گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بایدها و نبایدهای لاک پشتی ...

+3
Foad
mina-b
nightlight
7 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بایدها و نبایدهای لاک پشتی ... - صفحة 2 Empty رد: بایدها و نبایدهای لاک پشتی ...

پست من طرف nightlight 6/9/2009, 02:39

بله! لاک پشت گوش قرمزی هست که به علت کثیفی و آلودگی آبی که توش بوده به این حال و روز افتاده ...
اما لاک پشت خیلی مقاومی هست ... کمتر لاک پشتی می تونه تو اون شرایط به این خوبی مقاومت کنه ...
این همون لاک پشتی هست که صفحه اول عکس لاک جرم گرفته شو زدم ...
شیار های زیر لاک ها جرم گرفته بود که پاک کردم(عکس اول همین صفحه قبل از پاک کردن! و سوم بعد از پاک کردن!) اما پوستش رو هیچ کاری نمیشه کرد ... خوشحالم می شنوم، پسرک پوستش پلنگیه، از الان باید واسش کارت بسیج بگیرم ...

مثل لاک پشت شما این هم بالای سرش نوار رنگی داره که البته این یکی سبزه ... یا شاید هم سبز شده ...
nightlight
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بایدها و نبایدهای لاک پشتی ... - صفحة 2 Empty رد: بایدها و نبایدهای لاک پشتی ...

پست من طرف mina-b 6/9/2009, 03:11

لطفا یه عکس ازصورتش بذارید
mina-b
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف nightlight 6/9/2009, 06:04

میل کردم ...
ادامه موضوع:

هیچ وقت در تراریوم و یا ظرفی که درون لاک پشتتون رو نگه می دارین به میزانی آب نریزید که بتونه با کمی تقلا از ظرف یا تراریوم فرار کنه ...
خنده دار به نظر می رسه، اما در رابطه با لاک پشتتون، و به طور کلی هر جاندار دیگه یی باید برای اعتماد سازی تلاش بکنید ...
با رفتار و اعمالتون بهش اطمینان بدید که از طرف شما و تا زمانی که در اختیار شماست آسیبی نمی بینه و در عمل هم همینطور رفتار کنید ... بپذیریم که تامین آسایش و امنیت جاندار، وظیفه ما، به عنوان نگه دارنده ست ...
وضعیت مدفوع لاک پشت رو مد نظر بگیرید و در صورت تغییر طولانی مدت با دامپزشک مشورت کنید ...
نگه داری لاک پشت ها را در حمام ها به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم
چنانچه قصد دارید در حیاط منزل از لاک پشتتون نگه داری کنید، اطمینان حاصل کنید که درب دستشویی درون حیاط بسته باشه ، همینطور سایر منافذی که گنجایش اندازه لاک پشت شما رو دارند ...

زیر راه پله ها، پشت گلدان ها و زیر سایه بوته ها و درخت های باغچه شما محتمل ترین مکان های پنهان شدن لاک پشتتونه ...
nightlight
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 6/11/2009, 02:10

حالا لاكپشت من به هيچ وجه تو لاكش نميره وقت خواب سرشو رو زمين ميزاره وقتي هم كسي مي خواد بگيرش با تمام سرعت شروع به دويدن ميكنه(لاكپشتم بود لاكپشتاي قديم) خیلی خوشحال
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 8/26/2009, 10:50

اقای محمد فر لاک پشت منم عین عکس روش لجن هست چطور تمیزش کنم؟ سوال کمک
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/26/2009, 11:19

باز هم جستجو نکردید، از مطلب نقاشی روی لاک پشت :

چون لاک قسمتی زنده و دارای عصب و رگ است وارد کردن هر گونه ماده شیمیایی مثل رنگ بر روی آن خطرناک و اشتباه است. لاک باید سالم و تمیز نگهداری شود و هرچند ماه یک بار به آهستگی با یک مسواک نرم کهنه تمیز شود. سلامت یک لاک پشت در نگاه اول در سلامت لاک آن است.

اگر کتاب لاک پشتها را تهیه کنید ، تمام مشکلاتتان حل می شود.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف kimia 9/3/2009, 18:36

و همچنین لاکی های بدبخت رو نزدیک کودکان قرار ندین !
چون من یک دوستی داشتم که داداشش بچه بود و از همین لاکی ها داشت.داداشه داشته با لاکیه بازی
می کرده و حواس دوستم نبوده و اون با مشت لاکی بد بخت رو له می کنه! گریه
لاکی با زمین تخت می شه. ناراحت گریه
kimia
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة