گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

باید ها و نباید های رفتاری و غذایی و ... در مورد سگ ها

5 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

باید ها و نباید های رفتاری و غذایی و ... در مورد سگ ها - صفحة 2 Empty رد: باید ها و نباید های رفتاری و غذایی و ... در مورد سگ ها

پست من طرف Dr. Iman Memarian 11/13/2009, 12:08

با سلام

سگهایی که از بچگی به باکس آدت ندارند به شدت از ورود به باکس وحشت دارند و ترشح بیش از حد بزاق هم در زمان استرس ایجاد می شود. تنها راه تکرار این کار و مخصوصا تکرار آن برای زمانهایی است که حیوان را به گردش می برید.

البته یکبار که با باکسش بیاریدش دامپزشکی واکسن بزنه می بینید که بعد از واکس با چه علاقه ای می پره توی باکس از دست ما دامپزشکای ظالم و آمپول زن باید ها و نباید های رفتاری و غذایی و ... در مورد سگ ها - صفحة 2 300294

با درود
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

باید ها و نباید های رفتاری و غذایی و ... در مورد سگ ها - صفحة 2 Empty رد: باید ها و نباید های رفتاری و غذایی و ... در مورد سگ ها

پست من طرف im_213 1/23/2010, 17:31

خوب من زمانی که سگ داشتم از قطره دستشوی برای عادت دادن سگم به محل دستشویی استفاده کردم/ معمولا سگها از روزنامه بدشون میا دلبخند

اما این قطره هم از ادرار خود سگ اگه اشتباه نکنم تهیه شده/ شاید محل دستشویی اول برای سگ تون را دست تره!
راستی سگ من عادت داشت موقع دستشویی یه پاشو با لا نگه می داشت و وقتی کارش تموم می شد از روی دستشوییش می پرید که کثیف نشهلبخند)

بهتره از غذای پخته به سگ تون بدید
استخوان فوق العاده برای سالم ماندن دندانهای سگ خوبه/ دکتر چیکو همیشه از دندانهای کاملا سالم چیکو تعریف می کرد و اونو حاصل از استخوانها و مسواک زدن سگ م می دانست

سعی کنید یه دفعه سرش داد نزنید بخاطر جای بد دستشوییش چون ممکنه یه دفعه ادرارش قطع شه و دچار مشکل شه

تریر ها سگ های با هوش و فوق العاده شیطون و احساسی هستند/
خوب شاید بهتر باشه چند روزی محل اولیه دستشویی سگ را ببندید یه مانعی بذارید که دیگه نتونه اونجا بره و جای دوم را سر راست تر کنید
im_213
im_213
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف im_213 1/23/2010, 17:36

منم وقتی می خواستم سگم را به گردش ببرم چندین مشکل داشتم:

1- پلیس و مسئولین

2- پارک بانوان اجازه ورود سگ را نمی داد
3- پارک های عمومی افراد بی فرهنگ مزاحم می شدن!!!!

منم ماشین شخصی نداشتم و این بدتر بود

فقط زمانهای که به لواسون می رفتیم می تونستم ببرمش که اونجا هم باید مرعات بعضی افراد را که هنوز تو خرافات نجس بودن سگ هستند می کردم

آیا واقعا راه حلی برای این مسائل نیست!!!!!!!!!!!!!!
im_213
im_213
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة