گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران)

+11
spider
Ronia
apb
Dr. Iman Memarian
شیوا
محمد
Saeid
Foad
snake_eater
محیا
enrique_bye
15 مشترك

صفحه 1 از 2 1, 2  الصفحة التالية

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) Empty گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران)

پست من طرف enrique_bye 8/27/2009, 10:21

درود بر دوستان خوب و حیوان دوستم

شاید شما نیز برنامه شرم آور در شهر را ساعت 11 صبح سه روز پیش دیده باشید.ماجرا از این قرار بود:
بانویی سالخورده در نارمک و در آپارتمان شخصی خود از ٧ گربه نگهداری می کند . گربه ها فقط داخل همان منزل بودند و وارد راه پله یا سایر مشاعات نمی شدند . آقایی که به شدت حیوان ستیز است به بهانهء غیربهداشتی بودن و ایجاد امراض به مجتمع جشنواره مراجعه نموده و ظرف یک هفته، توجه کنید که اگر دادگاهی به شما وقت یکماه بعد را بدهد باید سور بدهید. بله ظرف فقط یک هفته (با امداد غیبی!!!) هم حکم بازداشت و امحا گربه ها ! را می گیرد و هم بدون حضور یا اطلاع مشتکی عنه و بدون هیچگونه ابلاغ یا حتی اطلاع تلفنی ساده در ساعت ١١ صبح دیروز (دوشنبه ٢ شهریور) به اتفاق مامور کلانتری ١٢٧ نارمک و مامور شهردای منطقهء ٨ و حدود ۶ نفر از کارگران ادارهء ساماندهی شهردای و ٢ نفر مرد دیگر (از همسایگان) دفعتآ به درب آپارتمان این خانم سالمند مراجعه و بدون نشان دادن حکم یا کارت یا هیچ نشانهء دیگری به ضرب و زور لگد و عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت وارد خانه ای می شوند که یک خانم بازنشسته به تنهایی در آن زندگی می کند . گربه ها را با خشونت می گیرند - حتی گربهء تازه زایمان کرده به همراه نوزادان چشم ناگشوده اش - و داخل گونی کرده و به نقطهء نامعلومی انتقال می دهند . این شدت عمل بیمورد می توانست به سادگی موجب حملهءقلبی و مرگ این خانم سالخورده شود ...
دوستان خواهش ميكنم با شهرداري تلفن هاي 1888 و 137 و همچنين تلويزيون برنامه درشهر تماس بگيريد و به پخش اين برنامه اعتراض كنيد. اگر اينكار را نكنيم فردا تمام دوست داران حيوانات مورد آزار مردم حيوان ستيز اين مملكت قرار خواهند گرفت.

برای خواندن کامل مطلب به وبلاگ زیر مراجعه کنید
http://www.gp.persianblog.ir

دوستانی که تمایل دارند به برنامه’ شرم آور در شهر اعتراض نمایند :
تلفن 162 روابط عمومی کل سیما

پیامک 3000055 مال خود برنامه’ در شهر

تلفن 88994101 و 88994102 مال خود برنامه’ در شهر

ایمیل شبکه پنج tv5@irib.ir

دوستان من و بسیاری از حامیان تماس گرفتیم و به این کار وحشیانه و پخش آن در رسانه ملی و ترویج حیوان آزاری اعتراض کردیم.شما نیز با این شماره ها تماس گرفته و اعتراض کنید تا فکر نکنند که دوستداران واقعی حیوانات کم هستند باید بدانند همه ما با هم هستیم.بگویید چه گناهی داشتند گربه های شیر خوره یا بالغی که کشته شدند؟

در ضمن ما با دکتر آل داوود(رییس انجمن حمایت از حیوانات) تماس گرفتیم و خواستیم که کوتاهی نکنند. قرار بود که دکتر معماریان هم با ایشان گفتگو کنند که از ایشان خواهشمندم نتیجه گفتگو را اینجا بگذارند.

با سپاس فراوان.فقط عزیزانی که اعتراض می کنند اینجا اعلام کنند که بدانیم چه دوستان و حامیان خوبی داریم.
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) Empty رد: گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران)

پست من طرف محیا 8/27/2009, 10:31

سلام
من اس ام اس دادم(گرچه اصلا این برنامه رو ندیده بودم)اما فکر میکنم حقوق حیوانات باید رعایت بشه.چه من دیده باشم چه برام تعریف کرده باشن
خیلی متاسف شدم
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران) Empty رد: گزارش شرم آور برنامه درشهر (شبکه تهران)

پست من طرف snake_eater 8/27/2009, 10:44

ايا شما خودتون برنامه رو ديديد؟ اين كار اگر انجام شده باشد بسيار وحشيانه هست ولي سايتي كه منبع خبر است يك وبلاگ شخصي است (persianblog) و هيچ گونه ارزش خبري ندارد لطفا سايت اصلي مطلب را معرفي كنيد.
با تشكر
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/27/2009, 13:19

کاش عکسی یا کلیپی از این برنامه موجود بود. دوست داشتم ببینم چه جوری دلشون آمده این کار غیر منطقی را انجام دهند.

دکتر لطفی زاده هم در این مورد نوشتند : نامه مدیرمسئول حکیم مهر به برنامه درشهر شبکه تهران
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Saeid 8/27/2009, 15:23

من این برنامه رو دیدم ، واقعا به صورت وحشیانه ای گربه هارو میگرفتن و داخل گونی میکردن ، enrique_bye البته باید این و قبول کرد که خونه اون خانوم خیلی کثیف و غیر بهداشتی بود ، enrique_bye به نظر من شما یک مقدار اغراق کردین
Saeid
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 8/28/2009, 02:04

snake_eater چرا دوست دارید همیشه حرفهای من را بی اساس و دروغ نشان دهید؟؟؟!!!
محیا جان سپاس که اس ام اس دادی.همین که بدانند ما همه با هم هستیم کلی ارزش دارد.
آقای مهندس عزیز کلیپ هم موجود است که با یک حجم سنگین می توانید دانلود کنید:
http://www.filefactory.com/file/ah36323/n/tv5_13880602_026_wmv

http://s69.eu.rapidbaz.com/get/_1h3G/tv5_13880602_026.wmv
چه خوب که لینک جوابیه دکتر لطفی زاده رو گذاشتین.ما به دکتر هومن هم خبر داده ایم شاید ایشان هم کاری بکنند.

Accursed عزیز من اغراق در چه کرده ام؟ بله صحیح است که اون خانوم یه مقداری بهداشت رو رعیت نمی کرده اما اون گربه های بیچاره چه گناهی داشته اند؟ اصل حرف و اعتراض ما گربه ها هستند و کمی هم اون خانوم.
ولی سپاس گزارم که توجه کردید و خواهش می کنم به دوستان دیگرتان نیز بگویید.
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف محیا 8/28/2009, 03:22

اصلا خونه ی اون خانوم غیر بهداشتی.قبول.اما به نظرتون جایی که اون گربه ها برده شدن یا احتمالا رها میشن خیلی بهتر و بهداشتی تر از اونجاست؟جایی که الان هستن راحت تره؟کی ازشون نگهدرای میکنه البته اگه الان تو این خیابونا پرسه نمیزنن؟!؟اگه دودی و کثیف نشده باشن؟!؟اگه جایی که میخوابن روغن ماشین و هزار جور زباله نباشه؟!؟
اون خونه با همه ی کثیفیش مطمئنا جای خوابی برای اون گربه ها داشته.حتما غذای کافی داشتن.و از همه مهم تر اینکه کسی آزارشون نمیداد و مثل این گربه های ولگرد زیر ماشین نمیرفتن...
...و هزار و یک دلیل دیگه که میشد گذاشت اون زبون بسته ها همون جا بمونن.
اونایی که انقدر نگران تمیزی و کثیفی اونجا بودن میتونستن با یه تذکر و البته پیگیری قضیه رو به بهترین شکل تموم کنن بدون اینکه واسه در شهر برنامه سازی بشه
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محیا 8/28/2009, 03:29

enrique_byeعزیز فکر کنم اسنک ایتر فقط سوال کرده.چون منم همین سوال اول به ذهنم رسید که "ایا خودتون دیدید؟"
اما نپرسیدم خیلی خوشحال
الانم که اومدم دیدم اقا سعید و اقای محمدفر هم مطالبی در این باره میدونن لبخند
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 8/28/2009, 03:48

enrique_bye عزيز خيلي ببخشيد اگه از سوال بنده ناراحت شديد شايد از اين قبيل اتفاقات در جامعه ما عادي باشه
ولي اين نوشته به نظرم خيلي عجيب اومد
و ظرف یک هفته، توجه کنید که اگر دادگاهی به شما وقت یکماه بعد را بدهد باید سور بدهید. بله ظرف فقط یک هفته (با امداد غیبی!!!) هم حکم بازداشت و امحا گربه ها ! را می گیرد و هم بدون حضور یا اطلاع مشتکی عنه و بدون هیچگونه ابلاغ یا حتی اطلاع تلفنی ساده در ساعت ١١ صبح دیروز (دوشنبه ٢ شهریور) به اتفاق مامور کلانتری ١٢٧ نارمک و مامور شهردای منطقهء ٨ و حدود ۶ نفر از کارگران ادارهء ساماندهی شهردای و ٢ نفر مرد دیگر (از همسایگان) دفعتآ به درب آپارتمان این خانم سالمند مراجعه و بدون نشان دادن حکم یا کارت یا هیچ نشانهء دیگری به ضرب و زور لگد و عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت وارد خانه ای می شوند
چون ما توي ايران زندگي ميكنيم و فكر نميكنم تلويزيون ايران اين تصاوير را پخش كنه؟
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/28/2009, 05:13

ببخشید من همین قسمتو که اقای snake جان گفتن نفهمیدم اخه کلمه های قلمبه سلمبه داشت.میشه توضیح بدین من منظورشو نمیفهمم متفکر: فقط فهمیدم یه کله ادم بظور وارد خونه پیر زنه شدن و بعد بزور گربه هاشو بردن
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Saeid 8/28/2009, 06:29

و ظرف یک هفته، توجه کنید که اگر دادگاهی به شما وقت یکماه بعد را بدهد باید سور بدهید. بله ظرف فقط یک هفته (با امداد غیبی!!!) هم حکم بازداشت و امحا گربه ها ! را می گیرد و هم بدون حضور یا اطلاع مشتکی عنه و بدون هیچگونه ابلاغ یا حتی اطلاع تلفنی ساده در ساعت ١١ صبح دیروز (دوشنبه ٢ شهریور) به اتفاق مامور کلانتری ١٢٧ نارمک و مامور شهردای منطقهء ٨ و حدود ۶ نفر از کارگران ادارهء ساماندهی شهردای و ٢ نفر مرد دیگر (از همسایگان) دفعتآ به درب آپارتمان این خانم سالمند مراجعه و بدون نشان دادن حکم یا کارت یا هیچ نشانهء دیگری به ضرب و زور لگد و عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت وارد خانه ای می شوند

enrique_bye اغراق شما به نظر من در این قسمت ، شما این اطلاعات و از کجا میدونین؟؟ چون Tv نشون نداد که با زور و لگد وارد خونه بشن یا حکم نداشته باشن!!!!
در ضمن من با کل قضیه موافقم پیامک هم دادم فقط با طرز اطلاع رسانی کردن دوستمون مشکل دارم
Saeid
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 8/29/2009, 03:42

پیشنهاد می کنم مطلبی را که انجمن حمایت از حیوانات گذاشته است مطالعه کنید:
http://www.iranspca.com/pages/index.php?option=com_content&task=view&id=97&Itemid=49
ببخشید این رو می گم ولی نمی تونم نگم ... اگه من اشتباهی یا چرت و پرت اینجا بنویسم اول سه نفر هستن به من خرده بگیرند(منظورم آقای محمد فر - مهندس پرهام و دکتر معماریانه) .
Accursed عزیز خوب معلومه تلویزیون اینا رو نشون نمی دیه.ژاله فتوره چی هم به منزل این خانوم رفته و دیده که چقدر هم فقیر هستن.همه اینها رو هم می تونید از زبون صاحب گربه ها بشنوید.
من از این فروم یک بار همیاری در حمایت از حیوانات ندیدم هر تاپیکی می ذارم یه عده(!) میان سوالایی از من می پرسن که نشون می ده فکر می کنن من درغگو هستم یا چرت و پرت می نویسم.
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/29/2009, 03:58

enrique شما درست میگین ولی کمی هم باید به بقیه حق بدید اخه شما از اتفاقات میگویید و بقیه نمیتوانند به راحتی قبول کنند که این اتفاق رخ داده پس شما هم کمی راهنماییشون کنید و چند تا مدرکم مثل عکس یا فیلم یا........در اخطیارشون بگذارید تا این مطلب قابل باور بشه.البته من گفتم قابل باور بشه این نبود که حرفای شما خیلی غیر واقعی است و نمیشه باورشون کرد لبخند
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 8/29/2009, 04:01

با سلام
enrique_bye عزيز خدايي نكرده هيچ كس به شما هنگ دروغگويي يا نوشتن چرتو پرت رو نزد ولي دوسته خوبم در كشوري كه رسانه مليش داره دروغ ميگه ادم ميتونه يك نوشته بدون منبع رو قبول كنه
در ضمن من وارد وبلاگ خانم ژاله فتوره شدم ديدم مطالبشون كاملا مغرضانه هست ادرسه وبلاگشون رو هم براي ديگر دوستان قرار دادم ايشون يبغام خصوصي به من دادن كه پاكش كنم
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/29/2009, 04:05

بحثتون دیگه کم کم داره به جاهای سیاسی میرسه ها
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 8/29/2009, 05:04

نه سیاسی نیست.یعنی شما snake_eater میگین که انجمن حمایت از حیوانات ایران هم داره دروغ می گه رو سایتش؟؟؟؟(شما دکتر آل داوود رو زیز سوال می برید؟؟؟)وای خدای من...
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/29/2009, 05:25

آرمین جان
در اینکه کار این افراد در برنامه در شهر و همسایه اون خانم ، زشت و به دور از انسانیت بوده است شکی نیست. به نظر من باید بهترین راه اعتراض به این افراد را یافت.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 8/29/2009, 06:05

enrique_bye عزيز من دوباره مطالب انجمن حمايت از حيوانات رو مطالعه كردم و به نظرم كاملا رفتار وحشيانه اي بوده است و با اقاي MohamadFar كاملا موافقم بايد به دنبال بهترين راه گشت ولي هنوز با پست اولت مشكل دارم ميشه منبع اون رو هم ذكر كني؟

دوست خوبم من به هيچ وجه قصد جسارت نداشتم ولي عادت كردم همه چيز رو با منطق قبول كنم چون دوست ندارم عروسك خيمه شب بازي كسي باشم
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 8/29/2009, 09:40

این منبع خاصی نداره و کاملاً مشخصه.خودتون چی فکر می کنید؟
آقای مهندس ما داریم کاملاً قانونی پیش می ریم و اگر کمی صبر کنید کلیه اطلاعات رو در اختیارتون قرار می دم که چقدر پیشرفتیم.راهی به نظر شما می رسه ؟
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف شیوا 8/29/2009, 15:08

من هم اون برنامه رو دیدم!واقعا دلخراش بود بچه گربه ای که زیر میز یا یخچال بود رو به زور بیرون کشیدن و ...آخر هم دست خونیه یکی از مامورها رو نشون دادن که دلیلی باشه واسه وحشی بودن این زبون بسته ها!کاش همه ی آدما وجدانشون بیدار باشه!!!خدا رو شکر که واکنشهایه حیوانات(که بی دلیلم نیست و ناشی از رفتارایه نادرست خودمونه!)فقط میتونه به جسم آدما ضربه بزنه!چند سال پیش همین اتفاق واسه من ودوستانم هم افتاد 2بچه گربه ای که مادر نداشتن رو توی حیاطی نگهداری میکردیم که کاملا بلااستفاده بود و اصلا هم کثیف نبود اما بعد از 1 هفته از نگهداریشون یک روز صبح با جسد خشک شده ی 2بچه گربه رویرو شدیم و بعد معلوم شد یکی از همسایه ها به اونها سم داده بوده تا به قول خودش عوامل بیماری رو نابود کنه!!!!اما اینکه چه سمی بوده که اون بیچاره ها اون طور خشک شده بودن ......
واقعا باعث تاسفه!!!
گریه :[-o<:
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Jaleh 8/30/2009, 00:46

من خودم جمعه به اتفاق 3 نفر ديگر به خانه اين خانم رفتيم. خانه اصلا"‌كثيف نيست فقط 30 ساله اين زن بدبخت داره آنجا با ماهي 220 هزار تومان حقوق بازنشستگي زندگي ميكنه و پول نداره نقاشي كنه و موكنت ها را عوض كنه. حتي وقتي داخل خانه اش ميشويم بايد كفش را در بياوريم . سوسكي هم كه كلوز آپ گرفتند 6 بار تكراري نشان دادند روي راه پله ها بوده كه در همه ساختمانها هست. براي ديدن فيلم و خواندن آخريي اخبار به صفحه اصلي انجمن حمايت از حيوانات رجوع كنيد..

iranspca.com
Anonymous
Jaleh
مهمان

پست من طرف Dr. Iman Memarian 8/30/2009, 17:58

ما از طریق انجمن حمایت از حیوانات این مسئله رو پیگیری کردیم. رفتار نامناسب این افراد با حیوانات اتفاق تازه ای نیست و متاسفانه در گوشه و کنار کشور ما هر روز چنین اتفاقاتی رخ می دهد که اکثرا از چشم ما به دور است. دکتر آل داوود و تعدادی از بچه های انجمن به خانه این خانم رفتند. و اما ماجرا از زبان این خانم: چند نفر که مجوز نداشتند ( اگر هم داشتند به من نشان ندادند) با لگد در خانه را زدند به حدی که کم مانده بود در را بشکنند و با داد و بیداد و بد و بیراه وارد خانه شدند. گربه ها رو با خشونت وارد گونی کردند و بعد هم گونی های حاوی گربه ها را به مدیر ساختمان که شاکی اصلی این ماجرا است!! تحویل دادند که خدا می داند چه بلایی به سرشان آورد... ناراحت
لوله آب گرم و کولر خانه این خانم هم از قبل توسط مدیر ساختمان قطع شده بود.
انجمن قول همکاری در مورد تعویض موکتها و رنگ آمیزی خانه را به این خانم داد. همچنین با وکیل جهت تنظیم شکایت از صدا و سیما و همچنین شهرداری هماهنگی به عمل آمد.
لازمه به یک نکته کوچک اشاره کنم. بعضی وقتها ما در مورد دوست داشتن حیوانات دچار اشتباه می شویم. نگه داشتن تعداد زیاد حیوانات بدون دلیل موجه و بدون انکه نیاز به نگه داری از انها در منزل باشد، باعث آزار و اذیت انها می شویم نه کمک.
با سپاس
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 8/31/2009, 00:17

ممنون آقای دکتر که توضیحات لازم رو گذاشتین و با دکتر آل داوود هم صحبت کردین تا کاری از پیش بره.
سپاس فراوان از زحمات بی دریغ شما برای نجات حیوانات
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 8/31/2009, 04:11

ممنون آقای دکتر.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف محیا 8/31/2009, 04:59

دکتر ممنون
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 1 از 2 1, 2  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة