گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته)

+10
Foad
ایران دوست
masi
فریده
spider
فرهاد
apb
Farshad.roger
niloofar20
hadi1981
14 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 3 Empty رد: فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته)

پست من طرف ایران دوست 3/4/2010, 16:12

لینک مستقیمه و کیفیتشون هم خوبه. لبخند

فقط بعضیا که رو پرده هستن کیفیتشون خیلی خوب نیست.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 3 Empty رد: فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته)

پست من طرف Farshad.roger 3/4/2010, 16:17

مرسی!
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 3/4/2010, 17:22

مرسی ، من که فعلا از اینترنت پرسرعت استفاده نمیکنم.
من بیشتر به تبادل فیلم علاقه دارم.
با اینترنت پرسرعتی که ایران داره باید کلی وقت برای دانلود گذاشت و در نهایت هم نمیشه از کیفیت فیلم هیچ اطمینانی داشت..
باز هم ممنون
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 3/4/2010, 20:30

دوستان نظرتون راجع به فیلم گربه های ایرانی قبادی چیه؟

به نظر من خیلی جالبه و خیلی خوب به موضوع پرداخته. چقدر صحبت اول فیلم جالبه. واقعا این یک دغدغه است که ساخت فیلمهای اجتماعی همواره با محدودیت موضوع مواجهه.

راستی یک نکته: اونجایی که دختر می خواد خودکشی کنه و دوربین پایین را نشون می ده. اونجا پشت بام خونه ماست و اونم در حیاط خونمون. ما نمی دونستیم که فیلم مجوز ساخت نداره، احتمالا بعدا سراغ ما هم .....
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 3/5/2010, 02:56

اقا هادی ایترنت پرسرعت هرکی گرفتی از سایت های شبیه ThePirateBay.org میتونی فیلم با کیفیت ارویجینال 7GB dvd با منو پشت صحنه و....همه چیز ارویجینال دانلود کنی اما خب طول میکشه
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 3/5/2010, 20:31

تو وبلاگم راجع به فیلم " کسی از گربه های ایرانی خبر نداره" قبلا نوشتم.
فیلم خوبیه اما یه سری ایرادات هم داره از جمله اینکه گاهی خیلی شعاری میشه.
آخرین مطلب وبلاگ رو هم که دوستم میثم نوشته راجع به فیلمیه به نام "چند کیلو خرما برای مراسم تدفین"
نکته جالب این فیلم بازی محسن نامجو در اونه.
فیلمی که با آهنگهایی که محسن در آخرین آلبومش خونده باید دیگه یه جورایی تحریم شده باشه..

فیلمهایی که میبینیم

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 3 Namjoo2-zr
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 3/8/2010, 06:37

این 10 روز (البته از روز شنبه) فیلمهای جشنواره دوباره اکران میشه. من دارم سعی میکنم همه فیلمارو برم.

شنبه فیلم به رنگ ارغوان بود که من نرفتم
دیشب فیلم بیداری رویاها بود. فیلم قشنگی بود. داستان یه زن و شوهری بود که بعد از ازدواج و بچه دار شدن آقا میره جبهه و شهید میشه. برادر آقاهه میاد زن برادرشو میگیره و حالا بعد از 22سال میفهمن برادره زنده است و داره از عراق برمیگرده....

امشب فیلم "تهران طهران" داریوش مهرجویی است. اگه رفتم باز یکم از داستانو اینجا مینویسم.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/8/2010, 08:10

دیشب رفتم به رنگ ارغوان.
فکر میکردم بهتر از اینها باشه ولی خوب موضوع منحصر به فردی داشت که تا حالا کسی در موردش چیزی نساخته.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 3/8/2010, 08:19

چند نكته از جوايز اسكار :
خوشبختانه فيلم مبتني بر تكنيك هاي كامپيوتري آواتار جوايز بهترين فيلم و كارگردني و فيلمنامه رو نگرفت و در زمينه هايي مثل فيلمبرداري و جلوه هاي ويژه و .. جايزه گزفت.
نكته جالب اينجاست كه خانم كاترين بيگلو كه اسكار بهترين كارگرداني رو دريافت كرد همسر سابق جيمز كامرون(كارگردان آواتار)بوده.(احتمالا شوهر سابق خيلي سوخته)

فهرست برندگان اسكار
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 3/8/2010, 09:32

دوستايي كه علاقه به نوشتن نقد سينمايي دارن سايت آدم برفيها چند وقته يه مسابقه نقد برگزار كرده.
البته مهلتش رو به اتمامه و تا پايان اسفند مهلت داره
اطلاعات بيشتر : مسابقه نقد فيلم
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 3/13/2010, 19:20

بد نیست هر از چندگاهی فیلمهایی غیر از محصولات ایران و هالیوود و بالیوود هم ببینیم.
دو مطلب آخر وبلاگ راجع به دو فیلم خاص و ساختار شکنه.
اولی یه فیلم اروپایی(محصول دانمارک،فرانسه،سوئدو..)به نام داگویل به کارگردانی لارنس فن تریه

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 3 Dogville

و دومی فیلمی محصول آرژانتین به نام "زن بی سر"

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 3 Headless

اگه این فیلمها رو جایی گیر آوردین از دست ندین.
مطلب کامل
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 4/21/2010, 23:37

چند وقت بود پست جدید تو وبلاگم نذاشته بودم اما خوب حالا راجع به 3 تا قیلم مختلف نظراتم رو نوشتم.
- فیلم بدرقه کنندگان یا Departures محصول 2008 ژاپن که اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان رو گرفته.
- فیلم ضعیف سنگسار ثریا با بازی شهره آغداشلو و پرویز صیاد راجع به سنگسار یک زن در ایران
- فیلم هنرپیشه ساخته محسن مخملباف 1371
خوشحال میشم دوستای لاک پشتی فیلم باز، مطالب وبلاگ رو بخونن و اونجا یا اینجا نظر بدن..
فیلمهایی که می بینیم
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 4/24/2010, 00:02

این فیلم به حساب بر اساس واقعیت ساخته شده اما شما باور میکنید زنی که برای کار خونه ای بره به اتهام اینکه اونجا یه چرت خوابیده و حرفایی زده که باید به شوهرش بزنه سنگسار بشه؟
شهره آغداشلو چطور تو اون روستای دور افتاده مثل بلبل انگلیسی حرف میزنه!!هیچ اشاره ای هم نمیشه که تحصیلاتی داره یا چطور یاد گرفته.
شخصیت آخوند و پاسدار چقدر مسخره به طرز ساده انگارانه ای منفی و بدجنس جلوه داده میشن.
یا صحنه ای که زن های محل برای بردن وسایل زن مرده مسابقه میذارن با عقل جور در میاد؟
روابط پدر با پسراش و مادرشون برای شما قابل قبول بود؟
من فکر میکنم برای هرکسی که در ایران زندگی کرده باشه مصنوعی و غیرواقعی بودن این روابط و اتفاقات خیلی بدیهی باشه و این فیلم تنها ممکنه برای عده ای از تماشاگران خارجی قابل قبول باشه.
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 4/25/2010, 00:19

آخرین مطلب وبلاگ راجع به فیلم شاهکار رویای آریزوناست(Arizona Dream)
کارگردان فیلم امیر کوستاریکا کارگردان محبوب جشنواره کنه و جانی دپ،جری لوییس و فی داناوی بازیگران مشهور فیلم هستن.
فیلم محصول 1993 است و قابل توصیه به دوستداران فیلمهای ساختار شکن و غیرکلیشه ای..
فیلمهایی که می بینیم
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 4/29/2010, 02:54

یه مطلب کوتاه هست راجع به محاکمه در خیابان کیمیایی که طبق معمول فیلمهای اخیرش در خور نام کیمیایی نیست.
یه مطلب راجع به فیلم Dogville و کارگردانش
و یه مطلب هم راجع به فیلم مینای شهر خاموش
از دوستای فروم لاک پشتی هم که نظر میدن راجع به وبلاگ ممنونم..
فیلمهایی که میبینیم
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/29/2010, 12:49

درسته منم با آقا هادی در مورد مصنوعی بودن خیلی از صحنه ها موافقم. چون کسی که می خواد سنگسار ثریا رو بسازه اول باید یکم در ایران زندگی کنه تا بفهمه برخی از آداب و رسومی که توی فیلم نشون می دادن اینجا برای ما مسخره اس و یکم اغراق شده. با اینکه دیدن این فیلم رو به کسی توصیه نمی کنم.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 5/18/2010, 04:24

چند تا مطلب جدید تو وبلاگ نوشتم که یکیش درباره فیلم " چند کیلو خرما برای مراسم تدفین"
این فیلم چند ماهه دی وی دیش به صورت غیر مجاز وارد بازار شده(هرچند تهیه کننده هاش هم از اکرانش ناامید شده بودن) تو فیلم محسن نامجو هم بازی کرده.و در انتهای مطلب کوتاهی که نوشتم هم یه مصاحبه خواندنی از سامان سالور نویسنده و کارگردان فیلم نقل کردم.
واسه کسایی که فیلم رو دیدن خوندنش جالبه..
فیلمهایی که می بینیم
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 5/20/2010, 00:57

دو تا مطلب آخری که تو وبلاگ نوشتم یکی راجع به فیلم Tokyo Story یه فیلم ژاپنی معروف 50 سال پیشه و دومی راجع به آواتار که احتیاج به معرفی نداره.
فیلمهایی که می بینیم

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 3 Movie-avatar
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف rira 5/23/2010, 14:35

rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة