گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

+25
honey
ایران دوست
Developer Programmer
Ronia
apb
maryam.m
Innocent
ali_soltani68
فریده
kim-kim
Nima_mtg
mahsa
مونا
الهام
spider
hamed_myh
mahshid_laki
محمد
پیام
Sahra
کیمیا
پریسا
farzadprogram
samira
مرضیه
29 مشترك

صفحه 7 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون - صفحة 7 Empty رد: تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

پست من طرف Sahra 7/7/2010, 08:27

رها خانم
منظور چیه؟ متفکر
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون - صفحة 7 Empty رد: تصاويري ديدني از شگفتيهاي آقايون

پست من طرف مرضیه 7/7/2010, 10:10

اینم برای روی گل آقایون فروم،یه وقت فکر نکنن ما فمنیستیم خیلی خوشحال

مرد به زن : عزيزم ممنونم ازت ! تو اعتقاد به دين رو به زندگيم آوردي!

چون من قبل از ازدواج معتقد بودم جهنم اصلا" وجود نداره
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مواد به کار رفته در ساخت زنان : گوشت و استخوان : ۴۰ تا ۶۰ کیلو لوازم آرایش : یک من عشوه : چهل خروار قر و فر : پنجاه دور در دقیقه زبان : ۱۴ متر قدرت بیان : ۲۰۰۰ اسب بخار قدرت اشک ریز : ۵ لیتر در ساعت منطق : ۲ گرم در کل عقل : نیم مثقال لجبازی : به مقدار کافی

مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لوما 7/7/2010, 14:07

حضرت مريم بدون داشتن همسر مادر شد اما هيچ مردي بدون زن پدر نشده
لوما
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 7/7/2010, 14:33

آهان ! از اون نظر. لبخند
بله بله درسته. متفکر
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 7/7/2010, 15:28

اما اگر چنین چیزی میشد
که البته اصلا نمیشه
جزو نقاط ضعف اقایون بود ها. خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 7/7/2010, 15:45

با کسب اجازه از دوستان بسیار عزیزم در فروم ، می خواستم نظری عرض کنم خیلی خوشحال

بنظر من دیگه این موضوع کل کل بین بانوان و آقایون تو فروم ما نخ نما شده .

قبلا تو تاپیک مردان مریخی و زنان ونوسی بیش از 60 صفحه کل کل کردیم و تمام مطالب طنز موجود در این زمینه در اون گفته شد و کلی با هم اختلاط کردیم و در نهایت هم آتش بس برقرار شد و بخاطر جو گیر شدن عده ای ناراحتی هائی بوجود اومد که در نهایت با نظر ادمینها اون تاپیک غیر فعال شد .

الان دیگه تماما مطالب این تاپیک و تاپیکهای مشابه کاملا تکراری شده و غیر از اینجا تو تاپیک جوک و طنز روزانه هم باز تکرار میشه و خلاصه دیگه بنظر من این موضوع ظرفیتش تکمیله و ادامه اون هیچ فایده ای نداره
هم بلحاظ مطلب جدید که قبلا گفته نشده باشه و هم بلحاظ داشتن چالش جدید که هیجان جدید داشته باشه و در نهایت هم بخاطر اینکه بانوان عزیز روح لطیفی دارن و باید رعایت حال این عزیزان رو بکنیم باید در آخر ما آقایون بکشیم کنار و حق رو بطور کامل به بانوان عزیز بدیم .

بنظر من برای ایچاد بحثهای مهیج و جدید باید دنبال سوژه های جدید بود چون تاپیکهای فروم پر شده از این دست مطالب تکراری بین بانوان و آقایون و جوکهائی در این زمینه که توسط افراد مختلف بعضی هاشون حتی تا 10 بار هم تکرار شده و حتی برای بعضیاش تاپیک جداگونه هم داریم و من خودم وقتی این مطالب تکراری رو میبینم که بعنوانین مختلف تو تاپیکهای مختلف دوباره گذاشته میشه حالت سرگیجه بهم دست میده .

علت اینکه هم تو این تاپیک شرکت نکردم هم دلیلش همین بود که واقعا دیگه حرفی برای گفتن در این زمینه ندارم و میدونم که معمولا اینگونه بحثها باعث دلخوری میشه و ممکنه بعضی از دوستان زیادی هیجان زده بشن و مطلبی بنویسن که مناسب نباشه و دست آخر هم همه تقصیرها گردن آقایون می افته .

امیدوارم شاهد بحثهای جدید و غیر نخ نما شده و مهیج جدید مثل تاپیک " رام کردن و مشاوره لاکپشتی " باشیم که در نوع خودش جدید بود و همه هم لذت بردن از شرکت در اون بحث .

lol! lol! پیروزی
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 7/7/2010, 15:52

کاملاً باهات موافقم آقا فرهاد پیروزی
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/7/2010, 16:06

پس همینجا تاپیک رو ببندیم بهتره.چون احساس می کنم برخی دوستان جدی گرفتن و ممکنه دلخوری پیش بیاد.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram 7/7/2010, 16:22

منم موافق ختم این تاپیک هستم D\'oh
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 7/7/2010, 16:33

به به ! صلح ، دوستی و صفا و آشتی! چه خوب! خیلی خوشحال ممنون فرهاد حان! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 7/7/2010, 17:16

من فکر نمی کنم کسی نارحت شده باشه دوستان عزیز

مشکل اینه که همه این مطالب طنزی که تو این تاپیک گذاشه میشه بارها و بارها تو بخشهای و تاپیکهای دیگه گذاشته شده

شما کافیه نگاهی به بخش باشگاه خنده بندازین تا ببینید چقدر مطلب تکراری در مورد طنز دخترا و پسرا و زنها و مردها داریم و شدیدا این بخش پر شده از مطالب تکرای که فکر کنم دیگه جذابیت خودشو از دست داده و نمیدونم بعضی از دوستان چه حال و حوصله ای دارن که بارها و بارها این مطالبو میخونن و صداشون درنمیاد lol! lol! lol!

الان نگاه کنید تو بخش طنز پر شده از این مطالبی که درست در اولین صفحه همین تاپیک اومده و تا اینجا هم که 11 صفحه شده باز من یه گذری که دیدم همه و همه کاملا تکراریه و بجرات میتونم بگم در تاپیکهای مختلف تا 5 بار هم دیده شده .

باور کنید منم خیلی دوست دارم بیام تو تاپیکهای طنز شرکت کنم اما متاسفانه می بینم همش شده کل کل های تکراری و خسته کننده بهمراه طنزهای تکراری و برای همین انگیزه ای ندارم که بیام شرکت کنم وگرنه من سرم درد میکنه واسه این جور مباحث.
اشاره اشاره اشاره

دوست دارم دوستان قبل از گذاشتن جوک و طنز مربوط به بانوان و آقایان محض رضای خدا نگاهی به تاپیکهای بخش خنده بندازن ببینن مطلبشون قبلا گذاشته شده یا نه ؟؟
ببینن مطلبشون تو تاپیک "مردان مریخی و زنان نونسی " هست یا نه ؟؟

[color=green]یه نگاهی بندازن و بعد شروع کنن نوشتن مطلب طنز از هر مدل:[/

color]

من اینجا لیستی از تاپیکهائی رو که در بخش خنده هستش و مربوط به طنز بین دختراو پسرا هستش رو قرار میدم تا دوستان یه نگاهی بندازن و بعد تاپیک جدید ایجاد کنن

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

بخصوص من از مرضیه خانم عزیز و زحمتکش خواهش میکنم که قبل از ایجاد هر تاپیک طنزی و بخصوص تاپیک طنز مربوط به بانوان و آقایان یه نگاهی به فهرست بالا بندازن و ببینن مطلبشون جدید هست یانه و بعد اون رو قرار بدن درتاپیک تا از مطالب ایشون هم بیشتر لذت ببریم چون بیشترین آمار تاپیک تکراری مربوط به مرضیه خانم عزیز و دوست داشتنی هستش .

lol! lol! lol!
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/7/2010, 23:14

اوكي آقا فرهاد شرمنده كه باعث رنجش خاطر شما شديم.بنده همينجا قول ميدم كه هيچ تاپيكي توي باشگاه خنده باز نكنم و پستي هم ندم. ناراحت
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 7/8/2010, 00:26

مرضيه خانم عزيز

از كجاي حرفاي من شما برداشت كردين كه من رنجش خاطر دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول

مگه چه كاري كردين كه بايد رنجش خاطر داشته باشم ؟؟؟؟؟؟؟

نكنه كاري كردين و من خبر ندارم ؟؟؟؟؟؟

فكر ميكنم شما بيش از حد حساس هستين و اصلا و ابدا به تنها چيزي كه توجه نكردين متن پيام بنده بود

و فوري قهر كردين .

D\'oh D\'oh D\'oh

خواهر عزيزم يه بار ديگه پستهاي منو بخونيد تا متوجه اصل مطلب بشين .فكر مي كنم برداشتتون مغرضانه

و بي انصافانه بود و شايدم اصلا خودتونو زدين به كوچه علي چپ

از كجاي پستهاي من ميشه اين برداشتهائي رو كه فرمودين كرد؟؟؟؟؟؟؟؟ميشه بخودمم توضيح بدين تا

متوجه بشم كه كجا گفتم ديگه تو بخش خنده پست نزنين و يا اينكه من دچار رنجش خاطر
عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] شدم ؟؟؟؟
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/8/2010, 00:33

قهررررررر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تعجب
مگه بچه 5 ساله هستم كه قهر كنم.شوخي كردم خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 7/8/2010, 00:49

آخ جون باز صلح و صفا برقرار شد [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مرضیه جون و آقا فرهاد باید به مناسبت آتش بس شیرینی بدین خیلی خوشحال

تورو خدا دیگه از این تاپیک ها راه نندازین این همه موضوع هست که میتونه واسه نوجوونای فروم هم مفید باشه
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/8/2010, 01:02

الهام جوووووووووون قهر چيه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ديگه از من گذشته اين بچه بازيها.پير شديم باباD\'oh
اصلا به من مياد باشگاه خنده نيام آخه؟؟؟؟؟؟؟؟ تعجب عشق در نگاه اول متفکر
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 7/8/2010, 01:03

من که نگفتم قهر گفتم آتش بس عزیزم
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/8/2010, 01:20

ااااااااااااااا من اشتباه خوندم خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Nima_mtg 7/8/2010, 01:45

فقط برای خنده :

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] خیلی خوشحال
Nima_mtg
Nima_mtg
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram 7/8/2010, 01:57

مرضیه خانم اصلا کاره خوبی نکردین قهر کردین خیلی خوشحال
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/8/2010, 02:10

اي بابا حالا ما يه شوخي كرديما.مگه بچم كه قهر كنم آخه[URL=http://www.img98.net/][ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة][/URL
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram 7/8/2010, 02:33

شوخی کردم خیلی خوشحال
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/8/2010, 02:54

ااا مرضیه خانوم قهر کرده بودین؟ خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/8/2010, 02:57

واییییییییییییییییییییییییییی مرضیه جون و قهر تعجب
نچ نچ نچ خیلی خوشحال
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/8/2010, 02:57

بابااااااااااااااااااااا آقا فرهاد شما بيا اين دوستان رو قانع كن كه قهر نبوده آخه.بابا شوخي نموديمD\'oh

من ميميرم اگه حتي يه روز نيام باشگاه خنده گوجه در صورت
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

صفحه 7 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة