گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند)

+10
مینا آرمیده
شیوا
mariana
خورشید
MohammadRN
siavash_gh
Foad
ایران دوست
مونا
شيما
14 مشترك

كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند) Empty كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند)

پست من طرف شيما 2/19/2011, 07:19

كيتي را ببينيد .گربه زيبا و معصومي كه چه معصومانه به دوربين قاتلانش خيره شده است و نميداند كه قرار است مواد اشتعال زا بر صورتش بريزندو...
كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند) Hpnfkk5rnfw4cdksozib
آنها كيتي را آتش ميزنند و فيلم ميگيرند.از تقلي زجر آور او براي نجات
كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند) C5vm641a8y3suhs5y0u
كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند) S3hp2eqwb2zqi0b1jv
بعد از 33 دقيقه شكنجه سوزا كيتي هنوز زنده است و دوباه به روي او ماده اشتعال آور ريخته ميشود
كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند) C0z4f0sr6hcbamihv
ديگر اثري از چشمان مهربان كيتي باقي نمانده است .همانطور كه چيزي از انسانيت ما
كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند) Rfdglpop20b1b51dt4o
منبع:http://all-creatures.org/
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند) Empty رد: كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند)

پست من طرف مونا 2/19/2011, 08:24

واااای چرا این کارو کردن؟!!!!!!!!!! گریه
از این کار چه نفعی بردن؟ خودشم یه روز تو آتیش بسوزه الهی!
مونا
مونا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند) Empty رد: كيتي نازنين غريبانه در آتش ميسوزد(تصاوير ناراحت كننده هستند)

پست من طرف ایران دوست 2/19/2011, 08:39

ای کاش این صفحه را باز نمیکردم گریه گریه دلم شکست گریه خیلی خیلی ناراحت شدم گریه
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 2/19/2011, 08:42

ناراحت چرا آخه ؟ گریه
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف siavash_gh 2/19/2011, 08:46

نمیدونم والله آیا اینها اعتقادی به جهنم دارن یا نه اعصاب ندارمم
siavash_gh
siavash_gh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 2/19/2011, 09:16

گریه گریه ورود به جهنم رو پیشاپیش تبریک عرض می کنم
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف خورشید 2/19/2011, 10:35

خدا لعنتشون کنه اعصاب ندارمم گریه
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 2/19/2011, 10:44

siavash_gh نوشته است:نمیدونم والله آیا اینها اعتقادی به جهنم دارن یا نه اعصاب ندارمم

دوست گرامی باورمند بودن به جهنم و بهشت ارتیاطی به انجام کارهای غیر اخلاقی ندارد چه بسا بسیار افراد دینداری که میبینیم پایه های اخلاقی در آنها سست است و همچنین بسیاری افراد بی دین و با اخلاق. چشمک می زنم
ایران دوست
ایران دوست

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mariana 2/19/2011, 13:52

وای خیلی بد بود نمیدونم چی بگم فقط متاسفم متاسفم اصلا چشمام یه لحظه کور شد دیوونه شدم این حیوون بیگناه چرا باید اینطوری قربانی یه عده آدم سادیسمی سفاک مریض بشه خدایا خودت کمک کن امیدوارم نه در آتش جهنم بلکه تو آتیش زندگیشون بسوزن که مطمئنا همینطور میشود
گریه گریه گریه گریه گریه دعا دعا
mariana
mariana
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف شیوا 2/19/2011, 14:19

متفکر از آدم!بودن خودم بدم اومد!
جهنم و بهشت .....
خیلی از اتفاقات ناگواری که واسه خیلیامون توی زندگیهامون میفته و بعد فکر میکنیم مگه ما چی کار کردیم که اینطوری شد!!!از همین کرهامون نشات میگیره...
شک ندارم کسانی که این کارو کردن تاوانش رو باید خیلی سنگینتر بپردازن دیر یا زود!
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مینا آرمیده 2/20/2011, 08:08

جداً نمی توان روی این افراد اسم آدم را گذاشت واقعا از آدم بودنمان شرمساریم، که این همه جنایت و ظلم به تمام موجودات می کنیم اگر این حیوانات انسان نما اعتقاد به کیفر داشته باشند همین دنیا عذاب کار خود را خواهند دید
مینا آرمیده
مینا آرمیده
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف siavash_gh 2/20/2011, 11:41

ایران دوست نوشته است:
siavash_gh نوشته است:نمیدونم والله آیا اینها اعتقادی به جهنم دارن یا نه اعصاب ندارمم

دوست گرامی باورمند بودن به جهنم و بهشت ارتیاطی به انجام کارهای غیر اخلاقی ندارد چه بسا بسیار افراد دینداری که میبینیم پایه های اخلاقی در آنها سست است و همچنین بسیاری افراد بی دین و با اخلاق. چشمک می زنم

اگه فردی واقعا دین دار و انسان معتقدی باشه حداقل به بهشت و جهنم و عدل خداوند اعتقاد داره
حالا یه عده اسم دیندار رو برای اهداف شوم خودشون رو خودشون گذاشتن به من ربطی نداره
siavash_gh
siavash_gh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 2/20/2011, 11:47

این کار کجا اتفاق افتاده
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 2/20/2011, 13:58

هی بعد چند وقت اومدم اینو دیدم بیچاره گربه furious
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 2/20/2011, 14:41

امیدوارم خودشون هم تو یه آتشی بسوزن که این حیوون بیگناه رو بهش دچار کردن.
لعنت خدا بر این انسان نماها... وحشی ها
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف teresa 2/20/2011, 14:50

بغض گلومو گرفته ،چی بگم D\'oh D\'oh گریه
teresa
teresa
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة