گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران)

+11
spider
Ronia
apb
Dr. Iman Memarian
شیوا
محمد
Saeid
Foad
snake_eater
محیا
enrique_bye
15 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) - صفحة 2 Empty رد: گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران)

پست من طرف Ronia 8/31/2009, 05:35

در ایران:
"دستور غذایی برای جمع آوری گربه ها از منزل مادر بزرگ
گروه حوادث: بازپرس شعبه ششم ناحیه 19 تهران اعلام کرد به دنبال شکایت همسایه های پیرزنی که تعدادی گربه در آپارتمانش نگهداری می کند، دستور جمع آوری و انتقال این گربه ها صادر شد.
ابوالحسن رضایی در این باره به ایسنا گفت: تعدادی از شهروندان با مراجعه به دادسرا از پیرزن 80 ساله ای که با نگهداری بیش از 30 گربه در داخل آپارتمانش بهداشت عمومی را به خطر انداخته بود شکایت کردند.
وی اتهام این پیرزن 80 ساله را تهدید علیه بهداشت عمومی خواند و گفت: با بررسی این پرونده دستور صادر شد شهرداری با هماهنگی محیط زیست و نیروی انتظامی این گربه ها را جمع آوری و به محل امن ( تعجب ) دیگری منتقل کنند.
بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 19 تهران با بیان اینکه احتمالاً این پیرزن 80 ساله بیمار روانی است، گفت: از آنجا که فرزندان این پیرزن 80 ساله او را ترک کرده بودند، گویا در نبود بچه هایش از این گربه نگهداری می کرد.
رضایی با تاکید بر این که تحقیقات تکمیلی این پرونده در شعبه ششم دادسرای ناحیه 19 تهران ادامه دارد گفت: بعد از خروج حدود 30 گربه از این واحد آپارتمانی توسط شهرداری و نیروی انتظامی، همسایه ها باز هم شکایت کردند چند گربه دیگر نیز در این آپارتمان موجود است که مجددا دستور انتقال آنها صادر شد."
روزنامه جام جم، دوشنبه، نهم شهریور ماه 1388

...

حال کمی هم از عرب ها:
نگهداری از پنجاه گربه در منزل
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) - صفحة 2 Empty رد: گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران)

پست من طرف enrique_bye 8/31/2009, 07:25

لنیک خبری که ronia گذاشته اند:
http://www.jamejamonline.ir/newstext...m=100916135066
متاسفانه با این همه تلاش برای نجات این خانوم و گربه ها جام جم به نقل از ایسنا اقدام به چاپ این خبر کاملاً دروغی کرده است. خانوم ط 65 ساله هستن- 7 گربه آنجا بوده - ایشان 1 فرزند بیشتر ندارند - ایشان در سلامت کامل روحی به سر می برمد که در این خبر همه و همه اش چرت وپرت و دروغ و آمارهای غلط نوشته شده است.
این همه تالاش دکتر آل داوود و انجمن حمایت از حیوانات به این خبر کذب رسید.
باز هم باید اعتراض کنیم و اعتراض و اعتراض ....
شماره های زیز تماس بگیرید:
روزنامه جام جم 22222511
خبر گزاری ایسنا 66417324 - 66417325
باید کاری کرد.
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Ronia 8/31/2009, 11:23

من امروز زنگ زدم به دفتر روزنامه و از مسئولین جوابی جز اصرار بر صحت نوشته های امروز نگرفتم. :>#(:
فردا دوباره تماس می گیرم که با گروه حوادث صحبت کنم.
می شد خیلی بهتر از اینها با شرایط اون گربه های معصوم، کنار می اومدن.
همه چیز در رابطه با سن و بیماری و .. به کنار، اون محل امنش منو کشته!!! نمی دونم توی گونی جای امنیه یا فاضلاب حاوی موش و سوسک یا شایدم پراکنده شدن در کل این آب و خاک؟!!
اصلاً شاید هم سرای باقی، امن ترین جای هر مظلوم بی گناه! متفکر:
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 9/1/2009, 06:12

آدم باید {...} باشه که زورش به این زبون بسته ها برسه
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 9/1/2009, 09:04

تازه همین امروز دوباره وارد خانوم ط شدند و 2 بچه گربه دیگر را نیز توسط نیروی انتظامی گرفتند و بردن تا سر به نیست كنند. وای خدای من انگار زحمات ما هیچ فئده ای نداری.
ادامه بدین به این اعتراض من هم چند باری از دیروز به ایسنا و جام جم زنگ زده ام.
بگویید كه خبر واقعی را انجمن حمایت از حیوانات منتشر كرده است.دروغ هاسیشان را بر ملا كنید...
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Foad 9/5/2009, 06:55

یک مقاله در این مورد در وبلاگ همه مخلوقات خدا :

مــا روانــی و سـادیسمــی نیستیـــم

دیشب بعد از ٣۵ سال یکی از دوستان بسیار قدیمی از لندن تلفن زد ... دوستی که در نوجوانی با هم آشنا شده و همزمان برای ادامه تحصیل به انگلستان رفتیم. او دیگر به ایران باز نگشت بطوریکه با گذشت این سالها و معاشر نبودن با ایرانیان جملات فارسی را به سختی ادا میکرد. گویا خبر جدید در مورد حمله نیروی انتظامی و تعدادی آدم از خدا بی خبرو پرسنل صدا و سیما به خانه خانم کهنسال را در یکی از سایت ها خوانده بود و از آنجائیکه به عشق و علاقه من به تمام مخلوقات خدا (حیوانات +‌طبیعت) آگاهی داشت نگران حال و روز من شده بود. گفت :‌ تو با این روحیه و طرز فکر چرا در ایران ماندی چرا همان زمان بازنگشتی آن مملکت جای تو نیست . داغون میشوی. حواب دادم‌: کجای کاری که مدتهاست داغون شده ام راست میگوئی این مملکت جای من و امثال من نیست اما فراموش نکن تعداد انسانهای واقعی و دلسوز طبیعت و جانداران دیگر در این مملکت کم نیست ولی متاسفانه با توجه به شرایط موجود کار زیادی از دست کسی بر نمی اید. گفت ‌: ‌اینجا ٢ هفته قبل یک کبوتر افتاده بود وسط پارک نمیدانی چه خبر شد ١٠ گروه از انجمن های مختلف حمایت از حیوانات با هلیکوپتر و آمبولانس بهمراه تعداد زیادی دامپزشک و پلیس و تعداد بیشماری مردم جمع شده بودند که چرا پرهای این پرنده آسیب دیده و قادر به پرواز نیست بعد اشاره کرد به مطلبی که در فیس بوک در مورد کشتن پلنگ با تیر در ایران شنیده و عکس هایش را دیده بود. واقعا"‌شاکی بود (یعنی چه !!! اینها نمیفهمند این حیوانات چه ارزشی دارند). به او گفتم اگر این پرنده در یکی از پارکهای ایران روی زمین نیمه جان میافتاد به احتمال زیاد از ترس آنفولانزای مرغی همانجا آتشش میزدند و اضافه کردم :‌ اخیرا"‌ تعداد زیادی از مجتمع ها بخشنامه صادر کرده اند که بعلت شیوع آنفولانزای خوکی کسی اجازه نگهداری از سگ و گربه را ندارد!!!!!!

این روزها دوست داران حیوانات همه عصبی - نگران و دلواپس آینده هستند. ماجرای زن کهنسال دل خیلی ها را به درد آورد (حتی دل کسانی که خود حیوان خانگی ندارند و زیاد هم بفکر کمک به حیوانات نیستند ولی انسانیت و رحم و مروت در وجودشان نمرده است) خانم سن و سال داری بمن میگفت :‌ حیوانات نگین های دنیا هستند و نباید با آنها بدرفتاری شود.

ماجرای خانم کهنسال بوسیله چند وب لاگ نویس قلم زده شد و روزنامه ها هم که دروغ های بزرگ خود را به میل خود درج کردند (غیر از روزنامه اعتماد که اصل ماجرا را منتشر کرد) پس تکرار ماجرا بی معنی است. من نیز حمله و هجوم ٢٠ نفر بطور ناگهانی به خانه زنی کهنسال را واقعا" دور از انصاف میدانم ولی کار خانم کهنسال نیر در نگهداری گربه ها مورد تائید من نیست. یک حیوان دوست واقعی که در آپارتمانی کوچک زندگی میکند و وضع مالی چندان خوبی هم ندارد میتواند به نگهداری از یک یا حد اکثر ٢ گربه رضایت دهد و نه خود دچار دردسر شود ،‌نه صدای حیوان ستیزان این مملکت را در بیاورد و نه حیوانات را اسیر و شکنجه و در آخر به کشتن دهد.

نوشته من در وحله اول خطاب به قاضی محله و آندسته از مردمان حیوان ستیز این مملکت است که حیوان دوستان و کسانی که حیوان خانگی نگهداری میکنند را روانی و سادیسمی مینامند (درصورتیکه در تمام کشورهای متمدن و با فرهنگ دنیا حیوان آزاران را دیوانه و روانی خطاب کرده و مشاوره با روانکاو را برای آنان الزامی میدانند).

آقای قاضی محترم و امثال او در کشورهای متمدن و پیشرفته (کل قاره اروپا +‌آمریکا +‌کانادا +‌استرالیا)‌ ٨۵% از مردم در خانه خود سگ و گربه نگهداری میکنند و کودکان خود را از بدو تولد در کنار حیوان خانگی بزرگ کرده و مهربانی با حیوان را به کودک میاموزند. در مدارس ابتدائی بچه ها را به مهربانی با حیوانات تشویق میکنند و با آوردن گربه و سگ و همستر و حتی گاهی مار به کلاس ها شاگردان را با زندگی آنها و رعایت حقوق آنها آشنا میسازند . در رسانه ها مرتب در مورد حیوانات نوشته میشود و تلویزیون هر روز چندین ساعت برنامه در مورد سگ و گربه و حیوانات حیات وحش پخش میکند. حتی در بعضی کشورهای خاور میانه مسلمان نشین نیز حقوق حیوانات رعایت میشود. در استانبول بیشتر مغازه داران صبح ها با گربه خود به سرکار میایند. گربه ها به راحتی در پیاده روها و بازار شهر بدون ترس از لگد و سنگ و چوب لمیده اند و مردم آنها را دوست دارند. در امارات قانون حمایت از حیوانات وجود دارد. حتی رفتار مردم عربستان با حیوانات بسیار بهتر از مردم این سرزمین است و به گفته دوستانی که برای زیارت به آن دیار سفر کرده اند در اطراف مسجد الحرام کلی گربه مشغول زندگی و رفت و آمدند که متولیان آن محل اجازه آسیب رساندن به آنها را به احدی نمیدهند. سالهاست با یکی از محققین امور حیوانات در تماس هستم که چندی قبل میگفت با تحقیقاتی که در خاور میانه بعمل آورده رفتار مردم ایران با حیوانات بدتر از تمام کشورهای منطقه است.

بمدت ۶ ماه جریان محاکمه دختر ١۵ ساله ای را دنبال میکردم که در آمریکا بچه گربه دوستش را کشته بود. آخر سر دخترک محکوم به یک سال حبس و چندین سال درمان روانی تحت نظر روانپزشکان و روانکاوان شد تا در آینده دست به جنایات دیگری نزند. حال این را مقایسه کنید با فیلمی که ۴ نوجوان ایرانی با موبایل و خنده و قهقهه از نفت ریختن و آتش زدن گربه ای گرفته اند و از طریق بلو توث برای دیگران فرستاده اند و موارد مشابه دیگری که هیچ اقدامی توسط نیروی انتظامی کشورمان بر علیه این جانیان انجام نمیگیرد. عقیده براین است افرادی که از کودکی به حیوان آزاری میپردازند در آینده دست به قتل انسانها هم خواهند زد (برای نمونه "بیجه" جنایتکاری که به پسر بچه ها تجاور میکرد و آنها را میکشت در اعترافات خود فاش کرد که در بچگی و نوجوانی تعداد زیادی سگ و گربه را کشته است).

بارها نوشتیم نوزدان گربه های ماده را از آنها جدا نکنید... بگذارید حیوانات هم مادری کنند. ولی هنوز از گوشه و کنار شهر خبر میرسد کلی بچه گربه های زیبا را آدم های بد دل در کنار یا زیر سطل های زباله شهرداری مگیذارند ... هموطنان مسلمان گربه ها هم حق زندگی خدادای خود را دارند. آت و آشغال و زباله نیستند. هموطنان با انسانهائی که از روی دلسوزی به گربه ها کمک غذائی میکنند بد رفتاری نکنید به عقیده من (اگر در منطقه مجتمع های مسکونی هرکدام یک گربه را در پناه خود بگیرند.. برای او آب و غذا و جا تهیه کنندو از هزینه ساختمان او را عقیم سازی کنند دیگر گربه ولگردی در سطح شهر نخواهیم داشت) ولی کو گوش شنوا .. حتی اگر در یک مجتمع ١٢ واحدی همه موافق و ٢ نفر مخالف نگهداری از این حیوان باشند.. همان ٢ نفر شبانه حیوان را روانه زباله دانی یا محلی دور افتاده خواهندکرد.

جند عکس مربوط به آتش سوزی جنگل های استرالیا و نجات حیوانات :

آب دادن به کوالای تشنه

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) - صفحة 2 Nvs64p

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) - صفحة 2 1z24077
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Foad 9/5/2009, 18:48

صدا و سيما در نبود برنامه به خانه شهروندان هجوم مي‌برد

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) - صفحة 2 Darshahr

تخلفات بارزی به شرح زير در این ماجرا صورت گرفته است:

1- وارد شدن مامورین شهرداری به منزل مسکونی و شکستن حریم شخصی، با زور و خشونت و بدون نشان دادن هیچگونه حکم قضایی و اخطار یا احضاریه قبلی صورت گرفته است.

2- حتی در چنین مواقعی با فرض وجود حکم، افراد غیر مسئول حق ورود را ندارند اما در این ماجرا تعدادی از همسایگان و افراد محل نیز وارد منزل شده‌اند.

3- صدا و سيما بدون کسب اجازه اقدام به نمایش صورت خانم صاحبخانه می‌کند (در صورتیکه حتی هنگام نشان دادن قاتلان و اراذل و اوباش صورت آنها را می‌پوشانند تا شناخته نشوند) و با میکس و مونتاژ و صداگذاری مغرضانه منزل ایشان را بسیار آلوده و کثیف به تصویر می‌کشد (حتی صحنه‌هایی از پشت‌بام و وضعیت نابسامان کولرهای ساختمان نیز با تصاویر منزل میکس‌ شده‌اند).

4- تمامی گربه‌ها دارای شناسنامه بهداشتی از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران بوده و واکسینه شده بوده‌اند. بنابراین ادعای صدا و سیما مبنی بر آلودگی و بیماریزا بودن آنها مصداق بارز نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی تلقی می‌شود.

5- گربه‌ها پس از انداخته شدن در کیسه به ساکن طبقه دوم (شاکی) سپرده می‌شود و نامبرده نیز اين حيوانات مظلوم را تا ساعت‌ها در صندوق عقب ماشین‌ نگهداری کرده و پس از آن نیز به منطقه نامعلومی می‌برد كه تا كنون سرنوشت اين حيوانات خانگي مشخص نشده است. قطعا شهرداری حق چنین کاری را نداشته و بايد اين حيوانات را به طور امانت نگهداری کرده و تعیین تکلیف را به حکم قضایی واگذار مي‌كرد.

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) - صفحة 2 Darshahr2
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 9/6/2009, 00:59

امیدوارم ما روانی های سادیسمی بتونیم روزی خوشی حیوانات و شاد زیستن یا به زیستن اونها رو در كنار خودمون ببینیم!!!
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Foad 9/15/2009, 05:46

امروز هم در مقاله با نام باوفا مثل گربه در چارديواري روزنامه جام جم به این مورد اشاره شد :

باوفا مثل گربه

قديمي‌ها سگ را سمبل وفاداري و گربه را نماد بي‌وفايي و رها كردن كسي مي‌دانستند كه به او محبت كرده است.
اما اخيرا گربه‌ها براي اين‌كه اين تهمت را از خود رفع كنند با يك خانم سالمند اينقدر مانده‌اند كه پليس آنها را از آنجا برده است. ماجرا از اين قرار بود كه تعدادي از شهروندان تهراني با مراجعه به دادسرا از پيرزن 80 ساله‌اي كه با نگهداري بيش از 30 گربه در داخل آپارتمانش بهداشت عمومي‌ را به مخاطره انداخته بود، شكايت كردند.
پيرزن متهم شد و شهرداري با هماهنگي محيط زيست و نيروي انتظامي‌ اين گربه‌ها را جمع‌آوري و به محل امن ديگري منتقل كرد.
اما كسي نپرسيد چرا تنها موجوداتي كه دور و بر اين خانم سالمند بودند گربه‌ها بودند. به نظر مي‌رسد هنوز در زندگي اين خانم 80 ساله و خيلي از سالمندان ديگر كسي به محبت و خويشاوندي وفادار نمانده است. از خودمان مي‌پرسيم آيا او در اين دنيا هيچ كس را نداشته است؟
به گزارش جام‌جم آنلاين اين زن ممكن است ديوانه باشد. برفرض اين‌كه اين‌طور باشد خيلي به نظر غم‌انگيز مي‌رسد كه انسان در كشور خود زندگي كند و خانواده‌اي داشته باشد و خانه‌اي ولي آنقدر تنها باشد كه هيچ‌كس او را تحت مراقبت‌هاي بهداشتي و درماني نگيرد و آنقدر فاقد حمايت‌هاي اجتماعي باشد كه فقط گربه‌ها بتوانند توجه ديگران را به حضور او جلب كنند آن هم به عنوان يك مجرم. جالب است بدانيد بازپرس اين پرونده گفته است از آنجا كه فرزندان اين پيرزن 80 ساله او را ترك كرده بودند، گويا در نبود بچه‌هايش از اين گربه‌ها نگهداري مي‌كرد. كه البته آنها آنقدر او را ترك نكردند كه پليس به زور آنها را از هم جدا كرد و به اين ترتيب گربه‌ها توانستند بعد از سال‌ها اعاده حيثيت كرده تهمت بي‌وفايي را از خود رفع كنند!
نمي‌دانم اگر هركدام از ما در 80 سالگي به جرم معاشرت با گربه‌ها به خاطر در دسترس نبودن انسان دستگير مي‌شديم چه حالي پيدا مي‌كرديم !
راستي با توجه به پير شدن جمعيت كشور و احتمال انس و الفت پيرزن‌ها با سگ‌ها و گربه‌ها و مرغ عشق‌ها شايد لازم باشد بندي هم مخصوص اين قشر خاص تشكيل شود!
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف medusa 9/15/2009, 11:51

ایرانی بودن و انسان دوستیمون خیلی وقته که رفته زیر سوال،چه برسه به حیوون دوستیمون!!!
medusa
medusa
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Mr.Mizuyama 9/15/2009, 21:13

سلام دوستان , متاسفانه تعداد زيادي از مردم ايران همچنين حالتي دارند كه از ساديسمي و رواني هم جلو زنده اند , البته بيشتر افراد را انسان هاي ... تشكليل مي دهند , اما اين انسان ها نمي دانند كه حتي در داخل دين خودشان هم همچنين رفتاري با حيوانات منع شده است !! , من خودم به دين خاصي اعتقاد ندارم , اما بعد نيست اين چند خط را بنويسيم ( در كتاب داستانهايي از صاحبدلان ) از حضرت علي (ع) نقل شده است : ما در حضور پيامر اكرم (ص) بوديم . مي خواستند وضو بگيريند در اين هنگام گربه اي به خانه ان حضرت پناه اورد , پيامبر (ص) فهميد كه گربه تشنه است , ظرفي را كه اب داشت و با ان وضو مي گرفت , جلوي گربه گذاشت گربه از اب اشاميد انگاه پيامبر (ص) از بقيه اب وضو گرفت .
خلاصه دوستان منظور اين است كه اسم اين افراد شيطان صفت را انسان نمي شود گذاشت !‌ افرادي كه ... , خيلي دوست داشتم آدرس اين آقاي همسايه را داشته باشم , يك حال اساسي به ايشان مي دادم ! اين سازمان حمايت حيوانات هم كه قدرتش هیلی کمه .... البته گناهي هم ندارند فعلا وضعيت اينگونه كمدي كميك است , فراموش نكنيد.
Mr.Mizuyama
Mr.Mizuyama
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 9/17/2009, 14:27

من خودم به اسلام اعتقاد کامل دارم و به ان احترام می گذارم و همیشه ائمه ی اطهار ما نمونه ترین هستند حتی در محبت به سایر مخلوفت خداوند .
اون آقای همسایه رو نمیشه باهاش کاری کرد !!! خودتون می دونید دیگه...
انجمن حمایت از حیوانات هیچ کاری نمی تونه بکنه یعنی تا حالا هم نکرده و نخواهد کرد.
الان کاملاً خودش رو کنار کشیده . ... این همه پول مفت از سازمان های خارجی می گیرن اما هیچ کاری نمی کنند.
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 9/28/2009, 10:17

بچه ها ما از مسلماني فقط ادعاي اين اسم را به همراه داريم .حال آنكه اگر توي رفتار همين لاييك هايي كه دين ما نجست مي دونشون دقيق شيم مي فهميم كه اسلام واقعي در كشور آنها اجرا مي شه نه جايي كه اسم اسلام رو ي خودشو آدماشه.
متاسفم براي مردم كشورم ، كشوري كه اينقدر برام عزيزه
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Mr.Mizuyama 9/28/2009, 14:33

مردم ما كه در همه چيز از غرب عقب هستند , اين هم روش ...
Mr.Mizuyama
Mr.Mizuyama
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Salma 1/30/2010, 09:03

هروقت عکس اون کوالای تشنه رو میبینم از ته دل خوشحال میشم که هنوزم تو دنیا آدمایی هستن که انسان باشن نه فقط موجودی روی 2 پا
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة