گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

+22
alex_pk
Sahra
honey
ایران دوست
کیمیا
kim-kim
مرضیه
پریسا
masi
spider
amir hosein
محمد
maryam.m
Salma
فرهاد
فریده
mehdix622
niloofar20
snake_eater
siamak
Ronia
الهام
26 مشترك

صفحه 11 از 12 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  الصفحة التالية

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند - صفحة 11 Empty رد: تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

پست من طرف محمد 6/5/2010, 11:51

عجب تبلیقه جالبی خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند - صفحة 11 Empty رد: تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

پست من طرف کیمیا 6/8/2010, 08:08

دیشب داشتم میرفتم که بخوابم(نمی دونستم چه سر نوشت تلخی در انتظارم است)نزدیکی های تختم یه صدای خش خش مانندی اومد![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]فکر کردم خیالاتی شدم![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
گفتم:اخه ترسو!دیگه یه صدا چیزی نیست!

یه دفعه دیدم یه سوسک خوشگل داره اینور و اونور میره![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

ابتدا من یه کمی نگاش کردم و سپس جیغغغغغغغغ....[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]بابام هراسیمه اومد و خودش جا خورد!اما بر خودش مسلط شد و مگس کش رو اورد و زد تو سرش![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

ومنم جسد له شده اش رو نگاه کردم(اصلا دلم واسش نسوخت تازه خیلی هم خوشحال شدم خیلی خوشحال )حالم بد شد![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
بابام هم گفت:حال کردی کشتمش![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مامانم که تازه متوجه ما شده بود گفت:چی شده؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]ما هم که حوصله ی جیغ زدن و غر شنیدناشو نداشتیم گفتیم:هیچی نشده!

نیمه شب هم که خواستم بخوابم هی اینور و اونورو نگاه میکردم![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]گفتم نکنه نامزد و زنشو و بچه هاش اینجا باشن وقتی که میخوابم بیان رو تختم!خلاصه دیشب یه شب به یاد موندنی بود!تا دو ساعت از ترس سوسکا خوابم نبرد![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اقا فرهاد و محمد مگه قرار نبود سوسکا رو جمع کنید پس این تو خونه ی من چیکار میکرد؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]یکم در نگهداری سوسکاتون کوشا باشین!
حالا جریمه میشین و اینو بهتون تقدیم میکنم! خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 6/8/2010, 10:17

کیمیا جان درکت میکنم
دیشب برای منم این اتفاق افتاد!
ساعت 2:30 بامداد وقتی از اتاقم بیرون رفتم احساس کردن در آن راهروی تاریکیِ ، یک جسم سیاه متحرک و بی ادب داره حرکت میکنه!
جیغ که نزدم اما خوبه برادرهای مهربانم به صدای من که آروم میگم : سوسک ... کمک .... سوسک ناراحت عادت کردند و سریع از خواب میپرند و آماده ی جنگ میشوند[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] خیلی خوشحال

تا از خواب پریدند سوسکه هم رفت توی اتاقشون که آمادگی خودش را برای جنگیدن آماده کند [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] lol! lol! lol!

--------------------------------------------------------------------

(ولی چه حکمتی بود که من همون لحظه از اتاقم بیام بیرون ببینمش ، جای تامل داره متفکر: ) خدا را شکر ... وگرنه شب میومد گریه بیدارم میــــــــــــــــــــــکرد گریه

راستی کیمیا جان عشق دختر گل رز
آیا مادرت در مورد دختر نازنینش این حرف را میزند؟؟ متفکر: پس شما هم نگو قلب
ما هم که حوصله ی جیغ زدن و غر شنیدناشو نداشتیم
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/8/2010, 10:32

به به عجب دوغی. با اون وعده سوسکی می چسبه. خیلی خوشحال مگه نه آقایون؟؟؟ lol!
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/8/2010, 12:17

مریم جونمن واسه قشنگ تر شدن مطلبم اینکارو کردم و قصد بی ادبی نداشتم!من اینجور حرفا رو به مامانم نمیگم!ولی دیگه تکرار نمیکنم! اشاره :m/:

مرضیه جونشما هم همکاری کنین و انواع دسر و غذای سوسک بذارین تا تقدیم اقایون کنیم! خیلی خوشحال خیلی خوشحال lol!
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/8/2010, 12:32

مریم جون جرأت نمی کنم برم ایمیلامو چک کنم. خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/8/2010, 12:43

مگه نشنیدین افکار و اعمال و ذات آدم هرچی باشه بهمون صورت جلوش ظاهر میشه و این سوسک همون اعمال شما و چه بسا نتیجه اعمال شمادختراست که بصورت سوسک حلول میکنه
وگرنه چرا جلوی ما پسرا از این جور چیزا سبز نمیشه
؟؟؟؟؟

خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 6/8/2010, 13:09 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/8/2010, 12:49

مگه اخبارو نخوندین(توی همین تاپیکه)؟؟؟ آقایون چون می ترسن ولی روشون نمیشه جیغغغغغغ بزنن احتمال حمله قلبی با دیدن جناب سوسک در اونها بالا میره.سوسک های مهربان هم دلشون نمیاد کسی رو بطور کاملا جدی به خطر بندازن.
خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط marye در 6/8/2010, 13:19 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/8/2010, 12:55

چون اقایون به محیط اطرافشون توجه نمیکنن وگرنه اگه توجه کنن اطرافشون پر سوسک و کک و هزارپا و...است!

ما دخترا چون به محیطمون توجه میکنیم و خیلی با دقتیم این مشکلات پیش میاد!

اقا فرهاد بابام سوسک رو کشت و کلش له شد بازم تخیله؟ خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال lol!

مرضیه جون!ایول که همکاری میکنی بازم بذار خانمی تا اقایون فیض ببرن! خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط fairo در 6/8/2010, 12:59 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/8/2010, 12:57

خواهش می کنم عزیزم.سرسختانه پیگیری طبخ انواع سوسک و حشرات هستم. lol!
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/8/2010, 13:02

منم در تلاش برای پیدا کردن غذاهای سوسکی -دسر سوسکی و...هستم!فردا میذارم تا دوتایی بترکونیم! خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/8/2010, 13:11

از هر چی بدت بیاد سرت میادددددد. گریه گریه گریه
نمی خواااااااممممم من دیگه پامو توی ایمیلم نمیذارم.رفتم دیدم از همون اسمشو نبراااااا دارن اون گوشهههههه می چرخنننننن. ترسناک بود خیلی خیلی گریه
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/8/2010, 13:14

بازم تکرار میکنم

افکار و اعمال و ذات شما دخترا هرچی باشه بهمون صورت جلوتون ظاهر میشه و این سوسک همون اعمال شما و چه بسا نتیجه اعمال شمادختراست که بصورت سوسک حلول میکنه
وگرنه چرا جلوی ما پسرا از این جور چیزا سبز نمیشه ؟؟؟؟؟

هرچی هم بگین باز جوابتون همینه بانوان عزیز

مرضیه خانم عزیز

من حاضرم هر روز مجانی کل حشرات خونه شمارو بکشم ولی تو روخدا عکس غذای سوسکی نگذارید.من التماس می کنم شخصا و استدعا دارم .هوق اوووق

D\'oh ناراحت
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/8/2010, 13:16

مرضیه جون درکت میکنم!این بلا ها زیاد سرم اومده![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/8/2010, 13:17

باشه حذفش میکنم به خاطر شما خیلی خوشحال ولی تصورش رو بکنید همنوعان چشم بادامی ما هر روز از این وعده های لذیذ میل میکنن ها. lol! :>#(:
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 6/8/2010, 13:46

مرضیه جان ، کیمیا جان دست از سر این حشرات زیبا بردارید اینقد اسمشو میارید میاد سراغتوناااااااااااااا از من گفتن بود خیلی خوشحال
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/9/2010, 06:19

اینم چند تا دیگه عکس خوشگل واسه شما ها: خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/9/2010, 07:22

ترررررر سيدم كيميا جون گریه گریه گریه
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 6/9/2010, 07:34

آقا فرهاد اگه اينطوري باشه اعمال من خيلي ننگينن چون روزي حداقل 3تا ميكشم.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/9/2010, 07:39

خيلي شجاعي ها مصي جونم.......من فقط با ديدن يكيشون سكككتتته مي كنم. خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 6/9/2010, 08:05

مجبورم.نميشه كه راست راست تو خونم راه برن.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/9/2010, 15:14

تازه مرضیه جون این اولشه گلم!میخوام چند تا دیگه بذارم فقط به افتخار شما![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/9/2010, 15:50

عاقبت سوسک ها در خونه ی من![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

یک سوسک عاشق![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

عکس سوسک های خوشگل و مامانی! خیلی خوشحال خیلی خوشحال

عکس خوردن سوسک توسط یه اقای محترم(با چه لذتی میخورد)![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 6/9/2010, 16:10

خيلي خوبه.با روش حساسيت زدايي منظم ترس خودتونو دارين درمان ميكنين دخترا.عاليه.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/9/2010, 23:05

وايييي چه رمانتيكن كيميا جونم...!!!!!![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

صفحه 11 از 12 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة