واگذاری توله ها یا این سایت آشنا شدم ، سایت بسیار خوب و بچه های پر محبتی که همه برای راحتی حیوانات تلاش می کنند.
دردونه عزیز با همه مشکلاتش توله ها را تحویل گرفتن و ممنون از ایشون که در شرایط بحرانی برای اینها مادری کردند و امروز هم با هماهنگی با خانم کیانا 3 توله به امیر حسین عزیز واگذار شد و من مطمئنم که ایشان با علاقه و امکانی که دارند توله ها را بزرگ می کنند و بعد از ان هم باز با هماهنگی خانم کیانا و امیر حسین عزیز و همه دوستداران حیوانات بی سرپرست نخواهند ماند . خدا را شکر که فعلا سرپناهی دارند و از اینکه هر 3 با هم هستند برای توله ها خوبه و تنها نیستند.
جریان واگذاری توله را در سایت مدافعین حیوانات بخوانید.
دردونه عزیز و امیر حسین به خاطر قلب پر مهر و بزرگشون قابل ستایش اند

فرشته
------------------------------------------
تا زمانی که انسان یک نابود کنندۀ ظالم برای موجودات پایینتر است، هرگز سلامت و صلح را تجربه نخواهد کرد چون تا زمانی که انسانها حیوانات را میکشند، همدیگر را خواهند کشت.

http://www.irspca.com/forum/showthread.php?tid=288&pid=911#pid911
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة