گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته)

+10
Foad
ایران دوست
masi
فریده
spider
فرهاد
apb
Farshad.roger
niloofar20
hadi1981
14 مشترك

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 Empty رد: فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته)

پست من طرف niloofar20 2/23/2010, 18:24

اگه اینجا هم یه سری فیلمارو معرفی میکنید بهتره یه توضیح خیلی کوتاه و خلاصه هم بذارید . البته اگه فرصتشو دارید.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 Empty رد: فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته)

پست من طرف hadi1981 2/24/2010, 08:36

دوستایی که علاقه دارن فیلمهای روز و اخبار سینما،تیاتر و هنر رو دنبال کنن تا حالا حتما روزنامه بانی فیلم رو دیدن.
این روزنامه هر شب در سایت بانی فیلم به رایگان و با فرمت pdf قابل مشاهده و ذخیره است.یعنی هر شب نزدیک ساعت 12 میتونید روزنامه تاریخ روز بعد رو به طور کامل بخونید.
bfilmnews.com
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 2/24/2010, 09:19

هادي جان ممنون از شما

فروم ما همه چيزش تكميل بود و فقط در زمينه فيلم وسينما كمبود داشتيم كه شما تكميل كرديد.ممنون رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 2/24/2010, 18:20

شما لطف دارین. لبخند
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 2/25/2010, 08:55

نه اقا نه تو ایران من الان 2 ساله تلوزیونه ایرانو ندیدم تو ماهواره نشون داد...در کل فیلم های تارنتینو رو خوشم نمیاد مثلا Kill Bill یا...هیمن Inglourous Bastards یا FIRE PROOF ..نمیدونم من خوشم نمیاد از کاراش...اکثرا خسته کننده و غیر جذابن برام ...
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 2/25/2010, 09:08

وبلاگم رو به روز کردم.
مطلب آخر مربوط به فیلم پستچی سه بار در نمیزند است.
نویسنده و کارگردان : حسن فتحی
محوریت فیلم بر روی عمارتیست قدیمی و سه طبقه که شخصیتهای مختلف در زمانهای مختلف در آن حوادثی رو رقم میزنن.
طبقه اول،زمان معاصر: یه پسر جوان(فروتن)دختری رو گروگان گرفته تا از پدر دختر انتقام بگیرد.
طبقه دوم،احتمالا دهه پنجاه: مردی جاهل مسلک(امیر جعفری) زن صیغه ای خود را (پانتا بهرام)به عمارت خالی از سکنه آورده.
طبقه سوم،ابتدای حکومت رضاخان: شاهزاده قاجار(علی نصیریان) که با زن و کنیزش و کودک کنیز زندگی میکند در فکر سفر به فرنگ است و همسر و کنیزش در فکر توطئه ای علیه او هستند.

ادامه مطلب در وبلاگ

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 Ppppppppppppp[center]
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 2/25/2010, 09:12

من خیلییییی فیلم پستچی 3بار در نمیزند رو دوست داشتم. مخصوصا دیالوگهای جذابشون عالی بود. توی سینما صدای این فیلم به صورت 3بعدی پخش میشد که جذابترش کرده بود.

از همه بهتر به نظرم امیر جعفری بازی کرد.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 2/27/2010, 08:36

استرالیا(2008)
کارگردان : باز لورمن
سارا(نیکول کیدمن)برای پیوستن به شوهرش عازم استرالیا میشود و همزمان با ورود او شوهرش میمیرد و گله بزرگ گاو و زمین هایش به سارا میرسد.او تصمیم به اداره این اموال به کمک گله دار همسرش(هیوجکمن)میگیرد.
ادامه مطلب
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 2/27/2010, 12:38

پستچی سه بار در نمی زند فیلم بسیار جالب و زیبایی بود که ژانر وحشت رو در ایران خیلی زیبا نشون می داد مثل فیلمهای آمریکایی
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 2/27/2010, 18:22

فیلم پستچی .. رو نمیشه در ژانر وحشت قرار داد اما در دقایقی میل به استفاده از جذابیتهای این ژانر نشون میده که نتیجه کار خیلی بی منطق و مضحک(به نظر من)میشه.
به هر حال هر فیلمی که میخواد از مسائل ماوراءالطبیعه استفاده کنه باید یه توجیه یا توضیح داشته باشه.
اما این توضیحات در فیلم پستچی که به شکل ابتدایی و سهل انگارانه از دهان باران کوثری در اواخر فیلم به شکل الهام گونه و وحی شنیده میشود .حتی اگر بی چون و چرا این توضیحات (مانند همزمانی چند زمان مختلف!!) را قبول کنیم چه ربطی این توجیهات دارند با صحنه ای که ناگهان از سقف یک طناب دار برای فروتن پایین می آید یا یک گوی تیغ دار(که نمونه اش رو در فیلمهای شائولین ورزمی!!دیده بودیم)به سوی او پرتاب میشود..؟؟
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 2/28/2010, 12:16

درسته آقا هادی من از فیلمها سعی می کنم لذت ببرم اگه فیلمی به نظرم خوب باشه.
مثلاً نظر شما حتماً در مورد heroes (قهرمانان) منفیه چون همش تخیلی هستش ولی من عاشق این سریالم. همین طور lost (گمشدگان) prison break (فرار از زندان) alias (نام مستعار) 24 (بیست و چهار) desperate house wives (زنان سرسخت) supernatural و friends (دوستان) رو با هیچی عوض نمی کنم
من تمام 6 قسمت saw رو دیدم و معتقدم هر کسی که با جون انسانها بازی می کنه و مجازات نمی شه حقشه که مجازات بشه. مخصوصاً در saw 6 از طریق بیمه با جون آدمها بازی می کرد و در هنگام احتیاج در این بیماری کشنده سرطان به دادشون نمی رسید باید مجازات می شد.
دکتر پدر من با اینکه می دونست اگه پدرم رو عمل کنه می میره به خاطر پول عملش کرد و من رو 21 سال در فقدان پدر گذاشت ولی هیچ وقت مجازات نشد تا زمانی که خداوند مجازاتش کنه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 2/28/2010, 12:44

وبلاگم دو مطلب جدید و متفاوت داره.
یکی فیلم معروف و ستایش شده خانه دوست کجاست اثر کیارستمی که دوستم میثم مطلب خوبی راجع بهش نوشته.
فیلم دیگه ای که خودم دیدم(قابل توجه دستداران سری فیلمهای اره)فیلم کشتار اره برقی تگزاس:آغاز محصول 2006.
بین سالهای 1969 تا 1973 در ایالت تگزاس 33 نفر به طرز فجیعی توسط یه خانواده کشته شدن که فیلمهای مختلفی راجع به اون ساخته شده و این فیلم هم یکی از اونهاست.
فیلمهایی که میبینیم
خانه دوست کجاست؟

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 Where-is-the-friend_s-home-1987

کشتار اره برقی تگزاس:آغاز

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 MV5BMjEzNzE2NDg0Nl5BMl5BanBnXkFtZTY
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 2/28/2010, 13:09

این کشتار با اره برقی یا همون Texas Chainsaw massacre اولش هیچ کمپانی نمیخواست بسازتش ولی انقدر استقبال شد که..چندین REMAKE زدن براش....یکیش همینه ...
یکیش مال 2003.....اما همون قدیمیش و این 2006 بهتره...
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 3/1/2010, 09:52

آخرین مطلبی که تو وبلاگ نوشتم در ارتباط با فیلم" تردید "،ساخته واروژ کریم مسیحی:
سیاوش چندی پس از خودکشی مشکوک پدرش و در آستانه عروسی عمو و مادرش پی به شباهت داستان زندگی خود و هملت میبرد.در این میان روح پدرش نیز با او حرف میزند..
فیلمهایی که میبینیم

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 F_djqba0nddm_925388b
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 3/1/2010, 10:23

کسی پایان این فیلم تردید رو دیده من که آخرش رو ندیدم. از بس هی طولش داد عصبی شدم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 3/3/2010, 02:54

آقای هادی بسیار زیبا و ماهرانه تحلیل میکنید ...واقعا آفرین رز

من به تارنمای شما سر زدم و از خوندن مطالبتون خیلی لذت بردم. لبخند

فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس رو سال گذشته دیدم خیلی خوشم نیومد

آخرش هم برام عجیب بود چون فکر میکردم حد اقل اون دختره نجات پیدا میکنه که اونم... :>#(:
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 3/3/2010, 02:57

محصول سال 2010 و میشه گفت فیلمه جالبیه...شما دیدین؟

تو تارنمای شما مطلبی درباره این فیلم ندیدم.

فیلم Book of Eli ,The ه فیلم با استفاده زیاد از افکت های ویژه .

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 TheBookofEliPoster

" معرفی فیلم Book of Eli ,The "

عنوان فیلم : Book of Eli ,The
محصول سال / تهیه شده در : 2010 / ایالات متحده

بازیگران :

Denzel Washington, Gary Oldman, Mila Kunis, Ray Stevenson, Michael Gambon

پخش از کمپانی : Warner Bros. Pictures Distribution

کارگردانی شده توسط : Albert Hughes, Allen Hughes

تهیه شده توسط : David Valdes, Steve Richards (III), Erik Olsen

ژانر : اکشن/ماجرایی ، عملی - تخیلی/فانتزی و وسترن

محل فیلم برداری : New Mexico, USA

MPAA رده : R

مدت : نامعلوم

تاریخ اکران : 15م ژانویه 2010 (گسترده)

شرکت (های) تهیه کننده : Silver Pictures, Alcon Entertainment

استودیو : Warner Bros. Pictures

تامین کننده مالی : Alcon Entertainment
ایران دوست
ایران دوست

پست من طرف hadi1981 3/3/2010, 16:55

نه ندیدم،البته من این وبلاگ رو دو ماه و نیمه راه انداختم و تمام این فیلمها هم مال همین مدته.
خیلی ممنون از لطفی که کردین و خوشحالم که از مطالبم خوشتون اومد یه کم امیدوارم شدم به خودم.. خیلی خوشحال
من زیاد دنبال فیلمهای جدید نیستم و زیاد هم گیرم نمیاد،حتی فیلمی که جدید هم باشه اما ازش اطلاعات نداشته باشم و کارگردانش رو نشناسم باید برم تو اینترنت از با ارزش بودنش مطمئن شم و بعد ببینم.
از هر 10 فیلم چه ایرانی و چه هالیوودی شاید یکیش ارزش دیدن داشته باشه.
اما فیلمهای اروپایی و یا بقیه نقاط جهان که به اینجا میرسن اکثرن ارزشمند هستن.
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 3/3/2010, 21:52

آخرین پست وبلاگم مربوط میشه به فیلم 1984
فیلم اقتباسیه از رمان 1984 شاهکار جرج اورول(رمان معروف دیگه اورول،قلعه حیوانات نام داره)
این رمان از شاهکارهای تاریخ ادبیات جهانه و به همه دوستان خوندن اون رو پیشنهاد میکنم:
1984 رمانی سیاسی و تخیلی است.اورول کتاب را در سال 1948 نوشته و با رویکردی تخیلی جهان در سال 1984 را در داستانش ترسیم میکند(سال 84 را با وارونه کردن 48،سال نوشتن کتاب به دست آورده) : مرزبندی کشورها از بین رفته و دنیا به سه سرزمین بزرگتر تبدیل شده که مدام با یکدیگر در حال جنگ هستند.حریم خصوصی انسانها نه تنها از بین رفته بلکه انسانها تبدیل به برده های حکومت شده اند.شما همیشه حتی در منزل با دوربینهایی تحت نظر هستید.یک صفحه بزرگ نمایش همیشه و در همه جا وجود دارد که بیانیه ها و اخبار و دستورات را به شما اعلام میکند.چیزی به نام عشق و رابطه ای که شما دوست داشته باشید وجود ندارد.فقط در شرایط خاص و با انتخاب سیستم حاکم رابطه هایی میتواند وجود داشته باشد که مطلقا در آنها هیچ لذتی وجود ندارد و تنها هدف آن زاد و ولد برای تقویت سیستم حاکم میباشد.قلم و کاغذ قاچاق است و ...
فیلمهایی که میبینیم

فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 A
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 3/4/2010, 10:20

خواهش میکنم...ولی جدا خیلی خوشم اومد .رز

اگر اینترنت سرعت بالا دارید من یک سایت برای دریافت فیلمهای جدید بهتون معرفی میکنم. لبخند

خودم هر روز از همینجا کلی فیلم میگیرم.انقدر فیلم دیدم که خیلیاش یادم نمیاد. خیلی خوشحال
ایران دوست
ایران دوست

پست من طرف Ronia 3/4/2010, 15:52

چقدر خوب کاشکی معرفی کنین فیلمهای سینمایی که می بینیم (گذشته) - صفحة 2 128fs318181
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 3/4/2010, 15:56

رونیا جون علاوه بر فیلم کلی هم موزیک جدید توش هست....روزی 100 بار بهش سر میزنم

حالا اینجا نشونیشو بدم موردی نداره؟

یا تو خصوصی بگم.
ایران دوست
ایران دوست

پست من طرف niloofar20 3/4/2010, 16:00

الناز جون تو قسمت سایتهای مفید بگو که بقیه هم استفاده کنند
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 3/4/2010, 16:02

چشم نیلوفر جان....الان براتون میگذارم نشانیش رو ...شمام بهره ببرید. رز
ایران دوست
ایران دوست

پست من طرف Farshad.roger 3/4/2010, 16:05

کیفیت فیلم ها خوبه؟ فرمتشون Avi هست یا هرچیزی؟
دانلود مستقیمه یا تورنت؟
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة