گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ماهی جلبکخوار طلائی - Gold Algae Eater

ماهی جلبکخوار طلائی - Gold Algae Eater Empty ماهی جلبکخوار طلائی - Gold Algae Eater

پست من طرف MohammadRN 12/1/2010, 12:52

جلبکخوار طلائی (Gold Algae Eater)

جلبکخوار طلائی دارای رنگ طلائی بر روی بدن وخطی افقی درطرفین بدن می باشد.زیستگاه این ماهی شمال هند می باشد.معمولا" نگهداری این ماهی در آکواریوم به منظور کنترل رشد جلبک ها است.

آکواریومی با حجم 150 لیتر،همراه با گیاهان و فضاهایی برای پنهان شدن آن و دمای 23 تا 26 درجه ی سانتی گراد شرایطی مناسب را برای این ماهی به وجود می آورد.این ماهی شرایط مختلف آب را تحمل می کند.اما باید شرایط آب ثابت باشد تا از وارد آمدن استرس به ماهی جلوگیری شود.در آکواریوم های کوچکتر این ماهی از قلمرو خود دفاع می کند.در زمانی که این ماهی با ماهی هایی همچون دیسکس، آنجل و انواع کتفیش ها نگهداری شود باید توجه داشت که قلمروطلبی آن ممکن است موجب آزار این ماهی ها شود و یا نزاع در آکواریوم رخ دهد.

تولید مثل این ماهی درون آکواریوم تا به حال موفقیت آمیز نبوده است.

غذای اصلی این ماهی، جلبک می باشد که می تواند آن را از دریاچه و آبگیرهای جلبکدارتهیه نمود.

جلبکخوار طلائی با ماهی هایی همچون بارب، گورامی، مولی و دم شمشیری سازگاری دارد.

ماهی جلبکخوار طلائی - Gold Algae Eater Albino-algae-eater

منبع
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ماهی جلبکخوار طلائی - Gold Algae Eater Empty رد: ماهی جلبکخوار طلائی - Gold Algae Eater

پست من طرف MohammadRN 12/1/2010, 12:54

این ماهی بسیار زیبا رو من در وبلاگ ماهی من دیدم. خیلی زیباست . این ماهی دارای خصوصیت جالبی است و اونم جلبکخواری
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة