گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند)

2 مشترك

آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند) Empty آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند)

پست من طرف شيما 2/22/2011, 06:44

اين يك بچه ميمون است كه به جاي آغوش مادرش در دستهاي انسان گير افتاده است
آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند) B7qjsrkxkn2ibhd75han
اين بچه ميمونها در فرودگاه مرده يافته شدند .آنها از فشار ناشي از بسته بندي براي ارسال مرده اند
آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند) A7itst65dash2fcawdm
اين ميمون كوچك توسط كارگر آزمايشگاه خفه ميشود
آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند) Mat1b169i3zcnefmnxg
و اين يكي مورد آزمايشات دردآور قرار ميگيرد
آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند) C3nz1hmfno6c5y1o152m
آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند) Ipku9dd0mz2tqxyu50v4
اين عكسها مخفيانه از پژوهشگاه دانشگاهي در اسرائيل گرفته شده است.آيا اين يك پژوهشگاه است؟؟؟ در چه چيز ميخواهيم صعود كنيم كه اينچنين سقوط ميكنيم؟؟؟؟
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند) Empty رد: آيا يك زندگي بهاي سنگيني براي پيشرفت علم نيست؟؟؟(عكسها ناراحت كنده هستند)

پست من طرف ایران دوست 2/22/2011, 07:09

D\'oh من نمیدانم وقتی میتوان بدون آزار حیوانات آزمایشها را انجام داد چرا این بلاها را سر این بی زبان ها می آورند.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة