گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

+22
alex_pk
Sahra
honey
ایران دوست
کیمیا
kim-kim
مرضیه
پریسا
masi
spider
amir hosein
محمد
maryam.m
Salma
فرهاد
فریده
mehdix622
niloofar20
snake_eater
siamak
Ronia
الهام
26 مشترك

صفحه 1 از 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  الصفحة التالية

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند Empty تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

پست من طرف الهام 4/14/2010, 07:10

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند Empty رد: تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

پست من طرف Ronia 4/14/2010, 08:29

وای نه خدای من! چرا این کارو کردن؟؟ مگه چه گناهی کرده بوده ؟؟ ناراحت چی کار کنه خوب زشت به دنیا اومده گریه
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند Empty رد: تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

پست من طرف siamak 4/14/2010, 09:01

اینارو نکشین ها !! من چند روز پیش توی یه سایت آمریکایی دیدم که سوسک (البته نه مثل این یکی) گذاشته بودن واسه فروش به عنوان حیوون خونگی و فکر کنم 20 دلار هم قیمتش بود، حالا فکر کنین ما تا حالا چقدر از اینا کشتیم و در واقع سرمایه ملی رو دور ریختیم. تا ما باشیم که نگیم پول نیست !! این همه پول، ما ها نمی بینیم، شاید تا چند وقت دیگه خودم رفتم تو کار صادرات اینا
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 4/14/2010, 09:02

اين جانور منفور هم واسه خودش دنيايي داره, چشم داره دنيا رو ميبينه
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 4/14/2010, 09:13

منم چند وقت پیش یه کلیپ دیدم که یه مارمولک رو دار میزنن. تازه کلی هم به جون دادن اون حیوون بیچاره میخندیدن. واقعا که...
اگه ما از حیوونی خوشمون نمیاد دلیل نمیشه بکشیمش. بهتره از خودمون دورش کنیم ولی نه اینطوریییی D\'oh ناراحت
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/14/2010, 09:14

شما باور می کنی من تو کل این کره خاکی فقط همین یه حیوون رو بدم میاد دست بزنم؟؟؟!! باور کن حتی مارمولک و موشهای خیابونی هم اگه پاش بیفته برمی دارم، البته مارمولک که کلا خوراکمه یعنی تمام مارمولک های محل منو که می بینن می رن و نسل مارمولک ها از محل ما کوچ کردن!! ولی نمی دونم چرا هرکاری می کنم نمی تونم نسبت به این حشره حالت خوبی پیدا کنم!!!
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mehdix622 4/14/2010, 10:05

و بدانیم اگر کرم نبود زندگی چیزی کم داشت
دوست من سهراب
mehdix622
mehdix622
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/14/2010, 10:15

وای کی این کار رو کرده. شکنجه حیوانات کار درستی نیست. من که عاشق مارمولکم با چشمهای منجوق مانندش
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 10:33

من يه عكس دارم از درست كردن غذا از سوسك با پلو كه خيلي قشنگه
سوسك يه غذاي مقوي واسه كسانيست كه استرس دارن در آسياي شرق

اگه خواستين بذارم خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/14/2010, 10:49 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 4/14/2010, 10:37

به به خيلي عاليه فقط يه سوال پاهاش دهن ادمو زخم نميكنه سوال
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 10:39

نه ديگه بايد بصورت دم پختك دست كرد تا همه قسمتها نرم و قابل خوردن باشه خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/14/2010, 10:42

می تونین اول کامل سوسک تون رو که می خواید برای شام بخورید تمیز کنید و با چاقو تیزی های پاشو بکنید، بعد اقدام به سرخ کردن یا آب پز کردن سوسک لذیذتان کنید تا مشکلی در هضمش ایجاد نشه دوست عزیز
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 4/14/2010, 11:27

من تو دانشگاهمون یه گروه حمایت از حیوانها و حشرات و حتی گیاهان تشکیل دادم. البته به صورت غیر رسمی.
اول هم از آگاهی دادن شروع کردم. باورم نمیشد دوستامو بتونم راحت جذب این موضوع کنم!!
ولی استقبالشون خیلی خوب بود. حرفامو میشنیدن و خودشون قضاوت میکردن.
از یه روز که یه سوسک کوچولو اومده بود تو کلاسمون این فکر به ذهنم رسید.
حالا شدیم یه گروه و خیلی خوشحالم :[-o<:
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 4/14/2010, 12:18

الهام جون این چه عکسی بود!!!!D\'oh

سلما جان درود بر تو. چه کار خوبی کردی! رز

=============================

آقا فرهاااااااااااااااااااااااااااد آقا سیامک گریه چی میگیییییییییییییییییییییید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! گریه

ناراحت
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 4/14/2010, 12:51

حقه شه تا یادش باشه شبا به جایی که بیاد پیشه ما بخوبه بره تو خونه خودش.من از هر حیونی دفاع کنم از سوسک دفاع نمیکنم . خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 4/14/2010, 13:06

محمد آقا سوسکم مثل همه ی حشرات دوست داره زندگی کنه ناراحت
چه گناهی داره که شما دوسش ندارید
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 4/14/2010, 13:28

درسته جون داره ولی منم از بدم میاد ولی سرشو مینداره همینطوری میاد تویه خونه دراین مواقع باید چیکار کنیم؟
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 4/14/2010, 13:39

اگه خیلی بدتون میاد میتونید بفرستینش روی یه روزنامه و بذاریدش بیرون خونه.
اینجوری دیگه نمیاد تو خونتون.
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 4/14/2010, 14:00

خب بگو سرشو بالا بگيره و يه يالا بگه بعد بياد تو خونه . خیلی خوشحال خیلی خوشحال [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

محمد جان ، كارشناس بامزه و دوست داشتني ،
بلند شو بيا دست خواهرناتني تو بگير ببر .اگه نميخواستي واسه چي سفارش دادي پس ؟؟؟

تا فردا نياي ميدمش واسه يكي ديگه خواهري كنه هااا خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 4/15/2010, 00:50 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/14/2010, 15:20

مریم جون باور کن منم با اینکه از دیدن سوسک چندشم میشه وقتی این عکس رو دیدم دلم خیلی سوخت ناراحت

این عکس قطعا کار یک آقا بوده چون آقایون بی رحمن کمک [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
دیدید چقد از دیدن این صحنه دلخراش خوشحال شدن گریه گریه
تازه آقا فرهاد و آقا سیامک دستور پختشم دادن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 4/14/2010, 15:50

خیلی خوشحال نه الهام جون به نظر من آقایون اصلا بی رحم نیستند و درون گرا هستند و به ظاهر این حرف ها را میزنن متفکر:

باوز نکنید :cheers: خیلی خوشحال
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 4/14/2010, 16:10

آقایون [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
اینطوری بروز می دن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] اینطوری حرف می زنند [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
ولی ته دلشون دارن برای سوسکه عزاداری می کنند، [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] آه می کشند و ناله می کنند [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] اشک می ریزند و ... [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] وااااای نگو! [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

آخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 4/14/2010, 16:48

رونیا جون خیلی بامزه گفتید lol!
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 4/14/2010, 17:23

من که وقتی دیدم خیلی عصبانی و ناراحت شدم متفکر: آخه چرا باید این کارو بکنن
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف spider 4/15/2010, 09:03

تا دیروز که آواتارام سوسک بود همه فحش میدادین بهش !!!!
حالا نظرتون عوض شده؟!!!! خیلی خوشحال
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

صفحه 1 از 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة