گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

لاکی جون من

2 مشترك

مطلب جدید لاکی جون من

پست من طرف hiva tanha 3/31/2011, 09:25

سلام این لاکی جون من هستش و 6سانتیمتره
تقریبا 2-3ساله که داریمش البته قبلا مال برادرم بود چون به اون کادو دادنش
چون برادرم بهش رسیدگی نمیکرد من ازش مراقبت میکنم
واز اینکه توی یک تنگ دارم نگهداریش میکنم عذاب وجدان دارم
الان چند روزه متوجه شدم که لاکش تغییر رنگ داده وتقریبا سبز مایل به زرد شده تو رو خدا در مورد لاکپشتم کمکم کنید
این عکس که آواتار من هست، عکس لاکی ومحل زندگی اش است خواهش میکنم بهم بگین لاکی من دچار بیماری شده که لاکش تغییر رنگ داده .فقط نگین ببرمش پیش دکتر معماریان چون من در اهواز زندگی می کنم
hiva tanha
hiva tanha
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مطلب جدید رد: لاکی جون من

پست من طرف Developer Programmer 3/31/2011, 14:49

هیواجان با اجازه، رنگ فونت رو به سیاه تغییر دادم و چند تا از غلط های تایپی رو اصلاح کردم که بهتر خونده بشه.

در خصوص تغییر رنگ، لاک پشت من هم وقتی کمی بزرگ شد رنگ لاکش از سبز پررنگ به سبز کمرنگ تغییر رنگ داد، احتمالا نباید مشکلی داشته باشه.

لطفا یه عکس واضح تر و بزرگتر از لاکپشتتون بذارین و شرایط نگهداری مثل دمای آب، میزان کلر آب، زمان تعویض آب و نوع غذا رو حتما ذکر کنین تا دکتر و سایر عزیزان راهنماییتون کنن.

Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

مطلب جدید رد: لاکی جون من

پست من طرف hiva tanha 4/2/2011, 08:36

سلام ممنون از اینکه اشکالات من رو بر طرف کردین.
دمای آّب:چون روی کابینت آشپزخونه نگهداری میشه دمای آبش معمولی است و نه گرم نه سرد است برای اطمینان هر چند وقت یک بار هم دستم رو در آب میبرم که ببینم سرد هست یانه اما تا چند روز دیگه یک تراریوم براش درست میکنم.
کلر:من به خاطر کثیف بودن آب اهواز همیشه از آب تصفیه آب براش میزارم چون آب اون همیشه شب راکت میمونه صبح عوضش میکنم که شب تا صبح آب مونده باشه
زمان تعویض آب 2یا3 روزی یک بار آبش رو عوض میکنم وهمیشه تنگ و سنگ مرجانی و سنگهای زیر پاشو با آب گرم میشورم و در بعضی مواقع مزارم سنگها رو رو ی گاز که بجوشن و ضد عفونی بشن
نوع غذا:غذا هم انرژی ماهیران بهش میدم 4وعده در روز وتعدادش هم بین 20 تا25 دانه است همیشه این غذارو میدادم اما امروز یکم کف دریا دادم که خیلی راحت خورد.
hiva tanha
hiva tanha
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة