گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تاریخ اینترنت در یک تصویر

2 مشترك

تاریخ اینترنت در یک تصویر Empty تاریخ اینترنت در یک تصویر

پست من طرف الهام 9/2/2010, 03:20

یک وب سایت آمریکایی در اقدامی جالب، کل تاریخ اینترنت از ابتدای ایجاد شبکه تا ترافیک موبایل را تنها در یک تصویر نشان داده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، سایت MBA online در این تصویر تمام مقاطع تاریخی را که در توسعه اینترنت به عنوان نقاط عطف شناخته می شود نشان داده است.

این تصویر با ایده ایجاد یک شبکه بین کهکشانی در سال 1962 آغاز می شود و سپس نشان می دهد که در سال 1974 اینترنت اختراع شد.

در ادامه این تصویر مشخص می شود که در سال 1976 اترنت و کابلهای همسو و در سال 1978 اولین هرزنامه ها اختراع شده اند.

ایجاد شبکه آرپانت در 1983 و ایده ساخت دامنه های .com، .org، .gov، .gov و ... در سال 1984 از دیگر مقاطع مهم در تاریخ اینترنت هستند.

اما شاید مهمترین بخش در تاریخ اینترنت که در این تصویر بدان اشاره شده است عرضه تجاری اولین اینترنت دایل- آپ در 1989، ایجاد پهنای جهانی وب (WWW) در 1992 و راه اندازی اولین مرورگر (مرورگر موزائیک) در 1993 است.

این تصویر، تاریخ اینترنت را در سال 2009 به پایان می برد و نشان می دهد که در این سال ترافیک اینترنت موبایل از ترافیک صدا افزایش یافته است.

تاریخ اینترنت در یک تصویر 38594220013463442140

منبع: خبر گزاری مهر
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تاریخ اینترنت در یک تصویر Empty رد: تاریخ اینترنت در یک تصویر

پست من طرف Innocent 9/2/2010, 03:39

باورم نمیشه یعنی Google 1998 راه افتاده؟؟؟!!! تعجب این همه پیشرفت تو این مدت کم؟؟ تعجب
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تاریخ اینترنت در یک تصویر Empty رد: تاریخ اینترنت در یک تصویر

پست من طرف الهام 9/2/2010, 03:44

زکیه جون به نظر من 12 سال زمان کمی نیست واسه پیشرفت متفکر

البته تو ایران که آهنگ پیشرفت خیلی کنده 12 سال زمان کمی به نظر میرسه ناراحت
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی