گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

+25
honey
ایران دوست
Developer Programmer
Ronia
apb
maryam.m
Innocent
ali_soltani68
فریده
kim-kim
Nima_mtg
mahsa
مونا
الهام
spider
hamed_myh
mahshid_laki
محمد
پیام
Sahra
کیمیا
پریسا
farzadprogram
samira
مرضیه
29 مشترك

صفحه 3 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون - صفحة 3 Empty رد: تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

پست من طرف پیام 7/5/2010, 12:50

هیچ اشکالی نداره. اصلا این تاپیک مال خانما بشه. راحت درد دل کنن. ما هم کاری به کارشون نداریم. راحت باشید!
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون - صفحة 3 Empty رد: تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

پست من طرف مرضیه 7/5/2010, 13:08

میبینیم که آقایون بدون فرماندشون ناامید شده، شکست خوردن و تسلیم شدن.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
بازززززززممم خانما پیروزن

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 7/5/2010, 13:15

قهرمان قهرمان قهرمان
خیلی خوشحال پیروزی خیلی خوشحال
جشن
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/5/2010, 13:17

مریم جون با نیروهای کار کشته ای که ماداریم ملومه که پیروزیم قهرمان مخصوصا هیبت خانوم خیلی خوشحال
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 7/5/2010, 13:29

به به زکیه خانم خیلی خوشحال معلومه عزیزم (چه با هیبت و چه بی هیبت، پیروزیم قهرمان )

اینم ستاره ی شما رز

معصومه جون کو پس؟!! عشق
این ستاره مخصوص را هم برای معصومه جون کنار گذاشتم (ایشون هم در جنگ های پیشین بسیار تاثیر گذار بودند و هیچ وقت سپاهمون را تنها نگذاشتن (مخصوصا اون جنگی که با هم 4 تایی با هم (با صحرا جون و هنگامه جون) از دیوار بالا رفتیم. عشق در نگاه اول خیلی خوشحال )

ستاره هر کی بیاد ستاره میگیره ستاره
خیلی خوشحال متفکر عشق در نگاه اول
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 7/5/2010, 13:36

خوبه منم از این آقایون فرم کمی دفاع کنم که گویا مظلوم گیر آوردین!

در جواب همه این ها باید بگم ، البته گاهی یه حرف این قدر بی اهمیت هست که ما آقایون وقتی میشونیم اصلا حتی زحمت توجه کردن به اون رو هم به خودمون نمی دیم! و این فقط دلیل نادرست بودن اون موضوع به در اون حد هست که این قدر به نظر ما حرفی نادرست میاد که اصلا جای بحق نداره ، برای همین سکوت می کنیم! و اصلا حتی زحمت توجیه یا نظر دادن هم به خودمون نمی دیم! موارد عنوان شده هم از اون دسته هستند!(شوخی) خیلی خوشحال موفق باشید ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 7/5/2010, 13:51 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/5/2010, 13:39

آقا پرهام همین بی توجهی ها کار دستتون میده که تهمت رو مینویسید طحمت دیگه lol!
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/5/2010, 13:43

اقا پرهام بهجایه شوخی مینوشتید جدی خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 7/5/2010, 13:46

به به باز هم آقایون رو ..

زکیه جون منظور از طحمت، زحمت هستش [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مریم جون حالا به منم یه دونه بده [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/5/2010, 13:48

رونیا جون گفتم چی شد یه دفعه دیکتم قوی شد هاااا سابقه نداشتم خیلی خوشحال
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 7/5/2010, 13:48

Innocent عزیز ، ممنون که گفتید اصلاح شد ، نه کسانی که من رو می شناسن می دونن از دوران قدیم می همین طوری فارسی رو تایپ می کنم! و علتش هم می دونن! ربطی به اون مسئله نداره! خیلی خوشحال

محمد چان ، دیگه اگه جدی بود که تا حالا آقایون وای نمیستادن که! این جا هم که بخش خنده هست ، حالا آقایون جواب ندادن ، من گفتم یه چیزی بگم که خانما تصور اشتباه نکنن! خیلی خوشحال همین! پیروزی دعوا که نداریم! موفق باشید ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 7/5/2010, 13:51 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/5/2010, 13:49

رونیا جون آقا پرهام گول خورد خیلی خوشحال حال کردی چطوری باید عمل کرد؟ lol!
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 7/5/2010, 13:50

مریم جوون عزیزم ممنون... عشق مرسی اشاره
من همیشه و همه جا از حقوق خانوما دفاع میکنم... رز قهرمان رز
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 7/5/2010, 13:54

به به Innocent عزیز ، خب خانم ها همه حرف هاشون همین زوریه دیگه! برای همنی آقایون کم توجهی می کنن! اگه خانم به جای این که یه خورده به فکر این حرف ها در مورد آقایون باشین ، به خودشون توجه کنن ، از این اشتباهات نمی کنن! که دیگرانم به اشتباه بندازین! (شوخی) خیلی خوشحال موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/5/2010, 13:57

آقا پرهام مقصود رسیدن به هدف بود که رسید خیلی خوشحال دیگه تموم شد به فکر نکته بعدی باشید اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 7/5/2010, 14:02

Innocent عزیز ، اگه خانم ها این اهداف کوچولو رو دارند و از این موارد خوشحال میشوند که پس حله! برای همین آقایون بادگرفتن به اکثر حرف های خانم ها توجه نکنن که خانم ها احساس نیل به اهدافی چینن بالا رو داشته باشند و شادی بکنن! خیلی خوشحال منم از شادی الان شما و احساس تیل به این هدف بزرگتون بسیار خوشحالم! اشاره موفق باشید ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 7/5/2010, 14:11 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram 7/5/2010, 14:06

برییییییییییییییییییییییییییید کنار من اومدم .
آقا پرهام رو تنها گیر اوردین ؟؟؟
نه ، ما هم هستیم .

نه دیگه واجب شد 100 عیب از خانمهای محترم اینجا بذارم .
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 7/5/2010, 14:18

چشم رونیا جوووون اینم ستاره ی شما رز

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

------------------------

آقایون اینها واقعیت هایی است که وجود دارد و ما برای شوخی نمیگیم! (جدی) عشق در نگاه اول

قبول ندارید؟ برید از مادرهای عزیز ، مهربان ، فداکار و صبورتان عشق در نگاه اول در مورد این چند مطلب بپرسید خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

-------------------------

آقا فرزاد الان کنار هستیم! حالا چه چیز میخواهید بگذارید؟ عشق در نگاه اول
100 تا ؟ متفکر
صحرا جون تا 2000 برو عزیزم (تقصیر شماست که گفتید همین 10 تا کافیه خیلی خوشحال ) lol! lol! lol!

------------------------

خب من برم سر درسم (تا پس فردا شب ! ناراحت ) تا اون موقع زیاد دعوا نکنید (فقط واقعیت ها را بگید پیروزی )
خانم های عزیز که از این لحظه به بعد به جمع ما می پیوندند ، ستاره هاشون را چهارشنبه دریافت خواهند کرد ستاره ستاره ستاره

رز
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون - صفحة 3 Empty ای خدا

پست من طرف samira 7/5/2010, 14:38

ای خدا چی بگم؟؟؟؟؟؟ مهندس پرهام هم به جمع پیوستن من فکر نمیکنم آقایون فروم کم زبون باشن عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول
و آقا فرزاد 100 عیب اصلا شما بگو 100000 عیب بگید ولی در مورد آقایون محترم لازم بذکره که آنچه عیان است چه حاجت به بیان است؟ خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
و آبجی جونم موفق باشی گلم قهرمان پیروزی قهرمان بوس کردن
خلاصه که دیگه........... خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط samira در 7/5/2010, 14:47 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
samira
samira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 7/5/2010, 14:41

samira عزیز ، منظورتون از آفایون فرم من بودم که قبلش گفتین که به جمع چیوستم؟ عشق در نگاه اول خیلی خوشحال ممنون! موفق باشید ، پرهام!

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 7/5/2010, 14:58 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون - صفحة 3 Empty نه

پست من طرف samira 7/5/2010, 14:46

ماشاالله آقایون فروم زیاد هستند و جالبه که شما هم به این تاپیک پیوستید یه موقع ناراحت که نشدید سوال
خوبه شما میتونید در نبود آقا فرهاد از آقایون فروم دفاع کنید خیلی خوشحال
کجا هستن آقا فرهاد؟؟؟؟؟؟؟
بازم ببخشبد اگه ناراحت شدید ناراحت
samira
samira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 7/5/2010, 14:49

ما چیکار کنیم آخه؟
آقا پرهام هی برای ما آرزوی موفقیت میکنند
منظورشون اینه که در نوشتن عیب های اقایون و به تصویر کشیدن مشکلاتشون موفق باشیم
lol!

و اما تصویر 12- ....

آقا فرزاد
اینجا تاپیک مشکلات اقایون است نه خانمها
D\'oh
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 7/5/2010, 14:52

مرســـــــــــی مریم جون چقدر هم ستاره ام خوشرنگه مرسی بوس کردن

زکیه جون آفرین عالی بود [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/5/2010, 14:52

آقا پرهام همین هدف های کوچیکه که هدفهای بزرگ رو میسازه..... مثلا اگه بتن ساخته نمی شد ، برجی هم ساخته نمی شد و .....

همین احترام گذاشتن به اهداف کوچیکه که باعث قدرت بیان اهداف بزرگ میشه .....اگه مردم گالیله رو باور میکردن گالیله کارهای بزرگتری هم میکرد قهرمان

یاد گرفتین؟ خیلی خوشحال

پی نوشت: این مطلب تنها جهت یادآوری است.

موفق باشید Innocent اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 7/5/2010, 14:53

واااای بچه ها برید کنار![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] آقا فرزاد با حالت خشمناک می خوان حمله کنــــــــــــن![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

آقا فرزاد آروم باشید [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
یک نفس عمیــــــــــــــــق
عجله نکنید!
.
.
.
.
.
آخ
گفتم مواظب باشیـــــد ها!!!!

بای بای [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]