گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول )

+9
spider
سارا س
محیا
enrique_bye
لاکی
محمد
Foad
Dr. Iman Memarian
Sahra
13 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول ) - صفحة 2 Empty رد: سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول )

پست من طرف محمد 8/25/2009, 05:33

خیلی خوب میشه اگه بخش گردرش گری درست بشه.منم یه بار دست دو تا بچه کوچیک سه تا بچه گربه دیدم که نه چشماشون باز شده بود و نه مو داشتو.اونا هم هی میخواستن بچه گربه هارو بلند کنن ولی دوباره بچه گربه ها میخوردن زمین.بچه ها هم کرکر زده بودن زیر خنده.خیلی هرسم گرفته میخواستم یه چیزی بهشون بگم که.....یه بارم یه سگ دیدم که خیلی خیلی ضعیف بود خیلی هم کثیف شده بود هی میخواستم برم ترفش مثل خجالتی ها میرفت پشت ماشینا قایم میشد.خیلی دلم واسش سوخت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول ) - صفحة 2 Empty رد: سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول )

پست من طرف Sahra 8/25/2009, 08:09

محمد جان چند سالته؟
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/25/2009, 10:09

بنده با اجازه بزرگ ترا 5/13 یا 14 خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 8/25/2009, 10:25

دقيقش چند
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محیا 8/25/2009, 10:46

محمد جان منم یه بار یه گربه پیدا کردم که خیلی خوشگل بود...نمیدونم چه نژادی بود اما به خوشگلی گربه های پرشین بود فقط کثیف بود اما چیزی از زیباییش کم نشده بود...اولش سعی کردم بهش دست نزنم یعنی خانواده م گیر دادن دست نزن مریض میشی کثیفه اه اه اه...از این حرفا ناراحت
اما من کلی باهاش بازی کردم و نازش کردم...تا یه هفته جای ناخن هاش رو دستم بود خیلی خوشحال
خدا میدونه چقدر دلم میخواست برش دارم بیارم پیش خودم اما حیف که تو خونمون کسی مثل من نیست D\'oh
ولی حتما در اینده اگه شرایطشو داشته باشم این کار و میکنم :s/:

صحرا جان مرسی از بحث گربه ای که راه انداختی...جایی برای درد دل گذاشتی لبخند
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 8/25/2009, 10:57

اره بابا همه ی کشور ها به جز ایران به حیوانات اهمیت میدن البته بعضی ازمردم ایران همینو دوست دارن

من خودم سگ دارم وقتی بعضی ها میشنوند که سگ دارم خودشونو جمع و جور می کنن که این دختره نجسه و این باعث ناراحتی من می شه ناراحت

میدونین من چه قدر دوست از دست دادم به خاطر همین موضوع . ناراحت
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 8/25/2009, 11:07

پسر خاله ی من تو امریکا میشه میگه اون جا وقتی میری یه سگ بخری میان اول جست و جوت میکنن که ببینن توانایی مالی داری برای نگه داشتنش بعد میدن

میگه یه مو سسه ی خاصی هست که بعد از فروختنش میان کنترل میکنن که داری خوب نگه داری میکنی یا نه اگه خوب نرسی بهش میگرن و میبرنش و جریمت میکنن

به امید روزی که ایران هم همین طور باشه ستاره
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 8/25/2009, 11:29

خواهش میکنم محیا جان.
اما یادت باشه دست زدن به گربه خیابانی که نه واکسن شده نه از نظر بهداشتی در شرایط خوبیه میتونه خطرناک باشه برای سلامتی. مخصوصا اینکه چنگ بزنه.

سارا جان راست میگی در خیلی از کشورها به حیوانات حتی خیلی بیشتر از ترکیه اهمیت میدن.
هزار جور تعهد باید بدی برای خرید یک حیوان خانگی. یعنی تا ازت مطمئن نشوند حیوانی را حتی در مقابل پول بهت نمیدن.
تازه بعد از خرید هم باید دقت کنی که اگر بد نگهداری کنی جریمه میشی .
حقوق حیوانات در قوانین دیگر این کشور ها تاثیر گذاشته.
مثلا یک کارمند که دارای حیوان خانگی است اگر بخوان ماموریت بفرستند اول برای حیوانش یک پرستار موقت پیدا میکنند بعد اونو میفرستند ماموریت.
اگر بری مسافرت و حیوان خانگی خودت را در خانه تنها بگذاری و همسایه ها به پلیس خبر بدهند جریمه میشی یا حیوان را ازت میگیرند.

به هر حال یادمون باشه هر چه فرهنگ و رفاه کلی یک کشور بیشتر باشه در اون کشور به حیوانات هم اهمیت بیشتری خواهند داد. لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محیا 8/25/2009, 14:16

حق با شماست صحرا جان لبخند
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/26/2009, 04:23

واقعا خیلی بده که ما خیلی خیلی خیلی کم به حیوانات اهمیت میدیم البته غیر از بعضی از ادما که از حقوق حیوانات دفاع میکنن. من نمیدونم چرا خارجی ها انقدر به حیوانات اهمیت میدن ولی ما قد سر سوزنم ازشون یاد نمیگیریم.یه نمونه از این بی اهمیتیا فروش لاک پشتای بیچارس متفکر: یارو میره شونصد تا لاک پشت میاره اونم تو بد ترین شرایط نگه میداره تا مریض شن بعدم با خیالراحتبه بقیه میفروشه انگار میخواد حیوون شکنجه بده ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 9/1/2009, 18:18

صحرا خانم دیگه عکس نمی زارین ؟ برگشتین از ترکیه ؟
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Sahra 9/2/2009, 03:08

سلام
ممنون از اینکه به یاد من هستین. بله مشکلی پیش اومد و زودتر برگشتم.
متاسفانه به خاطر گرفتاری عکس جدیدتری نشد بگیرم.
ولی به پست های قبلیم چندتا عکس اضافه کرده بودم.
انشاالله عکس گربه های خیابانی ایران را میگیرم و میگذارم.
یا اگر بخش عکس های سفر را بگذارید عکس مناظر ترکیه را میگذارم.
تشکر.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 9/2/2009, 05:34

من موافقم یک بخش سفرنامه و عکسهای و توضیحات سفر داشته باشیم ، فعلا می توانید از بخش بحث های آزاد استفاده کنید. چون خودم تا حالا ترکیه نرفتم ( راستش تا اوشون قشنگم نرفتم! ) دوست دارم عکسها و مناظر و توضیحاتش را ببینم و بخوانم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف spider 9/2/2009, 07:13

خوبه دین مردم تو ایران اسلامه و تو اسلام هم این همه گفته شده که امامان و پبامبران چقدر به حیوانات اهمیت میدادن و اون هارو دوست داشتن
ولی کو گوش شنوا؟
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Sahra 9/2/2009, 13:55

آقای محمد فر عزیز
مطمئنا شما در آینده سفرهای بسیاری خواهید رفت چون هنوز فرصت زیادی پیش رو دارید. امیدوارم نه به دلیلی که من سفر رفتم بلکه برای سیاحت و تحصیل کشور های خیلی بهتر از ترکیه را ببینید.
چشم . من تاپیکی برای عکسهای زیبای استانبول خواهم گذاشت ولی از توضیحات شرمنده ام . چون با شرایطی که داشتم فقط فرصت می کردم عکس بگیرم بدون اینکه بدانم کجاست.
به هر حال امیدوارم دوستان استفاده کنند.
تشکر.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف im_213 1/23/2010, 18:04

سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول ) - صفحة 2 DSCN0075 سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول ) - صفحة 2 DSCNk0083
اینم عکس مادر گربه و 6 فرزند که زمستان پارسال را با هم گذراندیم
im_213
im_213
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Sahra 1/24/2010, 16:07

چه عکسهای قشنگی. کاش یک پست برای گربه های غیر خانگی شهرمون میگذاشتیم.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 1/24/2010, 16:11

این پستم را به کلی فراموش کرده بودم. منو یاد خاطرات غم انگیزم انداخت.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف im_213 1/24/2010, 16:49

مهتاب جان این 6 کوچولو خیلی هم خوشگل بودن البته فشن مرد/ اما مخمل و ببری گاهی به خونه ما سر می زننلبخند
مادرشونم که دیگه از بچه گیش اینجا خونه خودش شده و زایشگاه شلبخند)
im_213
im_213
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Ronia 1/25/2010, 12:38

زهرا جان شما من رو یاد یکی از دوستام می اندازین که یه بار هم سر امتحان پایان ترم پایگاه داده ها یه سوال رو جلوی استاد گرامی خانم .. (که تقلب در حوزه استحفاظی شون محال بود) بهم رسوند. خیلی خوشحال اما هر دو نمره کامل رو گرفتیم :\m/: ایشون هم اسم شما بودند و به گمانم یه هاپو کوچولو هم داشتند لبخند البته نمی دونم که شما خودشون باشین چون بعد از ترم آخر رفتند امریکا و گمانم موندنی شدند.
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 1/26/2010, 11:21

مهتاب جون کدوم شهر ترکیه رفتی؟؟
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 1/26/2010, 12:55

با سلام

عجب گربه های باحالی هستند اما من عکس های مهتاب خانوم رو از ترکیه نمی بینم یعنی هیچی نیست

با تشکر
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 1/26/2010, 13:24

از اسم تپیک معلومه استانبول!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Sahra 1/26/2010, 16:09

من تابستان رفته بودم استانبول و از آنجا که هتل اینترنت مجانی وایرلس داشت هر روز که عکس میگرفتم اونها را میگذاشتم تو این تاپیک.
الان دیدم که هیچکدام عکسها دیگه نشان داده نمیشه.
حالا دوباره چند تا از اون عکس ها را میگذارم.گرچه بازگشت به اون خاطرات و دیدن عکس ها برام خیلی سخته.

سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول ) - صفحة 2 1264599378

سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول ) - صفحة 2 1264538589

سگها و گربه ها ( مستقیم از استانبول ) - صفحة 2 1264598639
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 1/29/2010, 19:11

متاسفم مهتاب جون. منم 8 سال پیش با برادرم رفته بودیم ترکیه ولی ما همش از خودمون عکس گرفتیم. اون موقع مجرد بودم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة