گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بيست‌وسومين نمايشگاه بين‌المللی کتاب تهران

+3
مرضیه
hengameh
Foad
7 مشترك

بيست‌وسومين نمايشگاه بين‌المللی کتاب تهران Empty بيست‌وسومين نمايشگاه بين‌المللی کتاب تهران

پست من طرف Foad 5/1/2010, 13:29

امروز مهندس این را از من پرسیدن ، مهندس جان، اینم خبر نمایشگاه :

بيست‌وسومين نمايشگاه بين‌المللی کتاب تهران از تاريخ ۱۵ ارديبهشت در محل مصلی در تهران گشايش می‌يابد و به‌مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.
حدود سه‌هزار ناشر داخلی و خارجی، امسال در اين نمايشگاه حضور دارند و ۹۸۰ ناشر خارجی نیز در بخش فروش مستقيم کتاب شرکت خواهند کرد.
در نمايشگاه امسال، تغييراتی در نحوه‌ی تقسيم سالن‌های ناشران بخش‌های مختلف ايجاد شده است. از جمله‌ی این تغییرات، یکی انتقال سالن‌های ناشران کتاب‌های دانشگاهی، آموزشی، کودکان و نوجوانان به چادرهايی در خارج از سالن اصلی مصلی است.
اختصاص غرفه‌هايی با متراژ کم، حدود نه‌متر مربع به‌ناشران غير دولتی و مستقل، از ديگر تغييراتی است که در نمايشگاه کتاب امسال صورت گرفته و نارضايتی شماری از ناشران را دوچندان کرده است. پيش از اين هم بسیاری از ناشران داخلی، از انتقال محل نمايشگاه بين‌المللی کتاب به مصلی ناخرسند بودند... منبع از گودرم
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بيست‌وسومين نمايشگاه بين‌المللی کتاب تهران Empty رد: بيست‌وسومين نمايشگاه بين‌المللی کتاب تهران

پست من طرف hengameh 5/1/2010, 13:45

باز هم اردیبهشت و بوی ماه کتاب و نمایشگاه و دردسر هاش.....
اینجور که من شنیدم و خوندم امسال خیلی ها به تغییرات غیر اصولی جدید که به مشکل مکان نمایشگاه اضافه شده انتقاد دارن....
اما باز هم دلمون خوشه به چند روزی که به نام کتاب هست با همه ی کمی هاش و کاستیهاش!...
ممنون از مطلبتون آقای محمد فر
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بيست‌وسومين نمايشگاه بين‌المللی کتاب تهران Empty رد: بيست‌وسومين نمايشگاه بين‌المللی کتاب تهران

پست من طرف مرضیه 5/1/2010, 13:49

دوستان امسال کسی قصد نداره بره نمایشگاه کتاب.ترجیحاً روز جمعه؟ خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 5/1/2010, 14:51

مگه ميشه نرفت مرضيه جون؟من كه فكر كنم چند بار برم.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 5/2/2010, 16:54

متاسفانه کتاب من برای نمایشگاه آمده نمیشه و برای بعد از نمایشگاه چاپ می شود. هنوز از بابت ناشرش هم مطمئن نیستم. چندتا ناشر بهم پیشنهاد دادن ولی نمی دانم با کدام کار کنم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 5/3/2010, 01:18

مهندس جان این که غصه نداره! بچه ها می رن نمایشگاه کتاب من رو 1 بار می خرند ، بعد موقع خروج چون کتابتون رو نخردند ، 1 بار دیگه کتاب من رو می خرند و می رن خونه! خیلی خوشحال
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 5/3/2010, 01:45

ناشر من قول داده كتاب من امسال تو نمايشگاه باشه. يه كتاب از سري كتاب هاي بزرگ كه براي كودكان طراحي شده با نام پل دوستي و در سايز 50×70 چاپ شده كار خوبيه منكه خيلي دوسش دارم/انتشارات تازه ها.

البته ناشراي ديگه هم كه با هاشون كار مي كردم تو نمايشگاه هستند كه هر سال به غرفه كودكان نو جوانان ميرم و همه ي كاراي خودم و طراح هاي ديگه رو مي بينم.انتشارات كيا/انتشارات شباويز استاد گلم هرمز حقيقي/انتشارات كانون استاد خوبم آقاي همتي آهويي/انتشارات آزاده/همكاراي خوبم آقايان مهابادي.... نمايشگاه كتاب غرفه كودك براي من حضور و ملاقات سالانه با همكاراي قديميم هست خيلي خوبه.

يه روز ديگه هم با دوستاي قديمي بچه هاي هنرستان ميريم . به بخش كتاب هاي هنري سر مي زنم.

يه روز هم اختصاص داره به دوستاي قديم دانشگاه كه از شهرستان ميان و ميريم بخش كتاب هاي آموزش نرم افزار هاي گرافيكي و كتاب هاي مرجع هنري رو مي گرديم.

امسال هم كه قراره يه روز با بچه هاي فروم لاكپشتي باشم.

اگه فاميل برادر يا دختر خاله ام هم بخوان برم باز اونا ميرم.

مي بينيد من بيشتر از سه چهار دفعه به نمايشگاه سر مي زنم.
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 5/4/2010, 17:51

امروز نمایشگاه افتتاح می شود و این هم یک خبر از نمایشگاه :

کنترل نمایشگاه کتاب با دوربین‌های مداربسته
محسن پرویز، رئیس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌گوید هیچ‌کس نباید از نمایشگاه، بهره‌برداری سیاسی کند و «محیط نمایشگاه با دوربین‌های مداربسته کنترل خواهد شد.»
به گزارش ایلنا، آقای پرویز امروز سه‌شنبه در یک نشست خبری گفت: «در ایران مطبوعات نقش احزاب را دارند و به همین دلیل نمایشگاه مطبوعات، جنبه سیاسی پیدا می‌کند.»
به گفته پرویز، اگر کسی به قصد بهره‌برداری سیاسی در نمایشگاه شرکت کند، «مسئولان امنیتی در موردش تصمیم خواهند گرفت.»
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Foad 5/7/2010, 17:52

دوستان نمایشگاه کتاب ، امسال واقعا ... بود؛ به قول یکی: جایی که آدم نه می‌تواند کتاب ببیند، نه کتاب بخرد، نه قدم بزند، نه خستگی در کند، نه جایی بنشیند یا بایستد ...
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/8/2010, 00:14

اگر بلیط میفروختند جمعیت کمتر و کنترل شده تر بود
فکر نمیکنم ناشران و غرفه داران هم از این وضعیت رضایتی داشتند
من هر چی نگاه کردم مردم بیشتر در حال قدم زدن و در اصل هل دادن بودند تا نگاه کردن به کتاب و خرید
اما در عوض بخش رستوران و تغذیه نمایشگاه حسابی اونجا کاسبی کرد
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة