گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

+25
honey
ایران دوست
Developer Programmer
Ronia
apb
maryam.m
Innocent
ali_soltani68
فریده
kim-kim
Nima_mtg
mahsa
مونا
الهام
spider
hamed_myh
mahshid_laki
محمد
پیام
Sahra
کیمیا
پریسا
farzadprogram
samira
مرضیه
29 مشترك

صفحه 6 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون - صفحة 6 Empty رد: تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

پست من طرف honey 7/6/2010, 08:45

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة][img][/img]

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
موفق باشید... خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون - صفحة 6 Empty رد: تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

پست من طرف spider 7/6/2010, 08:49

دوستان خسته نباشید!!! lol!

ما که بخواهیم خانما رو سوژه کنیم باید یه گوگل درست کنیم!!!! خیلی خوشحال

و خیلی به شما احترام گذاشتیم که اذیتتون نمیکنیم!!! lol!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/6/2010, 08:52

هاله جان عالی بود خیلی خوشحال

کسی جرات داره بیاد جلو اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/6/2010, 08:56

[b]اي بابا يه بار اين پست ها رو توي 50 ويژگي خاص آقايون نوشتم .چه كنيم ديگه؟يه بار ديگه هم ميگيم:
یه روز یه بیمار دم مرگ رو که مشکل مغزی داشته،یه دکتره ملاقات میکنه.خانوم ها و آقایون فامیل اون بیمار هم دم در اتاقش منتظر جواب دکتر بودن.بالاخره دکتر بیرون میاد و با صدای بلند اعلام میکنه:هیچ راه دیگه ای نیست.حتما باید براش یه مغز بخرین و بهش پیوند بزنین.

یکی از آقایون با نگرانی پرسید:دکتر جون قیمت مغز چنده؟

یکی از خانوما با عصبانیت گفت:اوا!جمشید!هرقیمتی باشه باید برا بابام بخریم.یعنی چی قیمتش چنده؟
اقاهه که مثل سگ از زنش میترسیده هیچی نمیگه ولی دکتر جوابش رو میده:قیمت مغز یک زن دو میلیارد،و قیمت مغز یک مرد 5 میلیارده.

آقایون سعی میکردن به هیچ وجه به خانوما نگاه نکنن تا این که بالاخره یه خانومه پرسید:ببخشید علت این تفاوت چیه؟
دکتر در حالی که داشته میرفته جواب میده:مغز آقایون آکبند و کار نکرده اس و گرونتره.ولی مغز خانوما چون کار کرده اش ارزونتره!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
و آقایون کنف شدن!

دور از جون آقایون گل فروم

اين مطلب آخرين بار توسط marye در 7/6/2010, 10:59 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/6/2010, 08:58

چرا پسرا اينقدر ضايع هستند:

واسه اینکه وقتی سوار اتوبوس میشیم اگه صندلی ها هم خالی باشه میریم ته اتوبوس، تو ترافیک، چله تابستون، 1 ساعت سرپا وای میستیم، شاید بند کیفه دختره گیر کنه بهت.

واسه اینکه وقتی تو خیابون راه میریم، کافیه فقط یه دختری از کنارمون رد شه، گردن نیست لامسب( معذرت، آخه آدم عصبی میشه دیگه)، مثل جغد 180 درجه گردنه می چرخه.

واسه اینکه وقتی یه ماشین گیرمون میاد، پا میشیم میریم یه جایی مثله جردن، اونجا صد بار یه خیابون رو بالا و پایین میریم، 100 بار بوغ میزنمیو 200 بار ترمز، بعدشم میزنی به یه پیر زنه، اون موقع هستش که آخر روز میشه.اون لحظه آدم آرزو می کنه که بره تو توالت عمومی خودش رو دار بزنه.(ربطش رو به توالت عمومی خودت پیدا کن)

واسه اینکه وقتی میریم کوه، پشت دختره میری بالا از کوه، بعدش کم میاری و رنگت سرخ میشه و تازه می فهمی که دختره کوهنورد بوده

واسه اینکه وقتی حس غرورت گل میکنه میبینی دختره داره با یه پسره دیگه دعوا می کنه میری جلو، با پسره دعوا میکنی، بعدش که خوب کتکه رو خوردی می فهمی که یارو داداشش بوده
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/6/2010, 09:00

زکیه جان اقایان که به بهانه سکوت غیر مستقیم پرچم سفید بالا بردن دیگه چه انتظاری داری گلم
خیلی خوشحال
مرضیه جون دقت نمی کنن هی باید تکرار بشه خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/6/2010, 09:00

چه شد که خدا چنين موجوداتي (پسران) را آفريد

کتابي امده است که خداوند مردان را افريد براي نشان دادن قدرتش اما اين با عقل اصلآ جور در نمي ايد چون مردان هيچ قدرتي ندارند مخصوصآ در برابر اسلحه ي زنانه.

بعضي پسرا براي اين که نشان دهند هنرمند هستند موهاي خود را تا منتها اليه شانه ها يا کمر خود بلند ميکنند
ديگر از ان هيکل و شکم مردان قديم خبري نيست چون تمامي پسران به باشگاه بدنسازي ميروند و هر کدام به جاي وانت پيکان که با ان کار کنند اسبي دارند که سوارش ميشوند و موهاي خود را بر باد ميدهند.

زلف بر باد مده تا ندهي بر بادم
ناز بنياد مکن تا مکني بنيادم

پس اين بر ما واضح و مبرهن است که وجود پسران آيه و قدرت خداوندي نيست پس اين سوال بر همگان به وجود ميايد که اين موجودات جرا زنده هستند و همچنان نفس ميکشند؟؟؟
ايا اين همآن خشم و غضب خدا نيست؟
ايا اين همان عذاب الهي نيست؟
چه عذابي از اين بالاتر که پسري به دختري بگويد دوست دارم؟
اين همانند اني است که عزراييل به فردي لبخند بزند و بگويد عزيزم بيا بغلم.

خبر جديد:
طبق امار گرفته شده به نتيجه رسيده ايم که اکثر دختراني که والدينشان نفرينشان ميکنند و به قول معروف اق والدين ميشوند دچار اين گونه عذابهاي الهي ميشوند .

اخطار:*
به تمامي دختران توصيه ميشود هر گاه به همچين موجودي برخورد کرديد ميتوانيد از کلمه ي « بسم الله الرحمن الرحيم »استفاده کنيد چون انها ميپرند.
به اميد روزي که خداوند به تمام عذابهايش خاتمه دهد و در رحمت( زيبا دختران گل عسل طلا ) خود را به روي بندگانشدبگشايد.
امين يا رب العالمين
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/6/2010, 09:01

مرد ها چگونه آدم هايي هستند؟(طنز)

زنهايي كه به دنبال برابري با مردها هستند آرزوي بسيار كوچكي دارند !

زن بدون مرد مثل يك ماهي بدون دوچرخه است !

شما هميشه مي توانيد براي سالگرد ازدواج ، شوهرتان را غافلگير كنيد . فقط كافي است يادش بياوريد كه آن روز سالگرد ازدواج شماست !!!

شوهرم گفت به فضاي بيشتري احتياج دارد ، من هم او رابه بيرون خانه فرستادم و در را پشت سرش قفل كردم.

طبقه بندي مردها از نظر مادر من : مرد خوب برايت هر كاري انجام مي دهد ، مرد بد هر بلايي كه بتواند به سرت مي آورد .

پرسش : وقتي شوهرت با عصبانيت از خانه بيرون مي رود چه كار مي كني ؟ پاسخ : در را پشت سرش مي بندم !

مردها از صفت " جوان " براي زنهاي زير 18 سال و مردهاي زير 80 سال استفاده مي كنند !!!

اگر زني رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و كلاه عجيب و غريبي سرش بگذارد ، شوهرش با اكراه او را با خودش به كوچه و خيابان مي برد . ولي اگر كلاه كوچكي بر سرش بگذارد و كت و دامن خياط دوز تن كند شوهرش با كمال ميل او را بيرون مي برد و تمام مدت به زني كه لباس رنگ شاد پوشيده و كلاه عجيب و غريب سرش گذاشته و رژ لب زده است خيره مي شود !!! "

تنها 99 درصد مردها هستند كه باعث بدنامي 1 درصد باقي مانده مي شوند !

ما نقاط مشترك زيادي با هم داشتيم ، من عاشق او بودم و او هم عاشق خودش بود !!!

وقتي مردي به من مي گويد كه مي خواهد همه ي ورق هايش را رو كند هميشه بي اختيار به آستينش نگاه مي كنم !!!

اكثر مردها سه گروه را دوست دارند ولي هيچ وقت آنها را درك نمي كنند : افراد مونث ، دخترها و زنها !!!

شما خيلي مردهاي باهوش را مي شناسيد كه با زنهاي كودن ازدواج كرده اند ، ولي هرگز زن باهوشي را پيدا نمي كنيد كه با مرد كودني ازدواج كرده باشد !

زن بودن كار بسيار شاقي است ، چون معمولا مستلزم سر و كله زدن با مردهاست !!!
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 7/6/2010, 09:02

marye شما واقعا در مورد آقایون و پسرهای گل فروم اینطوری فکر میکنید ؟
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/6/2010, 09:07

آقا حامد اينجا بخش خنده هستش.البته كه نه لبخند
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 7/6/2010, 09:11

حداقل یه دور از جون آقایون فروم می نوشتید خیلی خوشحال
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 7/6/2010, 09:26

من نبودم رد پای اتفاقاتی را میبینم.متفکر
به هر حال گویا ختم به خیر شده. پیروزی

آقایون فروم که گل هستند.و هر چی اینجا نوشته میشه به خاطر حس دوستی و صمیمیتی است که بین کاربران وجود داره.امیدوارم همیشه این دوستی و یکرنگی بین ما بمونه.رز
( خارج از موضوع تاپیک )

Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Nima_mtg 7/6/2010, 09:44

موقع خرید این خانمها محترم جالبند....

البته دوستان توجه کنند که همه این پستها جهت خنده می باشد.
هیچ منظور بدی ندارم. پیروزی

Nima_mtg
Nima_mtg
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/6/2010, 09:47

مرسی نیما جون!! 3 ساعت و 26 دقیقه رو خوب اومدی اشاره
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف Nima_mtg 7/6/2010, 09:50

چاکریم مرسی
Nima_mtg
Nima_mtg
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 7/6/2010, 09:59

منم قبول دارم خانمها بعضی وقتها برای خریدزیادی وسواس دارند
حتی برای خرید موبایل. خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 7/6/2010, 10:03

تصویر شماره ؟

ساک خرید مخصوص اقایان

Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/6/2010, 10:12

صحرا جون خیلی بامزه بود lol!
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 7/6/2010, 10:38

مخلصیم خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/6/2010, 15:24

اینجارو!!!! lol!

بچه ها چه نوشابه ای واسه هم باز می کنن!!!!!! lol!
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 7/6/2010, 15:59

مهتاب خانوم گل خیلی بامزه بود lol!
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 7/7/2010, 06:02

شرح در تصویر :

hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/7/2010, 06:09

آقا:ببین خانوم ، تو روزنامه نوشته که مردها به طور متوسط در روز از پانزده هزار کلمه برای صحبت کردن استفاده میکنند ولی زنها از سی هزار کلمه . دیدیت ثابت شد شما زنها بیشتر حرف میزنین تا ما مردها؟ خانم : هیچ هم همچنین چیزی نیست . فوقش ثابت شده که ما هر حرف رو باید دو بار بزنیم تا توی مخ شماها فرو بره ...! آقا:ببخشید چی گفتی؟؟

مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لوما 7/7/2010, 08:09

عجب تايپيك باحالي
براي آقايون همين بس كه يك زن هست كه بدون مرد بچه دارشده اما هيچ مردي سراغ نداريم كه......
لوما
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 7/7/2010, 08:14

چه ربطی داشت ؟ کی از بچه حرف زد ؟

اینجا باشگاه خنده ست نه مجادله !!!
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 6 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة