گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن

+2
hadi1981
MohammadRN
6 مشترك

وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن Empty وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن

پست من طرف MohammadRN 12/23/2010, 09:08

تصاویر زیر رو ببینید

وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن 598334_571313_334120b

وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن PN19970317JSI010

وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن Bull_330937b

می خوام یکی از وحشتناک ترین اتفاقات جهان رو براتون تعریف کنیم. اتفاقی که با شنیدنش حالم داشت بهم می خورد. پس خوب گوش کنید.
در کشور آفریقای جنوبی و در شهر Zulu monarchy در استان KwaZulu-Natal هر ساله یکی از بدترین اتفاقات جهان برای نمایش شجاعت مردمان این روستا اتفاق می افتد. نمایشی که گردشگران با مشاهده آن دچار تهوع شدند.
هر ساله در ماه دسامبر ( ماهی که در آن هستیم ) مراسمی در این روستا برپا می شود که شامل بخش های مختلفی است اما وحشتناکترین بخش آن کشتن یک گاو نر با دستان خالیست!! گریه

در این مراسم گاو نری که از قبل برای مراسم تایین شده است را می آورند و 40 نفر از مردان روستا آن را بر زمین می اندارند و بعد با دستان خالی سعی بر کشتن گاو می کنند به این صورت که ابتدا زبانش را می کشند و پیچ می دهد انقدر این کار را انجام می دهند تا زبان از حلقوم گاو بیرون آید!!!!!!
گاهی این عمل تا چند ساعت طول می کشد و گاو مدام نعره می کشد.

بعد از این مرحله با وسیله ای تیز چشمان حیوان را در می آورند و گاو باز فریاد می زند گریه سپس بیضه های گاو را می گیرند و چندین بار پیچش می دهند و گره می زنند. وحش گری تا چه حد؟!!!!!!

بعد مقدار زیادی شن را با زور وارد دهان و نای گاو می کنند دو شاخش را می گیرند و 180 درجه گردنش را می چرخانند تا گردنش بشکند!!!!!!
بعد بر روی گاو درحال مرگ می ایستند و با شدت بر بدن او می کوبند . آنقدر می کوبند تا گاو بمیرد!!!

اینها همه برای اثبات شجاعت است. فعالان حقوق حیوانات در آفریقای جنوبی خواهان متوقف کردن این عمل هستند اما روستاییان می گویند که این رسم اجدادی ماست و آن را متوقف نمی کنیم.

با امزای این پتیشن خواستار توقف این وحشیگری ها شوید.

وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن Documentseactions30567BullKillingjpgPhotoJoaoSilvaPictureNET___348.225_0_0__97
تصویر کندن زبان گاو

MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن Empty رد: وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن

پست من طرف hadi1981 12/23/2010, 14:22

آدم نمیدونه چی بگه..
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن Empty رد: وحشتناک ترین مرگ ممکن برای یک گاو- امضای پتیشن

پست من طرف MohammadRN 12/23/2010, 14:54

من امضا کردم شما هم امضا کنید. این حداقل کاری هست که میشه کرد. البته اینکه تا به حال متوقف نشده نشانه ی ضعف دولت آفریقای جنوبی هست
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sheyda 12/23/2010, 16:29

وای چقدر وحشتناک.واقعا اونها انسانند؟
واقعا متاسفم که نمیتونن جلوی این اقدام وحشیانه رو بگیرن و تسلیم طرز تفکر یه عده ... شده اند
sheyda
sheyda
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 12/23/2010, 17:21

براستی ناراحت کننده است.

دوستان به همه دوستانتان (در همه انجمن هایی که هموند هستید) پیوند را بدهید تا امضا کنند در تارنماهایتان هم قرار دهید.

باید دیگران را آگاه کنیم ، هرچه شمار امضاها بیشتر باشد بهتر است.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 12/25/2010, 02:19

من اين پتيشن رو قبلا در پرشين پت امضا كردم .واقعا وحشتناكه
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

پست من طرف shinili 1/18/2011, 16:56

ووووووووووووو

روان پریشی دارن
shinili
shinili
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة